Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Julita

@doradzdza ale to nawet nie jest najniższa krajowa. Co masz w zasadzie na myśli? Brutto czy właśnie netto - "na rękę"? A na jaką umowę można w Papiery Powlekane PASACO liczyć? Umowa o prace jest osiągalna?

Julian
@Julita

Moze lepiej tam nie aplikuj, jak jestes ciemna na sciemy.

Julita

Cześć! Czy ktoś rekrutował się do pracy na stanowisko Specjalisty ds. Controllingu? Firma właśnie poszukuje pracownika na takie stanowisko? Czy ktoś może napisać forumowiczom, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tego typu stanowisku? Na pewno pomoże to w odjęciu decyzji o aplikowaniu na ogłoszenie o prace.

doradzdza
@Julita

Julito, 1800 brutto na renke. Wiem co muwie.

doradzdzca

wtedy to tak

...

Ile może zarobić handlowiec lub asystent handlowca w dziale eksportu? Pytam, bo widzę, że właśnie szukają kogoś na to stanowisko.

Doracca persoanalny
@...

1850 netto na renke

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kierownik zakładu PASACO

Pracuję ładnych kilkanaście lat w tym zakładzie, ale teraz to co się dzieje to MASAKRA. Byle by jak najwięcej wyciągnąć z pracownika. WŁAŚCICIELE to się w końcu zadławią tymi milionami.

Liniowy
@kierownik zakładu PASACO

Zmien prace :) Aha... w Solcu nie znajdziesz...

Kłam

No bo to jest super firma, więc dobrze uważasz, też jestem zdania, że można tutaj nieźle zarobić na handlu

banan

a ja tam uważam, że to super firma

operator

jestem takim samym pracownikiem jak ty. Co prawda nie mam trojki z przodu ale widze co sie dzieje. A ty to taki niewinny jesteś? Aha pracuś/ a to sorry, tobie się należy.

Kojot

Czy ktoś odpowie na moje pytanie kilka postó wyżej ? Pozdrawiam.

Kojot

Czy ktoś odpowie na moje pytanie kilka postó wyżej ? Pozdrawiam.

operator

Prawda jest taka że jest to jedyna firma która płaci tak duże pieniądze za tak minimalną pracę. Dosłownie nie trzeba robić nic aby dostać trójkę z przodu. Jest jednak jedno ale , nie wolno się wychylać i mieć swojego zdania, trzeba tylko tępo wykonywać polecenia choćby były one bez sensu ( a takich nie brakuje). Zapraszam do firmy bo można dużo zarobić ,zapalić i pograć na telefonie komórkowym. Pozdrawiam.

Leser
@operator

@operator a ty to kolejny najlepszy wyrzucony za niewinność? Te pozostałe lesery tu nic nie robią a produkcja sama się poprostu kręci.

Kojot

Witam. Ile zarabia u Was drukarz na flexo i operator sztancerki ? Pozdr.

Praca w handlowym jest wymagajaca, ale wynagrodzenie i warunki sa b. dobre.

uczciwa

Asystent handlowca jest ok, tylko zależy u jakiego Handlowca, a co do wynagrodzenia to tez nie zawsze jest ok - w porównaniu z pracą i odpowiedzialnością którą trzeba ponieść. Ciężko o podwyżkę - generalnie podsumowując- lepiej nie szargać nerwów za taką kasę(zależy jaki handlowiec). Jest pełno takich różnych smaczków, o których nie warto wspominać. Na jakiś czas można się tam zatrudnić.

@uczciwa

Wyplata zalezy od tego jak pracujesz. Zaangazowanie w to co robisz ..

Uczciwy123
@uczciwa

Powiedz "uczciwie" czy znasz jakas firme w Solcu bez smaczkow? Ba, poza Solcem tez. Firma sie rozbudowuje z tego co widac golym okiem. To by oznaczalo ze potrzebuja ludzi.

xxx
@uczciwa

Tutaj jest prawda!!! Niestety obecnie są w firmie Handlowcy, z którymi nie da się normalnie współpracować , handlowcy (dziewczyny) w eksporcie oczywiście. Znajomość angielskiego? Nie jest konieczna, jest asystentka, która była uczona angielskiego po zatrudnieniu po godzinach pracy przez Handlowca, więc piszą bzdury. Tak samo jak wymogiem dla Handlowca jest posiadanie prawa jazdy, a od kwietnia awansowali taką z asystentki, która prawka nawet nie ma, ale jest Handlowcem w dziale exportu.... Tam jest jedno wielkie kolesiostwo i brak szacunku dla pracownika.

S

Wydaje ci sie

RazDwaTrzy

Widze ze sam zainteresowany jest tak sfrustrowany ze pisze o sobie posty. Wszyscy juz zapomnieli o tym ze pracowales w PASACO wiec odpusc.

q

"Po pierwsze nie było to w domu" - takie podejście zamyka wszelką dyskusję i wiele tłumaczy. Reszta wpisu również niewiele ma z rzeczywistością wspólnego.

S

Po pierwsze nie było to w domu, po drugie jeśli zwolnił tego chłopaka za takie uporządkowanie to powinien zwolnić 90% pracowników bo każdy z nich coś przenosi z miejsca na miejsce i można byłoby wnioskować że chce to ukraść. Wyniesienie papieru na belke to również powinna być kradzież. Ludzie przecież nic nie zginęło, o czym wy piszecie. Chcieli go zwolnić i to zrobili pod byle pretekstem.

q

"Firmowe, to nie prywatne" - z taką mentalnością trudno dyskutować. Firmowe, to znaczy, że można "uporządkować" wszystko, co Ci w ręce wpadnie. Twoje, nie Twoje - porządek musi być. Ciekawe, czy tak łaskawie potraktowałbyś kogoś, kto bez pozwolenia zrobiłby Ci taki porządek w domu? Komuna w głowach została u niektórych na zawsze, niestety.

Abc

Xyz chyba mylisz pojęcia. Jeśli zatrudnilbys kogoś do uporządkowania swojego prywatnego ogródka to co? Zwolnilbys go bo przeniósł ci taczke w inne miejsce? Myśl trochę co piszesz.

Nie wierze

Rabit firmowe to można jumać?do komuny tęskno towarzyszu? Lesery nie pisać tylko pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.