Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Cytując klasyka :P

„Ja tak samo jak Wy jestem zaskoczony”. Zaskoczony informacją, że „firma od zadań specjalnych” po raz kolejny w krótkim odstępie czasu szuka Specjalisty ds. Personalnych. Co to się stało, że następna osoba z biura odpowiedzialna między innymi za prowadzenie procesów rekrutacyjnych opuszcza już i tak mocno skurczoną załogę? Musi być u Was bardzo „atrakcyjnie”, skoro ktoś, kto ma zachęcać do pracy w firmie sam nie chce w niej pracować. Takie informacje cieszą i jednocześnie budują właściwy dla tego zakładu wizerunek pracodawcy.

Edyta
@Cytując klasyka :P

Wiesz może poszerzają zespół, bo mają dużo pracy. Nie ma pewności przecież, że ktoś opuszcza firmę.

byly pracownik
@Cytując klasyka :P

Jak tam slyszalem ze wasz kolega Krycha slyszalem ze awansowal na (usunięte przez administratora)

Magdalena
@byly pracownik

Ale awansować u was da się po znajomości tylko czy raczej liczą się umiejętności?

To oferujemy:

Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Die-Tech (umowa o pracę) Szkolenie wdrażające Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych Grupowe ubezpieczenie na życie Pracę w przyjaznym zespole Oferujecie nowemu pracownikowi szkolenie wdrażające? Całe szczęście, bo już się bałem, że jak odbiorę klucze do szafki i się przebiorę, to usłyszę od osoby, którą widzę po raz pierwszy idź tam, gdzie zawsze. Profesjonalizm odczuwalny od samego początku. Stałe wynagrodzenie to kolejna dobra wiadomość. W końcu firma, która nie daje wypłat na raty albo z kwartalnym poślizgiem, no chyba że w stałym wynagrodzeniu chodzi o to, że wynagrodzenie jest niezmienne i ze stawką, jaką dostanę u Was na start zostanę do emerytury? A Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych to ten sam, który powstaje zgodnie z przepisami zobowiązującymi do jego utworzenia każdego pracodawcę bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników? Czy to Wasz autorski projekt i coś nowatorskiego na rynku pracy, a zbieżność w nazwie jest przypadkowa? A grupowe ubezpieczenie w Waszym zakładzie to, tak jak wszędzie muszę płacić z własnej kieszeni czy wystarczy, że się zapiszę, a składki będą się opłacać same? Wy tak na poważnie z tą ofertą dla magazyniera? Jeśli tak to ośmieszacie się proponując komuś z doświadczeniem i uprawnieniami UDT dodatki, które tak naprawdę są w standardzie każdej firmy, od kiedy na Prezydenta RP wybrano Lecha Wałęsę. Nie oferujecie niczego zachęcającego od siebie, bo większość z tego, co wspaniałomyślnie dajecie wypracowuje sam zatrudniony. Dopiszcie jeszcze, że posiadacie darmowy parking dla pracowników oraz dostęp do bieżącej wody w WC wtedy dla jakiegoś desperata Wasza propozycja współpracy będzie bardziej wartościowa. Obecnie dla niezdesperowanych benefity pozapłacowe, którymi dysponujecie to kupa śmiechu z przewagą kupy. Korzystniejszą ofertę pracy widziałem za szybą osiedlowego warzywniaka.

Rrr

Pracujecie wszyscy w (usunięte przez administratora) i terroru. Kto dobrze litrze ten wygrywa to była odwieczna zasada tej firmy.DOBRZE ZE TAM NIEPRACUJE.

Elżbieta
@Rrr

Nie do końca zrozumiały jest Twój post, ponieważ jakaś jego część została usunięta z powodu (zapewne) naruszenia regulaminu GoWork.pl. No i w związku z tym nie za bardzo wiem, jaki masz właściwie problem, jeśli chodzi o firmę Die Tech. Możesz jeszcze raz, ale w sposób kulturalny, wyjaśnić nam, w czym rzecz?

Ppp
@Rrr

Taka prawda

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Die Tech?

niedoszły pracownik

kolego daruj sobie ten marny zakład gdzie stado kapusiów czeka tylko aby cię (usunięte przez administratora)

Xyz

Witam. Niestety Pani MN buduje bardzo niekorzystny wizerunek firmy na zewnątrz. Umawia się z kandydatem na rozmowę, po czym urywa kontakt. Rozumiem, że sytuacja może zmieniać się w firmie dynamicznie ale wystarczy krótka wiadomość mailowa czy smsowa, że rekrutacja np wstrzymana czy zakończona. Niestety kultura tej organizacji to jak widać pięta Achillesowa.

Krystyna
@Xyz

Ja na Twoim miejscu skontaktowałabym się bezpośrednio z firmą w tym temacie :) Może istnieje opcja zatrudnienia tylko wystąpił jakiś problem z komunikacją czy np. wspomniana pani poszła na urlop. Różne sytuacje się zdarzają :D

Ppp

Taka prawda

Leszno
Ex

Nie polecam Firmy Współpracownicy w porządku. Polityka firmy dziwna. Przyjmują, zwalniają, przyjmują. Zakład obładowany kamerami, Tyski Big Brother. Podpadniesz, masz przesrane. Nie spotkałem się jeszcze jeszcze z takim (usunięte przez administratora) Zarządzający bez honoru i tego co mężczyzna między nogami. Nie polecam, pozdrawiam ;)

Dlugi

Do Decydentow. Prosze o uswiadomienie wszystkich o niskim ilorazie , iz ogrzewanie na firmie nie jest darmowe i pracodawca na nie łozy. Wyciaganie konsekwencji w takiej sytuacji jest oczywiste i powinno skutkowac odjeciem premi na rzecz ogrzewanie hali. Dobranoc

Pytanie o 4/5 etatu

Czy przedstawiciele załogi podpisują porozumienia dobrowolnie?

zapomniałeś że
@Pytanie o 4/5 etatu

Przedstawiciele siedzą u dyra w kieszeni.

Sfałszowane wybory
@Pytanie o 4/5 etatu

To przedstawiciele dyrektora nie załogi to dyrektor ich wybrał a nie załoga to dyrektor ustawił ich na narzędziowni i dyrektor dał im konkretne podwyżki

Prezes

Jakie porozumienie ?

Krystyna

Hej :) Widziałam, że Die Tech poszukuje między innymi kierowcę wózka widłowego. Jak wyglądają godziny pracy na zmianach w firmie? Chciałabym również dopytać o wspomniany w ofercie system premiowy. Od czego liczone są premie i ile wynoszą?

Hesus

Jak warunki pracy na magazynie ?

Jakie są stawki na wózkowego bo chce złożyć papiery ale realnie

niedoszły pracownik

Nie polecam tej firmy, nawet mimo tego że nie przepracowałem tutaj jednego dnia. Kilka miesięcy temu miałem okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej jeżeli w ogóle można tak to nazwać. Wyszedł do mnie kierownik zakładu który od początku swoim zachowaniem dawał do zrozumienia że dla niego jestem debilem. Pokazał część zakładu oraz przedstawił warunki zatrudnienia że przez pierwsze tygodnie jest szkolenie i okres próbny po którym jest szansa przedłużenia umowy ale to on(kierownik) zdecyduje czy umowę przedłuży. A teraz najlepsze: potem facet zapytał mnie czy mieszkam z rodzicami i jak daleko stąd. Odpowiedziałem na to pytanie i zapytałem go czy to ma jakieś znaczenie - odpowiedział że chce wiedzieć czy nie mam problemów z dojazdem(w moim CV które mu udostępniłem był podany m.in. mój adres poza tym jakie to ma znaczenie czy mam własne mieszkanie czy mieszkam z rodzicami). Wniosek jest taki że zakład szuka idiotów których łatwo może zwolnić w dowolnym momencie bo łatwiej i przyjemniej zwolnić osobę siedzącą na garnuszku u rodziców na ich utrzymaniu niż kogoś kto ma na utrzymaniu dom i często rodzinę. Ostatecznie powiedziałem że jeszcze zastanowię się nad pracą tutaj po czym zrezygnowałem.

Xyz
@niedoszły pracownik

Tu nie chodzi o zwolnienie, tylko o to że z tej wypłaty co dostaniesz to samemu mieszkając nie wyżyjesz. :))))

Spis powszechny 2021
@niedoszły pracownik

Bo ten kierownik będzie sobie dorabiał jako Rachmistrz i stąd te pytania, no na kimś trza ćwiczyć.

Przydał by się porządny meil do USA co się w tej firmie dzieje

Hiena cętkowana

Tomek jak znajdziesz czas pomiędzy bębnowaniem kopyta a pilnowaniem czy te kilka sztuk zrobionych przez całą zmianę po 10 dodatkowych kontrolach już jadzie do klienta to sprawdź na kamerach co robi osoba odpowiedzialna za wywieszanie listy z wydajnością bo od 13 grudnia nie daje oznak życia jak się okaże że jest zdrowa to przypomnij jej że powinna zmieniać listę raz w tygodniu a nie raz w miesiącu a na najbliższym zebraniu daj znać ile firma straciła pieniędzy na ekstra transportach kopyta i nie zapomnij dodać że to nasza wina i nasze pieniądze które mogliśmy wydać na coś innego

dla przypomnienia
@Hiena cętkowana

Zapomniałeś dodać aby zapoznał się z treściom o RODO a monitoring na zakładzie służy do ochrony zakładu przed złodziejami, dla BHP jak zajdzie nieszczęśliwy wypadek oraz do śledzenia procesu produkcji. Jeżeli jest inaczej powiadomić PIP.

Zenek
@Hiena cętkowana

Prawda jest taka że pracownikom zabiera sie premie za drobnostki a kontrola dopuszcza detal trzy godziny ludzie .Wesołych Świąt dla wszystkich bo Pan kierownik nie potrafił tego zrobić.

Sajmon

A co jest nie tak że tyle negatywnych opini

Oszukany
@Sajmon

Pierwszy dzień zaczyna się od rozmowy z osobą która chwali pracę w firmie przedstawia wspaniałą przyszłość i wielką karierę i jak się słucha tego wszystkiego to aż chce się zacząć od zaraz, ale już po kilku godzinach pracy okazuje się, że albo ta osoba nic nie wie o sytuacji na produkcji albo celowo wprowadza w błąd. Atrakcyjny system premiowy jest przemyślany w taki sposób żeby premie ciężko było dostać, ale łatwo stracić. Dodatek stażowy dostaniesz najwcześniej po 3 latach jubileusz po 10 a już po pierwszym dniu na produkcji zastanawiasz się czy przyjść na następny dzień. Przyjazny proces wdrażania to po krótkim okresie pouczania w sposób nieznoszący sprzeciwu skrajny wycisk i zastraszanie, że jak nie będziesz robił więcej to możesz zapomnieć o przedłużeniu umowy. Szkolenie stanowiskowe dostosowane, ale do potrzeb pracodawcy a nie pracownika. Jakaś osoba przyjdzie powie tu masz technologie przeczytaj i podpisz i już po szkoleniu. Detale które dostajesz do produkcji to często braki dlatego wszystko co zrobisz musisz też skontrolować a złe części jak się da naprawić. Zamiast produkować naprawiasz czyjeś buble i jeszcze znajdzie się ktoś, kto bezczelnie zapyta dlaczego tak mało zrobiłeś. Tyrasz za dwóch a wypłata jakbyś pracował na 3/4 etatu. Jeśli zdecydujesz się na pracę tutaj to nie za stawkę jaką oferują na start. Dodatkowe 600 zł na rękę to minimum za takie patologiczne warunki.

czy się nadajesz?
@Oszukany

@Sajmon kolega odpowiedział Ci na to co firma OFERUJE: Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę Atrakcyjny system premiowy Dodatkowe benefity Dodatek stażowy Nagroda jubileuszowa Przyjazny proces wdrożenia Szkolenia stanowiskowe dostosowane do potrzeb pracownika @Sajmon firma jeszcze od ciebie coś oczekuje: Oczekujemy: Doświadczenia w obsłudze pras postępowych min. 1 rok Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych Umiejętności czytania rysunku technicznego Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz do obsługi suwnic z poziomu roboczego „0”.

Sajmon
@Oszukany

A co myślisz o dziale narzędziowy?

Zenek
@Sajmon

Jakie stawki na spawalni 4800 brutto dostane podstawy?

Były już pracownik
@Zenek

Chyba za dwa miesiące haha

Koledzy

Ale wy jesteście ludzie durni Patryk zrobił karierę bo zna się na robocie interesuje nią i zawsze pomoże kiedy trzeba a wam dupe ściska że ktoś może tak szybko awansować.Wy po prostu jesteście odporni na krytykę bo każdy z was jest dupnym fachowcem i wyżej dra niż dupe ma.Ale jak Boboli napierdolicie to cichutko jak myszki.W tym zakładzie jest jedna zasada ważne jest jak oceniajà Cię twoi przełożeni którzy dali ci szanse na awans a nie dwulicowi koledzy z produkcji pozdro dla Jagiełły. Może napiszesz kolego kto dostał podwyżkę albo awans za podpierdalanie innych lub przepierdzielanie norm tych tu nie smarujesz.

@Koledzy

To weźcie sobie go do siebie na zmianę może u was będzie lepszy bo u nas w tydzień urósł w piórka

Dobry jest
@Koledzy

Samemu sobie slodzic na forum hahaha

alkomat
@oburzony!!!

To są tak zwane szybkie wzloty które kończą się nagłym upadkiem, dodam tylko od siebie że koleś lubi alkohol tak więc jak tylko poczujesz wal jak w dym do odpowiednich służb na firmie.

@alkomat

Nie, ma takiej opcji jaki jest taki jest ale nie ładnie donosić

@Koledzy

Drodzy koledzy rozczaruje was to nie Patryk pisze o sobie tylko ja.Nic nie robić,narzekać, podwyżki co miesiąc,i l4 tak byście chciali żeby było.Tylko który zakład by to wytrzymał.Ja na niego złego słowa nie powiem bo można z nim merytorycznie rozmawiać na temat roboty.To co wyrabiacie na zakładzie to ludzkie pojęcie przechodzi jak nie na bani to jeszcze paczuszka fajeczek wykopcona.Zdzichu ma rację powinien was zagnać do roboty A pisanie ze kolega lubi alkohol i przychodzi pijany to już ci z prokuratury odpowiedz napiszą cwaniaczka.A do zarządzających takie sytuacje powinno się wyjaśniać natychmiast bo podważają autorytet stanowisk które powstały i nie służà wydajności, zaangażowaniu,atmosferze i dyscyplinowaniu pracowników.

@..

Nie popieram tego co napisał alkomat że powinno się donieść na leadera jak by był kiedykolwiek wczorajszy. Ale jak straszysz go prokuratorem i twierdzisz że Zdzichu powinien nas zaganiać, a co ? Może tylko leżymy! To podpisz się! Patryk zobaczy jakiego ma super przyjaciela a my zobaczymy co za śmieć chce strzelać z (usunięte przez administratora) na prokuraturze Ps. Za tego śmiecia też mnie możesz podać

polek
@..

Ja też lubię alkohol zgłoś to do prokuratury, czy padło tu jakieś nazwisko - nie. "Zgodnie z tym artykułem nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2 ten, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub służący obronie społecznie uzasadnionego interesu, przy czym – jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego – postępowanie dowodowe może być przeprowadzone tylko wtedy, gdy ma zapobiec zagrożeniu życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego." Idź zgłoś a staniesz się pośmiewiskiem, nie takie tematy były już pisane na tym forum. Na BRODĘ tak pisali że zrobili na niego nagonkę z alkomatem i umoczył chłop na własną głupotę, i co pewnie zgłosił na prokuraturę że był wstanie chwilowego zmęczenia.

Usmialem sie
@..

Znow o sobie pisze haha brawo ty ! Udany jestes ... Leader- bez komentarza...

@Usmialem sie

Ciekawe czy Patryk weźmie sobie do siebie po tych nieprzychylnych wpisach, że lepiej postawić na podwładnych (wcześniej równych sobie kolegów), czy jednak będzie raczej przymierzał się do przyjaźni z grubym. Patryk pamiętaj gruby to bardzo zły człowiek z chorymi ambicjami i ogromnymi kompleksami nie idź tą drogą.

Pan Havranek
@Koledzy

Ale żeś se sam Patryk posłodził ;)

kierowniku piszcie mnie na nadgodziny potrzebuje tydzień wolnego

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Robol

No jak już fachowcy myślą żeby iść do biedronki lub Lidla to sobie odpowiedź

Bon Wakacyjny

No to pochwalcie się kasą za wczasy pod gruszą?

Dziewczyny jaki styl panuje w Die Tech?

kung fu

Styl modliszki

Krokodyl

Porwanie Baltazara Gabki , polecam świetna baja

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy