Electrum

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Electrum

Ewka Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. pokazała mi się oferta dla Social Media & Content Specialist’y. Jeśli o doświadczenie chodzi to łapię się w dolnym wymaganym progu (2 lata) czy to wpłynie bezpośrednio na proponowaną podstawę? Ile może wynieść?

Poszkodowany Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Dla firmy electrum budował farmy fotowoltaiczne niejaki Rafał C. Pracował na budowach bez jakiejkolwiek umowy lub upoważnienia. Rafał C. Był podwykonawca i brał podwykonawców, którym nie płacił. (usunięte przez administratora) ludzie nie byli zgłoszeni jako podwykonawcy. Farmy zostały postawione na krzywdzie innych, ponieważ Rafał C. Większość kaski przywłaszczył sobie do kieszeni. Dlaczego ten człowiek nadal działa w branży ? Jakie będzie stanowisko firmy jak mleko się rozleje czyli sprawa znajdzie finał w prokuraturze.

anonim
Kandydat

Witam, chyba nie widziałem w ostatnim czasie opinii w kontekście pracy jako Specjalista ds. QHSSE, a właśnie na takim portalu widnieją oferty na to stanowisko, w sumie dwie osoby jak na razie są potrzebne. zastanawia mnie przyczyna przyjęć, to rotacja czy bardziej rozwój? jeśli wariant drugi to o jakich średnich finansach może być w tym przypadku mowa?

yo
Kandydat
 Pytanie
@anonim

i jak, wiadomo coś wiecej na temat tego stanowiska? w ogloszeniu jest ze nie na umowe o prace a b2b, ciewake czemu tak

2
anonim Nowy wpis
Inne

Jeśli to rotacja to jakie powody? I tak jak kolega wyżej pytał o co chodzi z formą umowy, że na B2B jest? pracodawca w ogóle rezygnuje ze współpracy czy to ludzie i tak odchodzą? I ilu na dziale potrzeba skoro wyżej dla przykłady 2 osoby były poszukiwane?

Roman
Inne
 Pytanie

Mam pytanie. Jak z wypłacalnością we firmie czy płacą podwykonawca którzy pracują na budowach??

Jorh
Inne
@Roman

Wcześniej do 2021 r płatność była w ostatni dzień na fv min 21 dni. Od 2022 żadnej fv nie zapłacili wykonawcom w terminie. Bywały okresy 3-4mc zwłoki.

anonim
Inne
@Jorh

Od roku 2022? I przez 2023 również to samo występowało? Co z osobami zatrudnionymi w tej całej sytuacji? czy bywało podobnie w kontekście jakiś wypłat? I jak to możliwe, żeby współpraca na takich warunkach tak długo trwała?

Geodeta Nowy wpis
Pracownik
@Roman

Niestety są zaległości w płatnościach. Początkowo przelewy przychodziły w terminie, od września 2023 brak wpłat i próby rozwiązania problemu.

poszukujący_pracy
Kandydat
 Pytanie

Widzę że pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku inżynier budowy. Chciałbym zapytać jak wygląda praca dla inżyniera w branży elektrycznej? Na jakie benefity można liczyć? Czy auto służbowe jest do wykorzystania prywatnie? Jakiej marki są auta? Na jakie zarobki można liczyć? Jakie noclegi zapewnia firma?

Agnieszka
Inne
@poszukujący_pracy

jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi, w oparciu o pytanie o benefity, była kiedyś odpowiedź w tym zakresie na forum i pisali w niej o szkoleniach, tu w ogłoszeniu nie widziałam na stronie na ich temat wzmianki. przysługują inżynierom czy nie? była też wzmianka o umowie lojalnościowej. czy faktycznie takie się podpisuje? na jakich konkretnie zasadach jeśli już?

pracujący
Pracownik
@Agnieszka

Na stanowisku inżyniera budowy praca odbywa się w delegacji. Firma wypłaca dodatek delegacyjny. Płacą naprawdę dobre pieniądze. Firma jest poukładana, każdy wie co ma robić i za co odpowiada. Na start dostajesz niezbędny sprzęt: laptop, komórka, samochód, narzędzia oraz wszystkie ubrania (dobre jakościowo). Ze swojej strony mogę polecić.

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Możecie coś napisać o pracy technik mobilny serwisu? Ile godzin, jak to wygląda, jak z kursami/szkoleniami, jakieś nadgodziny (płatne?). Rejon opolskie. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Electrum?

Pracodawca

@Pytanie

W Electrum proponujemy naszym pracownikom następujące benefity: o kartę Multisport, o opiekę medyczną Medicover, o ubezpieczenie na życie, o pracownicze programy kapitałowe, o program rekomendacji pracowniczych, o świadczenia świąteczne, o inne benefity z ZFŚS, o spotkania integracyjne, o program szkoleń.

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Electrum

A czy wprowadziliście już benefit o nazwie płatne nadgodziny?

Ilona
Inne
@Były pracownik

A są niepłatne? :P To legalne w ogóle? Ile tych godzin nadprogramowych nazbierało się w miesiącu?

Qq
Były pracownik
@Electrum

Szkolenia są rzadko, a jeśli już cię wyślą to trzeba podpisać lojalkę

1
Małgorzata
Inne
@Qq

Z czym związana jest lojka?

Halibut
Były pracownik

Prezes to nieobliczalny, wściekły i mściwy typ. Uciekać od tej firmy, bo zniszczy Was emocjonalnie.

Pracownik
Pracownik
@Halibut

Głupoty piszesz. Normalna firma. Była pewna ekipa która siała ferment w znanym celu. Ekipy nie ma, jest spokój. Pamiętać trzeba, że stanowisko i kasa do czegoś zobowiązuje, jak się chce być np. dyrektorem ściemniaczem który nie umie podjąć decyzji tylko się ogląda na każdego kto go wyręczy to potem jest płacz, że taka niedobra firma.

Sausage
Pracownik
@Halibut

Jezu już nie przesadzaj xD

Agnieszka
Inne
@Sausage

Czyli troszkę ma racji czy całkowicie nazmyślał?

Sausage
Były pracownik
 Pytanie
@Agnieszka

W dzisiejszych czasach mamy możliwość zmiany pracy, jeżeli nie odpowiadają nam warunki albo atmosfera. Jeżeli decydujemy się na taką opinię i piszemy o tym otwarcie w sieci, to warto przytoczyć albo szerszy kontekst sytuacji, albo szkodę jaką ponieśliśmy i bez dramy na forum publicznym. Nie każdy pracownik, albo pracodawca ma obowiązek kompatybilności. Dlatego jeżeli coś nie gra w relacjach zawodowych, to możemy zawsze stosunek pracy rozwiązać. Branża jest, że tak powiem politycznie "dynamiczna", to i firmy w niej działające, a co za tym idzie ludzie, są pod sporą presją. I nie chcę tu nikogo wybielać ani oczerniać. Ale "niszczenie kogokolwiek emocjonalnie"? Bądźmy dorośli..

Sausage
Były pracownik
 Pytanie
@Agnieszka

W dzisiejszych czasach mamy możliwość zmiany pracy, jeżeli nie odpowiadają nam warunki albo atmosfera. Jeżeli decydujemy się na taką opinię i piszemy o tym otwarcie w sieci, to warto przytoczyć albo szerszy kontekst sytuacji, albo szkodę jaką ponieśliśmy i bez dramy na forum publicznym. Nie każdy pracownik, albo pracodawca ma obowiązek kompatybilności. Dlatego jeżeli coś nie gra w relacjach zawodowych, to możemy zawsze stosunek pracy rozwiązać. Branża jest, że tak powiem politycznie "dynamiczna", to i firmy w niej działające, a co za tym idzie ludzie, są pod sporą presją. Za opóźnienia kontraktowe są przecież kary umowne i nie chcę tu nikogo wybielać ani oczerniać. Ale "niszczenie kogokolwiek emocjonalnie"? Bądźmy dorośli..

4
Agnieszka
Inne
@Sausage

Wszystko co piszesz to prawda, pytanie jednak czemu niektórzy mają taki problem ze zrozumieniem tego? Chociaż jeszcze bardziej zastanawia mnie teraz fakt, że do tego już się nie odnosi. Ogólnie w trakcie pracy też tak narzekają czy tylko w internecie to się przejawia?

Nick
Kandydat

Proces rekrutacji wygląda słabo, mało zachęcająco. Dużo pytań zawiłych, sucha atmosfera, mało konkretów ze strony rekruterki. Raczej wymagania od pracownika niż współpraca. To nie wróży dobrze na przyszłość. Rezygnacja.

Agnieszka
Inne
@Nick

Wymagania? A co konkretnie Ci powiedzieli odnośnie tego?

2
Pytanie
 Pytanie

Czy w Electrum zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

400kV
Pracownik
@Pytanie

Same zmiany. Miłościwie nam panująca Królowa (a wiadomo, że Królowa to mógł a być tylko jedna) poszła sobie panować gdzie indziej. To chyba jej jedyna dobra decyzja.

Krzysiu
Pracownik
 Pytanie
@400kV

Może się przedstawić autor opinii? ???? Mało wiarygodna jest taka pisana incognito...

Tomasz
Pracownik
@Krzysiu

Krzysiek, nie wydurniaj się, każdy wie o kogo chodzi.

Jerzy
Inne
@Tomasz

Przecież opinie pisze się anonimowo to skąd wiesz kto jest autorem? Może zamiast prowadzić śledztwo powiedz jak się tu pracuje. Zmiana kierownictwa poprawiła warunki zatrudnienia czy cały czas jest tak samo?

Student
Kandydat
 Pytanie

Czy firma zatrudnia studentów? Jakie są obowiązki, godziny pracy?

Bambi
Inne
 Pytanie

@Electrum brzmi to bardzo fajnie, a mogę prosić o info jaką oferujecie umowę?

Sausage
Były pracownik
@Bambi

Oferują umowę o pracę na czas określony, potem nieokreślony, albo umowę o współpracy w zależności od rodzaju stanowiska, stażu pracy i zakresu obowiązków. Czyli normalnie jak wszędzie w kraju. Na śmieciówce nie słyszałem, żeby ktokolwiek tam robił, chyba, że był kiedyś studentem na programie praktyk i/lub sam tego chciał z innych powodów. Jeżeli chodzi o papiery to o to bym się akurat nie martwił ;p

Potencjalny pracownik

Firma jest niesłowna. Na samym początku robi dobre wrażenie, natomiast decyduje się zatrudniać pracowników a następnie (nieustannie zapewniając o zatrudnieniu) zadzwonić w ostatniej chwili z informacją, że jednak się rozmyślili, udzielając jednocześnie bardzo chaotycznego, niejednoznacznego wyjaśnienia.

Pracodawca

@Potencjalny pracownik

Drogi Potencjalny Pracowniku, Dokładamy wszelkich starań by wszystkie nasze procesy – w tym rekrutacji, realizowane były z najwyższą starannością i dbałością o właściwą komunikację z kandydatem. Faktycznie w ostatnim czasie z uwagi na sytuację związaną z wprowadzonym w kraju stanem epidemii czasowo zawiesiliśmy lub też anulowaliśmy kilka z realizowanych przez nas rekrutacji. Za związane z tym niedogodności przepraszamy.

LOL
@Electrum

Odmowę zatrudnienia (zakładając, że Potencjalny mówi prawdę i "uścisnęliście" już sobie dłonie) uzasadniacie COVID-19? Mi się jednak wydaje, że sami wewnętrznie nie wiecie, czego chcecie i to właśnie pozycjonuje Electrum jako niesłownego pracodawcę, o czym słusznie z resztą napisał kolega/koleżanka wyżej.

Potencjalny pracownik
Kandydat
@Electrum

Państwo nie anulowali rekrutacji- Państwo rozwiązali telefonicznie porozumienie (obustronnie podpisane, wypełnione dokumenty dot. zatrudnienia, skierowanie do medycyny pracy) z pracownikiem, który lada dzień miał składać wypowiedzenie u swojego obecnego pracodawcy. Właściwie w przedostatni dzień złożenia tego wypowiedzenia...

Niedowiary

Electrum to ciągły organizacyjny chaos. Zmiany odbywają się w sposób nieprzemyślany, dyrektorstwo wymieniane jest średnio co kilka miesięcy. Ludzie zaczęli odchodzić dość tłumnie z braku poczucia sensu pracy, docenienia i stabilności. Nic się tu już nie zmieni. Nie polecam.

2
Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Electrum organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Postmaster katapulta
@Pytanie

Ilość szkoleń powala, poza angielskim nie ma co liczyć na cokolwiek co może się w pracy przydać.

:D
@Postmaster katapulta

fajny, sugestywny nick

Pracodawca

@Postmaster katapulta

Każdego roku analizujemy potrzeby szkoleniowe naszych pracowników, a następnie systematycznie planujemy i wdrażamy odpowiednie działania rozwojowe. W minionym roku poza wspomnianym wyżej projektem zajęć z j. angielskiego skierowaliśmy naszych pracowników na ponad 20 szkoleń indywidualnych i grupowych, łącznie zrealizowaliśmy ponad 300 h szkoleniowych. Także teraz, mimo trudnej sytuacji związanej z COVID-19, myślimy o ponoszeniu kwalifikacji pracowników – realizujemy lekcje online, planujemy kolejne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Zainteresowanych tematem szkoleń po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem HR.

Postmaster katapulta
@Electrum

No jasne, webinaria to nie szkolenia. Podnoscie kwalifikacje inżynierów, dajcie nam wiedzę.

Elemele
 Pytanie

Czy coś się zmieniło w firmie?

Maryjan the profilmejker
@Elemele

Nic się nie zmieniło, odeszło kilka osób, nikogo ciekawego nie zatrudnili.

Zainteresowany
 Pytanie

Witam. od jakiegoś czasu widzę, że jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. ofertowania. Może ktoś coś więcej przybliżyć? Jak wygląda praca ? O jakich zarobkach można mówić? Dzięki za odpowiedzi.

Mikołaj
Inne
@Zainteresowany

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Myślę, że pracodawca w przypadku stanowiska specjalisty może patrzeć na dotychczasowe doświadczenie zawodowe, dlatego chciałbym zweryfikować, czy takim doświadczeniem się legitymujesz.

Pracownik
@Zainteresowany

Te pytania (i nie tylko) powinieneś / powinnaś zadać na rozmowie rekrutacyjnej i zapewniam, że uzyskasz szczegółowe informacje. Zapraszam do aplikowania :)

SS

Co wy wszyscy nie powiecie :) ciekawe zjawisko, że piszą tu tylko ci, których (usunięte przez administratora) boli.

Bezbolesny
@SS

Mnie nie boli. A jednak piszę.

Mikołaj
Inne
@Bezbolesny

Miałeś okazję pracować w firmie Electrum, czy może odwiedziłeś wątek z zupełnie innego powodu? Może dowiem się czegoś nowego o tym pracodawcy. Każda informacja jest cenna.

Magiel
@SS

(usunięte przez administratora) Tylko Ale duszy boli że wkladalo sie w pracę i wspolne projekty tyle energii. A z perspektywy czasu (będąc w tej firmie bądź poza nią) można bardziej na chłodno ocenić sytuacje ktorych sie doświadczyło i podzielic sie spostrzeżeniami. Na ten moment jak widać najlepiej nie jest.

1
Mikołaj
Inne
@Magiel

Widzę, że miałeś okazję pracować w tej firmie, dlatego zachęcam Cię do tego, abyś napisał coś o panujących tam warunkach zatrudnienia. Odwiedzam regularnie wątek z nadzieją, że uzyskam jakąś rzetelną informację. Mógłbyś mi pomóc?

Specjalista

Praca na stanowisku asystenckimi/specjalistycznym- super! Będą mydlić Ci oczy i wyciskać jak cytrynkę. Będziesz zasuwać jak mały samochodzik. A jak pójdziesz po podwyżkę to usłyszysz dobrze znany tekst: "Że oczywiście, jak tylko... (tu pada zakres obowiązku na jakieś 0.5 etatu i jest gratis do tego co już robisz)". Po kolejnym półroczu Twój przełożony będzie zbyt zajęty, żeby z Tobą porozmawiać i podsumować Twoje postępy. Po kolejnym kwartale, zamiast docenić Cię za Twój wkład, kreatywność i elastyczność zostaniesz zawezwany na dywanik, żeby usłyszeć jaki jesteś beznadziejny, bo X i Y tak powiedzieli bez zadnego pokrycia w prawdzie. Bo tak uważają i już. Wszystko jako cwany wybieg, żeby tylko nie obciążyć budżetu Twoja podwyżka o 300 zł brutto miesięcznie. A jak już się zwolnisz - to Ci co zostali będą mieli używanie. Bo nagle Twoja winą będzie to, że oni nic nie robili przez ostatni rok i się Tobą wyslugiwali. A teraz nie będą w stanie ogarnąć rzeczywistości. Oczywiście nie martw się i nie miej wyrzutów sumienia - bo Twoja pracę da się wykonać skończoną liczba studentów. I miej pewność, że właśnie tak się stanie.

Paweł
Inne
@Specjalista

Sugerujesz, że firma zaczyna zatrudniać studentów bez doświadczenia zawodowego na stanowiskach specjalistycznych? W takim razie kto odpowiedzialny jest za wdrażanie nowo zatrudnionych pracowników? Starsi stażem pracownicy, czy może firma Electrum organizuje szkolenie wprowadzające? Odpowiedz, proszę, czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Specjalista
@Paweł

1. Sugeruję tendencję do dzielenia zakresu pracy jednego specjalisty na kilka stanowisk asystenckich. 2. Z późniejszą tendencją do wrzucania asystentom kolejnych obowiązków do zakresu. Często te "wrzutki" to takie zapchajdziury i nie mają związku z głównymi zadaniami wykonywanymi na stanowisku. 3. Dodatkowe obowiązki = "podwyżka? Tak! Ale jak się sprawdzisz". Termin "jak się sprawdzisz" jest oczywiście bliżej nieokreślony. Ale żeby podnieść Twoją rangę w organizacji dostaniesz awans w hierarchii na "młodszego specjalistę", oczywiście to wszystko w ramach kredytu zaufania. 4. Co do szkoleń - zależy co masz na myśli pisząc szkolenie: Kurs przygotowujący do pracy? Uczysz się w trybie "na żywo".

Specjalista
@Paweł

Ach! Generalnie jak tylko przekroczysz próg firmy Electrum - poczujesz magię! Nie będąc inżynierem - możesz dostać stanowisko inżynierskie. A będąc wykształconym inżynierem - całe życie możesz być asystentem projektanta. To zależy głównie od tego, czy wolisz przytakiwać na każdą głupotkę czy coś usprawniać.

2

Pracodawca

@Specjalista

Specjalisto – jako pracodawca pochylamy się nad każdą opinią skierowaną pod naszym adresem. Zarówno tą pozytywną, ale też - a może przede wszystkim – negatywną. Jest nam przykro, że masz takie odczucia związane z pracą w Electrum, to co piszesz jest ważne i nie może pozostać bez naszej reakcji. Mając świadomość jak istotne są to tematy w organizacji, będziemy nadal stale pracować nad tymi obszarami angażując w to wszystkie możliwe siły – HR i managementu.

TIKTAK
@Electrum

Specjalisto, zgadzam się z powyższym. Fakt, jak przekracza się próg czuć magię. Magia działa, wiąże Cię z firmą. Kolejne zadania dają Ci poczucie że robisz coś ważnego, że firma ma do Ciebie zaufanie. Wykazujesz się, działasz, sprawdzasz się. Zdobywasz unikalne zdolności działania w dynamicznym środowisku, który de facto jest zwykłym bajzlem (do tego wniosku dochodzisz po kilkunastu miesiącach). Co do celów i obietnic- również się zgadzam. Spełniasz cele, obietnice się nie spełniają. Bo zmienia ci przełożonego, bo struktura się zmieni, bo zjada inne niedookreslone okoliczności. Faktem jest że można w tej firmie zdobyć doświadczenie (wyłączając szkolenia, na które firma nie kieruje kiedy nie musi), nauczyc sie kreatywności i pracy pod presją wszelką. Firmę raczej opuszcza się z poczuciem żalu. Żalu że robiło się wszytsko, często ponad siły, w zamian nie otrzymując: " dzięki za wszystko powodzenia". A co do klimatu po odejściu. Tak, jest spore używanie. Często ci, którzy są wysoko i najwyżej potrafią mówić takie bzdury, że wierzyć się nie chce. Pracodawco, jest się nad czym pochylić i zastanowić. Może dobrą reakcją będzie mały rachunek sumienia, wyciągnięcie wniosków i spójne oraz konsekwentne działania. Bo żadne HRowe ankiety, badania (ktorych wynik trafia do szuflady) nie poprawią całości. Powodzenia.

Pracodawca

@TIKTAK

@TIKTAK - bez żadnych wątpliwości wyciągnięcie wniosków i spójne oraz konsekwentne działania to nasze cele priorytetowe na najbliższe miesiące. Raz jeszcze wyrażamy ubolewanie z powodu negatywnych doświadczeń zw. z pracą w Electrum. Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

BYŁY pracownik
@Electrum

Ehh... aż przykro się czyta taką bezpłciową PR-ową odpowiedź na konkretne zarzuty/argumenty :( PS. W 100% zgadzam się z opiniami przedmówców. BYŁY pracownik.

Były pracownik
@BYŁY pracownik

Zgadzam się w 100 %.W firmie czuć magię i wszechobecny fałsz.Zero prawdy, jedno wielkie kłamstwo. Pracodawco zamiast pisać sztuczne i PR-owe e-maile może warto byłoby zastanowić się nad problemem i uczciwie podjeść do sprawy.Negatywne opinie rozprzestrzeniają się 100 razy szybciej niż te pozytywne. Były pracownik.

Anna

Dobry wieczór, Proszę o opinie jak wygląda praca w Dziale Księgowości ?Co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia o pracę na specjalistę, asystenta ,a teraz na Głównego Księgowego ?Czy w Dziale panuje duża rotacja ?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrum - Białystok

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Electrum?

    Zobacz opinie na temat firmy Electrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrum?

    Kandydaci do pracy w Electrum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrum
Przejdź do nowych opinii