Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Brawo góra

(usunięte przez administratora)) o waszej niekompetencji będą pisać w podręcznikach do ekonomii w rozdziale jak nie zaczynać współpracy z nowym klientem a w milionach to wy będziecie płacić kary a nie produkować detale :D

Łukasz
@Brawo góra

Twoje zdanie nie jest zbyt pochlebne. Wyjaśni o jakiej konkretnie współpracy z klientem piszesz i co tam nie wyszło. Możesz to wyjaśnić?

Socjolog

Jedynie wzajemne popieranie swoich działań, pozytywne ocenianie, a także nagradzanie może gwarantować skuteczność funkcjonowania firmy. Die-Tech zamiast budować współdziałającą ze sobą grupę na bazie wzajemnego zaufania, porozumienia i szacunku stosując takie środki jak pochwały, nagrody i perspektywy awansu wprowadził styl autorytarny opierający się na prawie do notorycznego karania pracowników zawsze w sposób nieprzyjemny dla nich. W przypadku reklamacji zamiast dotrzeć do ich przyczyn, by je usunąć firmie bardziej zależy na znalezieniu winnego i ukaraniu go finansowo. Mając do dyspozycji szereg środków i metod pozwalających osiągnąć zamierzony cel ta firma stosuje wobec pracowników liczne formy szantażu i nacisku. Zakładem zarządza się w sposób typowy dla dyktatorów, a więc opartym na podejrzliwości, egocentryzmie, bezwzględności i braku tolerancji. A zarządzający często przeceniają samych siebie przy jednoczesnym niedocenianiu i nieuwzględnianiu punktu widzenia innych. Jeśli lubisz być nadzorowany, kontrolowany i motywowany karami to w Die-Techu dostaniesz to wszystko za niewielkie pieniądze.

@Socjolog

Do tego potrzeba działu kadr, które to rozumieją. no i ci wyżej również

@ja

Czy w Die Tech funkcjonuje dział Kadr? Jeśli tak, to może dobrym rozwiązaniem byłoby zgłosić się do nich i porozmawiać na temat obecnej sytuacji w firmie - napisz, co uważasz na ten temat. Będę wdzięczna, jeśli powiesz też coś o innych aspektach tej pracy, np. systemie premiowym.

grill man

Dlaczego firma nie zrobi dla nas pracowników - PIKNIK RODZINNY, przecież jesteśmy jak rodzina w firmie panuje rodzinna atmosfera.

Psycholog
@grill man

Rodzina... (usunięte przez administratora)

Damian
@grill man

Nie wiem czy użyłeś tu sarkazmu czy nie, może napiszesz jaka naprawdę panuje atmosfera wewnątrz zespołu? Liczę na szczerą odpowiedź.

Pumba

Widzimisię to miał Darek jak jednym z produkcji bez powodu nie przedłużał umów, a innym lekką ręką rozdawał nagany i wypowiedzenia. Niestety dla firmy gamoń za późno zorientował się, że zatrudnić nowego pracownika nie jest tak łatwo jak zwolnić albo zniechęcić do pracy starego. Dzisiaj już bez Darka, ale dzięki Darkowi nasi klienci podczas niezapowiedzianych wizyt mogą podziwiać „nowoczesny” park maszynowy bez operatorów. A jak ktoś w trakcie wizytacji będzie pytał o to dlaczego te prasy stoją to mu odpowiedzcie, że pracował tu taki jeden bałwan, który rządził twardą ręką, ale pustą głową i wysłał 30% załogi na przymusowe szkolenia do innych firm na czas nieokreślony, bo miał taki kaprys.

dobre
@Pumba

Dokładnie tylu fachowców pozbyła się firma przez takiego gamonia, no cóż wypadało by zrobić ukłon z strony firmy i dzwonić z dobrą ofertą może który wróci.

nie polecam

Omijać z daleka ten zakład!!!!

Xxx
@nie polecam

I CHODŹ BY SIĘ CHCIAŁO I BY SIĘ ZAP......TO SĄ OSOBY KTÓRE WSZYSTKO PASUJĄ I DO TEJ FIRMY NIE PLASUJĄ LECZ KTO SIĘ ICH POSBEDZIE SKORO (usunięte przez administratora) ROBIOM WSZĘDZIE

Prr
@nie polecam

KTO i po co pozwolił spuścić nas w błoto Gdzie pomysły gdzie kary dla tych co zakład roz.......wstyd I pustka gramy jak w reprezentacji kapustka wszystko na wariata ludzi brak ciągle mamy jakiś brak część się martwi część się śmieje (usunięte przez administratora)co się dzieje

@Prr

Mieliście Związki Zawodowe trzeba było walczyć o SWOJE, ale uwierzyliście w bajki że amerykany zamkną firma a pracownikom umów nie przedłużą. Teraz dopiero zrozumieli co wart jest pracownik namawiając go by się nie zwalniał.

omijać szerokim łukiem

dokładnie tak!!!!

Fałsz i obłuda

Z całą odpowiedzialnością nie polecam nikomu, kto szanuje siebie, jako człowieka. Na rozmowie powiedzą wam o fajnej stawce na początek, atrakcyjnej premii, którą łatwo dostać, a gdy już będziecie pracować, to się zdziwicie. Podstawa, o której myślałeś, że masz na rękę dostajesz brutto. Premia tak atrakcyjna jak Rafalala i łatwo to można ją stracić, a nie dostać. Wystarczy jeden dzień L4 w miesiącu i tracisz całą premię, którą dostajesz za to, że wyrabiasz normy, a normy są tak wyśrubowane, że więcej dałoby się wycisnąć z kamienia. Nie wierzcie temu, co usłyszycie na rozmowie, bo nikt nie da wam tyle ile naobiecuje osoba prowadząca rekrutacje. Niech każdy przed wysłaniem CV sam wyciągnie wnioski z tego posta lub ewentualnie przekona się na własnej skórze jak wygląda wyzysk i poganianie pracownika.

@Fałsz i obłuda

Witam dobrze napisane i z prawdą. Pracowałem wiec wiem.

Hakuna matata

Zakład stać na to żeby każdemu pracownikowi codziennie podczas upałów dać butelkę Svalbardi ale o tym czy wydać dodatkowe pieniądze decyduje dyrektor a dla niego liczą się oszczędności a nie ludzie Jak Peter został szefem to obiecywał gruszki na wierzbie żeby nas przekabacić a teraz przestał być łaskawy dla pracowników którzy jego zdaniem powinni bez słowa wykonywać polecenia i cieszyć się z okrojonej wypłaty i 20 minut przerwy a nie żądać czegoś więcej nawet małej butelki wody czy dodatkowej przerwy przy 33° na hali teraz nie interesują go opinie poglądy nastroje i emocje w firmie tylko procenty wydajność i kasa a im mniej pieniędzy wyda na nas tym więcej będzie miał dla siebie a my swoją ciężką pracą przy takim dyrektorze  dorobimy się tylko garba

@Hakuna matata

Z tego co mi wiadomo i widze na zakladzie to woda jest dystrybutory sa tylko trzeba wymieniac butle z woda ale nie po co jak mozna narzekac i psioczyc. Dodatkowa przerwa to wszystko zalezy od dobrej checi dyr. a nie twojego widzimisie.

opinia

To aż taka bida w tym zakładzie że wam pracodawca wody mineralnej nie kupił? .A miałem zamiar składać papiery, jak dobrze jest poczytać opinie o firmach.

Pęknięta lala

Brawo brygadziści z warsztatu , 33 st na hali i chłopaki kupili napoje dla całej brygady ..za swoje!!!! A „yntelygencja” niech się wstydzi !!!

kokotek
@Pęknięta lala

leci woda z kranu - leci, to co narzekasz, dostałeś podwyżkę nie stać cię napisz do PIP a nie narzekaj na forum

Pęknięta lala
@kokotek

Kokotek..po czesku dokładny opis twojej osoby -patrząc na te wypociny. A Niby to takie wykształcone ;)

Byly żołnierz

Jak tam chłopaki ? Firma jesCze istnieje? Nie pasuje to do lidla obok, wiecej placa i klima jest. Podwyzki dostaliscie wiec zapieedalac haha

Może nowa.

Dostałam propozycję pracy na zgrzewarkach. Chodzi mi konkretnie o ten dział. Na stronie Goworka brakuje opinii. Warto?

zdrowie
@Może nowa.

Kobieto daruj sobie, jak chcesz śmierdzieć i wdychać opary podczas procesu zgrzewania to się dobrze zastanów.

Czarne płuca
@Może nowa.

Praca na zgrzewarkach to najgorsze co może cię spotkać. Zakładowy karny jeżyk. Miejsce w którym najszybciej stracisz premie i zdrowie dlatego starzy pracownicy chodzą tam niechętnie. Teraz to dział gdzie są sami nowi z których robi się tanie mięso armatnie. Trochę popracujesz i czujesz się tak źle że myślisz o L-4. Trujesz się w smrodzie przypominającym zapach palonych opon wymieszany z chemikaliami. Porobisz do przerwy i boli cię brzuch i głowa. To ciężka i toksyczna praca raczej dla mężczyzn i to na krótko. Byle się podszkolić i zmienić stanowisko albo firmę.

××××
@Może nowa.

Zgrzewarki to największy (usunięte przez administratora) w tym zakładzie . Szczerze nie polecam smród brud i ubóstwo. A liderzy od nowo przyjętych oczekują ,ze Od razu wszystko załapią zrobisz jeden błąd a du...pe masz obrobioną na całym zakładzie

@Może nowa.

Jak sądzisz że bendziesz pracować tylko na zgrzewarkach to się mylisz ,tam ludzi rzucają, a i jeszcze jedno normy to z (usunięte przez administratora) wzięte. Pracowałem więc wiem i kasa mała. Nie liczą się z ludźmi. Nie polecam nam pracy. I tam już tyle ludzi odeszło.

Sajmon

Czy ogólnie firma o której mowa jest tak zła że nie warto w niej pracować?

Tyski

Nie prawda

hwast
@Sajmon

@Sajmon te łapki w górę mówią same za siebie - pozdrawiam.

××××
@Sajmon

Tak jest tam nie fajnie . Normy masakra nie da sie wyrobić . Jedyny atut tej firmy to fajni ludzie . Na rozmowie o prace obiecują gruszki na wierzbie ,a rzeczywistość okazuje sie zupełnie inna .

Sajmon

Żadnych konkretnych opini

Zeyrodnia

Witam , kiedy na zakładzie zostanie uregulowana kwestia PALENIA?!?Przecież na Hartowni co chwile widać np gościa z frezarki tacy ludzie pół dnia siedzą na pecie i maja dostawać tyle co reszta ludzi nie palących!?!? To jakis żart. Zamontować KAMERY w tym pomieszczeniu i wyciągać konsekwencje za palenie !!! Bo mnie szlag trafia , jak i wszystkich nie palących !!!!

konfitura
@Zeyrodnia

załóż związki zawodowe to dyro wprowadzi całkowity ZAKAZ PALENIA na zakładzie, przypomnijcie sobie jak było hahahahaha

Luuudi
@Zeyrodnia

Kiedy jakieś bonusy za nie palenie a przez to wyższe wyrobienia ?

zaskoczony

Jeśli gdzieś płaca bardzo dużo to dziwię się, że jeszcze nikt nie zmienił firmy!!

Czym zaskoczony?
@zaskoczony

Nikt nie zmienił firmy? Chyba nikt z biura. Przecięż w styczniu trzy osoby z dołu dały wypowiedzenie a na produkcje w tym roku przyszło więcej reklamacji niż nowych pracowników jak tak dalej pójdzie to zamiast detali do klientów będziecie wysyłać maile z przeprosinami.

3 800 - 6 500 zł/mies.

Nad czym się tu zastanawiać, nowy rok nowe możliwości j...ć trzeba wszędzie ale warto wiedzieć za co!!! O podwyżce można tylko pomarzyć lub usłyszeć w kolejce po bilet. Wydział TŁOCZNI lub SPAWALNI!!Poszukiwani Mężczyźni Oferta: - jedna z najwyższych stawek w okolicznych firmach (zarobki od 2650 do 4500 zł na rękę) - miesięczna premia 600 zł za brak nieobecności - premia co 4 miesiące 400 zł - dodatek do stołówki ok 180 zł miesięcznie - możliwość skorzystania z karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego - premie świąteczne oraz wakacyjne (500-1500 zł) - paczki świąteczne - praca w systemie III zmianowym

BlueColar
@3 800 - 6 500 zł/mies.

U nas nie ma stołówki...

hwast
@BlueColar

i nigdy nie zobaczysz takich stawek! ta oferta pracy pokazuje że można pracownikom dać zarobić, a u nas będzie od marca podwyżka ale norm hahaha

Każda pliszka swój ogonek...

Darek, a ile osób zwolniło się przez rok Twoich despotycznych rządów? Liczba pracowników maleje systematycznie, a Ty nie chwalisz się kolejną tendencją spadkową?

podbijam
@Każda pliszka swój ogonek...

".Podlewany własną głupotą rośnie jak ten chwast i niszczy cały zakład to ja sobie myślę po co taki gamoń u nas pracuje ?????"

Andzelika

Witam. Czy w Die Tech zatrudniają kobiety na produkcję? Widzialam ogłoszenie i nie wiem czy składać cv

asa
@Andzelika

tak zatrudniają, śmiało możesz składać

Andżelika
@asa

A ciężko dostać się do was do pracy? Jak rekrutacja wyglada?

Gang świeżaków
@Andżelika

Do nas do pracy nie jest cieżko się dostać najlepiej jak pójdziesz na zakupy do netto i jak już wyjdziesz z karpiem to idz prosto aż dojdziesz do asfaltowej drogi wtedy skręć w prawo i idz dopóki nie usłyszysz HALT KONTROLLE DER DOKUMENTE !!! Naszym nowym klientem jest BMW i wszyscy mieli szkolenie co mówić nawet ochrona Powiedz ciecią że chcesz pracować u pana Brokuła to cię puszczą A rekrutacja wygląda jak zebranie z panem Brokułem jest dużo kłamstw i obiecywania dlatego ty też skłam i obiecaj że wrócisz po pierwszej wypłacie to powinno wystarczyć

Andżelika
@Gang świeżaków

Zlozylam cv w środę czy we wtorek w tym tygodniu i jeszcze nie zadzwonili, więc mnie mają w...

roboty sie hyć
@Gang świeżaków

Co za bełkot!

bida

koperty nie bedzie

Z głodu umrzesz?

Sekta
@Kosiarz

Twoja zonka napewno nie hahaha

Wes
@bida

Co to za firma widmo. uciekajcie z niej , to już koniec

@Sekta

Na nic innego cię nie stać? Płytki jesteś jak kałuża. Over.

asa

a jednak była!

@asa

Zawsze sie znajdzie gamoń ktory sieje panike

Sekta
@Kosiarz

Ty byles najbardziej posrany hahah

@Sekta

Hahaha jakiś ty je gupi, jakiś ty je gupi synek

Co raz bliżej święta....

Panie dyrektorzy dziękujemy za wspaniałą imprezę.Mam nadzieję że w przyszłym roku znowu spotkamy się w tak licznym gronie. A kolegom którym alkohol nie służy niech nie piją hehe lub pozostaną w domach.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy