Opinie o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lotte Wedel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotte Wedel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Arek

Lotte Wedel to najgorszy zakład pracy odradzam wszystkim pracę w tym antyludzkim miejscu pracy

Kera
@Arek

Ciekaw jestem dlaczego tak piszesz.

Daria
@Arek

A jakie plotkarstwo jest !!! Tak, za plecami

Witam, Znalazlem ogloszenie na stanowisko przedstawiciel handlowy piła i okolice. Zanim wysle cv chcialem sie dowiedziec jak wyglada rekrutacja, godziny pracy, wynagrodzenie (w razie odpowiedzi prosze o konkretna kwote podstawy) oraz jak atmosfera w regionie, firmie i czy cele realne do osiagniecia czy zawyzone? Dziekuje za odpowiedz!

Info
@Kandydat

Dobra wypłata, mobilne godziny pod pracownika. Cele proste do osiągnięcia atmosfera super.

@Info

Dziękuję za informację.

@Info

Prosze o konkretne kwoty, bo dla mnie moze nie byc dobra i o bardziej szczegolowe odpowiedzi.

@Kandydat

Slabo tak sie podszywac pod kogos. Lepiej napisac cos merytorycznego, niz sie kompromitowac.

@Kandydat

Dodam tylko, że interesuje mnie pensja minimalna, ponieważ jest wysoka i dość stabilna.

Info

Mirek jeżeli się nie sprawdziłeś na stanowisku to już miej pretensje do siebie. Ja spotkałem samych zadowolonych ludzi którzy chwalą sobie firmę która nie tylko dobrze płaci, ale daje możliwości rozwoju.

Terenowy

A co tam się dzieje w terenie z PH? Rotacja tak duża jak nigdy, są regiony, w których przez ostatnie pół roku zmienili się prawie wszyscy PH. Brawo!

@Terenowy

W terenie jestem aby zaspokajać swoim tyłeczkiem niezadowolonych pracowników.

@Terenowy

Zapytaj „mistrza” rekrutacji czyli Jacka K. z Wrześni, on jest fachowcem od budowania negatywnej atmosfery w regionie a potem chodzi zdziwiony ze od kilku lat ma ciagle rekrutacje.

Terenowy

Dlatego staram się łagodzić atmosferę swoim zadeczkiem żeby negatywne emocje spadły.

Witam Jestem w posiadaniu informacji że jeden z pracowników na stanowisku kierowniczym w firmie Wedel pobiera łapówki za załatwianie różnych spraw na niekorzyść firmy. Proszę o informację do kogo mogę zgłosić ten incydent.

Wedel Compliance
@Anna

Dzień dobry, Anna, Zgłoś proszę ten incydent na adres mailowy: etyka@wedel.pl

@Wedel Compliance

Dziękuję za informację.

Wedel Compliance
@Anna

Niestety nic nie dotarło na adres e-mail, który wskazaliśmy powyżej. Traktujemy ten sygnał bardzo poważnie, jednak żeby móc zadziałać w tej sprawie musimy poznać więcej konkretów. Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem zapewniającej anonimowość infolinii OCI: 0 800 373 336 (dla telefonów stacjonarnych) oraz 22 415 80 11 (dla telefonów komórkowych), a także adresu e-mail: zgloszenia@oci.net.pl oraz, jak już wcześniej wspomniano, na skrzynkę poczty elektronicznej: etyka@wedel.pl.

@Anna

Czekolada w batonikach Mars i Snikers jest od lat bardzo smaczna.

Emilia
@Kasia

Dziękujemy za informację !!!!

Pracownik Produkcji

Dokładnie nie pamiętam teraz to było jakiś czas temu.

Pytania trochę z kosmosu lider zadaje pytanie czy miałeś kontakt z urzadzeniami a sam wie że nie miałeś bo pracujesz zatrudniony przez agencję pracy a dostęp do urządzeń mają tylko "operatorzy" a lider Andrzej niech szuka dalej...

Leszno
Sonia

Rotacja jest na maxa,a to zależy na jaką ekipę się trafi,ja w swojej miałam 3 ciepłych, więc nigdy się nie obawiałam że zrobią mi jakąś krzywdę, faceci byli bardziej nimi przerażeni .

Hania
@Sonia

Ja jestem przerażona twoją głupotą

Darek

Jak tam ziomale u Was leci ? Dalej znajdujecie małpki w ubraniach oddanych do prania? Jak tam Wasza integracja damsko-męska ? Nadal te wasze romanse wzbogacają aromat czekolady? Na drugą strone stolicy aż ten wasz arromat dociera ... jak na myjni sie myli. Jak wypłata ? Trochę wzrosła ? Bo Pan taki mówił że szuka za 3,000 brutto, teraz chyba musi podnieść o wysokość inflacji. A jak stabilność ? Dalej między działami ganiają ? Słyszałem że macie fajne imprezy, wiele osób w nie swoich łóżkach się budziło z nieswoja zona

kk
@Darek

Takie pierdy tutaj ludzie pisza ze szkoda czytac.

Aleks

Dział cavemil to patologia umysłowa a osoby zarządzające tym działem to osoby zdegenerowane moralnie

IL

Jak i cały ten zakład.

Sowa
@Aleks

Taki krzykacz pospolity ten dział prowadzi

LppMorglum

Masz na myśli Panią Anie?

Trweuj
@LppMorglum

O cavemil mi chodzi Opania Regine

Misia
@Trweuj

Pani Regina to równa kobieta. Może trochę się jej boję..Można z nią konie kraść. Na hali produkcyjnej jest hałas, dlatego nam się wydaje się, że na nas krzyczy. Uwielbiam patrzę na p.Renie jak się śmieje, uśmiecha.

Robotnica
@Misia

Uważam że powinno się na nas krzyczeć wtedy będzie większa mobilizacja.

Misia
@Robotnica

Może masz rację ! Pozdrawiam

Bzik

Regina śpiewa ?! Chyba się wydziera

@Aleks

Teraz na dziale cavemil do rzadkości należy język polski. Nie znaju, nie panimaju

polka
@Ewa

Dlatego język ukraiński powinien być językiem urzędowym i nauczany w szkole podstawowej

Pralina
@polka

Kobieto, popytaj się dzieci, czy chcieli by się uczyć w szkole języka ukraińskiego ?

Kika
@polka

Pytałam się moich córek, czy chciałyby uczyć się języka ukraińskiego w szkole. Stanowczo zaprzeczyly

Babsztyl
@polka

To jak ja pojadę do Kamerunu, to niech mieszkańcy tego kraju uczą się polskiego, żebym rozumiała co oni mówią. Kobieto puknij się w łeb !!! Co ty wypisujesz,....

Maciek

Wedel to najgorszy zakład pracy odradzam wszystkim prace w tej firmie, są tam całe ustawione klany rodzinne i kolesi, nie dają ludziom umów na stałe tylko wykorzystują ich do pracy na rok a następnie nie przedłużają umów wcześniej oczywiście zatrudniając nowych aby byli już na miejsce tych, którym nie przedłużą. Jest to celowa polityka firmy aby nie wiązać się z pracownikiem dlatego nie warto tam pracować ani tym bardziej starać się, mimo pseudo-związków zawodowych nie szanuję się tam ludzi pracy a bardziej traktuje jak (usunięte przez administratora) którzy mają nie myśleć a posłusznie wykonywać rozkazy przełożonych, którymi w 90% są prymitywy i wyrafinowane prostaki, żałuję życia i czasu spędzonego w tej firmie ostrzegam nowych pracowników bądź osoby, które mają zamiar podjąć tam pracę. Panuje tam wszechobecny nepotyzm i kumoterstwo, żaden normalny ani wartościowy człowiek nie jest w stanie się tam utrzymać.

Kaśka
@Maciek

Miałam takie same odczucia pracując w Lotte Wedel. Również odradzam. Od ponad roku pracuję w innej firmie a nadal nie mogę zapomnieć niesmaku po pracy w Wedu. Odradzam wszystkim. Po tej pracy długo człowiek odzyskuje radość z życia i wiarę w ludzi.

Glutek

Czy ta premia za trzeźwość w pracy naliczana jest miesięcznie czy kwartalnie po przepracowaniu trzeźwym przez trzy miesiące?

Magazynier
@Glutek

Na magazynie nikt jej w styczniu nie widział, a kiero z alkomatem lata jak kot z pęcherzem aby tylko kogoś złapać.

Nie interere
@Magazynier

Pracuje na magazynie i kierownik żaden nie lata z alkomatem, pracuje tam już z 3 lata i nigdy nie widziałem alkomatu na oczy

@Nie interere

Bo wiekszosc opinii tutaj to bzdury pisane przez bylych pracownikow.

Były

Czyżby??!!

Darek
@Glutek

mozesz walic spokojnie, przez maseczkę nikt nie wyczuje

Jaki jest styl zarządzania w E Wedel?

W Wedlu jest patologiczny system zarządzania, ludzie są poniżani i traktowani jak niewolnicy, osoby zarządzające działami są zdegenerowani moralnie i niszczą w ten sposób załogę pracowniczą

Tragiczny

Sylwia

Układy i układziki, ten konus nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą

Szok

Czy są tu może osoby, które pracowały poza produkcją? Laboratorium, dział jakości czy coś takiego. Zawsze marzyłam, żeby tam pracować, ale po tym co przeczytałam mam poważne wątpliwość, czy w ogóle składać CV.

@Szok

Jeżeli nie masz znajomości nie będziesz tam pracowała ten cały zakład to jeden wielki beton rodzinki, znajomi. związki zawodowe i inne powiązania, wszechobecna biurokracja jednym słowem (usunięte przez administratora) na każdym kroku odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora)

Sylwester

Zakład pracy jednym słowem TRAGEDIA jak najdalej od tej (usunięte przez administratora) !!!

Firma Wedel to firma skrajnie (usunięte przez administratora) gdzie ludzie pracy traktowani są jak (usunięte przez administratora) gdzie tylko są ludzie z układów związkowych, za co ci ludzie biorą pieniądze ten cały zakład umoczony jest w siatce kumoterskiej przez co panuje tam wszechobecna (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na każdym kroku

OpiekunG0W0RK

Twoja firma ma same negatywne komentarze. Zrób coś z tym. Pozbądź się negatywnych opinii. Wykup abonament za 1000 zł miesięcznie lub szukaj rozwiązania na własną rękę.

Józef

Zakład Wedel to obóz pracy odradzam wszystkim pracę w tym podłym zakładzie pracy

kandydat

cześć. zastanawiam się nad pracą w dziale Technicznym, chodzi o technika utrzymania ruchu, czy ktoś mógł by coś więcej napisać o tym stanowisku? jakie zarobki, wymagania. atmosfera pracy?

Maciek

Wstrętny i antyludzki zakład pracy, (usunięte przez administratora) na każdym kroku a na to wszystko zezwalają związki zawodowe czyli towarzystwo wzajemnej adoracji

K
@Maciek

towarzystwo wzajemnej adoracji granatem od pługa oderwane, ludzie bez odbrobiny wstydu i skrupułow. A widze ze ogłoszenie na operator?operatorka caly czas wystawione? po co skoro nie potrzebują .W dalszym ciągu tak (usunięte przez administratora) ludzi cały czas?

wedel to najgorszy zakład pracy w jakimkolwiek pracowałem, najgorszy dział to praliny pracują tam prymitywy i prostaki

Pyrek
@Marek

Przykro mi, że tak napisałeś. Mam tylko średnie wykształcenie, ale staram się być grzeczna i kulturalną osoba.

wschodnia malina

PRZECIWDZIAŁ ANIE Kodeks pracy w art. 94, pkt 10 nakłada na pracodawcę odpowiedzialność za utrzymanie prawidtowych zasad współżycia społecznego w zakładzie pracy, a pracownicy muszą przestrzegać tych ustaleń. Tak więc (usunięte przez administratora) musi zwalczać pracodawca. Nie ważne jest, czy mobberem jest on sam, czy któryś z jego pracowników-i tak to na zatrudniającym spoczywa odpowiedzialność za wystąpienie (usunięte przez administratora) Pracodawca powinien stworzyć odpowiednie procedury przeciwdziałające (usunięte przez administratora)oraz jasno poinformować zatrudnionych, že nie będzie tolerować w zakładzie zachowań o tym charakterze. Polityka (usunięte przez administratora) powinna zostać opracowana przez pracodawcę na piśmie. Musi on także zachować ostrożność i bacznie obserwować załogę, np. sytuacje konfliktowe. Są one naturalnym zjawiskiem, ale także mogą być przyczyną (zalążkiem) (usunięte przez administratora) Bez wątpienia, aby umieć rozpoznać przejawy (usunięte przez administratora) należy mieć aktualną wiedzę o tym problemie

Sylwester

W tym zakładzie nie istnieje coś takiego jak kultura pracy ponieważ liderzy zgarniają wysokie premie za ciężką prace pracowników produkcji, mimo że sami tak naprawdę nic konkretnego i wnoszącego nie robią, pod nimi są prowadzący produkcje, którzy muszą naganiać pracowników produkcji aby samemu również dostać premie już nieco niższą jak liderzy, którym również muszą się przypodobać a najgorzej traktuje się pracowników produkcji których traktuje się jak bydło, którym pozostają ochłapy i resztki taki jest system pracy w tej patologicznej firmie do tego pracują tutaj całe rodzinki, gdzie jeden drugiego wsadza po znajomości, żony, mężowie, mamusie, synkowie dlatego można by rzec ten zakład to ,,jedna wielka rodzina'' He he he

Marks

Ciebie też po rodzince zatrudnili? Chyba tak bo prawda zabolała i właśnie to jest ta patologia, największym problemem w was jest to że to co dla nas jest patologią dla was jest czymś normalnym a to tylko świadczy o tym że jesteście zdegenerowani, przychodzą później nowi pracownicy i widzą to (usunięte przez administratora)

accent
@Sylwester

cavemil to (usunięte przez administratora) sami kapusie, donosiciele i (usunięte przez administratora) na każdym kroku, wszyscy którzy chodza z cavemil'a na asted skarżą się że na cavemil'u pracuje bydło a zarządza nimi (usunięte przez administratora)

Balzac
@accent

to zupełnie identycznie jak na Venusie, tam to dopiero jest patologia , myślę że najgorszy dział w całym zakładzie z tzw quasimodo na czele, swoją drogą ciekawe z jakiej wsi go wytrzasnęli ?

@Balzac

Pewnie dojeżdża zza wileńskiego jak reszta tego chłopstwa

Felcia
@Balzac

My pracownicy agencji jesteśmy w Wedlu traktowani jako pracownicy drugiej kategorii. Stosunek do człowieka, zależy od kultury osobistej. Dużo jest w tym zakładzie bydła , patologi, donosicieli

@Balzac

Jak pracowałam na Wenusie, bez przerwy takie paskudne babsko się mnie czepiali, bez zdania racji. Taki wedlowska chamica. Nie wytrzymałam i opieprzylam ja. Czego w ogóle się nie spodziewała. Niech gorylica wie, że Cicha woda brzegi rwie....

Zabawny
@Zosia

A kogo masz na myśli? Bo ja pracuje na Venusie i jestem ciekawy czy to z mojej zmiany. Chyba że nie wiesz jak ma na imię ta osoba, ale zawsze możesz ją opisać ????

@Zabawny

Dawno tej larwy nie widziałam

@Zabawny

Nie przedłużona z tym babsztylem umowy

@Zosia

Niestety błagałam ją na kolanach o przedłużenie umowy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lotte Wedel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotte Wedel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotte Wedel Sp. z o.o.