Opinie o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Walcownia Metali Dziedzice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Walcownia Metali Dziedzice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walcownia Metali Dziedzice w Czechowice-Dziedzice Kaniowska 3

Karo

Hej, widziałam, że szukają na referenta ds administracyjnych- ktoś coś wie więcej o tej pracy ? Jaka kasa, atmosfera ?:)

Beata
@Karo

Karo, podjęłaś pracę na tym stanowisku? możesz napisać coś więcej, jakie zarobki, atmosfera?

REDS

Spokojnie ponad 3k netto jako technolog na początek

elo

Widzę że na stronie jet ogłoszenie że szukają technologa na jaka kasę można liczyć? Zastanawiam się czy aplikować. Czy ktoś się zwolnił czy firma tak się rozwija? bardzo dziękuję jeśli ktoś odpowie

elo

Brałeś udział w rekrutacji do Walcownia Metali Dziedzice. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
brudny dave

praca jest na akord?

bestia 41

Slawek krolicki z odlewni prosi sie o wpierdol i szybka wizyte u stomatologa

west
@bestia 41

lej a nie oglaszaj w sieci

Dev

Zakład jak zakład, renomę to może miał dobrą, ale 15-20 lat temu gdzie faktycznie można było dużo zarobić. Dzisiaj zarobki tam są średnio o 200-300zł wyższe niż w Valeo, a praca w strasznym syfie. Większość osób którzy już tam pracują kilka lat, to żeby mieć te 2000zł netto musi przyjść dodatkowo do pracy w weekend, na jeden albo dwa dni. Szansa na zwolnienie jest praktycznie zerowa, bo sporo osób się samych zwalnia i z i odlewni i z produkcji, a teraz i tak większość osób biorą z ulicy, którzy przepracują kilka miesięcy i sami odchodzą. Cóż, nie ma źle, ale z roku na rok jest raczej coraz gorzej, więc jak ktoś szuka pracy na chwilę to jest okej, ale jeśli na dłuższy okres to nie polecam.

Niestety ale prawda jest taka ze bez nadgodzin to nic nie zarobisz w tym syfie (czego sie nie dotkniesz juz jestes upieprzony)stawka 1700 na reke to smieszne pieniadze za prace w takich warunkach...caly czas strasza ze za wszystko wezma premie, kontroluja kamerami 24h (o 2w nocy kierownik potrafi zadzwonic ze maszyna stoi i maja po premi) ogolnie brak slow!

adaś

Nie chcesz nie pracuj. Teraz nawet więżniowie nie muszą.Ja pracowałem 40 lat.Pokoleniu tzw.pampersów życzę powodzenia.Macie takie możliwości samorealizacji jakich ja nie miałem.Proszę,myślcie pozytywnie.

wspólny dojazd

witam,szukam chętnych na wspolny dojazd z okolic andrychowa,brzeszcze czy kęty,tylko na pierwszą zmianę,proszę o kontakt:(usunięte przez administratora)

xxxxx

no to dlaczego walcownia nie dz zarobic tylko zwalnia po dziewieciu miesiacach pracownika odlewni

qwerty

Pracodawca dalby zarobic godziwe pieniadze bylo by po problemie nikt by nie posuwal do takich rzeczy !

xxxxx

qwerty masz racje ale Moim zdaniem facet na siedem lat przed emerytura chcial dorobic bo za takie pieniadze pracowac to chyba cos nie tak

xxxxx

Dlaczego w walcowni jest tyle kontroli inspekcji pracy ?nikogo to nie zainteresowalo tylko polacy potrafia z drugiej osoby zrobic zlodzieja ,lub psychicznie chorego

bestia 41
@xxxxx

kazdy lekaz podpisze mi zdolnosc do pracy . a ty frajerze idz sie leczyc sam . A psyhiatryk jest dla ludz ktorym walcownia skrzywila psyhike

coco

Opinie TEGO czlowieka nie czytajcie.ktory lekarz podpisuje Mu zdolnosc.ON powinen byc w psychiatryku

nikeldon

Niestety zakład nie godny polecenia. Jeżeli chcesz stac w miejscu i nie miec zadnych perspektyw na zycie to właśnie zakład dla Ciebie. O podwyżce sobie można pomarzyc premie lipne

Ostatnio byly podwyżki 20zł bru tto! Śmiech na sali!!!

zakladnik
@pracownik

tak to prawda od 20zł do120zł.ale to nasze zwiazki niewalczyły jest to dyskryminacja i nierówne traktowanie pracowników.czy jest dodrze-ludzie pracuja bo muszą żyć ale co to obchodzi zarzad.powinni najniższą podwyżkę wyrównać żeby zachować twarz.panie bolku do działania

bestia41rtpm

nie radze sie tam zatrudniac ostatnia wyplate ktora mi wyplacili to bylo grubo po nizej najnizszej krajowej 1200 na konto

bestja

ten zaklad to wielka pomylka same oszolomy tam pracuja wlasnie mnie z tamtad zwolnili

bestia

ten zaklad pracy to prazka powinni zaorac i zalac woda, a kierownictwo to debile

Zostaw merytoryczną opinię o Walcownia Metali Dziedzice - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Walcownia Metali Dziedzice?

Zobacz opinie na temat firmy Walcownia Metali Dziedzice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walcownia Metali Dziedzice?

Walcownia Metali Dziedzice
2.8/5 Na podstawie 91 ocen.

Walcownia Metali Dziedzice