Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe w Starogard Gdański

Opiszecie aktualny tabor? Głównie ktoś o Scaniach pisał ale jak patrzyłem na stronę to było zdjęcie DAFa, poza tym napisane także zostało, że flota składa się z 55ciu aut. W tym roku jak się nimi jeździ i za jakie stawki? Trudno mi było znaleźć w miarę aktualna ofertę a interesuje się pracą

Hugo Nowy wpis

Ja tam nie naszekam , dostałem nofom skanie. zaras po okresie prubnym pojechałem w trase w potwujnej obsacie i nie naszekam. mam dniufke i mowe ałto i dobry ZUS ot wymaganej z pakietu mobilnośći a nie od własnej działalności. Duszo jeści kierowcuf z długim staszem , i nafet kobiety tesz jeszczom . Pozdrawiam setecznie

Mia

Jeśli wcześniej były dodawane jakieś fejkowe komentarze jak to sugerowano to czy obecnie ktoś mógłby napisać coś aktualnego na temat pracy na kółkiem? Wpadło mi w oko parę dawniejszych ofert w sieci. ostatnia była dodawana jeszcze na początku tego roku. nie owijając w bawełnę interesuje mnie potencjał finansowy, ponieważ w takim ogłoszeniu sprzed lat podano widełki od 6 do 9 tys a w tym nowszym jedynie padła kwota „od” 7 tys. ile wiec teraz zgarnie się na międzynarodówce? I jak oceniacie współpracę?

Łopunia Nowy wpis
@Mia

Słabo płacą, rozklekotane sądy , nowe tylko dla instapajaców kursy frachty km lepiej iść gdzieś indziej

@Łopunia

Czym są te wspomniane rozklekotane sądy? Ja również rozglądam się za pracą dla kogoś i chyba nie jestem wtajemniczona w pewne nazewnictwo. :( ale co z tą kasą w końcu? Pani tam wyżej pisała o kwocie nawet do 9000 zł. Co kryje się pod określeniem „słabo płacą”?

Radek

Jestem właśnie po rozmowie z prawdziwą Dzoana0512, która jest naszym pracownikiem. Dziewczyna w żaden sposób nie narzeka, a raczej chwali sobie warunki w jakich może pracować. Wszystko oprócz pierwszego zdania, czyli "W pożondku firma miło trafiłam", o ile można to nazwać zdaniem, jest kłamstwem i próbą oczernienia Dzoany. Do osoby, która stworzyła ten wpis mam prośbę i pytanie. Prośba - język polski nie jest na tyle trudny, aby tworzyć tyle błędów ortograficznych w fejkowym komentarzu, zlituj się mości panie. A pytanko - po co? Dlaczego jest tyle nieprzychylnych komentarzy w kierunku kobiet za kierownicą?

Raf Teans
@Radek

Odniosę się do odpowiedzi też znam Pani @Dzoana0512 z tego co wiem jest ambitna i pracowita kobieta zawsze wychwalała swoją pracę i firmę przedewszystkim szefa ze podchodzi indywidualnie do pracownikow 90% wiem że napisał ten post oczerniający Dzoane i szefa pani z rozeowej scani zwana Marcela tak ? Spotkałem się parę razy z różową panią na parkingu w niemczech i powiem nie źle na szefa i firme oczerniała po wpływie alko % sama się chwaliła że nakręca tiktoki na temat @Dzoany pracownicy z jej firmy I nie tylko też o innych osobach z tej firmy jak komuś coś się nie powiedzie lub gafę strzeli w pracy dla mnie to zwykła pusta dziewczyna nie umi się dobrze wysłowić i robi siebie błazna tak że na 90% to Marcela różowa scania napisała posta jestem przekonany i mam nadzieję że szef weźmie swoje ręce tą sprawę prędzej czy później się wyda jak dalej tak będzie straci dobrego pracownika jaka jest Dzoana0512 tyle mam w temacie do powiedzenia a firma Probe jak każda inna jaka praca taka płacą pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe?

Radek

Skoro jest to firma transportowa to zapewne pytasz o posadę kierowcy. Także to zależy od stażu. Świeży kierowca zazwyczaj ma od jednego miesiąca do maksymalnie trzech w podwójnej obsadzie, aby zaznajomić się z procedurami panującymi w firmie i poznać pracę kierowcy międzynarodowego od podszewki. Natomiast umiejętności kierowcy z doświadczeniem poznajemy dopiero podczas rzeczywistej pracy i pierwszych wyjazdów.

Poznański Miglanc

,,Za(usunięte przez administratora),, psuje obraz firmy , że nikt nie zwrócił uwagi jak ona ośmiesza firmę na Instagramie, pewnie szef zacofany albo nie widział

Tofik

A ja myślę że kto chce zarobić ten zarobi nie nic za darmo.Jaka praca taka płaca jak kierowca nie jest leniwy i sam myśli jak wygospodarować czas to w każdej firmie zarobi A jak jest tumon w dodatku nie myślący niechce siedzieć na przeżutach i najlepiej robić od pon do piątku i 7 z przodu to te czasy mijają płaca adekwatna do tego jak pracują.Pracowałem parę lat w firmie i nie mogę narzekać na zarobki tylko trzeba umieć wykorzystać tacho.Atmosfera dobra nie jest (usunięte przez administratora) z 100 autami gdzie jest się nr.Cwaniakowanie kierowców skończyło się już 2tyg temu ????.Jak by było źle to stara gwardia by nie siedzała tam po 10 lat i więcej.Czasy kierowców co zrobili parę dni temu kwity i odrazu co chcą zarabiać tyle ile staży kierowcy z wieloletnim doświadczeniem to niech najpierw walnąć się w pusty łeb

Niko
@Tofik

Starzy kierowcy siedzą tam przez zasiedzenie po prostu. Jak by zmienili pracę po 10ciu latach to by byli jak dzieci we mgle. Właśnie widzisz kolego 7 z przodu to większość NORMALNYCH firm ma. A jak jeździsz na przerzutach jeszcze na %. To jest tylko i wyłącznie dziadowanie...

Cegla
@Tofik

Myślę że dzięki takim kierowca jak ty jest tak (usunięte przez administratora) W pl transporcie

Marzena
@Cegla

W sensie, że warunki niekorzystne?

Poznański Miglanc

Za różowe pomponiki w aucie teraz dziewczyna jeździ 24dni na weekend do domu , czy to warto się tak poświęcać dla różowych dodatków w aucie

Lidia
@Poznański Miglanc

Czy w firmie pracuje dużo kobiet? Jeśli tak, to na jakich stanowiskach i jaki jest stosunek współpracowników do nich? Interesuje się branżą motoryzacyjną, ale nie chciałabym pracować wśród samych facetów:P

Kamc1a
@Lidia

Jest jedna dziewczyna influcerka

Trucker Blondie
@Lidia

Będziesz drugą pusią jak tam zaczniesz pracować ????Dostaniesz Scanie w pomponiki i zostaniesz insta truckerką ????

Bartek truck spotter

Tam jest fajna Marcela co pokazała drajwerą jak się sika na koło w damskim wydaniu

Marzena
@Bartek truck spotter

I to coś kluczowego wnosi w warunki pracy tutaj?Xd Wiem, że śmieszkujesz, ale kto to w sumie jest w firmie?

Gumol

Wystarczy przeczytać odpowiedzi Ala spedytora Radka żeby mieć opinię o firmie. Sprzęt nie za ciekawy zbieranina powypadkowa

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe odbywa się również w języku angielskim?

Radek

W pracy kierowcy międzynarodowego warto znać chociażby podstawy, czy to niemieckiego, bądź angielskiego. Ale nie jest to wymóg i rozmowy rekrutacyjne są prowadzone po polsku. Jeżeli szukamy kogoś do spedycji to rzeczywiście sprawdzamy znajomość deklarowanych języków obcych.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe?

Radek

Zależy na jakim stanowisku. Przykładowo stróż dostał służbowy rower ;)

Ktoś

Witam,chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie...czy płacone jest od frachtu ? Czy szef jest slowny i czy ludzie sa godnie traktowani??? W jakim stanie są auta i jakie sa zarobki?

@Ktoś

Płacone od frachtu + dodatki (weekend w trasie, 24 dni w trasie, jakieś postojowe zależnie od sytuacji, itp.). Bardziej słownego szefa raczej nie znajdziesz, a człowiek jest tutaj największą wartością. Auta różne. Stare sprzedajemy, nowe kupujemy, ciężko jednoznacznie odpowiedzieć :) Zarobki uzależnione od czasu pracy za granicą, więcej jesteś w trasie = więcej zarobisz. Od 6000 do 9000 zł za miesiąc.

Wiecie czy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Radek

Każdy z naszych pracowników biurowych posiada laptop na którym pracuje i w razie potrzeby nie ma problemu wziąć go do domu.

Romano italiano

Serdecznie (usunięte przez administratora). Najgorsza firma w Polsce, wolałbym śmieciarką jeździć niż tam pracować. Żałuje że pracowałem tam 5 lat, o 5 lat za długo. Wyzysk kasa pod stołem. Dobrze że poszły zgłoszenia i zaraz wezmą się za nich PIP i ITD.

@Romano italiano

Dziękujemy ci Romku za cudowny wpis. Widzę, że nadal za nami tęsknisz :) Pozdrawiamy cię całą ekipą :)

Czy dyżury międzyświąteczne w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe obstawiają najmłodszymi stażem?

Evil

Pytaja się kto chce zostać, nie ma przymusu.

A kurierzy dostają służbowy samochód ?

Jerry

Ze szczerego serca nie polecam nikomu. Omijajcie szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Praca jako kurier. 4-5 miejsc rozładunku. Podstawa na konto reszta w kopercie pod stołem. Samochody powypadkowe złomy psujące się. Tylko pupilki szefa (śmietanka) jeździ nowymi ciężarówkami. I te opowiastki dziada że zarobisz 10tys. A przyjdzie co do czego to 6tys zarobku. Największy (usunięte przez administratora) na Pomorzu!!!!!

kierowcascani

Nie polecam pracodawcy ludziom, dla których transport nie jest na pierwszym miejscu, a mają inne priorytety życiowe jak rodzina, zdrowie. Niemniej jednak jest to dobra firma dla ludzi, którzy nie widzą świata poza tym stylem życia i na bazę wracają za karę w celach gospodarczych. W firmie pracuje kilku takich, którzy powiedzmy po 6 tygodniach w trasie przyjeżdżają i głaskają auto na bazie, bo w domu źle się czują.

GW siatkarz Biedronka

Opinia co do firmy, raz jest lepiej raz gorzej... wypłaty na czas A kwoty wypłat masakra. I liczenie od frachtu % . W dzisiejszych czasach? Jeździsz jak Ukrainiec to czasami zarobisz. 1szy miesiąc 9000zl (4/1) zarobku, 2gi 4000zl (2/1) sumując 2mce i dzieląc na pół to 6500zl za tą pracę to dziadostwo, nie polecam. Nie dajcie się zwieść tymi słodkimi opowiadaniami że 8tys można zarobić i że jest super. 8tys zarabia tylko lepszy sort(elita) A cała reszta kopana jak Ukrainiec(gorszy sort) , podział na sorty jest widoczny gołym okiem. Każda inna firma będzie lepszym wyborom niż ten dziad trans.

Typowy Janusz
@GW siatkarz Biedronka

Kolego skąd takie informacje masz? Z opowiastek parkingowych? Pewnie pracowałeś 3mce i wielki szofer z Probe. Jeśli mialbys łeb na karku zamiast fiuta to byś wiedział że idzie zarobić bez problemu. A jeśli chodzi o podzial na sorty to tu się zgodzę i nikt tego nie przeskoczy. Tak było jest i będzie wszędzie.

Izabela
@Typowy Janusz

Z Twojej opinii wynika, że dosyć długo pracujesz w Probe i masz z tą firmą spore doświadczenie. Powiesz więc ze swojej perspektywy jak wyglądają tu stawki za pracę, skoro nie zgadzasz się z tymi podanymi przez użytkownika wyżej?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Probe-Trans Jarosław Probe
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Owidzka 41
    83-200 Starogard Gdański