Opinie o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” w Gorzów Wielkopolski

Jarecki

Masakra z tym zakładem.Z powodu koronawirusa nie będzie w tym roku premii urlopowej i świątecznej,ograniczenia w wynagrodzeniach i jeszcze potrącenia w premiach,a wirus nie ma z tym nic wspólnego bo w zakładzie juz od wielu miesięcy zwalniają.Wykorzystali sytuację z wirusem.To najwieksi (usunięte przez administratora) w Lubuskim.Związki zawodowe na wszystko się godzą bo solidarność ma sklepik na terenie firmy i żadnego przeciwstawienia zarządowi nie ma.Ponad połowa stanowisk administracyjnych nie potrzebna.Paniusie chodzą tylko z kata w kąt i cała ich praca polega na oglądaniu filmów i przeglądaniu internetu przy biurku.Lansują się na korytarzach przed dyrektorami i dla stanowiska to by pod biurko wlazły dobrze im zrobić... Dobrze że w tym zakładzie już nie pracuję ,chociaż ponad 20 tys wyciagnąłem od frajerów odprawy.

RObi
@Jarecki

Jak tam w Niemczech? ;) Lepiej niż tutaj?

Grzesiek

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że nikomu nie chce się już pisać?

Analson
@Grzesiek

Nie ma tragedii :) Wbrew opinii ludzi, praca tutaj jest całkiem OK

Magda
@Grzesiek

Nie polecam

Wojtek

Firma już dawno nie jest produkcyjna.B.słabe kierownictwo.Same rodziny i koledzy.Zostali tylko kolesie.B.dobrze zarabia sie na delegacjach na Bialorus.Reszta do bani.

Czy „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” zapewnia kartę multisportu?

Adrian

A na jakie jeszcze benefity można liczyć ze strony pracodawcy? Firma dba o swoich pracowników i zapewnia im rozwój czy jest raczej odwrotnie? Z góry dziękuję za info.

Joker
@Adrian

Najlepszy benefit, to ,ze cię zwolnią po 20 latach pracy. Lepszego nie znajdziesz ;)

Planista

Wrażenia z rekrutacji bardzo dobre. CV zostawiłem na portierni i po chyba miesiącu albo półtora dostałem telefon odnośnie zaproszenia do firmy. Proces rekrutacji składał się z dwóch takich jakby etapów. Na początku dostałem do rozwiązania dwa testy - jeden językowy a drugi mat-fiz. Potem po jakimś czasie dostałem ponowny telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa odbywała się w dwie osoby - ja i kierownik działu (p. F.S.). Kierownik był konkrenty, miły i cechował się wysoką kulturą osobistą co bardzo mi się spodobało, gdyż nie czułem się na tej rozmowie szczuty, albo jak zło konieczne. Sama rozmowa była raczej standardowa - kilka pytań odnośnie mojej osoby, zainteresowań, wykształcenia itp. Potem miałem coś opowiedzieć o sobie w języku niemieckim. Przy końcu rozmowy zostałem uprzedzony, że praca jest na umowę na zastępstwo, co zaliczam jako plus. Na sam koniec kierownik wyjaśnił kilka rzeczy, o które zapytałem, nie zbywał moich pytań. Pozdrawiam serdecznie p. F.S. :)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Misiek

Jeżeli firma zwalnia pracowników, którzy dla niej przepracowali nienagannie 20 lat to tylko "pogratulować " polityki kadrowej. Mam nadzieję,że niektórym kierownikom podziękują tak samo za lata pracy. Jak to mówią : karma wraca.Proponuję niektórym paniom kierowniczkom już zapisać się na kurs operatora wózka widłowego. Żenujące i wstyd dla firmy z taką "niby" renomą .

Czy w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” są paczki/bony świąteczne?

Analson

Tak są bony - na święta Wielkanocne Tak są paczki dla dzieci co roku na Boże Narodzenie

szukam osób zwolnionych w ostatnich miesiącach z se boerdnetze do udziału w projekcie unijnym 535016717

jh

słyszałam że około 3200 zł netto @ehe. A teraz poszukują Inspektora ds. Zarządzania Reklamacjami w Dziale Zarządzania Jakością - to wygląda bardzo ciekawie

ixme

Ile osób od nowego roku została zwolniona, bądź nie przedłużono im umów?

Umsik

Witam, pracowałem w tej firmie jako planista, umowa o pracę na zastępstwo (trochę niepewna - 3 dni wypowiedzenia, jednak zgodziłem się na taki system). Koordynator, kierownik działu i kierownik projektu do którego byłem przydzielony byli BARDZO w porządku i przyjemnie mi się z nimi współpracowało, pracownicy z wyspy też byli ok. Nigdy nie miałem problemu, żeby wziąć dzień wolny i pojechać do promotora, wziąć przepustkę lub przyjść na późniejszą godzinę do pracy ponieważ są widełki i można przychodzić 7-9 (przez większą część pracy byłem jeszcze studentem). Pensja też niczego sobie, ale przyznam szczerze, że szału nie było, za to płacona była prawie zawsze przed 10 także tu wielki plus. Na lekki spadek oceny wpływa to, że w firmie panuje lekki strach o brak nowych projektów. Wystawiam 5/6 i spokojnie polecam wszystkim studentom 4go roku lub absolwentom ZIPu. Ostrzegam tylko przed pewną planistką (baaaardzo charakterystyczna, nie da się jej nie poznać) z która "współpracowałem" i która absolutnie niczego mnie nie nauczyła i musiałem pytać o wszystko innych ludzi. Jest cholernie wścibska, wiecznie niezadowolona z życia, wrzeszczy i robi "puste" nadgodziny tylko po to, żeby wyjść wcześniej z pracy w piątek (inni ludzie też jej nie lubili ;) ) Pozdrawiam serdecznie.

ZZL

Szukam stażu/praktyki - cztery tygodnie - w dziale/komórce HR. Jet taka możliwość.

lock

(usunięte przez administratora) nie pchać się w to bagno.

bodo

Ja też nie pracuję w SE Bordnetze i nie wiem czy powinienem być zadowolony czy nie. Zauważyłem na portalach ogłoszenia rekrutacyjne z ofertami pracy,ale tylko na stanowiska robotnicze powiązane bezpośrednio z produkcją, więc nie leży to w moim kręgu zainteresowań. Ma to zapewne związek z nową fabryką która powstanie po Poznaniem. Jednak warunki współpracy nie są zachwycającą, nawet dla osób które byłyby potencjalnie zainteresowane taką pracą na takim stanowisku.

???????

Nie pracuję w Bordnetze i jestem zadowolony.

gosc

(usunięte przez administratora) nie firma

Zostaw merytoryczną opinię o „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”?

Zobacz opinie na temat firmy „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”?

Kandydaci do pracy w „SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.”