2 Dodaj opinię
2 237 383 5 1

Opinie o Sorter sp. j.

Jacek Nowy wpis

Czyli upada skoro tak szybko skasowaliscie opinie... Haha

Gość Nowy wpis
@Jacek

Jacku, odpowiedź masz poniżej...

Haha Nowy wpis
@Jacek

Chciałbyś. Przenosimy się w inne miejsce w Radomiu. Za mała hala tyle wchodzi zamówień

Tak1Nie

Wiecie czy Sorter sp. j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nowy wpis

@Pytanie

To zależy od stanowiska i warunków pracy, ale istnieje taka możliwość.

Jacek

Czy firma upadła bo w siedzibie na sadowniczej jest New Trendy

@Jacek

Zgodnie z planami firma Sorter przenosi się obecnie na nową lokalizację bliżej produkcji.

Nietka

A wiadomo po co Kondzio kupił strzelnicę kontenerową? Czyżby chciał ją użyć do motywowania swoich handlowców do wydajniejszej pracy? Ciekawe gdzie ją postawi?

Tak1Nie1

@Nietka

Zależy nam, żeby ten profil na stronie Gowork służył do merytorycznej dyskusji. Nie mieszajmy zainteresowań hobbistycznych w sprawy biznesowe.

handlowiec Rysiu
@Sorter sp. j.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze opinie potencjalni pracownicy chcieli by wiedzieć czy będą pracować na strzelnicy?

@handlowiec Rysiu

Tak, przyszli pracownicy działu handlowego będą pracować jako cel! ;) A poważnie, proszę się nie obawiać - na terenie firmy nie mamy strzelnicy :)

engineer
@Sorter sp. j.

Cos sie nie zgadza: Zależy nam aby Pracownik utożsamiał prywatne cele z celami firmy, a sukces osobisty traktował jako wkład własny w sukces organizacji.

Wally
@Nietka

A kto mu da pozwolenie na broń? Chyba, że będzie strzelać z wiatrówki

TakNie1

Antoni

Czy firma jest w upadłości? A ilu handlowców teraz pracuje? Bo na str widnieje tylko kierownik działu handlowego. Co z pozostałymi pracownikami?

@Antoni

Mając na uwadze przepisy RODO zminimalizowaliśmy ilość pracowników do kontaktu wraz ze zdjęciem w zakładce Kontakt. Firma funkcjonuje jak dotychczas. Zapraszamy na ul. Sadowniczą 7.

anonimus
@Sorter sp. j.

Jeśli pracownik wyraża na to zgodę RODO nie ma tu żadnego zastosowania. Skoro jest kierownik mogą być tez inni pracownicy. Wygląda że firma przeszła dużą reorganizację. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję że nie będą kontynuowane tradycje tego pana którego imienia nie możemy nie wiem dlaczego napisać

@anonimus

Zgodnie z regulaminem wewnętrznym stawiamy na praktyczne i racjonalne rozwiązania. Nie widzimy potrzeby, żeby zamieszczać na stronie internetowej dane kontaktowe wszystkich pracowników w poszczególnych działach.

Radomiak

(usunięte przez administratora), Pan (usunięte przez administratora)już nie widnieje na oficjalnej strony firmy. Czyżby był to już definitywny koniec tego Pana w firmie Sorter?

anonimus
@Radomiak

Cały Radom w żałobie

Sadownik

Nie polecam tej firmy! Firma nie rozliczyla się. Sortownica non-stop się psuje, panowie od naprawy nie przyjeżdżają... A jak już się zjawia do naprawy pobierają 500zl za dojazd nawet gdy nic nie zrobią...

@Sadownik

Zarówno podczas pracy z każdą maszyną jak i działań zapobiegawczo-naprawczych należy bezwzględnie przestrzegać wszystkich warunków i zaleceń zamieszczonych w książce gwarancyjnej. Jeżeli stosuje się Pan do wszystkich wskazówek, a mimo to zdarzają się usterki, przykro nam z tego powodu.

Stary wyga

Pisałem na tym forum już nie raz przestrzegałem przed tą firmą wielu... Trafiłem do niej jako pracownik podkupiony z doświadczeniem i konkretnymi pomysłami i rozwiązaniami na stanowisko automatyka od samego początku były problemy najpierw z umową potem z ubezpieczenie, zlecaniem zadań nie należących do zakresu obowiązków całkowicie odbiegających od specyfiki stanowiska... Firma miała jeszcze starą siedzibę obok (usunięte przez administratora)ludzie pracowali w nieocieplonym namiocie w zimę. Miałem wiele uwag co do rozwiązań wykorzystanych w produktach firmy po wyeliminowaniu bolączek i wykorzystaniu moich rozwiązań zwyczajnie mnie zwolniono. Pisząc tu o konkretnych produktach ten wpis został by usunięty ale widząc nowy budynek na Wośnikach wystawiony na sprzedaż nasuwa mi się tylko jedno. Karma wraca ! Tak jest (usunięte przez administratora)pozdrawia kolega ze szkoły.

Tak8Nie

kierownik
@Stary wyga

miód na serce. Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)od byłego Kierownika działu handlowego

były pracownik

To była by miła informacja. Można to sprawdzić w KRS. w każdym razie wygląda że trafiła kosa na kamień .. Nikt go żałować nie będzie a wielu to ucieszy

@były pracownik

wypis z KRS "KAŻDY ZE WSPÓLNIKÓW SAMODZIELNIE REPREZENTUJE SPÓŁKĘ, Z ZASTRZEŻENIEM KOLEJNEGO ZDANIA. WYŁĄCZA SIĘ PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI PRZEZ WSPÓLNIKA (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

@były pracownik

Więc wygląda na to, że pozbawiono Pana (usunięte przez administratora) prawa reprezentowania spółki. Robi się tak z osobami utrudniającymi działanie spółki lub działających na jej szkodę. Myślę, że nie jednego ta wiadomość zadowoli.

Tak6Nie

Stary wyga
@Były pracownik

Oczywiście że zadowoli drugiego takiego cwaniaka od wyzysku pracowników nie ma w Radomiu. Karma wraca ! Jak sam zacznie szukać etatu zobaczymy ile wiedzy mu zostało po Zespole Szkół Elektronicznych. Pozdrawiam wszystkich dotkniętych zachowaniem tego człowieka !

@Stary wyga

Szkoda tylko żony i dzieci bo życie z takim człowiekiem może być nieciekawe koszmar.

Nick

Na razie na szczęście nikogo nie poszukują, ale na wszelki wypadek: z własnego doświadczenia nie polecam nikomu pracy w tej firmie w dziale handlowym. Proces rekrutacji jest zaskakująco szybki. Byłem na dwóch etapach, każdy z nich trwał po ok. 15 minut. Pierwszego dnia pracy przedstawili wszystkim i posadzili przy biurku. Siedź 8 godzin i czytaj prospekty. Nikt się oczywiście nie interesuje, obiecują procedurę wdrożeniową, ale niczego takiego nie ma. Trzeba się wykłócać o przekazanie jakiejkolwiek wiedzy, 95% rzeczy trzeba nauczyć się samemu. Jedyne osoby, które są pomocne to współpracownicy, natomiast zero pomocy ze strony kierownictwa. Na wstępie powiedziano, że szukają kogoś na stałe, potwierdzają to zmuszając do podpisania cyrografu, który mówi, że jeśli pracownik będzie chciał odejść, to będzie musiał pokryć koszty wszystkich przebytych szkoleń. Mnie zatrudnili na półtora miesiąca, podczas którego marnowano mój czas, odrzuciłem ciekawą ofertę pracy na rzecz tej tylko dlatego, że siedziba firmy znajduje się w moim mieście. Kiedy po ostatniej rozmowie z dyrektorkiem, z której wynikało, że po prostu chcą się mnie jak najszybciej pozbyć opuściłem firmę, okazało się, że dyrektorek skulił się na tylnej kanapie w samochodzie kolegi handlowca, żeby mnie przechytrzyć jak małe dziecko, aby jeszcze się upewnić przy świadku, że pozbył się problemu. Firma miała swoje "prosperity" parę lat temu, kiedy dotacje na rolnictwo były olbrzymie i na sprzedaży urządzeń rolnikom i sadownikom się wybiła. Niestety dotacje obcięto, prosperity się skończyło. W tym momencie na jednym piętrze mimo obecności 3 drukarek działa tylko jedna i stwarza to sytuację, w której 5 działów korzysta z tej jednej drukarki. Według tego, co mówią ludzie w firmie na naprawę czegokolwiek czeka się po 1-2 miesiące. Na umowach wpisują kwotę niewiele większą od najniższej krajowej plus premia regulaminowa. Od kilku miesięcy podobno pracownicy dostają częściowe wypłaty, bo firmie brakuje pieniędzy. Wszystkie samochody wystawione na sprzedaż. W skrócie: zatrudniają Cię, obiecają gruszki na wierzbie, zostawiają Cię samemu sobie, potem okazuje się, że firma nie ma na Ciebie pieniędzy, pozbywają się ciebie jak najszybciej i tu ich problem się kończy. 2 tygodnie okresu wypowiedzenia, czyli teoretycznie 2 tygodnie na znalezienie następnej pracy. Podejście śmiesznie nieodpowiedzialne, pozdrawiam.

Tak10Nie

Nick 2
@Nick

Dwuetapowy proces rekrutacji!? Skandal, toż to prawie jak w Warszawie!

Tak2Nie1

kierownik
@Nick

Miałem coś podobnego w Sorterze . szybka rekrutacja . zarządzanie działem handlowym. 3 handlowców . Mam z nimi jeździć na rozmowy i pic kawę z klientami. 3 dni wycieczek po obiektach już zrealizowanych i żadnych konkretnych zadań/ Totalna nuda oczy bolą od gapienia się w monitor komputera w biurze. Rozmowy z klientami są jak zbawienie ale tp tylko 10% czasu pracy. reszta nuda. Widzę jak szef pomiata pracownikami. Analizuje system pracy handlowców i znajduje same absurdy w systemie motywacyjnym i wyceny projektów od których zależy premia. Wychodzi na to że lepiej dogadać się handlowcowi z klientem na " premie" niż uzyskać z firmy . Na informację dla szefa ze handlowcy skarżą się an absurdalnie wysokie ceny katalogowe , sa wezwani i drżą jak osiki , dostają opieprz w najgorszych ulicznych słowach ze nie potrafią sprzedawać. Pisze opracowanie dot błędu systemu wynagradzania i jak to należy poprawić. W reakcji na to dostaje opieprz że nie napisałem żadnych cyfr ile będziemy sprzedawać i informację że następnego roboczego dnia mam się poddać egzaminowi z wyceny projektów / wcześniej zapewniano mnie ze jest to wiedza dla mnie absolutnie niepotrzebna/ . Rano w poniedziałek egzamin , wypowiedzenie jest już gotowe przygotowane przez kadry. Wyniki egzaminu po południu i wręczone wypowiedzenie z powodu likwidacji stanowiska pracy . Nieoficjalnie z powodu nie zdanego egzaminu z tym że wypowiedzenie było przygotowane wcześniej niż wyniki. Oczywiście firma zapomina wypłacić mi odszkodowania z powodu zwolnienia z winy zakładu . Potrzebna interwencja PIP . Co ciekawe w dokumentach firma odszkodowanie wypłaciła tylko "zapomniała" zrobić przelew.

Tak13Nie

do Handlowca Roku
@Nick

O. Nasz śpiący królewicz. P.S. Bo ucieczka z firmy po otrzymaniu wypowiedzenia, to przecież oznaka dojrzałości i profesjonalizmu. :)

Tak2Nie3

Radomiak

Przestańcie wypisywać jakieś głupoty. Lepiej napiszcie co tam u Konrada słychać. Cały czas taki nerwowy ?

Beata

(usunięte przez administratora)w Radwag jest straszny. To jest tak druzgocące iż mi brakuje słów jak to opisać. Po prostu nie wiem jak nawet gdybym tego chciała. Zamknąć to ... tyle mogę napisać.

Pijar

Bardzo delikatnie to przedstawiłeś

Marek

A chciałem tam iść...................... Dziękuję za informacje. Nie straciłem czasu.

Tak7Nie

@Marek

Ciekawe na jakie stanowisko :)

ziomal

wystarczy aby skarbówka sprawdziła podpisane kontrakty z klientami z fakturami jakie były im wystawione . Będzie bardzo dużo ciekawych informacji. Ci co są uczciwi nie musza się się niczego bać . Tylko ilu ich jest ? Uwielbiam ten tekst właścicieli jak płaczą ilu to pracowników musza utrzymywać i co miesiąc płacić im jeszcze wynagrodzenie

Aleksandra

Osoby na stanowiskach kierowniczych w tej firmie powinny wrócić się kilka lat wstecz w ceku uzyskania podstawowej wiedzy.

Tak4Nie

Karma wraca

co tam się dzieje w tym Radomiu? http://mediumpubliczne.pl/2016/09/eksperyment-spoleczny-w-radomiu-pokazuje-co-ludzie-zrobia-by-dostac-prace-szokujace/ https://player.pl/programy-online/betlejewski-prowokacje-odcinki,2767/odcinek-4,S04E04,66064

RODO

czy już wykasowali Państwo moje dane? Jeśli nie proszę to zrobić natychmiast :) nie chciałbym moje dane służyły firmie do stwarzania sztucznego popytu na pracę w Państwa zakładzie :)

Gość

Ciężko z robotą dla nieroba?

Tymon

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że przestaliście pisać.

@Tymon

Tak oczywiście. Obecne prowadzimy rekrutację na stanowisko monter-mechanik oraz elektromonter. Cv można przesyłać na adres: marketing@sorter.pl

Programista wyklęty

Początkujący pracownik fizyczny zarabia około 2500 minimum, a w Radwagu początkującemu programiście dali 2200 brutto.(usunięte przez administratora)

Chętny do pracy

Jak się pracuje w firmie? Podpowiedzcie coś, mam zamiar aplikować.

anonymous

RADOM - PRACODAWCY. DRODZY MIESZKAŃCY, RADOMIA, PROSZĘ WAS TYLKO O JEDNO - NIE POZWALAJCIE ABYŚMY PRACOWALI ZA STAWKI MNIEJSZE NIŻ UKRAINA, NIECH Z RADOMIA POD TYM KĄTEM NIE ŚMIEJĄ SIĘ W POLSCE ŻE W RADOMIU SĄ GŁODOWE STAWKI. KAZDY Z NAS MUSI ZARABIAC GODNIE I ŻYĆ GODNIE. PROGRAMISTA NIE MOŻE ZARABIAĆ MNIEJ NIŻ 7.OOO ZŁ BRUTTO ITP DZIŚ TY JUTRO JA KAŻDY. NIE BÓJMY SIĘ.

@anonymous

czy każdy powinien zarabiać po równo 7000 zł ? wątpie. A Ukraincy zarabiają więcej niż programista w radwagu, ile zarabia się w dziale IT w Sorterze nie wiem, tajne, dla wybranych info, z tego co wiem, nie ma szału, na pytanie o wynagrodzenie nie chcą odpowiedzieć, pewnie się wstydzą, że tak mało

Lipa

gdzie planują Państwo przenieść swoją firmę? (usunięte przez administratora) Spokojnej nocki życzę

Programista Niewyklety
@Lipa

Dlaczego jakiś komentarz o przenosinach? Jakiekolwiek powody czy po prostu kolejny komentarz zupełnie nie związany ani z tematem ani z firmą Sorter?

@Programista Niewyklety

jakiś czas temu pracodawcy z Radomia straszyli, że jak nie przestaniemy domagać się podwyżek, to przeniosą firmy za granicę, więc temat na czasie

Słabiutko

nasz kochany kierownik firmy "słońce Peru" zaproponował programiście pensje mniejszą niż w markecie na dział Ryby. https://www.olx.pl/oferta/pracownik-dzialu-ryby-w-supermarkeie-w-radomiu-CID4-IDqd3pn.html#c2044bcd87 Dziękujemy kochanemu kierownikowi

Programista Niewyklety
@Słabiutko

Czy firma Słońce Peru to Sorter? Kto to jest Ireczek? Może jesli nie macie nic do powiedzenia na temat firmy Sorter tylko piszecie o innych firmach to może to nie jest odpowiedni dzial?

@Programista Niewyklety

nie sorter

Programista wyklęty

ireczku, co się stało się? https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=WAu0tNDYOvc

Julita

@MM dziękuję za przekazane informacje dotyczące rekrutacji w firmie Sorter sp. j. @TerazITM widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy ktoś jeszcze opowiedziałby o sowich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie?

MM

@Julita, rekrutacja wygląda standardowo jak w większości firm. Po wstępnej analizie nadesłanych CV, dział HR albo dyrektor działu handlowego zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie osoby, które pozytywnie przeszły pierwszy i drugi etap rekrutacji są zapraszane na kolejną rozmowę. Warto próbować, jeżeli masz kwalifikacje lub doświadczenie, bo czasami jest więcej niż jedno stanowisko do obsadzenia. Powodzenia.

Julita

@XYZ może warto spróbować aplikować i dowiedzieć się szczegółów pracy na rozmowie. Czy ktoś był może ostatnio na rozmowie w sprawie pracy w Sorter sp. j.? Czy powiecie jak wygląda rekrutacja? Jakie są wymagania, aby dostać pracę jako pracownik działu handlowego?

Julita

Obecnie firma Sorter sp. j. poszukuje Pracownika Działu Handlowego. Z oferty pracy wynika, że zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w stabilnej spółce, pracę na pełny etat. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

XYZ
@Julita

Zatrudnić sie czy nie? Oto jest pytanie. Przez ostatnie 2 lata przewinęło się ok 7 handlowców. To chyba mowi samo za siebie. ?

były pracownik

Oczywiście . Bez problemu można dać merytoryczną opinie .Jest tu ich bardzo dużo. Chociażby byłej pracowniczki działu handlowego . Zawiera "klu" filozofii panującej w tej firmie. Takie merytoryczne opinie są potem zalewane dziesiątkami bezwartościowych generowanych przez troli, tak aby nie były za bardzo widoczne wśród ogromnej ilości śmieci. Widocznie ktoś się czegoś boi . I jeśli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie to ma odpowiedz.

Tak5Nie

życzliwy

Uwaga człowiek o nicku "Programista Wyklęty" to jakiś typ nie po kolei. Zobaczcie co wypisuje na forach innych firm radomskich z branży IT. W wielu z nich nawet nigdy nie miał szansy pracować a wypisuje rzekomo o nich jakby był szpecem fachmajsterem tam od wielu lat. Wystarczy wejść na profil gowork chociażby firmy HUMANSOFT aby utwierdzić się jakie bzdele o firmie wypisuje, wcześniej też pisał o konsorcjum it czy Ajmer (swoją drogą dobrej firme webmasterksiej), w której nigdy nie pracował. Tam akurat poszedł temat do moderatora i po kolei jego wpisy były usuwane. To samo było na profilach innych firm chociażby webmasterskich w Radomiu. Z tego co wiem już są wyciągane dane osobowe od moderatorów gowork tego delikwenta i szykują mu się nieprzyjemności na jego własne życzenie. Oj mama się chyba nie wypłaci za te popeliny...

Tak3Nie

sierota
@życzliwy

To chyba jakaś próba zastraszania ciekawe kto za tym stoi . Jak znam życie to mogę podejrzewać............ sami wiecie o kogo chodzi :)

Zostaw opinię o Sorter sp. j. - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie