Przedsiębiorstwo Budowlane Bud-System Monika Kościuszkiewicz

NIP: 9660903322 REGON: 050495971

Przedsiębiorstwo Budowlane Bud-System Monika Kościuszkiewicz

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Bud-System Monika Kościuszkiewicz

filip

Biznes women roku 2010 okradła ludzi na ponad 1,5 mln złotych . Jest oszustka wyspecjalizowana , udaje kobiete z klasą a to zwykła złodziejka . Nawet komornik nie wyrwał od niej nic . Może ktoś wie co się z nia dzieje , czy w ogóle gdzies pracuje ?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Bud-System Monika Kościuszkiewicz - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Bud-System Monika Kościuszkiewicz