Opinie o Moto-Sprint Szymon Cegłowski w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Moto-Sprint Szymon Cegłowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Moto-Sprint Szymon Cegłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Sprint Szymon Cegłowski w Starogard Gdański

Pati Nowy wpis

Hejka. :) mój chłopak to lakiernik i wiem, że będzie sobie czegoś do dodatkowego jeszcze po Starogardzie szukał. Natknęłam się przy tym na stronkę z wystawionymi teraz motocyklami od Pana. Nie wiecie czasem czy ktoś pracuje przy ich kosmetyce czy jednak nikogo do niej nie trzeba?

Pleban Nowy wpis

Motocykl kupiony bez oględzin. Rozmowa telefoniczna z Szefem wystarczyła aby podjąć decyzję o zakupie. P. Szymon Bardzo rzeczowy, kompetentny i życzliwy, pełna PROFESKA. Transport pod dom bez najmniejszego problemu i to w cenie moto - 300 km ???????? Polecam w 100% ten Salon motocyklowy, oby więcej takich sprzedawców. Pozdrawiam.

JANEK71 Nowy wpis

W grudniu 2023r kupiłem w MOTO - SPRINT HONDĘ GOLDWING motocykl w stanie idealnym !!! wszystko zgodne z opisem sprzedającego, zadbane, w pełni sprawne, jak nowe, dostarczone gratis pod dom. Wszystko załatwione zgodnie z ustaleniami bez najmniejszych problemów. Pełen profesjonalizm, i rzetelność po stronie sprzedającego. Gorąco polecam !!!. W zeszłym tygodniu zadzwonił Pan Szymon z informacją że w miejscu skąd pochodzi mój motocykl odnalazł się drugi kluczyk, który mi wyślę pocztą. Pierwszy raz spotkałem tak uczciwą firmę GORĄCO POLECAM

Witam, tutaj to doradcy są może zatrudniani? Teraz w zasadzie forum mi wyskoczyło, bo jakieś komentarze zaczęły się pojawiać, nie wiem na ile te opinie maja cos wspólnego z samą pracą, ale czy prócz opinii klientów znajda się jakiejś od pracowników? Jeszcze jakiś czas temu ktoś pytał o narzędzia pracy, to było nawiązanie do stanowiska mechanika?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Moto-Sprint Szymon Cegłowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Kupiłem od MOTO SPRINT motocykl SUZUKI VSTROM 650. Motocykl pedantycznie zadbany. Pełna kultura i profesjonalne podejście do klienta. Cała ekipa to ludzie z widoczną pasją i wielkim sercem do motocykli. Pozdrawiam panów którzy pomogli przypiąć moto do platformy i owinąć streczem - dokładnie i skutecznie. Gorąco polecam tego sprzedawcę. Jestem bardzo wymagajacym klientem a MOTO SPRINT bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Moto-Sprint Szymon Cegłowski?

Jurek

W ubiegłym roku kupiłem u nich BMW 1200 GS 2008 i chyba już tam nie wrócę bo będę jeździł nim do 90-tki. Sprzęt super, na stacji benzynowej myśleli, że prosto z salonu. Obsługa mega profeska. Kupiłem w ciemno (bez jazdy próbnej). Zapłaciłem zaliczkę a oni przywieźli busem pod go pod dom. Zabrali mojego DL-a ja dopłaciłem i jestem nadal w nim zakochany. DZIĘKUJĘ MOTO SPRINT

Adam Lesiak

Kupilem juz drugie 20-letnie BMW w stanie idealnym,motocykle naprawde wyszukane i w perfekcyjnym stanie,polecam Moto-Sprint,fachowa obsługa trasport pod dom,pelen profersjonalizm

@Adam Lesiak

Cześć, zdradzisz przy tym ile osób Cię obsługiwało? I czy ten transport był na lawecie czy normalnie któryś z pracowników podjechał? Roboty szukam i tak właśnie firmy u nas w mieście przeglądam. Zastanawiam się jakie wymogi tu maja żeby moc się przyjąć?

Jedna pani już praca się także interesowała z tego co widzę. Powiedzcie mi czy te motocykle się serwisuje może? Znam się na rzeczy i zleceń będę szukał. Od pana nie udało mi się wyszukać oferty pracy na takie stanowisko w internecie, ale może tu by ktoś cos wiedział?

Adam Lesiak

Kupilem 20 letnie BMW GS w przepieknym stanie,polecam Moto Sprint bardzo zadbane motocykle dobry kontakt,dobre ceny transportu pod dom,pelna profesjonalna obsługa polecam

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Moto-Sprint Szymon Cegłowski?

Dachu

Kupiłem Motocykl Honda Africa Twin 1000. Motocykl mega zadbany. Mam nadzieję że będzie się spisywał. Pan Szymon to esteta i takie też rodzynki stoją u niego w salonie. Pierwszy raz spotkałem się z tak życzliwym podejściem do klienta. (po zakupie zapomniałem dokumentów kupna i Pan Szymon gonił mnie kilkadziesiąt km żeby mi je oddać) W dodatku motocyklista z sercem do motocykli. Gorąco polecam

CBF 1000

Motocykl kupiony w 2022 moto świetnie się sprawuje. Mimo że minoł juz rok jak mam jakieś pytanko odnośnie mojej CBF mogę liczyć na wsparcie. Serdecznie polecam, solidna firma. Jak będę wymianiał moto to napewno zacznę poszukiwania od Moto Sprint.

Olga

Jak tak czytam to opinia to zastanawiam się na tym czy tutaj tylko sam właściciel to Wszystko obsługuje czy są też jeszcze jacyś inni pracownicy? widząc tych zadowolonych klientów ciekawi mnie to ile mogłaby tutaj wynieść premię od sprzedaży. może warto byłoby ubiegać się o pracę? :) Wiecie coś na ten temat?

Janusz

Kupiłem u nich HONDE NT700VA i jestem mega zadowolony. Sprzęt jest zgodny z opisem, godni POLECENIA na 100%.Są fachowcami w tym co robią. Więcej takich sprzedawców i zadowolonych motocyklistów. Gorąco POLECAM

Arek

Kupiłem u nich bandita 1200 s, stan igla, polecam u nich zakup motocykla

Miecio
@Arek

A jak z cena schodzą z podanej ceny

Arek

Dziś kupiłem bandita 1200s u tego Pana, miałem już parę motocykli ale nareszcie trafiłem na motocykl idealny dla mnie, mega stan i wszystko jest tak jak w opisie, następne moto tylko z tej firmy, bardzo polecam, pozdr Arek

Albert.

Rodzynek. Nie tylko motor, który udało się znaleźć i kupić ale i sprzedawca który nie tylko w opiniach ale i w rzeczywistości jest bardzo kompetentny miły i uczciwy. Pomoc a przede wszystkim towar, którym handlują jest nieoceniana acz jego cena wcale nie jest z kosmosu. Z całą pewnością motocykle są godne uwagi i polecenia. To zakupy prawie jak w salonie. Byliśmy z bratem u nich już drugi raz i z pewnością jeszcze wrócimy. Polecam.

Teresa
@Albert.

prawie jak w salonie? co to znaczy? :) jakieś extra warunki mają na zakłądzie/sklepie? marmury? :D

Wanda:)

Ostatnio kupiłam Hondę CBR 125 pierwszy taki motocykl Stan bardzo dobry,silnik pracuję bez zarzutów Miła,profesjonalna obsługa Polecam zakupy w Moto-Sprint Pozdrawiam

P. G. Kraków
@Wanda:)

Wanda:) Twoja opinia wszystko! Profesjonalne podejście do klienta. Z pasją do motocykli i naturalna otwartość ekipy z Moto-sprint sprawia że po kolejny motocykl chce się do nich wracać. Wczoraj kupiłem Kawasaki versys 650 - Stan rewelacja. Polecam gorąco.

Teresa
@P. G. Kraków

to ile wy macie tych motorów? :) duży jest ten zespół w sklepie? babeczki też pracują? ja bym chciała się dołączyć :)

Wojciech Bielawki

W sierpniu zakupiłem Triumpha Tigera 1050. W moim mniemaniu pierwszy raz trafiłem na tak uczciwą firmę. Zgodność z opisem, cena dane o motocyklu na piątkę z plusem. No i super doradztwo. Polecam w ???? procentach. Wojciech z Bielawek

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Sprint Szymon Cegłowski - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Moto-Sprint Szymon Cegłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Sprint Szymon Cegłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Sprint Szymon Cegłowski?

Moto-Sprint Szymon Cegłowski
  • Bolesława Prusa 41