Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe w Starogard Gdański

dudziak

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna!!

Były

Jak widzisz kolego"ja" temat znam bardzo dobrze, pracowalem, dlatego omijać z daleka. Pozdr 600

Były

Kolega "ja" chyba nie zrozumiał o co tu chodzi. Firma ok, ludzie ok (nawet Pan D. który nie raz z wypłaty sie śmiał ) zarobki tragedia. PS: nie wiem co kolega miał na myśli "chlopaki jak myślą to potrafią zarobić", bo ja znam dwie opcje, wożenie piwek i czekoladek do GW w zamian za lepsze trasy które ci dadzą (lepszy fracht) albo jak na paliwku kręcisz. Hehe taka rzeczywistość, nie zakombinujesz nie masz, a przecież nie o to chodzi. Pozdr

Panowie i panie....gro z was się zastanawia co to za firma? zawsze się znajdą negatywne opinie,zawsze się znajdzie coś,sprzęt,Darek,spedycja.....firma kładzie nacisk na szkolenie nowych kierowców. Co z tego ma? nic bo większość uczy się i idzie gdzie indziej....Jaka jest prawda? jest to firma rodzinna,jak większość,fundamentem firmy są osoby które ją budowały .Pozytywy? jw...chłopaki jak myślą to potrafią zarobić. Tzn. nie mają naruszeń z czasu pracy,nie mają żadnych naruszeń....Negatywy? kurcze...wypłata na czas? jeżeli komuś coś się nie zgadza,zawsze może sobie wyjaśnić z właścicielem..Różnica polega na konwersacji.

Dariusz
@ja

Pracujesz obecnie w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe? Mógłbyś napisać, jak firma wynagradza nowo zatrudnionych kierowców? Czy wynagrodzenie uzależnione jest od poziomu doświadczenia danego pracownika, czy może jest ono stałe i niezmienne dla nowo przyjętych osób? Chciałbym, abyś przedstawił, jak to dokładnie wygląda.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Wiktoria

@DEYNA pracowałeś w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe czy byłeś wyłącznie na rozmowie kwalifikacyjnej? Możesz coś powiedzieć o specyfice pracy oraz o sposobie wynagradzania? Da się coś wynegocjować do pensji?

DEYNA

potwierdzam poniższe opinie dramat rozliczenie typu fracht w tym podstawa haha... zrozumialbym jeszcze fracht + podstawa rzucilem smiechem i wyszedlem.....

Wiktoria

@K.B czy możesz coś więcej napisać o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe? Na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Jakie umiejętności sprawdzane są podczas trwania rozmowy rekrutacyjnej? Komu poleciłbyś pracę w tym przedsiębiorstwie?

K.B

Dziwne, bo pracuje w tej firmie juz ponad 2 lata i złomem jeszcze nie jeździłem, ani też u żadnego innego kierowcy szrota nie widziałem. Bardzo elastyczne sytemy pracy dostosowane indywidualne do potrzeb kierowców. Wypłaty zawsze na czas, adekwatne do przeprowadzonych dni pracy. Robienie anonimowej GÒWNOBURZY w internetach tylko wzmacnia pozycje firmy na rynku. Takiej załogi i szefa życzę wszystkim. Pozdrawiam.

Zielony

24 dni na wyjezdzie zapierdol ze (usunięte przez administratora) dwa razy auto naprawialem bo zlomy 5200 zl zarobione bo tyle ponoc z frachtow wychodzi, ostatnia trasa i nie ma mnie,.złodzieje!!!!!

@Zielony

Zielony? Pasuje....tylko patrzeć jak coś po tobie w kabinie urośnie. Jak można tak nie dbać o higienę...syf i smród. Szok. Współczucia nowemu pracodawcy.szerokości

Wiktoria

@Zielony, rozumiem Twoje rozgoryczenie jednak bardzo proszę, aby wyrażać swoje opinie w sposób kulturalny i bez niepotrzebnych wulgaryzmów. W swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż byłeś zmuszony dwukrotnie naprawiać auto, którym pracowałeś. Czy otrzymałeś jakieś wsparcie ze strony pracodawcy firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe w tym zakresie? Napisz proszę coś na ten temat.

Wiktoria

@Mirek, posiadasz informację, czy firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe stosuje się do rozporządzenia, o którym napisałeś w swoim komentarzu? Napisz coś na ten temat. @SynAlcapono, dziękuję za odpowiedź. Czy po okresie nauki i wdrożeniu w pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe kierowca może otrzymać pewną i stabilną pracę w tej firmie? Zapraszam do odpowiedzi.

SynAlcapono

Viktorio z twoich wpisów wynika że pytasz o naukę w firmie Probe, to ja odpowiadam. Nauka owszem, polecam, okres 3 msc zobaczyć jak wyglada praca za fajerą i szukać uczciwej rozwojowej firmy. Pozdr prawdziwych kierowców

Mirek

Wszystkie firmy wynagradzające swoich kierowców inaczej niż w rozporządzeniu EWG nr 561/ Art. 10/2006 to kombinatorzy na ktorych w dzisiejszych czasach przy niedoborze kierowców nie warto tracić czasu. Szerokości

Wiktoria

@SynAlcapono, informuję Cię, że moja osoba nie ma nic wspólnego z użytkownikiem @Tofik, który wyraził swoją opinię o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe sam bez mojego udziału. Również pragnę dodać, że "nie wybielam" opinii o tym pracodawcy, jedynie poruszam tematy związane z pracą w tym miejscu oraz staram się uzyskać jak najwięcej informacji na temat pracy u tego pracodawcy. Każdy ma prawo wyrazić zarówno opinię pozytywną jak i negatywną odnośnie tego pracodawcy. Możesz się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie?

SynAlcapono

Tofik juz wracaj bo potrzebują tam takich pracusiów jak Ty

SynAlcapono

Jaka bzdura, Wiktoria i Tofik to ta sama osoba hehe. Wybielają opinie o firmie bo ludzie odchodza, żałosne. Ci ktorzy lubia być dy.... od tyłu zapraszani do Probe Trans.... Pozdr

Wiktoria

@Tofik, dziękuję za wyrażenie opinii na ten temat. Czyli można powiedzieć, że polecasz pracę w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe osobom, które nie posiadają doświadczenia zawodowego, a chciałyby takowe nabyć? O jakich dużych zmianach piszesz w swoim komentarzu? Co takiego zmieniło się? Napisz coś więcej na ten temat.

Tofik

Hey Wiktoria też tam uczyłem się jeździć i sobię chwalę więc mogę polecić przyszłym pracownikom.Mam kontakt z starymi kierowcami do tej pory i choć były duże zmiany w tej firmie to sobie chwalą .Jeśli chodzi o Pana Jarka Probe to jest gościem słownym i pomocnym.zawsze szło się dogadać,wypłaty na czas.Pozdrawiam

Wiktoria

@Tofik, dziękuję za odpowiedź oraz wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe. Czy możesz coś więcej napisać na temat warunków jakie oferuje pracodawca? Napisz coś również o panującej atmosferze pomiędzy pracownikami oraz relacjami na linii pracodawca-pracownik. Czy polecisz pracę osobom, które nie posiadają doświadczenia zawodowego a takowe chcieliby nabyć? Czy firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe będzie dobrym pracodawcą dla takich osób?

Wiktoria

@SynAlcapono , @Filip jak uargumentujecie swoja wypowiedź i z czego wynika Wasza ocena? Czy jesteście pracownikami tej firmy? @Gość, co Twoim zdaniem powinno się zmienić w tej firmie? Jakie dostrzegasz plusy wynikające z tej pracy? Czy ktoś podzieli się opinią na temat pracy w "Probe Trans" Jarosław Probe? Jaka panuje atmosfera między współpracownikami? Wasze opinie będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Tofik
@Wiktoria

Pracowałem tam parę ładnych lat temu faktycznie płacone było od frachtu Ale na wypłacie nigdy nie byłem rozczarowany krótko i na temat jak ktoś jest leniwy albo wcześniej był piekarzem i wzioł się za fajerę i jest nieudolny kierowcą to niech wraca ciasto gniesć bo i tak nie zarobi osobiście polecam firmę może nawet kiedyś tam wrócę

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Owidzka 41
    83-200 Starogard Gdański