Opinie o Sorter sp. j. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sorter sp. j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sorter sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sorter sp. j. w Radom

Bryndza

no ja tam na wizyjnego nie startuje już, bo w firmie mają problem, by powiedzieć ile można zarobić, więc pewnie szału nie ma.

Belmondo

Przestań. Warunkiem zatrudnienia w tej firmie jest łapanie "lewych" fuch. U was ludzie prywatnie dorabiają wykonując drobne usługi u klientów. Jak by tego nie było to już by dawno poszli w "p..du". Zarobi jedną trzecią tego za co by normalnie klient zapłacił i jest szczęśliwy. A kto to się domyśl.

juudaszz

Wypłata tak. na czas. kKeszonkowe - nadgodziny jak mu drobne zostaną to wypłaci.

zbyszek

Podobno pozytywne opinie piszą tu pijarowcy firmy > Nie jeden dał się nabrać . Czy ktoś coś wie na ten temat

Belmondo

Chyba masz rację. Dyplom to nie doświadczenie i tego nic nie zmieni. Zresztą co tam dyplom. Teraz 90% to inżynierowie.

@Belmondo

tylu inżynierów, tylko dlaczego wszyscy zarabiają poza inżynierami w Radomiu? Za małe majątki mają właściciele firm?

@Belmondo

zapomniałeś o mgr

juudaszz

popieram .Wykorzystać i oszukać a na koniec wylać na bruk. To jest lekarstwo na biznes jednego z właścicieli.

Belmondo

Ja uważam że problem z wynagrodzeniem jest banalnie prosty. Ludzie sami się godzą czy tam inaczej mówiąc wyceniają swoją pracę dość nisko. Dla części z nich wynagrodzenie na poziomie 2-3 tysiące netto jest zadowalające. I teraz przekonaj pracodawcę że powinien płacić 5-10 tysięcy netto kiedy na dziesięciu przyjdzie niech nawet trzech i zgodzi się pracować za grosze. Niezłe argumenty by trzeba było mieć. Zwyczajnie tzw. "groszoroby" psują rynek pracy. Ale jest też druga strona. Kiedy ktoś nie ma żadnej pracy i jej pilnie poszukuje no to raczej bierze co jest. Pewnie za jakiś czas i tak ją zmieni ale ostatecznie zawsze znajdzie się ktoś kto wypełni słabo płatne etaty. Pracodawca dopiero doceni pracownika kiedy na jego miejsce zabraknie innych. To się powoli zmienia ale niestety zbyt powoli.

Belmondo

Ja już nie pracuję w Radwag :) Pozdrowionka dla pracowników.

Bryndza

za kiepską pensję każdy normalny się obija co ty ze wsi jestes, ze nie wiesz? tylko na wsi jeden drugiemu pomaga za miske zimnioków, dlatego ze wsi wiele firm szuka pracowników, bo łatwo im wmówić, że za zimnioki się pracuje wszędzie na świecie.

ziomek

Cenniki są tak ustawione że nigdy po nich nie sprzedaż. jak dasz rabat dostaniesz po kieszeni . Systemu premiowego nie masz na papierze , Jak Ci to pasuje i jesteś sprytny próbuj

juudaszz

nie wiem. spróbuj pracy w Sorterze to przekonasz się że klimacik jest fajny poza paroma donosicielami( łagodnie powiedziane), a co do słów i umowy ustnej brała bym pod uwagę BARDZO. Papier wszystko przyjmie.

zainteresowany

WITAM, może ktoś mi powiedzieć czy przedstawiciel handlowy dostaje samochód służbowy do dyspozycji 24h na dobę i o co chodzi ze praca jest zdalna?

dds

ja robię w Radwagu przy automatyce, zarobię w Sorterze 3-4 tysiące netto przy standardowych 8 godzinach pracy?

Rdds
@dds

Chyba brutto :D

gośc

Ciekawe czy posty pozytywne umieszcza samo "naczalstwo " czy komuś zleca . Co sadzicie na ten temat ? Może ktoś coś wie na ten temat co tam pracuje ?

Psychiatra

to nie jest kwestia glowy, bo do czego niby głowę? Do płacenia ludziom jak najmniej? Biznes jest dość prosty. Papierki zlecasz księgowej. Reszte praktycznie masz na tacy - w urzędzie Ci wszystko powiedzą, co i jak, jakie pozwolenia co gdzie jak itp. Musisz tylko troche ruszyć 4 litery i masz fajny biznes. Większe biznesy są już trudniejsze. Owszem nie powinno się zaglądać w portfel, ale pracodawca powinien również płacić za pracę odpowiednio, wtedy nie było by zaglądania przez ramie. Po co pracować, skoro dostaniesz pieniądze na miskę ryżu, a pracodawca kupi sobie nowego Lexusa z salonu. Oczywiście niech kupuje, ale niech też dba o dobrego pracownika, a nie tylko o siebie. Nie potrzebny nam feudalizm.

Psychiatra

Miks wiele rzeczy jest zabronione, również zabronione jest działanie na niekorzyść spółki, jak również jest wiele nakazów jak należy prawidłowo prowadzić firmę w świecie, w którym żyjemy, a jednak są prowadzone niezgodnie z tymi zasadami. Np obowiązkiem firmy jest konkurowanie na rynku, a nie dogadywanie się między sobą, że nie płacą więcej niż określona kwota na danym stanowisku. Pewnie nie macie odpowiedniej wiedzy i nie widzicie, co firmy w tym mieście robią nie tak, jak niszczą to miasto, bo to dla Was nie jest oczywiste, dla mnie jest jak to, że nie wolno ludzi zabijać.

Belmondo

tomeiek? Czy ty jesteś idiotą? Twoje pytanie od razu cię dyskwalifikuje. Nie chodzi o to abym był nieuprzejmy czy jakiś tam. Podpowiedź: Owoce, systemy wizyjne, ocena uszkodzeń, pleśni, obić, koloru, rozmiaru, sorter (sortowanie)... Macie fart że tam nie jestem kierownikiem bo takie sieroty leciałyby jak trawa spod mojej kosiarki . A ty Psychiatra daj se na wstrzymanie bo któregoś dnia po prostu ci wybiję zęby w pracy. Tak, w pracy. Szef i tak cię nie znosi. Znów podpowiedź: Patrz częściej prze lewe ramię.

gośc

Masz rację to nic nie znaczy .Trochę się zagalopowałem. Każdy możne robić z kasą co chce i nic nikomu do tego. pozdrawiam

@gośc

w takim razie ja chcialem kupić karabin i odpalić belmonda, rozumiem, ze nie masz nic przeciwko, bo przecież każdy może z kasą robić co mu się podoba...

Rafał

Gdzie widziałeś lepiej ? czy prezesunio kazał Ci tak napisać. Odpuście sobie z tymi postami bo tylko się pogrążacie . Kilku gości ma w firmie zadanie umieszczać tu wpisy tak aby można było naciągnąć kilku frajerów do pracy. Jeśli Prezes firmy oprócz tego biznesu ma dom weselny to znaczy ze musi przez coś przepuścić kasę najprawdopodobniej . To świadczy o wiarygodności

kot

Edgar nie wygłupiaj się .Daruj sobie te wpisy. Wiem ze za to Ci płacą w Sorterze . Nie pisz "u nich " tylko " u nas"

kot

chyba nie śledzisz strony internetowej jak szybko zmienia się pracownicy działu Handlowego. Odeszło dwóch najbardziej doświadczonych Rafałów z działu bo Prezes orżnął ich na na kasę . Została tylko dziewczyna która nie ma innego wyjścia . Dyrektora działu zwolnili bo nie zgadzał się na te metody żerowania na pracownikach . To chyba wystarczy aby trzymać się od Sortera daleko

Pies
@kot

Uaaaahahahaha !!! Najlepsi handlowcy

@Pies

Czuje styl Prezesa

Zostaw merytoryczną opinię o Sorter sp. j. - Radom

• Jak się pracuje w Sorter sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sorter sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sorter sp. j.?

Kandydaci do pracy w Sorter sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sorter sp. j.
2.4/5 Na podstawie 240 ocen.

Sorter sp. j.