Opinie o Sorter sp. j. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sorter sp. j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sorter sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sorter sp. j. w Radom

Abc

Programisto, problem rozwiazales Warszawa, wiec po co dalej sie wkurzac? Do mnie tez pracodawcy dzwonia po kilka razy z kiepska oferta, a ja stanowczo im odmawiam i po problemie. Wystarczy, ze im powiem ile obecnie zarabiam i domagam sie minimum kilku stowek wiecej. Wiedza, ze to nie przejdzie i nie ma sensu dalej tego ciagnac.

Abc...

Programisto, pracodawca sam decyduje kogo chce zatrudnic. Jesli szukaja jednego, to wybiora jednego, a niewybranym pozostaje sie pogodzic. Nie rozumiem o co sie oburzasz? Ja bym to olal. Tym bardziej, ze sam wiesz jaki panuje rynek w tym miescie. Tak samo jak nie od dzis wiadomo, ze pracodawca nie zawsze wybiera najlepszego kandydata. Sam ucieklem z tego miasta i nie zaluje. W Radomiu nic nowego sie nie pojawia, ciagle te same starocie... Wiec w jaki sposob walczyc o lepsza prace? Nie ma jak, a liczyc ze pojawi sie cos nowego, predzej doczekasz sie starosci. Np. w stolicy porazki bola mniej, nie dostaniesz sie tutaj, pojdziesz gdzie indziej. Dobrze platnych firm nie brakuje. Jesli jestes dobry i jeden na Tobie sie nie pozna, pozna sie ktos inny. W Radomiu masz najwyzej 5 firm it, a w stolicy mozesz liczyc na 5 rozmow kwalifikacyjnych w ciagu jednego tygodnia. O czym my tu mowimy...

cytat

Witajcie, Moi drodzy, ponieważ od jakiegoś już czasu forum GP24 jest arena starć, w ktorej zauważalny jest daleko idacy trolling, pozwoliłem sobie na utworzenie wątku, w którym będziemy/bedziecie mogli poznac zachowanie Trolla oraz znaleść remedium na takie postawy aspołeczne. Nie będę się zbytnio rozpisywał, zaczynajmy więc: 1) Na wstępie przedstawię Wam Dekalog Trolla: 1. Wybitna jednostka zawsze wywodzi się z Trolla, nigdy z szaraka, albowiem słowo "dlaczego" jest najważniejszym ze słów. 2. Trolle nie atakują stadnie, w przeciwieństwie do szaraczków, nie ma więc powodu do strachu, jest czas na obronę. 3. "Nie karm Trolla" jest sprytną wymówką na brak argumentów, coś a'la "de gustibus non est disputandum". Dlaczego? 4. Winieneś być wdzięczny, że Troll zaciekawił się Twoim tematem. Inaczej zdechłby w niepamięci. 5. Jako Admin/Mod powinieneś dać rangę specjalną każdemu Trollowi na Twoim forum. On załatwi za Ciebie kontrowersyjne tematy. 6. Jeśli boisz sie Trolli nie powinieneś korzystać z netu. Każdy ma w sobie coś z Trolla. Jeden więcej, drugi mniej. 7. W świecie rzeczywistym, wirtualnym, czy równoległym Trolle są w mniejszości. To nie One wybrały Hitlera, czy Busha. 8. Troll się nie obraża, to Jego obrażają. Nie czerpie z tego satysfakcji tylko wiedzę o ludzkości. 9. Offtopic jest dobry i pożyteczny! Kto uważa inaczej niech pisze FAQ. 10. Uwolnić Trolla! co powozli Wam na szybką identyfikację forumowicza/formumowiczki Trolla, 2) trochę ogólnej wiedzy o Trollach i trollingu (forumowym): Troll forumowy, w przeciwieństwie do innych, jest najczęściej spotykanym w obecnych czasach. Mimo tego człowiek spotykający trolla nie zauważa tego i daje się wciągnąć w jego sidła. Dlatego warto uświadomić tym którzy jeszcze nie potrafią rozpoznać trolla forumowego jakim niebezpiecznym i niemiłym stworzeniem on jest. Zacznijmy może od samego początku. Skąd się wzięła sama nazwa trolla - trolla forumowego. Jak to bywa z określeniami używanymi w Internecie tak i ta nazwa pochodzi z języka angielskiego. Termin troll-owanie po angielsku trollingpochodzi od terminu "Trolling for fish", czyli łowienie ryb na haczyk, błystkę. A poprzez wsteczną etymologię osobnika zajmującego się trollingiem nazwano trolem (od legendarno-baśniowych stworów z mitologii nordyckich). Wiedząc już skąd się pochodzi nazwa tego zjawiska (bo można to tak nazwać), przejdźmy do jego genezy. Obecnie trollowanie to zachowanie chuligańskie i patologiczne. Jednak na samym początku swojego istnienia miało na celu oczernienie, zdyskredytowanie innych uczestników dyskusji. Osoba która została wciągnięta w sidła trolla mogła otrzymać od niego informacje YHBT (you have been trolled), co oznacza "zostałeś ztrolowany". Jednak takie zachowanie z czasem przestało być akceptowane na forach dyskusyjnych, a wraz z rozpowszechnieniem się Internetu zaczęło być nadużywane. W tym momencie nikt nie lubi trolli, a nawet są oni piętnowani. A czym charakteryzuje się zachowanie trolli? Mianowicie, trolle próbują wzbudzić w użytkownikach negatywne emocje. Można przypuszczać iż trolle karmią się negatywnymi emocjami i sporami innych. Im więcej osób wpadnie w jego sidła tym Troll jest bardziej zadowolony. Aby wywołać spór potrafią zamieścić link do strony zawierającej drastyczne fotografie (zmasakrowane zwłoki, wypróżniający się ludzie itp.), obrażają innych użytkowników. Znużenie dyskutantów przeważnie objawia się zakończeniem tematu (EOT) lub wyrzuceniem tematu do śmietnika. Taką sytuację Troll uważa za zakończenie bitwy, zakończenie zwycięskie. Trolle bardzo często zmieniają dane (np. adres e-mail, konto) aby ciągle móc wciągać niewinnych użytkowników w swoje sidła. Trolling czasem jest też stosowany przez lamerów. Osoby te chcą podkreślić swoje doświadczenie i wiedzę w danej dziedzinie, gdy faktycznie takowej nie ma. Gdy dochodzi do konfrontacji z bardziej doświadczonym użytkownikiem lammer broniąc się może stosować śmieszną i bezsensowną argumentację. Większość ataków trolli jest błyskawicznie wyłapywanych przez moderatorów danego serwisu, a oni podejmują już stosowne kroki aby pozbyć się trolla. Jednak czasami zachowanie Trollo podobne stosowane jest przez zwykłych użytkowników, w celu odstraszenia "lam" od dalszej dyskusji. Ile jest Trolli tyle jest sposobów zachowań, jednak można wyróżnić kilka najczęściej spotykanych symptomów jakimi się charakteryzują trolle forumowe: * Bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei - troll będzie jej bronić za wszelką cenę * Nieumiejętność przyznania się do błędów - troll nigdy nie powie, że się pomylił, potrafi być agresywny gdy wytknie się mu błąd * Używa argumentów ad personam - atakuje osoby i ich cechy szczególne, może posunąć się do wyzwisk i gróźb

obiektywna

"Trollowanie czasem bywa stosowane przez lamera – osobę, która podkreślając swoje doświadczenie i wiedzę w danym temacie (a w praktyce jest ona bardzo niewielka, ), próbuje wypowiedzieć się na temat wad czegoś/kogoś, próbuje na siłę pomóc komuś w problemie etc. Kiedy dochodzi do polemiki z osobami bardziej doświadczonymi w temacie, lamer może zareagować śmiesznymi i bezsensownymi argumentami"

czak

ALE BREDNIE TU IDA NIE POGADASZ NIEDLUGO CALKIEM. NIE POGADASZ TYTEJ LEPIEJ BROWAR WYPIC IISC SPAC

@czak

dobranoc

czak
@śwagier od rdzewki

A gdzie ten wyklęty ??? nachlal się i liter nie widzi!!

@czak

wyklęty się uczy, bo ma rozmowę kwalifikacyjną. Powtórki robi z C# oraz dostał pytania w języku angielskim i przygotowuje sobie notatki, by płynnie opowiedzieć potencjalnemu nowemu szefostwu o projektach, w których brał udział i to ininglisz Zaproponował kwotę X.000 zł dostał propozycję za (X+20%).000 zł brutto na UoP, ale jeszcze musi powalczyć z firmą docelową (rekrutacja), bo to przez pośrednika. I tak nie jest zbyt zadowolony (uszami nie klaska), bo było do zgarnięcia 10.000 zł na miecha, on możliwe, że dostanie kilka tysi mniej... Jak się sprawdzi, się zobaczy, może będzie bliżej tych 10 tysi. Ale z niego farciarz... A żeby mu nóżka spuchła. Pozdrawiam

leon
@śwagier od rdzewki

Wykletemu to łeb kacor rozsadza parę dni potrzebuje aby się ogarnąć uwierz mi .Wyklęty przeklina jak szewc na kacu !!! Gdyby miał zdrowie już by tu się popisywał wiedzą o wszystkim i że wszyscy są glupsi i go nie doceniają i że światowa cybernetyka się bez niego zmarnuje

@leon

przeklina jak szewc jak patrzy na to dziadostwo, na to cwaniactwo, na to chlanie wodki i piwka zeby dostać podwyżkę. Nie pokazuje że inni są głupsi, pokazuje, że osoby z mniejszymi kwalifikacjami od niego zarabiają więcej co jest niezgodne z zasadami świata w którym żyjemy. Czasy układów, pruknia w stołek, picia wódki oraz cwaniactwa się skończyły w cywilizowanych kręgach, w radomiu niestety układ zamknięty ma się dobrze, a on z nim walczy. Argument kliki to właśnie niby wywyższanie się. Pokazywanie, że ma się kwalifikacje, które są więcej warte to marketing, nie wywyższanie. Czy Coca-Cola się Twoim zdaniem wywyższa względem soku jabłkowego? Nie, jest droższa, gdyż ma lepszy marketing oraz składniki są droższe i receptura jest tajna. Jeśli wolisz pić jabcoka, nikt nie broni, wolny kraj. Cybernetyka hmmmm, on się tym raczej nie interesuje. Mała kasa w stosunku do ryzyka, raczej temat dla zapaleńców. Jednak wyklęty śledzi wydarzenia ze świata samochodów autonomicznych oraz robotów, które chodzą, przenoszą paczki pocztowe, wstają po upadki i mają wykonywać zadania w wojsku. Wyklęty trochę się interesuje tematem, ale żeby sprzedać Wojsku Polskiemu coś, trzeba mieć układy i dużo pieniędzy, by zająć się produkcją rakiet, radarów czy innych fajnych zabawek. Wyklęty ma znajomego, rozmawiał, ale grube pieniądze muszą w to iść, ryzyko duże. Słyszałem, że wyklęty chciał się bawić w produkcje programów hakerskich dla rządu (wojska itp), ale niestety trzeba mieć bardzo duże umiejętności, a przetargi... trudna sprawa, klepanie dla zabawy (nauki) nielegalne, więc odpuścił. Klepanie na uczelni dość niskobudżetowe, a jak coś stworzysz, to nie wiadomo kto zgarnie kasę. Tusk go też nie zatrudnił, chociaż był na testach jak pracował dla zagranicy. Zaśpiewał kupe szmalu, pewnie dlatego go odrzucili. Teraz nadal ogląda szkoleniówki (w weekend pewnie skończy i będzie gotów na rozmowę o pracę w przyszłym tygodniu). Podobne pieniądze jakich nie zaoferowało mi biuro prezesa rady ministrów czeka na niego na rekrutacji, wiec nie przeszkadzajmy mu, może mu się uda. A jak mu się uda, to niech mu spuchnie kostka stawu skokowego O!

fokus
@śwagier od rdzewki

Zaluzta se korony na łeb i w teren

fokus

WOLNY RYNEK TEPAKI

@fokus

dokładnie, wolny rynek... nie trzeba pracować dla kiepskiego pracodawcy :D Zawsze znajdzie się lepszy, jak nie w PL to za granicą :D

Marsjanin
@fokus

Nie zapominajmy, że wolny rynek rządzi się swoimi prawami. To nie jest tak, że każdy pracodawca może zatrudnić kogo mu się tylko podoba. Jeśli popełni poważny błąd, można postawić mu zarzuty. Prawo pracy również obowiązuje i nie wolno robić pewnych rzeczy, jeśli jest się pracodawcom. To wszystko składa się na wolny rynek, zgadzam się :D Jeśli pracodawcy się nie podoba, może się przenieść z produkcją do innego Państwa :D

Zbyszek

Państwa produkty urzekły mnie swoją doskonałością, dlatego pragnę poinformować Państwa, że złożyłem CV, by pracować dla Państwa przez rok za darmo jako programista C++, by zdobyć odpowiednie doświadczenie, by móc generować w przyszłości jak największe zyski dla Państwa firmy Z poważaniem Zbyszek

wanka

Masz rację wypić już nie może bo mu kicha pękła to tak się Wałęsa po stronach i tak pi.......li jakby błękitu się nazar

tafek

Ja dobrze spawam wychodzi mi 30 zł /h robię wszystko zbiorniki ciśnieniowe nie narzekam

cok

Dobrze zarabiasz a marudzisz jak byś w ciąży byl

wiesz kto!

Ty mądrala. !!! A. Ktomi za szafkę narzygal ?? Ja nie będę tego sprzątał w poniedziałek ma być. Tam czysto. Bo naprawdę. Cię wyklniemy. I będziesz spał w tej szopie szybciej wytrzezwiejesz na zimnie!!!!!

zly sen

Czego chcesz od naszej firmy????przecież przymusu nie ma możesz butelki zbierać!!

wiesz kto

TAK POWINIENES PODKULIC OGON I ODSLONIC GRDYKE NA ZNAK UZNANIA NASZEJ WYZSZOSCI I PRZEWODNICYWA BO INNE WILKI CIE ZAGRYZA !!!

kierownik

Zapraszasz na poranną odprawę o 9.00. to już mamy przećwiczone .ciągle gryzą kompleksiki czy za mocno w główkę się uderzyliśmy.

wiesz kto!!!!

LICZ SIE ZE ZDANIEM WIEKSZOSCI TYLKO WIEKSZOSC ZNAJDZIE WLASCIWE ROZWIAZANIE BO JEST WIECEJ PROPONOWANYCH ROZWIAZAN SAMOTNY WILK TO PIES. !! WILKI ZYJA W.STADZIE!!!!

wiesz kto !!

Bardzo się mylisz nie pije alkoholu w ilości która znosi myślenie nie nawidze być pijany i chorować na własne życzenie poprawić nastrój dla towarzystwa czasami. Tak. Ogólnie nie lubię gorzaly wolę dobre wino szampana a najbardziej piwo np.despetato bo chmielowe ! Aby nery przepłukać bo mam skłonność do kamieni nerkowych ...WSTYDZIL BYM SIE KOBIET I OTOCZENIA LAZIC JAK LAJZA . OT TYLE!!!!!!!

LG

POSYP SE LEB POPIOLEM

Psychiatra
@LG

i pracuj za minimalną jako programista. Co Ty nie wiesz programista wyklęty, że od zarabiania to są ziomeczki od flaszeczki? W środę popielcową będzie pite obowiązkowo, a ty się posyp popiołkami. Najlepiej se całe wiadro wysyp, bo zapomniałeś, że Ty jesteś od tego, żeby Twój Pan pracodawca zarobił, a Ty masz na to tyrać jak parobek

rysiek
@Psychiatra

To se bądź roninem i nie mialcz na całe mordę jak kot w marcu !!!!

Śwagier specjalisdy

Mój świagier ma kwafilikacyje opiertolił ze mną flaszkie ja ghwarantuje za niego, on ma kwalifikacyje opiertolił, ledwo stał na gicołach! Ja sa niego renczem, onpotrafi wypić Lipy nie ma na dzielni, chla wóde jak zawodowy komuch

Cenzura

Zaczynają cenzurować wpisy, trzeba stąd uciekać!

rafal

I TAK MA BYC NIECH CIE BOLI SAMOLUBIE

wiesz kto!!

P.s. jak bym chlejel jak ty dajesz czadu to pewnie bym umarł..

atek

Przecież ktoś te maszyny sterownicze kupuje. A to tanie nie jest !!!!!!!!.dobrze że ten programista tego nie robi bo te przebieraczki katofli to od SAMOLOTU musiały by być droższe no boo co????

MADMAX

Programista!!!nie obrażaj bo będziesz obrazany widzę że masz problem natury psychologicznej pogadaj z ludźmi na żywo !!!

MADMAX

CIEKAW JESTEM NA JAKIM ETAPIE ROZWOJU I CO Z CIEBIE WYROSNIE. Ja cię nie wyzywalem nie mam tego w zwyczaju!!

MADMAX

ZALATUJE MI TO RACZEJ BRAKIEM KOMPETENCJI BOS MOCNY ALE W GEBIE!! POKAZ JAJA !!!POKAZ NA CO CIE STAC !!!! I BADZ PREZESEM!!!!!!! NAUCZ NAS WYJDZ Z CIENIA. !!!!!✋✋✋✋✋

MADMAX

TO ZA CO ZYJESZ SKORO TAKI UTAJNIONY JESTES??? MOZE JESTES NA UTRZYMANIU ODDZIALU SCHIZOFRENIKOW W KRYCHNOWICACH!!!! NO TAKI FACHOWIEC!!! HOHOHO MARNUJESZ SIE !!!!! CHCESZ BYC. SLAWNY PO SMIERCI!!! TY JESTES JAK TESLA. NO--NIE?!!!

nowy
@MADMAX

Takiego słownictwa używa tylko jedna osoba w firmie

MADMAX

JESTES CENNYM ARTEFAKTEM NASZYCH CZASOW!!!! Popatrz popatrz nigdzie nie mogą się na Tobie poznać !!!! W sumie to baaardzo Ci współczuję !!!!!!!! Politechnika też biedakowi za cienka !!!!?! I tytułu odpowiedniego też nie mają !!? Ojojoj ojoj naprawdę Masz problem. !!!!!!!!? A może by tak KONSYLIUM zwołać????

syndrom programisty z radwaga

znowu ta flaszeczka i flaszeczka. Ja pamiętam jak pracowałem w radwagu, to belmond zarabiał tak mało, że prawie na kolankach prosił, bym mu kupił flaszkę, to powie kierownikowi, że jestem super programista i że chce ze mną współpracować. Coś jest na rzeczy z tymi flaszeczkami, z alkoholizmem nie ma co żartować...

Madmax

JELOP JESTES. NIE BEDE Z TOBA PISAL MYSLE ZE OPIERDZIEL SLUSZNIE ZBIERASZ !!! TAK NAPRAWDE TO. ZA TWOJ NADETY CHARAKTER NIKT Z TOBA SIE NIE DOGADA DLATEGO BREDZISZ TUTAJ LUB Z LUSTERKIEM .TAK NA MARGINESIE ---ZACZNIJ SIE. GOLIC. BO. WYGLADASZ JAK STARY GORYL !!!

zly sen

Tylko Ciebie Jelopie nigdzie nie wzięli !!!!!

obcy pesazer

MALO ZNASZ TE POLSKE. TERAZ TO NIEJEDEN ZE WSI ZYJE LEPIEJ NISZ SIE TOBIE WYDAJE ZNAM TAKICH CO PSY LEPIEJ JEDZA OD NAS A PYTAM SKAT MA/// KREDYTY BIERZE??? A ON ZE KREDYT TO BANK U NIEGO MOZE WXIAC!!!!

zly sen

Jak taki AS jesteś to czemu o Tobie nie piszą w lekturze fachowej tylko sam tak o sobie p...l......isz wymyśl telewizor albo coś ...!!!! Nawet skakanki nie wymyśliłes!!¡!!!!!!!????!!!!!!??

trrrrro

To jak masz JAJA to przedstaw się z imienia i nazwiska bo anonimowo szczepisz pizzzzde

Trrrrro

Ale takich cippp jak ty sie nie pękam. Trolu w dupę jeb.. tylko na trollowanie cie stać. NIE KARMIĆ TROLA. kutry pochodzi z Radomia i wrzuca na Radom

Trrrrro

MADMAX

NAPISZ PROSZE NA JAKIM ETAPIE ROZWOJU JESTES ???

nowy

te głupie dyskusje są po to aby neutralizować prawdziwe opinie o firmie . To świadoma polityka

obcy pasazer
@nowy

Firma jest spoko zabardzo ni ma co narzekać dlatego ja te kozę mogę kupić bo wiosna idzie a kosiarka mi padła Aby ta koza zbyt stara nie była!!! Żurek dawaj te kozę!!!!!

bnowy
@obcy pasazer

Ja raczej bardziej schizofrenicznej nie widziałem. Polski kapitalizm w najgorszym wydaniu

Madmax
@bnowy

Pierdoly "wyklęty",przeklety",syndroniczny",piernik z wiatrakiem" masz wybór robisz lub nie /////masz. Jaja .lub.nie.///////umiesz coś to ci płacą możesz żarówki na ulicy wymieniać będzie lepiej.. ZAŁÓŻ FIRME I ZROB RAJ!!!!///////POKAZ JAJA!!!!

Zurek
@bnowy

MOZE KTUS KUPI TE KOZE!! NIMOM SIANA A NA ROWER BYM ZAMIENIL DO ROBOTY BYM JEZDZIL DAJTA ZNAC BO PIECHTO CHODZE !!! INO PRYNDZY INO INO!!!?

zly sen

Programista a co ty programu jest??? Budzik na 5 rano podales że inteligencja uciekła z Radomia --Ty zostałeś i Prawisz prawisz prawisz. Tylko robić nie ma komu!!!!!

beton

RYSZARD MA RACJĘ BO MA KOLES ŁEB

funfel
@beton

Co to za Rysiek ?? Jaki ma ten łeb ?? A na czym on się zna??? @@@@@@@@udaje??

Żurek

KOZE TANIO SPRZEDAM LUB ZAMIENIE NA ROWER.

Belmondo

Nie. Nie mam bogatych rodziców. Sam staram się utrzymywać rodzinę - sam pracuję.

Belmondo

Ja bym ci zalecił niechwalenie się tym "wyczynem". Tusek to stary kręt i kiedy byś liznął nieco polityki to byś wiedział. Kaczor podobnie. Ich "wspólnicy" szybko gonili za miedzę swojego czasu. To jest przykre ale tak niestety jest. Na tym zakończmy.

kotka fiona

Pierdzielicie pieprzycie Sorter jest nie jest złą firmą. W Radomiu niczeggo lepiej nie znajdziesz. r

syndrom programisty z radwaga

Wzorcowa opinia na poważnym forum o radomskich pracodawcach. Mam nadzieje, że rozstawiłeś zasieki, ustawiłeś czujki na każdym rogu i wypatrujesz kierownika. No to do boju, wypłata czeka.

Zostaw merytoryczną opinię o Sorter sp. j. - Radom

• Jak się pracuje w Sorter sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sorter sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sorter sp. j.?

Kandydaci do pracy w Sorter sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sorter sp. j.
2.4/5 Na podstawie 240 ocen.

Sorter sp. j.