Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Ulotka

Widać jak do Pasaco ludzie ciągną że aż brame forsują wy myślicie że jak jakieś śmieszne ulotki wrzucicie do skrzynek to zaraz nie wiadomo ile będzie ludzi to jest żałosne że po skrzynkach ludzi szukacie w solcu każdy wie co sie dzieje i że napisaliście ile brutto zarabiają NIBY . Bo premia jest zabierana problem z urlopem wiecznie bo nie ma ludzi i najlepiej jak każdy bedzie po 16 h robil przyjdziesz na rano i jeszcze najlepiej na nocke

@Ulotka

Ponoć przyszło 6 i wszystkich odrzucili a tak narzekają na brak ludzi ????

@...

Sami wyszli jak zobaczyli co sie dzieje hahaha w solbecie lepsze pieniadze płaca jak ktoś się pracy nie boi to lepiej iść tam zarabiać

@Ulotka

No wiśnie według kierowników się nie nadawali ????

@...

A ci kierownicy do czego się tutaj nadają bo wogole po tym co się ostatnio dzieje to ci co nie przyszli dobrze zrobili tutaj by trzeba było wymienic wszystkich kierownikow razem z dyrektorkiem !!!!

Godzinohapacz

Nie wiem dlaczego "Góra" nie widzi co się dzieje w firmie, premia zabierana za wszystko pracownicy pracujący kilka lub kilkanaście lat odchodzą, no i dyrektor który nic nie wniósł do firmy tylko potrafi wysyłać e-maile o bzdurach które nikogo nie interesują bo nic nowego nie wnoszą, a już zabieranie premii za pójście na krew to już sami nazwijcie. Proponuję instrukcje z maszyn i inne dokumenty przetłumaczyć za wczasu na język ukraiński oraz inne :) z taką niechęcią do danej osoby jeszcze się nie spotkałem.

Hebi

Panie Oczywiście że można tylko pytanie kto przyjdzie? Jak na juremtach nikt nie chce robić

Mati..
@Godzinohapacz

Niech "Góra" zabierze się wkoncu za logistykę jedno wielkie G się tam robi wszytko zamiatane pod dywan .Klepanie po plecach łysego pawiana A reszta ma robić za dwóch. I Co to za podejście do pracownika Pana EXPORTIERA który został brygadzista każdy ma już go dosyć. Ludzi goni do pracy a sam siedzi i zamawia części do swojej "limuzyny" i przegląda Interię i inne wp.pl masakra

Sąsiad solbet

Zapraszam do solbetu, nie mówię że robota tam jest lekka, ale można zarobić lepsze pieniądze napewno niż w tym waszym kołchozie bez nadgodzin

Anonimus

Powiem tak.. Na powlekarkach zaraz szanowny p. Dyrektor sam bedzie robil.. 4ro brygadowka sama w sobie jest juz meczaca, a teraz i w swieta kaza robic za dzien wolny w innym terminie. Zabrane 2-setki za nadprogramowe niedziele z grafiku, kaza brac wolne w te dni. Zamiast podwyzke dac dali premie uznaniowa, ktora defacto mozna zabrac za wszyatko, a zabieraja za opieke na dziecko, za oddawanie krwi, za urlop na zadanie i chorobowe. Co chwile meczenie o nadgodziny, a przypomne o zabraniu 2-setek za niedziele co sprawia, ze zeby zarobic co mi sie nalezy takich dni musze zlapac 2 w mies. A inaczej by wygladalo dostac swoje 2-setki i jakies nadgodziny.. Ale oszczednosci i takie sztuczne zapewnienie sobie czlowieka do pracy. Nikt nie chce tu przyjsc przez system pracy i nie adekwatne do pracy pieniadze i przez jad jaki w firmie poszedl tylko przez 1 os. Przez ta osobe zwalniaja sie wieloletni i doswiadczeni pracownicy i dojdzie do tego, ze zaklad stanie bo nie bedzie mial kto robic.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Prawda

Produkcja sie zwiększyła 2 razy a wypłaty jak były tak są marne totalnie ludzi maja za nic najważniejsze ze sobie domy budują za kosmiczne pieniądze

Smike

Niestety w calej firmie jest lipa z wynagrodzieniami i klimatem. Podwyzki dostaja tylko sciemniacze z produkcji, a logisttka, administraca czy labo moze sobie pomazyc a zakres obowiazkow i odpowiedzialnosci duzo wieksza ale nie lepiej wywalac pieniadze w bloto. Kogo sie nie zapytasz to szuka pracy a dyrektorzy chodza zadowoleni i problemu nie widza byle maszyny pracowaly ale maszyny i produkcja to nie tylko Ci ludzie na dole oni pracuja jak bezmozgie jeti zadnej odpowiedzialnosci a pieniadze dostaja. Robcie tak dalej!

Jurmet
@Smike

Zapraszam na 3 dni na maszynę tnącą zobaczymy jak posciemniasz

Paula

Proszę o opinię na temat pracy w kontroli jakości? Czy warto się interesować?

Mala
@Paula

Nie polecam. Irobisz sie po łokcie i dziekuje nie uslyszysz. Brak przerw.Mobing.Teraz jeszcze kamery nad każdym stanowiskiem pracy zakladają aby premie było łatwiej zabierać.

Paula
@Mala

Brak przerw? To nikt tego nie pilnuje, kierownictwo nie reaguje? (usunięte przez administratora) między pracownikami? czy możesz coś więcej na ten temat napisć? A Jak wygląda sprawa z urol

AktualnieWPasaco
@Mala

Podziękowanie Pani otrzymuje co miesiąc na konto, nikt nie zmusza pracować za miskę ryżu. - Przerwy: nie oszukujmy się, czasem jak przyjdzie rolka to trzeba ją zbadać a nie gryźć kanapkę. - (usunięte przez administratora) raczej trzeba się zgłosić do Pani kierowniczki. - Kamery: po tylu wtopach to się nie dziwie że je zamontowano. Są raczej po to żeby można było sprawdzić czy prawidłowo zbadaliście rolkę a nie po to żeby zabierać wam premie.

@AktualnieWPasaco

a w ziwazku z tym że rolki i okoliczne obowiazki sa non stop to kanapki czesto przez caly dzien nie zjesz..... baaaaa Pani kierownik jeszcze Ci zwroci uwage jak po 10h pracy bez minuty bezczynosci usiadziesz aby napic sie herbaty.

@Paula

kieownictwo ma w nosie twoja przerwe. praca ma byc wykonana, niewazne czy mdlejesz juz czy nie

lol
@AktualnieWPasaco

To chyba tylko kierownik mógł napisać.... to że jest pensja to nie znaczy ze wyklucza to szacunek do pracowika.(usunięte przez administratora)

Ktos

To niestety prawda. Często zarzuca się ze na stołach leży mnóstwo jedzenia ale tylko dlatego ze wciągasz jakiegoś cukierka np zdając rolke w systemie i to przez cały dzień, tonpozwoli ci jeszcze jakoś mieć siły. Niestety bywa często o to zwracana uwaga. A gwarantowanej Ci przez prawo pracy przerwy czyli 15 minut w pokoju socjalnym do spożycia posiłku w spokoju teoretycznie może posiadasz ale praktycznie masz uniemożliwione jej wykorzystanie.

@lol

A ile można realnie zarobić w Pasaco na ten moment? Możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia w tej firmie? Zastanawiam się też czy warto tu aplikować, więc może byłbyś w stanie wymienić kilka plusów i minusów tego pracodawcy? :)

Nie polecam pracy w Laboratorium. Praca w bardzo złej atmosferze, z przypadkami mobingu nawet z strony kierowników. Twoje podstawowe wynagrodzenie to prawie najniższa krajowa reszta to premie a pracujesz w święta weekendy i w nocy to o czym my mówimy w ogole.

XYZ

Mieli rozmowę ale nie przez te głupie komentarze na gowork. Nie znasz tematu to nie pisz bzdur.

Ikea

nie polecam. jeśli już musisz to tylko na operatora maszyn ich jeszcze jakoś traktują. pozostali z produkcji laboratorium i handlówki maja pod górkę

Operator
@Ikea

No nie wiem. Operatorki maszyn nie zarabiają kokosów.

@Operator

Ta zależy której maszyny... Bez wydajności to maszyny Cięcia są na samym dnie mówiąc o operatorach i pomocnikach omijając inne działy

Xxx
@Hebi

Operatorzy kroenerta i Koreanki to święte krowy. Dzieki nim maszyna chodzi. Oni mogą wszystko i daruje się im wiele za te same przewinienia

zołza

Merytorycznie i bez emocji odnośnie labolatorium. Praca jest dość ciężka, dużo stresu i presji czasu i odpowiedzialności, ale najgorsza w labo jest atmosfera ktora jest zwyczajnie ZŁA. Nie wszyscy w labo są źli, jest duzo zwyczajnie fajnych i miłych osób. Jest parę osób które są toksyczne, wywołują kłótnie, kłamią, źle pracują, tworzą napiętą atmosfere. Szkoda tylko, że pozory opanowały do perfekcji w związku z tym kierownictwo chyba nie jest tego świadome. Pani kierownik wydaje się być miłą osobą, ale niestety o wielu rzeczach nie wie bo niestety jej koordynatorzy to chodząca wazelina nie mowiaca prawdy, lepiej jakby sie pytala zwyklych pracownikow. Wynagrodzenie nie jest najgorsze, ale podejscie ze kazdy na tym samym stanowisku powinien zarabiac tyle samo jest błędne. Jest tak duża różnica w umiejętnościach, inteligencji, zaangażowaniu że zwyczajnie leserzy się cieszą i dalej nic nie robia a dobrzy pracownicy są gaszeni. Podwyżki 400 zł do obecnych wynagrodzeń, włączenie premi do podstawy ( a nie tak jak teraz ponad 30% wynagrodzenia stanowi premia ktora znika gdy zachorujesz czy kierownik uzna ze cos zrobiles źle!!!!!!) i pracownicy byliby zadowoleni. Pani kierownik nie walczy o swoich dobrych pracowników, produkcja ma zrownane premie z podstawami, dostaje dodatki za niechorowanie. wystarczy zeby powalczyla o to samo co produkcja dostaje chociaz dla najlepszych swoich osob i przynajmniej wtedy bylaby pewnosc ze nikt juz ogarniety sie nie zwolni (w ciagu miesiąca zwolniły się 3 doswiadczeni pracownicy!!!), w koncu pracujemy tym samym system. Zasłania sie natomiast sprzeciwem dyrektora DBR. Trzeba sobie zadac pytanie, kto jest zatem kierownikiem? dostajesz szacunek taki na jaki zasluzyles. Obecnie ok 80% pracowników labo szuka pracy. Zatrudniany jest kaażdy z ulicy, bez wykształcenia, umiejetnosci obslugi komputera..... wyobrax sobie ze jestes po studiach masz x lat doswiadczenia w labo, jestes madry i ogarniety, a osoba ktora przyjdzie z nikłym poziomem wszystkiego zarabia tylko 200 złoty mniej od Ciebie.... bez komentarza. Każdy w labo wie jak trzeba zakasać rekawy i pomysleć to z kim sie wtedy chce byc! i te osoby powinny byc promowane a nie leniwi wazeliniarze.

Mala
@zołza

Masz racje.... co z tego ze nowych zatrudnia.....doświadczenia i wiedzy nic nie zastąpi....nowe osoby maja inne podejście do pracy bo zawsze ktoś za nich myśli.....ile tych myślących zostało w labo???? Co z tego ze liczba ludzi się będzie zgadzać..... kierownik stanie i będzie podejmował decyzje za jelopow?....

Xcx
@zołza

To samo na logistyce są równi i równiejsi jedni nie muszą robić bo przyjdzie inna zmiana i zrobi to za nich a brygadzisci z logistyki mają na wszytko wywalone

Paulles

Tak zgadzam się, miałam okazje tu pracować i pod wszystkim podpisuje się w 100%

Xxx
@zołza

z tymi pieniędzmi to musi być prawda słabo wam płaca dziewczyny wystarczy popatrzeć na tego pulpeta co i z 2 tyg łazi w tym samym ubraniu ha ha choć z drugiej strony drugi pulpet tyle żarcia zawsze ma a to hajs trzeba mieć na zakupy. taśmy prawdy z wielkiego laboratorium ha ha

@zołza

Nie tylko w labolatorium ludzie nie są doceniani.. Każdy dział w pasaco ma ten sam problem.

Nie polecam pracy w Pasaco, wyzysk zabrane premie wiecznie wszystkiego mało ani się wysikać ani zjeść normalnie, z każdej strony tylko pretensje, zero pochwał

Kolesiostwo

czemu koordynatorem w laboratorium zostaje psiapsi kierowniczki po powrocie z macierzyńskiego? Kobieta dwoje dzieci urodziła . Dwa chorobowe i dwa macierzyńskie pod rząd. O czym ona ma pojęcie? Jaka jest podstawa takiego awansu? Podstawowe rzeczy się pyta ludzi którzy tu nawet roku nie pracują. Na nowa hale nie chodzi wraz z druga mamusia bo zwyczajnie (usunięte przez administratora) się nie chce. Dwa dni popracowały same i nagle się okazuje ze praca w 4 osoby nie jest taka fajna i można się zmęczyć i już na nadgodziny są wzywani inni aby pomoc. Fajnie chodzić do kierowniczki i obgadywać jacy w laboratorium są nieroby dopóki się samemu do roboty nie weźmie. Siedzą panie często polowe zmiany przeglądają a potem biby niewyrobione z swoimi zadaniami i zostają na płatne nadgodziny podczas których dalej nic nie robia albo robi ktoś za nie. Czemu tym kierowniczka się nie zainteresuje? Tylko szuka błędów bo ktoś literówkę w mailu zrobił. Nic tylko rodzic dzieci. Wracasz i tak się żyje kosztem innych

Będzie w pupcie
@Kolesiostwo

Dostaly one aneksy do umów? Chyba nie zatem w weekendy zapraszamy a nie biórówka się zrobiła od poniedziałku do piątku. Przyjmowały sie to wiedziały jaki praca ma system. NIERÓWNOŚCI W TRAKTOWANIU PRACOWNIKÓW SPRAWA POSZŁA JUŻ DO PREZESA

Nieznany

Nowy dyrektor miesza i miesza. Jak chce robić w święta to zapraszam. Firma podupadla i tyle. Starzy pracownicy odchodzą ciekawe dlaczego? Hmmm....:)!+

Obserwator

Ten zakład to już naprawdę spada na psy Kto wkońcu poniesie konsekwencje ciągle nie ma palet albo dekli ! Kto jest odpowiedzialny za ten bałagan za dużo u góry ludzi rządzi wszystko zganiane na pracownika nie widzicie durn... e że coraz więcej ludzi sie zwalnia nowi jak już przyjdą to maja taka prawie stawkę jak ktoś kto pracuje z 10 lat to jest poniżenie dopiero tak dalej !!!!!

Mers sars covid 19
@Obserwator

Za poprzedniego dyrektora nie było takiego bałaganu jak teraz ten dyrektorek dopiero puści zakład z torbami ludzie się zwalniają co pracują po parę dobrych lat ogolnie to ludzi maja za nic byle cyferka sie liczyła a jak pójdziesz na emeryturę to dostaniesz karte do obi za 500 zł do wykorzystania (usunięte przez administratora)czyli sami sobie odpowiedzcie na pytanie !!!!

Mersi

Ładne jaja w tym pasaco ludzie krew potrzebują a w tym zakładzie premia jest zabierana za oddanie krwi wstydzić sie powinniście ostatnimi czasy po zmianie dyrektora to wogole w oczach ludzi ten zakład upada na (usunięte przez administratora) za to wszystkie śmieszne wielkie zmiany jeszcze trochę to z urzędu pracy ludzi będziecie szukać!!!

Przyjazny
@Mersi

To prawda z magazynem ze praktycznie juz go nie ma i ze 4 brygady będą bo chlopaki vhca się pozwalniać

Janosik
@Mersi

Potwierdzam nowy dyrektor to totalna kompromitacja i porażka. Dzieki niemu zaraz wiekszosc ludzi sie zwolni.

Twoje sumienie
@Janosik

Nowemu dyrektorowi to juz podziękujemy tego śmiesznego i kompromitującego wystepu zabieranie nadgodzin 100 % i zamienienie tego na 50 % Nastepna sprawa moze wkoncu sie ktoś zainteresuje ze ludzie pracują tutaj po 16 h i ukrywanie tego zeby nikt się nie dowiedział zabieranie premii jakiejś śmiesznej za oddanie krwi oby wam kiedys jej zabrakło i w szpitalu powiedzieli ze dla was nie ma bo ktoś musiał iść do pracy bo mógł mieć premie zabraną ! Dyrektor jak jest taki mądry i 2700 to jest dużo dla niego to jest gość oderwany od rzeczywistości chyba wszystkie klepki nie pracują dobrze . Tutaj nawet Ukraińcy juz do pracy nie chca przyjść olali was ! Jak to jest że jest to system 3 brygadowy ciągły jak jest wolne święta to mówicie ze jest to system 4 brygadowy zeby tylko w święta przyjść (usunięte przez administratora) mają wolne weekendy i święta ludzi tutaj maja za nic traktują jak szma... ty Tak właśnie wszyscy maja dość urlop nie możesz zaplanować bo wiecznie jest problem Oby nastepne osoby dobrze przemyślały czy wogole chca przyjść tutaj do pracy lepiej poczekać bo i tak na parku przemysłowym nowe firmy sie budują a w Pasaco nikt kariery nie zrobi Dziekuje !!!!

Exjurmetowiec
@Mersi

Dyrektor który robi karierę na krzywdzie ludzkiej . Co to ma być zabierać premie za oddawanie krwi ? "panie dyrektorze" czekamy i liczymy aż tobie człowieku zabraknie krwi i pieniędzy a wtedy zobaczysz co to życie "b.ana nowcu"

Hm
@Mersi

Nowa Premia dodatkowo wprowadzona za ocene frekwencji itp a ty piszesz ze cos odbieraja. To jest dodatek ponad to co dostawales do tej pory o ile spelnisz kryteria. To jest bledne kolo. Piszecie tu bzdury, odstraszacie ludzi a potem placz ze sa nadgodziny zeby pokleic lewe L4

hm
@Twoje sumienie

masz bardzo wybiórczą pamieć. kluczowe święta,majówki i dodatkowe dłuższe przerwy dla wszystkich były i pewnie będą. nie ma czegoś takiego jak system 3 zmianowy ciągły. Jeśli nie rozumiesz zasad w jakich pracujesz, to może lepiej się nie wypowiadać. praca ciągła dotyczy konkretnych branż, na pewno nie Pasaco. A system 4 brygadowy 3 zmianowy daje możliwość dogrania grafiku z dużym wyprzedzeniem, o ile osoby z brygady nie wpadną na pomysł kombinowania z L4 - nikomu łatanie składów nie jest na rękę

Dziwnie
@Twoje sumienie

Dlaczego jako pracownicy nie zgłosicie się oficjalnie do inspekcji pracy? Nikt nie przyjdzie ot tak. Należy to zgłosić. Nie dajcie się wykorzystywać!!

@Dziwnie

a co mamy zgłaszać że zabierają to co dają?

@Dziwnie

Pracujesz w Pasaco? Wiesz może czy przyjmują tu bez doświadczenia? Jeśli tak, to czy ma się na początku jakieś wsparcie? Jak wyglądają początki.

Hebi

Pamiętajcie że świat bez podpasek by zginą ????gdyby nie pasaco to dla tego są 4brygady i w święta ???? osoby które chce tutaj przyjść zastanówcie się dwa razy jak nie więcej

@Hebi

A czemu każesz się zastanowić dwa razy przed przyjściem tutaj? Co konkretnie sprawia, że masz takie zdanie o Pasaco i co Twoim zdaniem mogłoby działać lepiej, a co jest w porządku? Liczę na odpowiedź. :)

H
@Jacek

Co mogłoby działać lepiej? Długo by pisać...

@Jacek

Pytanie ile jest zakładów w Solcu które pracuje na 4brygady i jeszcze w święta nie licząc sklepów itp, wydzwanianie przez kierownika czemu tak było mało zrobione, po system premii w zakładzie pewnie dużo osób się zgodzi że najwięcej osób które mało dźwigają mają najwięcej, a i jeszcze organizacja pracy na hali

@H

A jeszcze to co piszą na dole warto poczytać :)

Produkcja

Za krew, urlop na żądanie, opiekę na dziecko podczas pandemii, spóźnienie, porządki , zabierana premia która jest 60ecio procentowym wynagrodzeniem całkowitym. Do tego zmuszanie do pracy na innych stanowiskach bez szkolenia w odpowiednim wymiarze liczbowym oraz dzwiganie 6-8 ton system 3 zmianowy 4 brygadowy czerwone święta kalendarzowe pracujące. Nowy dyrektor sprawił oszczędności dla zakładu obcinajac zarobki co zaskutkowało że ludzie się zaczynają zwalniać. Stawki koło 20 zł i obiecane podwyżki sięgające 13 lat nawet

Hm
@Produkcja

60 proc w premii przy 20zl stawki? Dostsjesz ponad 8000 w takim razie z premia? Jak to policzyles

Bcb
@Hm

15% premii od podstawy

Premia
@Bcb

Co cibz tej 15 % premii jak zaraz cos znajdą i zabiorą i dostaniesz gołe 2800 w 4brygadówce niech osoby chcące tutaj przyjść bardzo dobrze się zastanowią

Paulina
@Premia

A powiesz na swoim przykładzie, ile razy udało Ci się załapać na premię w ciągu roku? Chciałabym jeszcze dopytać o pracujące święta w Pasaco - czy jest to jakoś rozdzielane? Np. dana osoba pracuje w Wigilię to w Wielkanoc ma wolne?

Fraser
@Premia

Uwielbiam takie argumenty że tylko szuka się powodu żeby odebrać premię, fakty są jednak takie że zdecydowana większość pracowników tą premie otrzymuje. A jeżeli autor ma inne doświadczenie w tym zakresie, to hmm..., może świadczy to o stosunku do pracy samego autora ;)

Bla bla

Może coś na temat działu etykiet? Jakieś opinie? Jakie zarobki?

Persona

Co jest nie tak z Pasaco? W Bydgoszczy już mity krążą, żeby Pasaco omijać szerokim łukiem. Coś w tym musi być, bo moje 2 koleżanki pracowały tam w dziale handlowym (niezależnie, nie znają się), odeszły i bardzo źle wspominają zarządzanie tym działem. Cytuję "tam się nie da pracować".Niedawno kolega pytał mnie, czy warto aplikować do handlowego? Cóż ja mam odpowiedzieć, jeśli nie: Z tego co wiem, zarządzanie fatalne, tam się nie da pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.