Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.

Brzóza

Opinie o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@zaintersowany dodałeś post już jakiś czas temu ale zadawałeś dość szczegółowe i konkretne pytania. Czy ktoś udzielił Ci na nie satysfakcjonujących odpowiedzi? Jeśli tak, daj innym, którzy szukają pracy znać, to na pewno pomoże im w odpowiednim wyborze.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie Raitech? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 4000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma Raitech na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (4000 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Raitech Raiffeisen Agro-Technika? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

max
użytkownik zarejestrowany

rolnik' to rzeczywiscie bardzo nieprofesjonalne podejscie do klienta.

rolnik

NIE POWAŻNA FIRMA . Z takim podejściem do klienta to jeszcze się nie spotkałem. Kilka lat temu gdy skontaktowałem się z nimi to nie chcieli ze mną rozmawiać, bo mam bliżej innego dealera. Ok, ich strata bo kupiłem maszyn do tej pory za ponad milion zł. Teraz chciałem zmienić ciągnik, a tylko omni mieli ten model dostępy na rynku. Zadzwoniłem do jednego z przedstawicieli , dogadałem się co do ceny i miał go dla mnie zarezerwować. Przyjechałem do firmy w Brzozie podpisać umowę i co ? Sprzedali go innemu klientowi. KOMPLETNA ŻENADA. Radzę bardzo poważnie się zastanowić nad współpracą z tą firmą.

sylwek
@rolnik 09.03.2016, 17:05

No dziwne nie jest, bo na telefon to się pizzę za 20 zł. zamawia.

ktoś

ktoś dom me--- jak nie rozumiesz wpisów to nie obrażaj tych co doświadczyli raitechu baranie

me

Wiekszosc postow pisana byla zapewne przez nieudacznikow. Jak cos potrafisz to zarobisz, a jak jestes pierdola i kombinator aby do konca dania to droga wolna, ale przekonany jestem ze i u innego pracodawcy nie bedzie zadowolony taki delikwent bo beda go gonic do roboty. Pracowac rzetelnie i krzywda sie nie dzieje.

ktoś

ktoś do colt pamiętaj kolego w każdej bajce jest odrobina prawdy

xxxx

xxxx -do rolnik od novacat tak niestety tam jest najważniejsze dobro firmy nie klienta, klientowi należy tylko maksymalnie wykasować a póżniej wyszydzić za plecami cały raitech coś wiem na ten temat pozdrawiam kupujących

rolnik od przekaźnika do novacat 302

JPRDL Dzwonie do raitechu już chyba 4 oddział nawet centrala i oni nie umieją znaleźć podstawowych części do maszyny bez głupiego numeru fabrycznego ?! dzwonisz do KRONE gdziekolwiek indziej to Ci pomogą doradzą czasami nawet powiedzą wprost gdzie są tańsze zamienniki a w raitechu obsługa to chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo przez telefon. Rolnikowi się sprzęt popsuje głupia kosiarka na polu a dokładnie pęknie przekaźnik i sprzęgło i oni nie umieją podać jaka jest moc przekaźnika Nm bez nr fabrycznego bo każda kosiarka według serwisanta ma inną przekładnie co numer fabryczny inna przekłądnia no klękajcie narody... wyśmiałęm go przez telefon!

xxll

wydaje mi się że opinie te to byli pracownicy którzy sami sobie byli winni oraz klijenci z dużymi ambicjami i nic po zatym panowie liczcie siły na zamiary i nic po zatym

liw

simon możesz rozwinąć swoja dziwna uwagę

niezadowolony
@liw 16.02.2014, 22:39
simon możesz rozwinąć swoja dziwna uwagę

-słyszałem ze strasznie spadła sprzedaż maszyn w oddziale Garbatka , podobno konkurencja z Obornik pokazała jak naprawdę się handluje i jakie należy miedz podejście do klienta

?

kupiłem od tych pacanów przez 10lat 2 ciągniki i 8 maszyn.serwis dno jak przyjadą coś naprawić to mech. dzwoni po kolegach bo nie wie co zrobić. ale co się dziwić jak średni okres pracy to 3miechy.zresztą podobno zarobki to żenada trochę ponad tysiak.zakończyłem z nimi współprace bo to [usunięte przez moderatora].złapali mnie na promocyjnej cenie ciągnika z poprzedniego rocznika,jak miałem kredyt załatwiony to podnieśli cenę.potem skorygowali fakt.do pierwotnej kwoty bo bank nie przelałby kasy.a potem przy odbiorze wystawili mi fakt. za fikcyjną robotę serwisową na tyle co korekta.zmusili mnie do podpisania tej fakt bo nie chcieli wydać ciągnika, sprawa zakończyła się w sądzie i to działo się w OBORNIKACH odradzam wszystkim jak chcą kupić coś na spokojnie chyba ze ktoś lubi adrenalinę bo tam jej wam nie zabraknie

ttttt

-młody pewnie maszyny z kredytował Raitech skoro tak chwalisz sam nie wiesz co piszesz ( tez mi kupujący) pewnie z kierownikiem wymieniasz się grami na kompie

młody

GADASZ BZDURY ,JA KUPUJĘ W RAITECHU MASZYNY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z OBSŁUGI , SERWISU. FIRMA JEST ELASTYCZNA , ZACZEKA NA PIENIĄDZE ZA MASZYNY A NIEPOROZUMIENIA SĄ JAK W KAŻDEJ POLSKIEJ RODZINIE I TRZEA JE ZARZEGNAĆ I ROBIĆ SWOJE.

były klient

ha ha ha odnośnie zespołu który przeszedł z Obornik nic się nie zmieniło , a mówili ze jak zmienią ludzi z serwisu to będzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jednak nie ha ha ha- klienci od razu mówili ze zwolnili nie tych pracowników których powinni

zawiedziony1
@były klient 10.07.2013, 23:00

Zgadzam sie z tobą kolego. Kierownik bez jakichkolwiek kompetencji,zero wiedzy , pracownicy to samo . KLIENTA traktują jak pasożyta ,który nie wiadomo poco do nich przyszedł. Ignorują zamówienia ,nie wywiązuja sie z nich,maxszyny które zamawiamu przychodzą zupełnie inne niż w złożonych zamówieniach ,a ONI jak zwykle udają idiotów i odsyłaja jeden do drugiego. Jednym słowem NIE POLECAM.Zastanawiam się dlaczego jeszcze tam pracują jak pracę traktują jak tortury i przymus.

wściekły

Raitech Garbatka to jakaś kpina , serwis do niczego , ludzie niekompetentni , nie ma się do kogo zgłosić z problemem , a ich kierownik faktycznie nie ma pojęcia o handlu a o obsłudze klienta tym bardziej , jak się coś popsuje w maszynie to pierwsze co powiedzą to wina użytkownika , skandal , ja już na pewno nie kupie nic w tej firmie

Józef

A co się dziwić , Raitech Oborniki teraz Garbatka to porażka , miałem od nich nowy ciągnik New Holand żałuję że w ogóle od nich kupiłem , a sąsiad mnie przestrzegał weź [usunięte przez moderatora] nie będziesz miał problemów no i wykrakał , po zakupie na początku wszystko było dobrze ale po 3 miesiącach zaczęły się problemy to z wyciekiem oleju to z akumulatorem to z jakimiś czujnikami , a ich [usunięte przez moderatora] kierowniczek stwierdził że to moja wina bo nie umiem obchodzić się z maszyną , myślałem że mu w twarz napluje [usunięte przez moderatora] , nowy ciągnik i takie usterki , tak to jest jak tacy ludzie są na takich stanowiskach , ja na szczęście już od nich nic nie kupie i przestrzegam innych żeby nie popełnili tego samego błędu co ja

Kajko

To prawda Raitech teraz w Garbatce to najgorsza firma z jaką miałem do czynienia , wszystko przez [usunięte przez moderatora] kierownika , ja się dziwię że tacy ludzie są na takich stanowiskach , ten człowiek nie potrafi z nikim rozmawiać , jak ma do ciebie jakiś problem to ci nie powie tylko melduje prezesom za twoimi plecami , gorzej jak za komuny , pracowałem w różnych firmach dużych i małych , czasami żałuję że zwalniałem się sam w poszukiwaniu lepszych zarobków , ale to co się dzieje w Raitech Garbatka to przechodzi ludzkie pojęcie , jakby mogli to by ci włożyli kamerę , nawet w tyłek żeby widzieć co robisz , inwigilacja gorzej jak za Niemca , zarobki pożal się boże a wymagania ooooooooo i jeszcze raz ooooo , nie polecam tej firmy nikomu , big brother przy raitech to wakacyjna przygoda

obecny pracownik

pewne są tylko kary

zainteresowany mechanizator

To co piszesz to chyba sobie żartujesz - 1300 na rekę ???? mechanik w serwisie maszyn ???? Moja znajoma w Biedronce na kasie ma więcej...... To chyba Raitech proponuje umowę zlecenie.

były pracowni- który chciał pracować

1300 -pracuj albo nie -jak to mówią NIBY możliwości są duże

oborniki

A może konkretnie,może w cyfrach......

nmn

TYLE NA WACIKI.

serwisant

A ile zarabia średnio na rękę serwisant w Raite [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ?????

objezierze

Tak byłoby najprościej.Ale chce wiedzieć w co wchodzę i czy warto poświęcać czas.

odważny

-- kolego z objezierza zatrudnij sie w Obornikach to zaspokoisz swoją ciekawość

objezierze

Czy ktoś mi napisze o co chodzi z Filią RAITECH w Obornikach Wlkp.? Oni od jakiegoś roku czasu bez przerwy poszukują mechanika serwisu (nawet w PUP Oborniki) O co tu chodzi? Kompletnie nie rozumiem.

misiu

kolego napisz otwacie ze chodzi o OBORNIKI

haha

HAHAHAHAHA śmiać mi się chce wiadomo o jaki oddział chodzi Haha

nnnn

- szłyszałem ze jest jeden oddział gdzie jest najgorzej któryś w okolicach Poznania gdzie jest fatalnie. Może ktoś napisze który bo jestem z okolic Poznania i chciałem tam złoyć papiery odnośnie pracy jako mechanik

wabik

tak kolega który krytykuje firme ma słuszną racje -obłuda i zakłamanie kierownicy mają bardzo dobrze robione pranie mozgu zresztą kierownicy mają tylko po pół mozgu bo rormalny człowiek nie pozwoli sobą manipulować. koledzy którzy chwalą toci ktorzy nigdzie niepracowali a kochany raitech jest ich pierwszą firmą, napewno na rozmowie wstępnej dużo obiecują ,nieznam nikogo co to dostał

mechanizator

O jakich widełkach mówimy jeśli chodzi o serwis??Pomiędzy 2 - 3 tys. netto. Pytam się, bo pracowałem kiedyś w serwisie maszyn, Praktycznie od rana do wieczora za psie pieniądze.

ktoś

Raitech to dobra firma, która raczej dba o pracownika i nie oszukuje ludzi na wypłacaniu lewej kasy. Wszystko legalne i w pełni opłacone. Jako serwis mam płacone co miesiąć kasę na konto bez żadnych opóźnień. Do tego dochodzą premie w żniwa i na koniec roku. Jak ma sie szkolenia i umiejętności to wynagrodzenie zadowoli każdego.

o jakich zarobkach mówimy jako pracownik serwisu?

HEHE no i te 90 osób wraz ze mna co dzien chodzimy w kajdanach i palimy mniejszosci narodowe w piecu... [usunięte przez moderatora] jesteś... za darmo nic nie ma, jakoś nikt przy zdrowych zmyslach się sam nie zwolnił, a zarobki, no niestety nic za darmo, ale wystarczy pokazać na co kogo stać, więc podejżewam że u nas nigdy nie byłeś... tyle na temat, proponuje spróbować jak ktoś chce pracować!

Z zewnątrz firma wygląda na dobrą i świetnie zorganizowaną. Od środka jest zupełnie odwrotnie. Bramę powinien zdobić napis [usunięte przez moderatora]. zarząd beznadziejny, księgowa [usunięte przez moderatora] wyżywa się na wszystkich za wszystko, zarobki dużo poniżej minimum, a jak uda ci się wkońcu wyrwać i pójść do innej pracy to tak Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] objadą że szkoda gadać. Obłuda i zakłamanie- tak powinna się nazywać ta pseudo firma zarządzana przez wnuków hitlera. Stanowczo NIE Polecam pracy tam nikomu- szkoda nerwów za te ochłapy które rzucają na koniec miesiąca. No i traktują pracowników gorzej niż psa.

Zostaw opinię o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. - Brzóza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.