Opinie o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. w Brzóza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. w Brzóza

Są dużo ciekawsze i lepsze miejsca pracy. Firma rządzą ludzie na dobre czasy ,które minęły. "Ryba psuje się od głowy "-świetnie to określenie do tego tam się dzieje pasuje. Atmosfera napięta ,brak zgrania załogi ,plotkarska atmosfera i duża rotacja pracowników. Punktują tzw podpierdalacze do szefostwa. Z pełną świadomoscis po czasie nie polecam... !!

???? Nowy wpis

Witam. w ogłoszeniu dla specjalisty ds. sprzedaży maszyn nie wskazano wprost, że przysługują jakiekolwiek premie. wynagrodzenie jedynie zostało określone jako atrakcyjne, a już tutaj wcześniej wspominaliście coś o premiach. W tym roku jak wychodzą? Zastanawiam się czy warto aplikować

SzczeryGosc@ Nowy wpis

Odradzam aplikowanie do tej firmy na stanowisko serwisant w małych oddziałach takich jak np Potęgowo.

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Specjalista można liczyć na 8500 na rękę. Czy to prawda?

Spamu to ja tu jeszcze nie widzę, przynajmniej w tym roku nikt niczego nie pisał. Już kiedyś oglądałem oferty od was i w sumie na stronie tylko jedna jest tak jakby na magazyn. powiedzcie mi czy serio te 3 lata doświadczenia w sprzedaży maszyn to konieczność? Bez tego nie mam nawet szans? jest wzmianka o tych profesjonalnych szkoleniach, w których można wziąć udział i byłbym ich ciekaw

Firma Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Ale jakiej fili?

Wanda

Słuszna uwaga, jakby nie patrzeć trochę ich mają. Wiecie może jak stoją obecnie z warunkami w Śremie? Ile osób teraz się tam zatrudnia? I tak z ciekawości jest filia uznawana za najlepszą pod względem warunków?

Absolutnie odradzam. Rozmowa wulgarna, wręcz chamska. Własciciciele nieprzygotowani. Wyczuwana pogarda mimo ze sami zaprosili na rozmowę kwalifikacyjna. Szok, zdziwienie i milion pytań bez odpowiedzi...????????????

@Rozmowa kwalifikacyjna

A jest szansa na doprecyzowanie tej całej rozmowy? w jaki sposób niby mogli być wulgarni? jak długo to trwało o co pytali i o którym stanowisku jest tu mowa?

@Rozmowa kwalifikacyjna

Aż tak źle? Jak nieprzygotowani? Nie zadawali pytań o doświadczenie, nie znali Twojego cv przed rozmową, czy o co Ci chodzi z tym nieprzygotowaniem?

Pszemo

N I E P O L E C A M !!! Najważniejsza sprzedaż i "dziękuję nie znamy się". Nie polecam!!!!!!!!!!!! Szczególnie na terenie woj. wielkopolskiego Oborniki Poznań, Murowana Goślina. Kwestie serwisowe według mnie na słabym poziomie. Ja bynajmniej jestem niezadowolony, Cały czas bym musiał doplacać. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farmer

Nie poważna firma . Jak chcesz kupić maszynę to jest dobrze do czasu aż przelejesz im pieniądze potem mają już klienta gdzieś . Chwalą sie że mają taki dobry serwis, ale jak są potrzebni to trzeba bardzo długo czekać bo się nie wyrabiają Ale co się dziwić jak Mają kilku dobrych serwisantów A reszta nadaje się jedynie do zamiatania warsztatu bo jak taki przyjedzie do ciągnika to rozkłada ręce albo naprawia coś co było dobre i zdarza się że (usunięte przez administratora) klientów na kilometrówce za dojazd serwisu gdyby im było mało że mają najwyższe ceny za godzinę roboty serwisu z wszystkich dilerów . Na gwarancji za wszelką cenę próbują ci wmówić że przyczyną usterki jest złe użytkowanie maszyny i błąd operatora . Części do maszyn które sprzedają taniej można kupić u konkurencji niż u nich . Wydaje im się że jak przez 12lat mieli największą sprzedaż traktorów w polsce to tak będzie zawsze i mogą walić ceny z kosmosu . Powinni uczyć się handlu i odpowiedniego podejścia i traktowania klienta od konkurencji .

ENDRIU
@farmer

TAKIE SAME DOŚWIADCZENIA - GWARANCJA DO BRAMY A ZA BRAMĄ SIĘ NIE ZNAMY!!!!!!!!!!

Zbulwersowany
@ENDRIU

Unikajcie tego dealera jak ognia jego przedstawiciele handlowi to jakaś porażka, kombinują jak mogą aby przekręcić klienta. Uważajcie!!!!

Rolnik
@farmer

Kilka lat temu serwis raitechu to był serwis z prawdziwego zdarzenia. Teraz jak nie zepsują to raczej nie naprawią chyba, że przez przypadek. Strach do nich maszyny zaprowadzać. Niestety przekonałem się o tym na własnej skórze. Ceny kosmos a jakość usług poniżej krytyki. Czas się rozstać z tym serwisem a w przyszłości chyba niestety i z marką chociaż akurat na maszyny nie mogę narzekać.

@Rolnik

A to czemu podobno tak się popsuli?

Najgorsza firma. 0 możliwści rozwoju, najniższa krajowa - no chyba że masz wtyki u prezesów jesli chcesz być ich uchem. Na rozmowie rekrutacyjnej wszystko ładnie pięknie a potem wychodzi zupełnie co innego . Plotkarska atmosfera- odradzam każdemu.

@pracownik

A długo już pracujesz? Miałes jakąś niefajną sytuację że o Tobie plotkowali?

Firma porządna, a na pensje największy mają wpływ wypracowane wyniki - jest to sprawiedliwe i logiczne. Lenie niech idą innej pracy. Czytałem opinie przed podjęciem pracy i chyba piszą je rozżaleni ludzie i gamonie, bo nie potwierdziło się nic z negatywnych opisów. Jak przestanie mi się tu podobać to poprostu się zwolnię i tyle. Zatrudnienie tylko na umowę o prace i bez żadnej kombinacji z podatkami czy składkami! Pracowałem wcześniej w innych firmach i tutaj jest wszystko legal i wypłata na czas. Atmosfera bardzo dobra - z chęcią idę do pracy.

Bogdan

Rozumiem że w tej firmie jest jakieś wynagrodzenie podstawowe i do tego doliczana jest premia za wyrobienie określonych norm, wyników? Te normy są uzgadniane z pracownikami czy są narzucane z góry?

@Bogdan

Nie wiem o jakie stanowisko piszesz?! Ja pracuje w częściach i są premie od wyników co miesiąc. Jedź na rozmowę to się dowiesz - to nie kosztuje

Pracownik 2

Kolego lub koleżanko - dobrze piszesz. Ja pracuje w Raitech ponad 10lat. Są lepsze i gorsze momenty jak wszędzie. Pare rzeczy może denerwować ale ja tu czuje się bezpiecznie i dobrze mi tu!!! Nie lubię jak ktoś narzeka i nic z tym nie robi! Niech idzie do innej firmy - już pare osób tak zrobiło i potem wracało lub chciało wrócić. Pozr

Wanda

Może dla niego jednak trochę kosztuje, dlatego gość pyta? ;p Wiesz paliwo w górę no i pewnie jego czas, dlatego pewnie się wstępnie orientuje. Napisałeś, że tylko uop jest czyli nawet jakby ktoś bardzo chciał inną umowę to nie ma opcji się dogadać?

Zgadzam się

Bartosz

Ja z uprzejmym zapytaniem o kandydaturę na stanowisko Specjalista ds IT. Czy warto kandydować? Jakich zarobków można się spodziewać? Ile osób ma dział IT w firmie?

Lidia
@Bartosz

też bym się chętnie dowiedziała, składałeś już CV?

Arkadiusz k.

Już od różnych ludzi słyszałem, że kombinują jak mogą chciałem kupić new Hollanda ale po przeczytaniu opinii nawet nie będę do nich jechał dobrze, że tu trafiłem kupię u sprawdzonego dealera.

Szymon
@Arkadiusz k.

Nie powinieneś się tak zniechęcać. Wiadomo, że opinie trzeba czytać, ale własny research też by się przydał. Może trzeba podjechać do firmy i dowiedzieć się jak jest z tymi maszynami.

ENDRIU
@Szymon

JA TEŻ TAK MYŚLAŁEM I DOSTAŁEM PO KIESZENI JAK RESZTA ROLNIKÓW JAK POJEDZIESZ DO FIRMY ZAMAWIAĆ MASZYNĘ TO JESTEŚ SUPER PRZYJACIEL,JAK ZAPŁACISZ ZA MASZYNĘ TO CIĘ NIE ZNAJĄ,A JAK COŚ ZGŁOSISZ NA GWARANCJI TO JESTEŚ WRÓG PUBLICZNY NR.1

Piotrek

Nie polecam firmy ! czesta rotacja pracowników, niskie pensje ,slaba atmosfera ! Opinie niezadowolonych klientów na portalu na temat pracy w Raitechu pokazuja obraz firmy. Szefowie żyją. jeszcze czasami że za brama 10 pracowników czeka, a klienci nieogarnieci wszystko kupia jak leci !

Bogdan
@Piotrek

Piotrek masz rację!!!! Powinni zmienić podejście do klienta. To nie te czasy co Kiedyś, konkurencja nie śpi. Jak tak dalej będą prowadzić firmę to szybko znajdą się na dnie.

Poszkodowany

Uważajcie na firmę raitech Brzoza zamówiłem u nich maszynę ładnie pięknie przy wpłacaniu zaliczki inpodidanii umowy. Po ponad 4 miesiącach nie wykazują zainteresowania wywiazania się z umowy. Żenada!!!!! Maszyna nagle wzrosła po 9 tys zł i jeszcze. Nie do końca jaka powinna być. Zero zainteresowania klientem. Ta. Firma to kpina!!!!!! Zastanawiam się nad złożeniem pozwu do sądu i nagłośnieniu sprawy!!!!

Fan Agromaszu
@Poszkodowany

Poszkodowany-dokładnie mam niemiłe doświadczenie zakupu maszyny. Czytajcie rolnicy dokładnie umowy bo potrafia ją zrobić bardzo korzystną tylko dla siebie. Warto iść do prawnika aby ją dokładnie przejrzał i sprawdził kruczki prawne. Były różnego rodzaju problemy przy odbiorze nawet za pierwsze uruchomienie sobie żądają płatności gdzie w ich obowiązku jest zapewnić serwis 0. Ogólnie bardzo nie polecam tej firmy, lepiej omijać szerokim łukiem l. Może jak im sprzedaż mocno spadnie to docenią klienta.

Halina

Słuchajcie skoro ten ich wybór maszyn jest taki szeroki to pracownik ma jakieś szkolenia wdrożeniowe u nich? Czy trzeba sobie radzić samemu.

Edward

Większa część komentarzy dotyczy oceny firmy ze strony klientów, co również daje nam pewien obraz sytuacji. Chciałbym też poznać zdanie z perspektywy pracowników Raitechu. Powiedzcie proszę, organizowane są szkolenia, które rzeczywiście mogą podnieść kwalifikacje? Są możliwości awansu w strukturach, czy raczej firma stawia na osoby z zewnątrz?

Rafał

NIE POLECAM !!!! Witam wszystkich Zamówiłem serwis z firmy Raitech odział Bydgoska 41 86-061 Brzoza podaje adres by nie było jakis nieporozumień ze jakaś inna firma czy oddział Serwis został zamówiony do ciągnika New Holland po czym serwis przyjeżdżając do mnie nic nie zdziałał na pierwszej wizycie twierdząc ze nie jest przygotowany mimo ze telefonicznie informowałem rodzaj usterki . Przyjeżdżając kolejny raz serwis niby mail być przygotowany po czym na wstępie nie można było podłączyć komputera ponieważ nie działał wiec serwisant bez komputera. By zasięgnąć informacji posiłkował się telefonicznie z kolega by mu tłumaczył co ma robić i gdzie ma sprawdzać bo nic nie wiedział gdzie co jest. Efekt pracy końcowej wystawiona faktura za usługę nie wiem za co za siedzenie serwisanta pół dnia bo nic nie wiedział czas marnowany przy rozmowie która go kierowała co i jak . Zamówiłem serwis z innej firmy z siedziba w Płocku po przyjeździe serwisanta usterka została usunięta w około 2.5 godziny po czym ciągnik był sprawny i jeździ do dziś !!! Mimo tego firma Raitech wysłała po zapłacie jakieś noty odsetkowe do zapłaty i doliczyła sobie 101zl koszt noty absurd z takim podejściem tej firmy zdecydowanie mówię nie i nie polecam !!!!

Rolnik

Serwis Raitech Brzoza jest to najgorszy serwis z jakim miałem do czynienia od 12 lat byłem ich do tej pory dobrym klientem ale jak mnie potraktowano z awaria prasy która po drugiej gwarancji bo wyrwało mi całą tylną klapę skasowano odemnie duże pieniądze m.in 87 kilometrów za 350 złotych a odbierający telefon w serwisie to po prostu (usunięte przez administratora) rzucający słuchawką i rozłączający sie. Kierownictwo powinno się za to wziąć.

@Rolnik

Witam, skoro do tej pory byłeś ich zadowolonym klientem przez tyle lat do może warto dać firmie jeszcze jedną szansę. Podejrzewam, że wcześniej nie miałeś takich problemów i może był to jednostkowy problem. To jak? Zdecydujesz się jeszcze na ich usługi?

Natalia

w jakich godzinach serwis funkcjonuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. - Brzóza

• Jak się pracuje w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.?

Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Bydgoska 41
    86-061 Brzóza

Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.