Opinie o Pelbud Sp. z o.o. w Pelplin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pelbud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pelbud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelbud Sp. z o.o. w Pelplin

Kacper Nowy wpis

Zastanawia mnie powód tej ciszy na forum, firma ogłosiła upadłość ?

lód Nowy wpis

ja sądzę, że takich firemek jest całe mnóstwo. Ale nie każda jest tak fachowa jak pelbud @Dondi. :) pzdr.

wiem Nowy wpis

ja wiem ,ze polbud to firma ktora sie przeciez budowalnka zajmuje, trafilem an ich strone gdzie jest opisane wszystko czym sie zajmuja. sąto remonty łazienek , remonty kuchni, wymiany okien i stolarki okiennej, budowa szaf wnękowych , remonty i naprawy instalacji elektrycznych, układanie kostki brukowej.

daro Nowy wpis

Ktoś wie, co się stało z polbudem. Czy w ogóle jest jakis związek z firmą pelbud w Szczecinie, a tym tutejszym pelbud z Pelplin'u? Może firma ma tylko jakiś chwilowy przestój z pracą i nic nie zapowiada, by upadli? Prosiłbym o wypowiedź jakiegoś aktualnego pracownika firmy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pelbud Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
jagoda

nie mam pojęcia i szczerze mówiąc trudno to ocenić, na pewno widać, ze macie tutaj dobre warunki do rozwoju tylko pytanie czy firma działa i nie jakiś kłopotów finansowych, bo te chyba byłyby najgorsze z tego co się orientuje tak naprawde.. dajcie znac jak ktoś bedzie miał od was informacje na ten temat.

derek

to wiecie może czy to już całkowity koniec pelbudu czy tylko jakieś czasowe zawieszenie działalności?

JA

biedak i tyle

macadamian gul

Czemu piszecie anonimowo że ,,jak chodzi o ludzi to sam złodziej'' kto złodziej i co niby miałby ukraść może ktoś napisać o co chodzi same ogólniki żadnych konkretów ?

Co macie na myśli pisząc takie komentarze są dość dziwne jeśli firma istnieje to jak to możliwe że takie rzeczy się dzieją aż nie do uwierzenia

witajcie jak obecnie sytuacja z firma Pelbud wyglada?czy nadal prowadzi dzialalnosc normalnie tak jak do tej pory?

ktoś

Jak ci nie pasuje to się zwolnij a nie narzekaj!

han

art budowlane - 2013-02-10 18:16:40 Trzeba jeszcze dodać, że Pelbud nie płaci za materiały i jest na krawędzi bankructwa! Nie polecam współpracy z tą firmą.ciekawe czy ci niezapłacili czy przestali z tobą chandlować? "art budowlane" haha

MONTER

Ja tam robie i nienażekam mają kłopoty jak każda firma w tych czasach

art budowlane

ktos - 2009-11-16 19:36:22 totalna porazka żeby nie pelbud to....

ktos

totalna porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Pelbud Sp. z o.o. - Pelplin

Pelbud Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Ks. Sychty 4
    83-130 Pelplin