Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Węgrzyn - Jarosz

Tarnów

Opinie o Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Węgrzyn - Jarosz

byłam i sie zmyła

Zwolniłam się stamtąd już chwilę temu. Unikać, długo w takim kołchozie nie wytrzymacie. Konczy się już ta firma bo takich jeleni jak te "stare" pracownice to nie znajdą za takie pieniądze.

www

kancelaria prowadzona prze dwie kierowniczki które wzjamenie sie nie znoszą i rozmawiaja przez pracowników ?? !!! Płace minimum, roboty na 8 godzin bez minuty odpoczynku. Jedyna zaleta to płaca w terminie.

Zostaw opinię o Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Węgrzyn - Jarosz - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Węgrzyn - Jarosz