Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Alba

Po co kierownik robi grafik skoro pani brygadzistka ze zmiany A pani harmaj robi co chce z pracownikami z tą panią nie da się pracowac to z nią kierownik powinien porozmawiać i ja powinni zmienić a nie zmieniać brygadzistki każda brygadzistka powinna wrócić do siebie na zmianę tak jak było

Alba
@Alba

I czemu się tak pucujesz na brygadzistów buraku cienki jesteś w robocie to idź do kurczaków

Alba 1
@Alba

Boisz się roboty i tyle cienki bolku

Marzena
@Alba 1

Ale spokojnie - na forum staramy się raczej szanować się nawzajem. @Alba 1, Ty zapewne sam pracujesz w firmie ALBA-MPGK. Możesz mi w związku z tym powiedzieć, czy każdemu pracownikowi oferują tam od razu umowę o pracę? Z góry dziękuję za pomoc!

Anka
@Alba

Pan znocnei zmiany Mikuła niech się weźmie wreście zaprace anie chodzi po kabinach izbiera fanty stary kawarel za chowuie się jak małe dziecko to skandal nie daje się skupić wpracy

Anka
@Alba

Pan znocnei zmiany Mikuła niech się weźmie za udciwąprace anie hodzi po kabinch izbiera fanty nie da się skupić wpracy to jest skandal co ten Pan wyrabia zahowuie się jak małe dziecko

@Anka

Panie Macku najpierw się trzeba nauczyć pisać a później opisywać kogoś i podpisywać się nie swoim imieniem bo każdy wie że to Ty napisałeś bo nie umiesz pisać

Tak jest

Prawo pracy
@Alba

Pamietajcie jedna rzecz że jak się dostaje grafik na miesiąc od np kierownika nikt nie może to zmienić w prawie pracy jest tak że pracodawca musi cie poinformować o zmianie grafiku dwa tygodnie wcześniej wiec jak Pani brygadzista mówi że masz od poniedziałku przyjść na inną godzinę niż masz w grafiku nie musisz przychodzić i nic ci nie zrobią trzeba znać swoje prawa kodeks pracy

MIEJ świadomość
@Alba

I nikt Cię nie zmusi przyjść na inną zmianę jak masz w poniedziałek na ronno w grafiku to tak masz iść nawet dyrektor zakładu cię nie zmusi tylko trzeba mieć świadomość i trochę oleju w głowie prawo pracy jest jasne o zmianie grafiku trzeba poinformować dwa tygodnie wcześniej pozdrawiam pracowników

@MIEJ świadomość

Tylko że dyrektor, czy brygadzista może cię zwolnić za nie wykonanie polecenia służbowego.

@Prawo pracy

Tak,tak panie znawco kodeksu pracy. Tylko że dyrektor lub brygadzista informując dyspozytora zmianowego,lub kierownika mogą cię zwolnić z obowiązku wykonywania pracy dlatego że nie wykonałeś polecenia służbowego. I podciągnąć to pod wykroczenie. A co jeśli ktoś z innej zmiany jest na L4? Lub na urlopie? To też wiedział o tym dwa tygodnie wcześniej że zachoruje,lub kierownik wyślę go na urlop.

@Marzena

Nie wiem czy przez ten czas miała Pani okazję pracować w ALBIE, ale tak jak to było w tym przypadku to umowa na okres próbny do 3 miesięcy, dopiero przed wygaśnięciem kierownik informował kandydatów, czy przedłuża z nimi umowę o kolejne dwa lata, czy też nie. Ewentualnie korzystał z możliwości aneksu do umowy jeśli kandydat zgodził się na zmianę zawodu z kwalifikacjami.

@Były pracownik Lipówki

Nie do końca tak jest jak musisz mnie nikt nie poinformował o przedłużeniu umowy sami przedłużył potem musiałam się sama zwalniać gorszej firmy niż alba która płaci 1700 na rękę nie ma to nie jest minimalna nawet krajowa. Dopiero przy dodatkach szkodliwych i innych wychodzi najniższa krajowa a od kiedy dodatki wchodzą w minimalna krajowa. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) którzy dają się w konia robić i dalej tam pracuja

@Szkielko

Wiesz? Ja nie wiem jak płacono kiedyś, ale obecnie jak znajomy z dzielnicy Dąbrowy Górniczej (w skrócie "Z" domyśl się jak znasz Dąbrowę) nastręczał ALBĘ mi by tam spróbować się załapać, to nie "Dzień dobry" panie z Działu Kadr pytają jak chce się pobierać wypłaty, czy przelewami na konto bankowe, czy przyjeżdżać osobiście do biura Dyrekcji zakładu ALBA. Przykładowo mi na umowie na okres próbny przelewano gotówkę zgodnie z przepracowanymi godzinami w poprzednim miesiącu. I nie było to 1700 zł tylko więcej. A w moim przypadku to Dyspozytor zmiany na polecenie kierownika wezwali ostatniego dnia roboczego przed wygaśnięciem umowy na okres próbny by poinformować co dalej. Także pozdrawiam i miłego weekendu.

Pracownik alba

Wycieczka już za równy miesiąc ja się pytam co z ludźmi którzy nie jadą ja się pytam przyjadą w niedzielę i całe towarzystwo przyjdzie jeszcze pijane do pracy a my będziemy tyrać za nich może proszę jwiec osoba które nie jadą dać pieniądze tyle ie wynosi koszt wycieczki.

Były

Za te grosze sami sobie róbcie na tej lipówcedobrych pracowników po zwalniali a pijaków trzymają ludzi mający problem alkoholowy póki nie dojdzie dojakiegoś wypadku.

@Były

Nie pozwalniali, tylko przenieśli do MPGO w Sosnowcu na okres próbny do 31 Sierpnia ????????????????Ta fama wywodzi się z pewnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej i nie są to Strzemieszyce Małe.

Pani brygadzistka że zmiany (B)niech się weźmie za pracę bo ciągle siedzi na telefonie albo gdzieś wychodzi i łazi po zakładzie.

Wz

Jak cinie pasuie brygadzistka to się zwolni fałszywo mordo ?

Pracownik Lipówki

I tutaj się mylisz. Ponieważ miałem okazję poznać Panią Flasze,bo o niej źle się wyrażasz. Jeśli ktoś nie sprawdził się w pracy na akord z jej udziałem to musi coś we współpracy z dyspozytorem zmiany wymyślić by kierownik nie miał możliwości zwolnienia już po.miesiacu pracy. Bo nie oszukujmy się tak tutaj jest.

@Pracownik Lipówki

Dokładnie, tak ona pracuje na taśmie tak inni , jak musi to wychodzi w przeciwieństwie do brygadzistka zmiany A , to ona ciągle na telefonie i nie weźmie się za robote.

@Szkiełko

Masz rację, ale państwa Harmaj znam z poprzednich firm Konserwacji zieleni dlatego czy dobrze, czy źle wolałem być przy p.Uli.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Spawacz, praca w delegacji-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Bartek

Jakie są zarobki na rękę jako kierowca kat c. Są jakieś dodatki do wypłaty?

Były
@Bartek

Daj sobie spokój kierowcy uciekają zostają ci którzy mają 60 i emerytury praca nie warta pracują ci co ich życie zmusiło do pracy którzy sobie w życiu nie umie radzić a ten zakład im życie uratował .

Remondi.
@Były

Ludzie odchodza .Dyrekcja udaje ze nic sie nie dzieje... Nie widza czy nie chca widziec? dobrzy pracownicy przechodza do konkurencji.

@Remondi.

Proszę przeczytać niektóre posty nr.emerytow????tania siła robocza się lepiej przydaje niż nie jeden młody.????????????

@Były

Kolego nie każdemu to raz,a dwa jak nawet Sortowacz w wieku 50 lat i więcej się nie sprawdził to wylot. A pracując tutaj widziałem nawet osoby 70+i 75+ także nie wypisuj że sami 60+.

kandydat
@Pracownik Lipówki

kolega wie ile dają na rękę operatorowi wózka widłowego bo jest ogłoszenie

@kandydat

Nie, kolega nie wie , bo to jest praca w akordzie na godzinę. Dziwne określenie jak dla mnie. Bo akord to akord a nie żadne na godzinę. Z resztą od jutra ma jeździć nowy operator. Może w końcu wygryzie te emerytki na stanowiskach.

ABC

Ale bzdury piszesz

Pracownik LipówkinNiby
@ABC

Niby dlaczego? Na temat ZPOK Lipówka w ciągu trzech miesięcy można się dużo dowiedzieć. Dlatego od dziś zmieniam status na forum. Przerwa na śniadanie, ale już w Sosnowcu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Co dalej?

Wycieczka integracyjna i co dalej? Nim było o niej już miejsca zajęte. Gdzie podwyżki? Miały toczyć sie rozmowy? Bonk z Karakalem na zebraniu mówili że przygotują się lepiej? Koperty pobrane to siedzą cicho? A pół roku już minęło i miały być podwyżki a nie widać. Auta jak nie były sprawne, zgłaszane usterki jeżdżą nadal a kierowcy chyba też koperciaże jak te związki całe. Powodzenia kopertowicze.

Rozwodnik
@Co dalej?

Źle zarabiasz to się zwolnij mało ci to sobie kredyt w banku weź jak jesteś w życiu nie zaradny to miej pretensje do siebie trzeba było zostać starym kawalerem to byś miał kieszenie wypchane.

@Co dalej?

@Co dalej. A wiesz że jeśliby koledzy zawalczyli o podwyżki to Wspólnoty Mieszkaniowe,oraz Spółdzielnie by Prezesa "nam zjadły" nie mówiąc o Zarządach ROD i administracji cmentarzy bo też swoim właścicielom musieliby podnieść koszty wywozu. Policzyles sobie dobrze w głowie? Pozdrawiam i miłego weekendu.

@Co dalej?

Jakie są zarobki na C na rękę?

@Bartek

Zależy w której firmie pracujesz?

@Pracownik Lipówki

Interesują mnie zarobki w dg w albie

@Bartek

To rozmowa z kierownikiem. Bo ludzie na pewno ci nie powiedzą, ponieważ każdy ma inną stawkę i na innych stanowiskach się pracuje.

Lipówka

Niektórzy pracownicy jak mają problem z alkoholem powinni zapisać się na odwyk póki nie jest jeszcze za późno zanim nie dojdzie do jakiegoś nieszczęścia bądź wypadku

@Lipówka

Trzy czwarte alby ma problem z alkoholem kto by tam robił dziwne że ochrona ich wpuszcza przy wyłączonym alkomatem żałosne

@Lipówka

Właśnie. Przez takie głupie komentarze. Ochrona musi sprawdzić każdego, zamiast podejrzanego typa. Tylko niektórzy zapierdalaja na tym zadupiu 1 km od przystanku do góry w 35°C . Proponuje "artystom" zająć się pracą a nie bojami.Pozdrawiam.

@Pracownik Lipówki

Masz rację, głupie komentarze i opisywanie komuś coś nie pasuje to iść do kierownika . No ale na to odwagi brak,a o tym w jakich warunkach ludzie pracują że na kabinach prawie 40 stopni to nikt się nie odezwie , jak ludzie dojeżdżają do pracy po roz....... drodze ,to nie jest ważne prawda? Lepiej zajmować się cudzym życiem ,kto z kim śpi i ile wypije . Ludzie ogarnijcie się i zacznijcie walczyć o lepsze warunki bo za chwilę założycie pampersy żeby wytrzymać w pracy .

Oburzeni

Związki które zorganizowały wycieczkę dla pracowników to niech teraz zorganizują pieniądze dla pracowników którzy nie jadą No i te dni piątek, sobota i niedziela powinni mieć wszyscy wolne A nię jedni się będą bawić i pić a drudzy mają pracować z jakiej racji Nie było wycieczek wszyscy byli jednakowo traktowani i był spokój żadnych wycieczek dać pieniądze za wycieczke

@Oburzeni

Wycieczka dla wybranych. Po wywieszeniu ogloszenia -brak miejsc. Super pomysl. Co z reszta pracownikow. Zapisy do 15.06 powinno byc dopisane., ze na liste rezerwowa.

Młodzież

O czym tu mówić jedzie tyle osób co autokar pomieści człowiek jedzie się ochlać i zjeść w końcu za darmo przyjedzie się to się złoży wypowiedzenie za słabe pieniądze są powinni zwolnić emerytów do widzenia z nimi.

@Młodzież

Jak zwolnią emerytów to tobie dadzą więcej haha haha chyba więcej roboty

Pracownik lipówki

Dlaczego dyspozytorzy że zmian puszczają wcześniej do domu panią starszą wcześniej do domu przecież autobus jest 22:25 a ona już 21:40 przekracza bramę na lipówce gdyby jeździła autobusem to rozumie ale stoi jakiś dziadek po nią samochodem koło kurczków my mamy przesiadki żeby do domu dojechać i nikt niechce nas wcześniej puścić na autobus to jest nie fer jak dyspozytorzy traktują pracowników jednych umieją puszczać wcześniej skoro ta pani autobusem nie jezdzi tylko cygani pod pretekstem wyjścia na autobus.

Joga
@Pracownik lipówki

Ta pani ieszcze pracuje ma około 8O wiosen?

@Joga

74 lata ma. Jak ma siłę to niech pracuje

Szkielko

Wiewioreczka ma już dawno emeryture po mężu świętej pamięci ona tylko sobie dorabia do emerytury

@Pracownik lipówki

Dlaczego? Bo wyobraź sobie że mają taki kaprys. Spróbuj jeden z drugim dojechać do miejscowości GOLONOG do miejsca przy Prywatnym Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora przy ulicy Kosmonautów lub os.Manhattan. Ale skąd możesz wiedzieć,dla ciebie liczy się tylko trójmiasto Łęka, Łosień,Lokradzinow. A reszta? Nie będę kończył.

Ja niewiem oco chodzi na tej lipuwce kopostowy to ledwo łazi po weekendzie szok!!!

Kompostowy

Nie przewracam sie jeszcze to nie jest źle prawda HAHAHA ;-)

Szkielko

Język polski być trudna ale tak to jest jak się ze szkoły uciekalo to teraz na albie całe życie pozdrowienia dla ciebie i pani M widać jak pracuje się na nocach a potem normy nie ma

Zmiana
@Szkielko

Pani M jest załamana bo zwolnili jej ukochanego wózkowego więc jest smutna to odzysk jest słaby a wy ja jeszcze dołujecie zamiast ja wspierać.

@Zmiana

A skąd wiesz że to przez wóskowego jest załamana

Abraham Aty dalej ksiazke piszesz. Po co ma wracac ma swoje zycie swoja firme. Proponuje lekaza na stale i zajeci swoim rzyciem

Jak by się przewracał ......doszło by do tragedi!!! bo auta jedzom itp utrzymanie co robi na nocy śpi!@@!

Co robi utrzymanie ruchu na nockach ja się pytam takie leserstwo ze szok!!!

Abraham

Czy wróciła po macierzyńskim do pracy Paulina Cibo…? Pracuje ?

Trzeba robić a nie narzekać bo wszyscy myślom o ściemnianiu...

Tak masz rację takie rzeczy się dziejom

Szkielko

Myślą szczególnie stara kadra i brygadzistki podczas gdy reszta zspieprza

Sok
@Szkielko

Zero pojęcia o pracy mają unią tylko łazić i na telefonach siedzieć co to za brygadzistki które nie mają żadnego przeszkolenia z tego zakresu każdy może być brygadzista .

Szkiełko

Co sądzicie o brygadzistce pani Uli. W pewnym wieku chyba nie wypada robic pewnych rzeczy. Wiek 70 plus zachowanie 17 minus

Zadowolony

W końcu jakaś w miarę wypłata można odłożyć sobie trochę a nie ciągle być do tyłu

Kabinowy

Ten pan który nie umie się ogolić niech się zajmie pracą na wózku a nie lata za panią w rudych włosach a kosze pełne pod kabinami bądź siedzi na telefonie.

Blef
@Kabinowy

Na szczęście już ten Pan co nie umie się ogolić już nie pracuję i wszyscy sąm zadowoleni

Słyszałem że są przyjęcia na wózek widłowy więc moją propozycją jest 4500 złotych 8h żadnej soboty autobus podstawiony dowóz i przywóz do pracy i mogę zacząć pracę na wózku No i żadnych innych zadań żebyśmy się zrozumieli bo inaczej szukać sobie dalej operatorów na wózek bądź ukrainca posadzić proszę się z tym przespać i zastanowić pozdrawiam cały zespół zakładu

@Kandydat

Żeby tyle zarabiać to czeba opanować po pierwsze cały zakład i konkretnie (usunięte przez administratora) na wózku co nie jest takie proste zacznijmy od tego może już nie pracuję tam Ale i kierownictwo i ludzi spominam jak najlepiej

kandydat

jak wygląda i na czym polega praca na stanowisku Operator Kompostowni Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce Małe

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 72 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK