Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Dgp

Cześć, no to szczerze w firmie fiege jest za dużo znawców i projektantów czy specjalistów którzy siedzą na stołkach i wyciągają tylko rękę po kasę, za wymyślona rzecz, która i tak nie wypali, a mało tego będzie jeszcze gorzej. Nikt nie słucha pracowników, każdemu się po przewracalo w głowach od pieniędzy jakie dostają za pomysły, magazynier ma robić za 13%, a projektant śmieje się nam w twarz! Daje 2 lata tej firmie i pójdą w długach....

Hanna

@Kacha, czy pracując w firmie Fiege są różne okresy, jeżeli chodzi o ilość pracy na danym stanowisku? Czy są okresy, gdzie pracy jest mniej i pracownik ma mniej obowiązków? Określ, proszę, jak to wygląda, bo może to jest kluczowa kwestia, która reguluje poziom otrzymania premii, którą opisujesz.

@Hanna

Pracy jest wszędzie pełno, gdy na moim stanowisku nie było pracy, to leciało się pomóc gdzie indziej, ale to rzadkość, bo każdy ma swoje obowiązki, którym jest bardzo dużo w firmie fiege wydaje mi się że jest to wszystko źle poukładane, kierownictwo jest też na słabym poziomie... Pracy coraz więcej, premie coraz mniejsze i dlatego ludzie odchodzą...

karczek
@Hanna

dobrze wiesz jak jest a głupio pytasz.

DGPANKA
@Kacha

@Kacha dobrze piszesz. Atmosfera w firmie sięga dna. Ludzie zamiast żyć pracą to żyją życiem innych ludzi, naśmiewają się z innych, rzucają kłody pod nogi abyś tylko miała pod górkę. Pracownicy nie są nagradzani, w tej firmie tylko się kara ludzi za ich błąd. Wyzysk pracowników przez zmuszanie ich do pracy w każde weekendy, głupie pomysły, wymyślanie absurdalnych projektów czy zadań do swoich wykonywanych obowiązków. Taki wóz daleko nie zajedzie!!! Otwórzcie oczy!!! Ludzi piszą o pakietach socjalnych gdzie Turek w budce z kebabem posiada takowy pakiet z wyższej półki niż tutaj. Czy pakiet medyczny to wszystko??? Nie!!! Za taki pakiet medyczny który jest oferowany w firmie to jedynie można sobie zrobić badania okresowe i nic więcej. Czy bony które są przyznawane w święta bożegonarodzenia, za tą kwotę można sobie kupić czekoladę, mężowi piwo a dziecku lizaka. 12% premii u nas w ADM, za pracę gdzie trzeba zostawać po 22ej bo zawsze coś... Wstyd!!! Zmarnowane 4 lata, przykro pisać... Śmialiście się z Biedronki, a teraz Biedronka śmieje się z was. Żal.pl

Jak wygląda pakiet socjalny w Firmie? Czy jest możliwość pracy na nadgodzinach oraz jak przedstawiają się premie uznaniowe?

Piotrek
@Marek

Socjal brak, premie 13-18% od stawki

Robert.
@Piotrek

Bony świąteczne i pakiet medyczny to nie socjal ???

Hanna

@Steryd, rozumiem, że czasem nerwy mogą nas ponieść, dlatego na przyszłość mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy. @Gandziarz., Twoja opinia łamie ważne punkty regulaminu forum gowork.pl. Zabrania się obrażania innych użytkowników oraz osób, które są bezpośrednio związane z pracą w firmie Fiege. Zapoznaj się z regulaminem i na przyszłość przestrzegaj jego zapisów https://www.gowork.pl/regulamin @Gołok, w żaden sposób nie podpuszczam ludzi do niczego. Każdy ma prawo sam zadecydować, czy doda opinię na temat pracy w firmie Fiege. Ważne jest, aby w wątku pojawiały się opinie, które są rzeczywiste i zgodne z tym, co dzieje się obecnie w tym miejscu pracy. @Absolwent, na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony? Rozumiem, że firma Fiege zatrudnia pracowników za pośrednictwem agencji pracy?

Absolwent

Jestem na zleceniu

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Hanna

@Jacus, nie bronię w żaden sposób firmy Fiege, jedynie uczestniczę aktywnie w dyskusji na tym forum, aby każda z osób przeglądająca ten temat, mogła znaleźć potrzebne dla siebie informacje na temat tego pracodawcy. Dlatego nie mam również żadnego wpływu na warunki jakie obecnie panują u tego pracodawcy oraz na zareagowanie w jakiś sposób na Twoje uwagi względem pracy w tym miejscu. Możesz przybliżyć jak wygląda kwestia otrzymania 12% premii, o której napisałeś w swoim komentarzu?

Jacus
@Hanna

Tak mogę, premia nie jest uznawana za wyniki z całego miesiąca, premia jest przyznawana przez kierowników zmian, bo to oni dokładnie wiedzą kto na jaką premie zasługuje, przeważnie i tak wszyscy mają premie takie same, ale najgorzej jest gdy premie ocenia kierownik magazyny jak i jego dyrektor, którym nie podobają się premie przez kierowników i bez wiedzy kierowników zmian, panowie na wyższych stanowiskach sobie o kilka % ucinaja... Tak to wygląda, gość który się wykazuje i bardzo dobrze pracuje cały miesiąc, ma taką samą premie jak gość który np. Nadaje się tylko na foliarke. Pracowałem tam od 2007r. Premie sięgały 20% i z roku na rok spadały w dół, sto złoty brutto podwyżki, to potem premie już 18%.. Teraz od kolegów słyszę że mają już 12% czy to jest normalne?

Piker
@Jacus

Ziomek my na wyjściach mamy największy zapier... A dostajemy po 13%, ale już szukamy innej pracy w kilka os. I znowu zostaną sami jak nie potrafią szanować ludzi.

Piotrek
@Piker

Zapraszamy do ngk, fajna praca, kierownictwo mega przyjemni ludzie i zarobki wyższe niż we fiege

Gołok
@Hanna

Dobrze że Jesteś Hanno, Twój obiektywizm jest tutaj potrzebny. Bardzo ładnie podpuszczasz ludzi, dostaniesz premię z Goworku?

Gandziarz.

3 lata w oponach ,wolałbym kamieniołom,kierownia to frajerzy i lizusy dla głównego kierownika,marne wypłaty,nie polecam koukozu ,pzdr dla śmierdzącego przydupasa Wrony

Hanna

@Kacha, jakie warunki należy spełnić, aby móc otrzymać premię za pracę w firmie Fiege? Czy są jakieś kryteria, które regulują to kwestię, aby została przyznana sprawiedliwie? @steryd, proszę, aby swoimi komentarzami nie obrażać osób, które są związane z pracą w firmie Fiege. Na forum należy wypowiadać się kulturalnie i zgodnie z panującym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin @karczek, według Ciebie skąd mam wiedzieć takie informacje, które ściśle dotyczą pracy w firmie Fiege? @Bezel, czy w firmie Fiege nastąpiły jakieś szczególne zmiany, które należałoby przytoczyć w wątku, w którym prowadzimy dyskusję? Co takiego wydarzyło się w firmie w ostatnim czasie?

Steryd

Przepraszamy. Byłyśmy zdenerwowane.

steryd

Pytanie do pańcia Karczka czyli Marcina Ce. zwanym też potocznie kołtunem. Czy ty człowieku musisz być tak głupi że aż śmieszny ??

Hanna

@Kacha, od czego uzależnione jest otrzymanie premii za pracę w biurze? Firma Fiege w jakiś sposób określa warunki otrzymania tego dodatku? @Dorota, rozumiem, że zarobki mogą być niesatysfakcjonujące, jednak, co możesz napisać np. o atmosferze pracy, która panuje w biurze? Napisz, proszę, jak to wygląda.

@Hanna

Od widzimisię kierowników... Premia powinna być jedna stała jak i w biurze tak i na magazynie, a nie w lipcu masz 19%, a w sierpniu 13%, no trochę to nie logiczne, bo pracy jest cały czas dużo i wydajność też jest taka sama jak w lipcu, a premie o 150zl mniej

Kris

Mozecie mi cos powiedzieć o zarobkach w D.G. jako operator wózka widlowego.?Możliwe to jest zeby proponowali 20zl na godzinę? Tak ogłasza Automotive Assembly System?Proszę o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam

Kok
@Kris

Przez agencje więcej zarobisz niż normalnie pod firmą

Hanna

Ktoś może mógłby wypowiedzieć się na temat prac administracyjnych w firmie Fiege? Obecnie firma poszukuje pracowników do pracy w swojej firmie na stanowisku pracownika administracyjnego https://www.gowork.pl/praca/fiege-sp.-z-o.o.;pr Ktoś z Was rozważa udział w procesie rekrutacyjnym?

@Hanna

2800brutto plus 10% premi, praca 3 zmiany... Szczerze żenada zrobić 2lata doświadczenia i uciekać, stara gwardia już nie pracuje biurze, bo zarobki słabe, organizacja i komunikacja na poziomie zerowym....

Dorota

Bez sensu niskie zarobki

Fiegus

W tej firmie powinni zmienic caly zarzad razem kierownictwem. Praca nie jest zla ale zarobki najnizsze na rynku. Za tak wykonywana prace powinny byc o wiele wyzsze zarobki + premia. Ludzie obudzcie sie czas na zmiany. Niech zostana sami i pan dyrektor bedzie robil zlecenia razem ze swoimi przydupasmi. Pozdro dla ziomow

Jacus

Szanowna Pani Hanno, kim jesteś ze tak bronisz tego nie poukładanego pracodawcy jakim jest "fiege". Tam już robi się atmosfera jak w Amazonie.... Nikt do was niechce przychodzić na rozmowy... Za niedługo będą wasze reklamy wisiały w centrach miast o propozycji pracy za 2500brutto i 12% premi żenujące.... Pozdrawiam stara ekipa, która tam jeszcze wytrzymuje. Piona wyjścia

Hanna

@Uciekamy, możesz przybliżyć proces zwolnień z pracy w firmie Fiege, o którym opisałeś w swoim wpisie? Jakie konkretnie zamieszanie robi osoba, przez którą według Ciebie w firmie rozpada się kadra pracownicza? Przedstaw swoją opinię w jaśniejszym świetle, tak abyśmy mogli szczegółowo dowiedzieć się jak wygląda ten aspekt.

Jacek
@Hanna

Dajcie ludzia podwyżki to nie będą uciekać, pracowałem tam 6lat i podziękowałem, zapraszam do sąsiednich magazynów na start macie stawki jak we fiege po 2latach.

Dariusz

Ja słyszałem, że Fiege ma opinię dobrego pracodawcy!!

Hanna

@KARATE MISTRZ @??? serwis gowork.pl służy do dyskutowania na temat firm pod kątem tego jakimi są pracodawcami. Jeśli macie jakieś doświadczenie związane z Fiege to bardzo proszę o merytoryczną wypowiedź odnośnie warunków pracy jakie oferuje to przedsiębiortstwo. Tylko takie wpisy są pomocne dla wielu osób zaglądających tu każdego dnia w poszukiwaniu informacji.

Miro

Ha ha ha stare i nie modne

Hanna

@Brodaty @łyty z Waszych komentarzy wynika, że pracujecie w Fiege. Serwis gowork służy do wymieniania opinii o pracodawcach, dzięki czemu potencjalni pracownicy mogą łatwiej podjąć decyzję czy wysłać tam swoje dokumenty aplikacyjne. Wobec tego proszę Was o napisanie swojej opinii na temat firmy jako pracodawcy. Trwa obecnie rekrutacja, podpowiedzcie czy Waszym zdaniem warto wziąć w niej udział.

Miro

Hana montana weź skończ!

Kiler

Siemanko mordeczki:-)Podobno zarabiacie po ponad 3000zl za 220 godz. Smiech na sali hahhahaa Uciakajcie z tego obozu.

Zniesmaczony
@Kiler

Hohohohohoho. 3300 przy normalnych godzinach, plus 40 godzin liczonych +50% i 32 godzinach licznych +100% za niedzielę i święta. Ukrainiec zarobi więcej niż my

Brodaty

Jedną przerwe wam zabrali i już płaczecie? A ile czasu stoicie w regale na bajerce?! Pikerzy ile czasu siedzicie przed kompem wybierając lub zrzucając pikingi bo za duże zamówienie, za ciężkie lub za mało lini. Leserstwo, Cwaniactwo, Kombinowanie i (usunięte przez administratora) taka jest atmosfera na Outbandzie wśród pikerów.

łyty
@Brodaty

A Pan z administracji to co? Leży (usunięte przez administratora) do góry i nie wie co się dzieje na hali?! Śmieszne zebrania na GEMBIE z których nic nie wynika, tylko się każdy dział przerzuca odpowiedzialnością. Zapamiętaj- pracy jest dużo i to kwestia czasu jak z fiege będą odchodzić doświadczeni pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.