KMA Maszyny (KMA GROUP Sp. z o.o. sp. k.)

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o KMA Maszyny (KMA GROUP Sp. z o.o. sp. k.)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy jest możliwość pracy w KMA Maszyny (KMA GROUP Sp. z o.o. sp. k.) na część etatu?

Eryk

Trochę dziwne, że pracownicy nie zamieszczają tu swoich opinii, jakiś powód?

@Eryk

Współpracujemy w większości z tymi samymi osobami już od wielu lat. Jeśli ktoś jest zainteresowany faktyczną opinią naszych pracowników, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Bober Nowy wpis
@Eryk

Bo nikt normalny nie ma czasu tutaj pisać swoich przemyśleń ;)

Urszula Nowy wpis
@Bober

No ale przydałoby sie poznać opinię o pracy przyszłym kandydatom... Może Ty jeśli masz pojęcie o tej firmie pokusisz się o jakąś refleksję? ;)

Robert Nowy wpis
@Eryk

Jeśli chodzi o pracę na magazynie to bardzo polecam. Bardzo dużo się nauczycie szczególnie jeśli będziecie pracowali blisko Leszka (pozdrawiam Leszka i Artura. Sorki za małe szkody ;) :) ). A jak zmienicie pracę to będziecie wiedzieli o co chodzi na innych magazynach. Rok temu miałem 3500zł nettto. Nie wiem jak dzisiaj.

Lidia

te 6 miesięcy to jest w jakimś regulaminie czy jak, nikt o tym nie informuje przy zamawianiu że to tyle będzie trwac?

admin

Czy firma KMA-Maszyny S.C. organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

@admin

Oczywiście, KMA Group jako dystrybutor maszyn pochodzących z największych międzynarodowych koncernów, często organizuje podróże służbowe. Są to między innymi wyjazdy na targi branżowe, spotkania z partnerami oraz uruchomienia i przeglądy maszyn bezpośrednio w zakładach klientów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KMA Maszyny (KMA GROUP Sp. z o.o. sp. k.)? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy KMA Maszyny (KMA GROUP Sp. z o.o. sp. k.) organizuje staże dla studentów?

Rekrutację na nowe stanowiska prowadzimy cały rok. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do kontaktu z nami, chętnie podejmiemy współpracę.

Tytus

To nie jest forum dla klientów a dla pracowników więc uwagi do firmy nie tu powinny się znaleźć.

Katarzyna

@Bonzo, piszesz z perspektywy pracownika, czy klienta? Jeśli korzystałeś z usług firmy KMA i nie jesteś zadowolony, może warto próbować nadal się kontaktować? Jeśli pracowałeś lub pracujesz w firmie, mógłbyś opisać szerzej swoje doświadczenia? Jaka atmosfera panuje? Jakie są ogólne warunki zatrudnienia?

hgf

no pewnie ze kazdy ma prawo tylko trzeba sprawdzic jaki czas

Zostaw merytoryczną opinię o KMA Maszyny (KMA GROUP Sp. z o.o. sp. k.) - Gorzów Wielkopolski

KMA Maszyny (KMA GROUP Sp. z o.o. sp. k.)