Electrum,

Białystok

Opinie o Electrum,

Anna

Czy mógłby ktoś napisać coś o pracy w dziale księgowości? Czy są nadgodziny i czy są one wypłacane?

grzechu
@Anna 09.08.2017 22:02

Hahhahaha jakie nadgodziny? Minutę po 16 juz po biurze hula wiatr :P

Anna

mach

skoro posiadali ogloszenia to widocznie poszukiwali pracownikow do pracy moze akurat sezon sie u nich rozpoczyna

kwasimierz

żeby zatrudnić dwóch

niezorientowana

wydaje mi się, że tak wygląda rekrutacja - ogłaszasz się i wybierasz najlepszych... Pisali w ogłoszeniach, że szukają kilkudziesięciu? Czy może ogłoszenie było po prostu w kilku miejscach?

ja

???? stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku no i atrakcyjne wynagrodzenie i pakiety socjalne. ??? proszę was, kto to pisał? nowoczesne zarządzanie firmą polega na takim traktowaniu pracowników? pakiety socjalne? mydlenie oczu, nie ma kiedy z nich korzystać jak się pracuje po 12 godz dziennie. pięknie brzmi, tylko nie widać tego po minie pracowników. no i jeszcze nie widziałem, żeby dziewczyny w ciąży wracały po macierzyńskim. to też chyba o czymś świadczy.

Buka

Niestety tak i jest średnio :/ może 5 dostałem info to się zawinąłem.

JADEK

Dyspozytora? ile oni tam za to placą? był ktoś na rozmowie?jak to wygląda?

kot

Właśnie się dowiedziałem, że w firmie mają być związki zawodowe. Brawa za odwagę. Może to coś zmieni.

tt
@kot 09.04.2016 09:15

wiadomość dnia

kot jacek
@kot 09.04.2016 09:15

HaHaHa, weź tu rzuć tekstem w kadrach, od razu ląduje na jakim idiotycznym portalu...dziewczyny dajcie spokój...

ja

no do corpo to jeszcze im brakuje! haha, śmieszne, chwalą się na stronach jacy oni są super i w ogóle, a firmę budują ludzie! i jak się ich traktuje jak niewolników to niestety, nie wróży to nic dobrego. i żaden pijar w internecie nie zabije prawdy, kiedyś może było tam dobrze, dziś trzeba wyrzec się swojej osobowości żeby nie zwariować wśród tych nosów w powietrzu :) mimo to powodzenia wszystkim, którzy tam startują!

Mnm

Żadne corpo, co do reszty niestety pełna zgoda. Pora spojrzeć okiem pracownika Panowie. Dobry Inżynier to skarb na dzisiejszym rynku pracy a niektórzy chyba o tym po prostu zapomnieli albo udają, że nic nie widzą bo tak wygodniej.

Kasia

Firma się rozwija - stąd nowe realizacje i nowe oferty pracy. A co do korpo, to z tym Electrum wciąż nie ma nic wspólnego ;)

jacekplacek

Z korporacją nie ma NIC wspólnego. Zwykła zaściankowa firemka.

ja

Firma kreuje się na korporacje która robi światowa karierę a jednocześnie swoich pracowników ma gdzieś. Do kitu z takimi dorobkiewiczami

ona
@ja 12.02.2016 10:33

każde corpo ma swoich pracowników gdzieś...

Megan
@ja 12.02.2016 10:33

Niestety to prawda, jak się ktos zwalnia to zaczynają się znów obiecanki cacanki, żeby zatrzymać. Ostatnio jest duży ruch w interesie - wypowiedzenie za wypowiedzeniem od kierowników i inżynierów z kilkuletnim stażem. To o czymś świadczy, a firmowy PR -ek nic tu nie pomoże. Ciągle tylko delegacja i delegacja, soboty wolne to fikcja. Totalne zniewolenie..

gustaw

Tak naprawdę to w każdej pracy przychodzi taki moment, kiedy masz dość i sam nie wiesz dlaczego. A to ludzie cię męczą a to obowiązki cię przerastają, wtedy szuka się pretekstu do odejścia czy też winnego tej sytuacji. w moim przypadku bardzo bardzo lubiłem tą pracę, oddawałem wiele dla niej, poświęcałem swój czas, naprawdę z radością chodziłem do pracy - i dla ludzi i dla obowiązków. najpierw byłem doceniany i nagradzany ale jak wybrałem inne priorytety to w zamian dostałem błoto. przykre ale może innych to nie spotka.

Gustaw

Zrezygnowałem z firmy. Co jak co, ale nie będą mi wybierać kiedy mam się widzieć z rodziną a kiedy nie. Są w życiu pewne wartości których trzeba bronić, np rodzina. Może w twoim przypadku wszystko się ułoży jeżeli potrzebujesz kasy. Tylko nie dziw się jeżeli będziesz musiał/a robić więcej i więcej. Życzę Ci powodzenia bo tam pracują naprawdę fajni ludzie i atmosfera między pracownikami jest ok tylko kierownictwo na samej górze zaczyna nosić nosy wyżej od nieba.przykre że mają swoich pracowników za jeleni, za gorszych od siebie.

stałybywalec

Kasia, to powyżej to twoje dzieło ? Czy może Marty ?

Kasia
@stałybywalec 26.01.2016 20:49
Kasia, to powyżej to twoje dzieło ? Czy może Marty ?

nie moje

Gustaw

Firma ok jeśli nie masz i nie chcesz mieć własnego życia prywatnego i rodzinnego.wtedy cały swój czas oddajesz i za to jest dobra kasa i ogólnie ok. Jesteś lojalny to jest dobrze.ale jeśli coś pójdzie nie tak albo postawisz swoje życie przed praca to koniec, zniszczą cie. Zero szacunku do pewnych spraw a potem odwracanie kota ogonem. Trochę tam byłem i jestem bogatszy w poczucie swojej wartości które firma niestety próbuje odebrać.przykre bo pracują tam naprawdę fajni i wartościowi ludzie

gość

może ze względu na lokalizacje kontraktów??!

jawka

szukają w całej Polsce ze względu na lokalizacje kontraktów...

bla bla blla

Głupie opinie. Jeżeli się opieprzasz i jesteś alkoholikiem to wiadomo, że będzie Ci tu źle. Ja jako inżynier nauczyłem się bardzo dużo i się z tego cieszę. Praca w delegacjach to jedyny minus. A do tych cwaniaczków, co nie byli tu i piszą, że tak źle i mało się zarabia, napiszę tylko jedno: POKAŻ MI GDZIE W BIAŁYMSTOKU ZNALEŹĆ LEPSZĄ PRACĘ!!

Kola

Balik a jakieś konkrety?

Manager at Electrum
@Kola 15.02.2015 15:52
Balik a jakieś konkrety?

Trochę źle się tam dzieje odwołali czterech vice prezesów. Firma niedługo przestanie istnieć.

kat

ktos cos moze napisze o stanowiskach inżynierskich ? zarobiki? czas pracy? obowiazki ? jakie relacje z podwykonawcami?

Zacier

Śmierdzi mi tu HR. I po co to? Myślicie że taka durna reklama ludzi skusi?

Zacier

a świstak siedzi...

ja

takich głupot jeszcze nie widziałem. wszystkie wypowiedzi rezyserowane przez electrum PR, pracownicy sa inwigilowani i ubezwłasnowolnieni, kasa lekko pół śmieszna. inż z uprawnieniami nie więcej niż 6000 PLN

antrypoda

romek, musisz sobie policzyć ! przy średniej ilości przepracowanych godzin w "dobrym sezonie" na poziomie 12 dziennie (jakieś 260 na miesiąc), stawka godzinowa niesamowicie dołuje, poniekąd razem z motywacją - wtedy kasa robi się lekko pół śmieszna ja tu już ktoś napisał wcześniej

Tadeo

Serdecznie nie polecam wszystkim ceniącym sobie swoją prywatność, osobowość, rodzinę, zdrowie i wolny czas.

Zych

Knipex haupa? A co to za roznica masz zamiar byc inz czy monterem bo jesli to drugie to nie pytaj na forach tylko do roboty.. Placa ok. Ale jesli mowisz o 8 godz pracy jesli podzielisz wyplate na twoj rzeczywisty cZas poswiecony pracy to zarobek jak w indiach. A co do wyjatkowosci projektow to wcale nie jest to jedyna taka firma w woj. Kolega zrobi przekroj a potem sie wypowie. Probuj chlopie zawsze to bedziesz bogatszy o dosw. A i na rynku beda dzieki takim jak ty halturnicy hahahahahaha. Pozdr

YR1

Nic tutaj nie piszecie konkretnego. Zrobiliście sobie forum na temat rozwoju młodego człowieka po studiach. Może kilka pytań, jeśli łaska proszę odpowiedzieć. Jakie zarobki? (chodzi o to, że jeśli mam jechać gdzieś na jakiś okres, to wole w przypadku niskich zarobków jechać za granice). Jaki socjal? Co z podstawowymi narzędziami (powiedzmy wkrętak, kombinerki. Czy sprzęt taki to "made in china" czy też Knipex, Haupa)? Jak z organizacją pracy? Jak z przestrzeganiem przepisów BHP w miejscu wykonywania projektu? O takie konkrety mi chodzi. Jeśli ktoś tam pracował lub pracuje i może się wypowiedzieć to bardzo proszę. Pozdrawiam

obserwator

Firma z tych ambitnych, to po pierwsze. To dla inżyniera oznacza dotykanie takich tematów energetycznych jakich nie dotknie w żadnej firmie w tym województwie. A po drugie, wszystko sprowadza się do tego czy jesteś leniem czy pracowity. I nie ważne czy w tej czy w innej firmie, leń nigdy nie będzie zadowolony, bo każą mu pracować.

teodor

jasne, ciekawe kto?

isia

Pracy jest mnóstwo ale jeśli chcecie się czegoś nauczyć to polecam. Można zwiedzić kraj i nie tylko, a przede wszystkim są ludzie którzy nauczą jak należy pracować w każdych warunkach.

człowiek

jak chcesz nie być wyzyskiwany to idź do policji... w tej firmie nie ma zmiłuj, ta firma nie jest po to żeby ludziom było dobrze, ta firma ma zarabiać!

?

Wycisną każdego jak cytrynkę...biznes is biznes.

guru

Na ich stronie pojawila sie oferta pracy jako specjalista IT, mam zamiar wyslac swoje CV, tylko nie wiem czy warto sobie glowe zawracac??? Czy ktos pracowal lub pracuje w dziale w IT? Jak wyglada praca? Szukaja kogos na zastepstwo czy tez dzial IT sie rozwija? Moze ktos sie wypowie?

engineer

Pracy jest rzeczywiście dużo, więc osobom, które chcą kleić durnia odradzam. Za to dostajesz trochę swobody, bo nikt nie stoi ci nad głową. Przez rok pracy można się nauczyć o wiele więcej niż na studiach, z tym że mnóstwo wiedzy musisz pozyskać sam.

bogu

czy ta firma jest dobra na pierwsza prace?zeby sie rozwinac nauczyc sie czegos?

XXX

Polecam firmę. Należy próbować.

konik...z drzewa koń na biegunach...

Oczywiście , że polecamy...

pracuś

Czyli nie polecacie tej firmy? Mam zamiar zgłosić swoją kandydaturę, powyższe opinie nie zbyt zachęcają. Pzdr.

Selekcje i ocene inzynierow przeprowadza mloda dziewczyna z kadr. Nalezy sie przygotowac dobrze do rozmowy bo sprawdza dokladnie fachowa wiedze i szybko wystawia ocene ze znajomosci branzy.

Ja

Mógłby ktoś napisać coś więcej na temat firmy... Z góry dziękuje...

Zostaw opinię o Electrum, - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrum,