Opinie o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Walcownia Metali Dziedzice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Walcownia Metali Dziedzice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Schockwave

Masz rację "woźnica" na www walcowni jest oferta pracy na ochronę, automatyka itp. Takie oferty są często zamieszczane na www. Na produkcje cały czas są przyjęcia i co chwile widać nowe twarze na produkcji. Lecz takich ofert walcownia nie zamieszcza na portalach czy w innych miejscach. Te maszyny które sa do sprzedania na stronie widnieją juz tam od kilku lat ; większość z nich to maszyny które kiedyś zakład kupił i użył tylko kilka razy bo nie były potrzebne :)

Schockwave

W walcowni pracuje 2lata. Zarobki sa marne choć na tle konkurencji typu trw czy valeo to nie sa zle. Najniższa stawka na walcowni to 120%średniej krajowej czyli to jest chyba 2020zl brutto + dodatek za nocki i czasem jakaś premia motywacyjna od dyrektora. Wcześniej była premia produkcyjna 8% od stawki. Ale średnia krajowa poszła do gory i musieliby nam dźwignąć zasadnicza stawke wiec premie zabrali i doliczyli do stawki i tym samym nie muszą podnosić zarobków bo nadal jest ponad 120% średniej krajowej. Praca nie jest zła. Jakos ciężko nie jest, robisz swoje i idziesz do domu. Warunki pracy jak na hutę sa nawet nawet. Ale jak ktoś przyjdzie np z trw gdzie ludzie pracują w białych rękawiczkach, fartuchu i czystości to sie załamie bo walcownia swoje lata ma i nigdy nic nie było remontowane czy ulepszane. Maszyny sa stare choc jest kilka wyjątków. Średni wiek maszyn to chyba z 30 lat wiec co chwila cos zepsute itp. Ogółem w WMD nie jest zle ale jak na przemysł ciezki i (usunięte przez administratora)w którym sie pracuje stawki powinny byc większe. Co do pracownik umysłowych;) DDD- i tak polowa z was ma isc do zwolnienia bo nic nie robicie a 90% ludzi który ma biały kask na glowie to nieroby i tlumany. Majstrowie i starsi pracownicy sa ok. Jak trzeba to zawsze ktos pomorze i wytłumaczy. Od kilku lat jest nowy przez i co prawda ma swoje dziwne zasady i humory i lubi krzyknąć na umysłowych to jest on jedynym prezesem od dawien dawna który cos zaczyna inwestować w ten zakład i nie okrada go jak inni.

joza

W walcowni pracuję 30 lat i sobie chwalę.Praca OK ale jest jeden warunek MUSI CHCIEĆ SIĘ PRACOWAĆ.Myślę że wszędzie tak jest.Teraz na pewno nikt nikomu nie płaci za to że ŁASKAWIE PRZYSZEDŁ DO PRACY.

DDD

Jestem pracownikiem umysłowym. Generalnie bardo polecam pracę w Walcowni - może kokosów nie ma ale przynajmniej jest stabilność zatrudnienia i miła atmosfera pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Walcownia Metali Dziedzice. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
kontrolerka

anonim - 2013-05-20 18:44:15 Jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w Walcowni Metali Dziedzice? Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem? Co z systemem motywacji, istnieje jakiś system nagród, jak wycieczki, karnety, bony lub premie pieniężne? Za którym razem zaproponowali umowę na stałe, a nie o zlecenie? No i oczywiście miło by było, przeczytać orientacyjną kwotę, jaką mógłbym zarobić. Pracowałam w firmie Walcownia metali 36 lat i odeszłam na emeryturę na stanowisku kontroler jakości, pracowało się bardzo fajnie atmosfera z koleżankami i kolegami była fajna na kierownictwo też nie narzekałam, po prostu trzeba wykonywać swoją prace i wiedzieć co należy robić. Czasem brakuje mi pogaduszek z koleżankami linij prętowej. Pozdrowienia

czarna

Ja jeste zadowolona i myśle że wróce

sasza

Pracowalem.Nie jedna krople potu tam wylalem.Zero tolerancji dla pracownika szczegolnie przez pana mistrza zmianowego na WT lub OKM [usunięte przez moderatora].Koles zrowna cie z blotem i wogole ze bedzie ci sie orenżadą z komunii odbijać.Ale tak to jest jak cie nikt nie kocha w domu,trza sie na kims wyżyć.Zarobki na poziomie tesco na kasie tyle ze w kazdej chwili moze ci urwac reke lub inna czesc ciala(tzn niebezpieczna praca na zabytkowych maszynach).Ogolnie polecam dla kamikaze

to jakaieś nieporozumienie! Pracuję na wydziale WPM i za niewyczerpującą pracę mam bardzo godziwą płacę. A co do kierownictwa- to masz rację (szczególnie jeden mistrz zmianowy pan.[usunięte przez moderatora]- porażka). Natomiast co do wyższych władz to nie znam więc nie wiem :(

bigg

Będę się streszczał- pracownicy spoko lecz cala góra danej firmy to jakieś nieporozumienie,tragiczne zarobki,zero rozwoju i przyszłości ,ogólnie tragedia ze przy takim kierownictwu to jeszcze nie jest zlikwidowane!(lub zakazane :)

Zostaw merytoryczną opinię o Walcownia Metali Dziedzice - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Walcownia Metali Dziedzice?

Zobacz opinie na temat firmy Walcownia Metali Dziedzice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walcownia Metali Dziedzice?

Walcownia Metali Dziedzice
2.8/5 Na podstawie 91 ocen.

Walcownia Metali Dziedzice