Electrum

Opinie o Electrum

Curious

Jak wygląda praca w dziale księgowości? Szukają co jakiś czas specjalisty, asystenta, teraz głównej księgowej..., jakieś opinie spostrzeżenia?

aa
@Curious

a skąd takie pytanie? dostałaś/eś propozycję pracy i nie wiesz co robić?

aa
@Curious

A skąd takie pytanie? Dostałaś/eś propozycję pracy?

nickPM

W portalach pojawiła się nowa oferta pracy: "Project Manager - praca w siedzibie firmy + w delegacji do miejsc realizacji kontraktów" Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o ofercie ? - Jakie są warunki pracy? - wynagrodzenia/widełki? - stosunek pracy w siedzibie do czasu w delegacji? - samochód służbowy/dofinansowanie do własnego środka transportu? Pracodawca w ofercie twierdzi, że zapewnia: - 'szkolenia podnoszące kwalifikacje' - 'pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów' - 'atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport).' Jak to wygląda w praktyce.. z perspektywy osoby zatrudnionej ?

@nickPM

Zamierzasz aplikować na stanowisko projekt managera w firmie Electrum? Chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, które chciałbyś wnieść do tego miejsca pracy. Chętnie poznam Twoje doświadczenia zawodowe, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Witamy na GoWork firmy Electrum, Jesteśmy tu, ponieważ chcemy ulepszyć komunikację z naszymi klientami i pracownikami – tymi którzy już tworzą nasz zespół oraz tymi, którzy myślą o dołączeniu do nas. Jesteśmy otwarci na rzeczową wymianę argumentów, na opinie i wnioski dotyczące naszego systemu rekrutacji, komunikacji, czy wizerunku. Zależy nam na dyskusji merytorycznej, dzięki której będziecie mogli nas lepiej poznać i zweryfikować informacje na temat pracy w naszych strukturach u źródła. Chcemy także lepiej poznać Was, naszych być może przyszłych pracowników, aby móc udoskonalać naszą ofertę oraz przekaz, jaki kierujemy do osób szukających pracy. Kogo szczególnie gorąco zachęcamy do aplikowania do Electrum? Osoby z wykształceniem inżynieryjnym, którym zależy na rozwoju, które nie boją się wyzwań. Mile widziana jest znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego. Praca w naszej firmie często wiąże się z wyjazdami (projekty, w których bierzemy udział, rozsiane są na terenie całej Polski), ale w zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety szkoleń, przyjazną atmosferę oraz absolutny brak nudy. Zapraszamy do kontaktu na forum lub mailowo: praca@electrum.pl ZESPÓŁ Electrum

Mathghamhain
@Electrum

Komunikacja z byłymi pracownikami jest niewskazana? :)

K.J.
@Electrum

Jesteście tu tylko po to aby moderować negatywne komentarze i opinie na temat firmy :D

E.

Byłam na rozmowie w Electrum do działu księgowości, trwała godzinę, przebiegła w milej atmosferze. Dużo sensownych pytań. Na rozmowy dostałam potwierdzenie e-mailowe o spotkaniu, Pani Karolina z działu HR bardzo miła i profesjonalna, Dyrektor finansowa również. Niestety musiałam zrezygnować z dalszego etapu rekruracji z przyczyn ode mnie nie zależnych ale będę dobrze wspominać tą firmę! :)

E.

Malwi

jaka atmosfera w dziale finansowym?

Ja sobie chwalę.

Malwi

pracujesz w dziale finansowym? jak długo i co robisz?

@Malwi

To, co się robi w dziale finansowym. Parę lat.

Malwi

"To, co się robi w dziale finansowym" hehe no tak.. to wiele wyjasnia , dzieki ;D

Mariola

Ile płacą na rękę ?

Malwi

a ktoś wie jak sie pracuje w dziele finansowym? jakie zarobki i atmosfera?

Bywalec I-go piętra

Atmosfera jest !

łowcaPracy
@Malwi

http://electrum.pl/praca/asystent-ds-finansowych-2/ - pytasz, czy warto aplikować? Warto :)

@łowcaPracy

Dlaczego warto?

@Malwi

Nasza firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i szanse rozwoju – osoby rozpoczynające ścieżkę kariery na stanowisku asystenta mają możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń i seminariów.

Electrum wciąż się zmienia i unowocześnia. Nie jest to już ta sama firma co np. 3 lata temu. Rozwija się również dział HR, który w dużej mierze przywiązuje wagę do satysfakcji pracowników. Z czystym sumieniem polecam pracę w Electrum Lubię atmosferę w Electrum za: atmosfera panująca w firmie, ludzie są pomocni i życzliwi.

Znam ich zagrywki
@pracownik

He he he.... Jaki obrzydliwie słodki i sztuczny wpis...

ikwyrgaz hci manZ

słodycz się wylewa

well...
@Znam ich zagrywki

Haters gonna hate :D

@pracownik

Definitywnie nie jest to ta sama firma co np. 3 lata temu. Jeszcze 3 lata temu na oficjalnych profilach firmy w mediach społecznościowych nie pojawiały się emotikony gazów jelitowych (patrz: fart emoji). A teraz jest to chyba niesamowicie kreatywny obraz "wiatru" dodającego skrzydła. Być może jest to podprogowy przekaz, mówiący o wszechobecnej tam flatulencji organizacyjnej. Innymi słowy - tak! Racja! Atmosfera trochę się popsuła.

done
@well...

nie o nienawiść tu chodzi, a o szczerość i uczciwość - ale to nie w tej firmie... trochę na ten temat mi mówiono.....

tutorial
@done

@trele-morele, zaintrygowałeś mnie. Jak widać - każdy ma swoje skojarzenia :D Ty lubisz takie z pierdzeniem, ale ???? oznacza wiatr lub prędkość - w zależności od mądrych stron (polskich i angielskich) w internetach, które to wyjaśniają.

@tutorial

To nawet nie chodzi o skojarzenia. A powszechnie przyjętej niejednoznaczności symbolu. I na tym właśnie polega cała skucha :) Ale gdy np. Nivea zaliczyła skuchę swoim (jak się okazuje niejednoznacznym) "White is purity" - potrafiła się z tego wycofać. Nie sztuką jest iść w zaparte ("Mam rację!!! Bo tak uważam i już!!!"). Sztuką jest tak się prezentować, żeby nie było ŻADNYCH wątpliwości. To więc nie kwestia lubienia. A ograniczonej świadomości. W tym przypadku - jej braku. Ale fajnie jest się wam przyglądać - jesteście ciekawym przypadkiem biznesowym i socjologicznym. Oby tylko wasze koszmary się nie spełniły - że ci, którzy się nie wyszkolili, właśnie gromadnie zostali. (BTW. Kolejne kluczowe hasło).

tutorial
@trele-morele

No to pojechałeś z porównaniem :D A do błędu akurat w kontekście emotikonka nie mam co się przyznawać, bo to nie moja skucha. A teorię znam i się nią dzielę.... ...no i mam chyba większy dystans do internetów... Do reszty Twoich żali się nie odnoszę i Cię serdecznie pozdrawiam.

workworkwork

Przede wszystkim nikt nie broni dostępu do wiedzy i jeśli chcesz, możesz się dokształcać, rozwijać i mieć w tym wsparcie. Są dore narzędzia do pracy i - co równie ważne - nie ma stresu pt. "wredny szef".

Tytyryty
@workworkwork

Taaak. To bardzo ważne. Z tego braku stresu, z powodu "wrednego szefa", w 2018 sporo osób opuściło ta firmę. A warto dodać że to pracownicy z różnych działów w firmie ????

@workworkwork

Szef nie jest "wredny". Szef bywa małostkowy i nieobiektywny. Niedokładny. Pozbawiony empatii. Trochę oderwany od rzeczywistości. Szef lubi otaczać się swoimi znajomymi i ceni sobie ludzi raczej mniej inteligentnych od siebie. Szef nie potrafi udzielać reprymendy. Ale potrafi sprzedawać nacechowane złośliwością prztyczki. Albo lubi coś specjalnie utrudnić, nie podjąć jakiejś decyzji, dać wyjątkowo mało czasu lub wyjątkowo mało zasobów na trudne zadanie. Zdarza się szefowi wyciągać pracownika z urlopu (ma prawo!), naobiecywać trochę za dużo i nie dotrzymać słowa. Czasami też szef naciąga rzeczywistość przekręcając fakty, gani pracownika na forum albo bezpodstawnie zrzuca na pracownika winę za jakieś swoje zawodowe niepowodzenie. I zdarza mu się myśleć, że zarządza, a on wprowadza tylko elementy konfliktu do i tak całej skłóconej układanki. Żaden z tych elementów nie jest sam w sobie zły. Zasadniczo nie podlega też karze Ot natura ludzka. Ale od natłoku tej natury ludzkiej aż boli głowa. Jeżeli ktoś jest odporny na środowisko pracy wysoce NIEPROFESJONALNE lub ucieka od profesjonalnych zachować - na pewno się tutaj odnajdzie i będzie miał jak nadziany pączuś w masełeczku. Jeżeli jednak ktoś jest odrobinę bardziej poważny i szuka miejsca nieskażonego absurdem - raczej nie zniesie tej ciężkawej atmosfery.

Gośka 123

Witam, nie długo zaczynam prace w tej firmie, nie zostały do końca sprecyzowane godziny pracy, czy pracownicy zostają po 16 w firmie, czy godzina 16 jeśli się wszystko zrobiło można iśc do domu?

@Gośka 123

Tryb zadaniowy coś ci mówi ?

@Ewa

Dzień dobry. Wszelkie ustalenia dotyczące szczegółów zatrudnienia przekazywane są na rozmowie kwalifikacyjnej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę zapytania kierować do osoby rekrutującej Panią. Pozdrawiamy

Aktualność
Electrum rozpoczyna kolejny projekt wiatrowy.
Nasza spółka w konsorcjum z PBDI. S.A. (grupa ERBUD) zaprojektuje i wybuduje farmę wiatrową Barwice. To już kolejny po farmie wiatrowej Potęgowo projekt wiatrowy, który wygrał listopadową aukcję realizowany obecnie przez Electrum. Zakończenie prac nastąpi jeszcze w tym roku.

Aktualność
Wybudowane przez nas farmy fotowoltaiczne w 2018 roku  to moc 57 MW. 18 kolejnych MW jest w trakcie budowy i zostanie uruchomionych w pierwszej połowie 2019 r.

Oceniamy, że w 2018 roku mieliśmy około 25 proc. udziału w rynku projektów fotowoltaicznych, co daje nam doświadczenie, wiedzę, know-how i zasoby największe w kraju, czego logiczną konsekwencją będzie sukcesywne zwiększenie tego udziału w kolejnych latach.
xyz

jak wygląda praca w delegacji? czy jest to załóżmy tydzień w miesiącu czy delegacja polega na ciągłej pracy poza Białymstokiem? czy na każdy weekend można wrócić do domu?

abc
@xyz

To zależy, czy masz na myśli faktyczną delegację, kiedy musisz po prostu coś załatwić i starczy do tego 1 dzień, czy pracę na kontrakcie. Jeżeli jesteś np. inżynierem budowy, która znajduje się w innym mieście, przebywasz tam zazwyczaj 4 dni w tygodniu (w piątek przeważnie wszyscy wracają do "bazy", czyli Białegostoku).

def
@abc

tak, w piątek wieczorem :0

Def
@def

A jak budowa jest daleko albo terminy gonią, to raz na dwa tygodnie na weekend.

@def

A czy za pracę w delegacji można wyrobić sobie premię? Czy jest ona dostępna jedynie pracownikom stacjonarnym w biurze? Jak to się prezentuje? Proszę o odpowiedź.

Kwasimierz
@Alicja

co wyrobić ? premia w biurze? znowu wam bajki opowiadali...

Bob

Firma idzie w dobrym kierunku, w tym roku osiągnęła znacznie lepsze wyniki niż w porzednim. Całkiem dobrze płacą. Praca na kontrakcie w delegacji - są plusy i minusy. Jeżeli ktoś chce mieć ciepłą posadkę i o 16 wychodzić do domu, to oczywiście polecałbym inne stanowisko niż inżynier budowy etc. Ale jak się chcę osiągnąć więcej, lepiej zarobić, to wiadomo.

Agnieszka

Pracuję w Electrum od 4 miesięcy i mam jak najlepsze zdanie na temat tej firmy. Atmosfera jest bardzo przyjazna, ludzie otwarci. Poza tym dofinansowują pracownikom różnego typu szkolenia (graficzne, językowe) i dają możliwość rozwoju. Lubię atmosferę w Electrum za: To że ludzie są pomocni i otwarcie. I lubią dzielić się jedzeniem ;)

Kamil
@Agnieszka

Podobno się zwolniłaś po przegranej walce o kanapkę w kuchni na 1 piętrze.

@Kamil

@Kamil - nie słuchaj plotek. Pracuję nadal. Zapraszam na kanapkę :D

ZAQ123
@Agnieszka

Agnieszko, będąc osobą odpowiedzialną za wizerunek firmy w jednej z najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych branż, czy masz świadomość co to za branża i po jakim obszarze się poruszasz? Podpowiedź: "...I lubią dzielić się jedzeniem;)" Gratuluję, twoja opinia na temat pracy w tej firmie jest bardzo pomocna. Osoby techniczne, tak się składa że w większości mężczyźni, zdecydowanie odbiorą Electrum jako poważnego gracza w branży. (sarkazm) Tymczasem życzę powodzenia w budowaniu wizerunku i dalszych sukcesów w prowadzeniu firmowego funpage na Facebooku (bardzo lubię i polecam!). I oczywiście udanych rekrutacji!

ZAQ123

Pozostaje napisać: "Dziękuję:)"

@ZAQ123

Dziękuję :) Co do Twojego zdania „Osoby techniczne, tak się składa że w większości mężczyźni, zdecydowanie odbiorą Electrum jako poważnego gracza w branży. (sarkazm)” – nie uważam wcale, że na podstawie takiego jak mój komentarza (który nota bene zamknął dłuższą wypowiedź nt szkoleń i możliwości rozwoju) osoba szukająca pracy w prestiżowej i poważnej branży się zniechęci. (swoją drogą – nawet osoby techniczne, w większości mężczyźni – jeść muszą. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz:) To, czy firma jest lub nie jest poważnym graczem, ocenia się po jej wynikach i projektach, które zrealizowała, a nie jednej z tysiąca prywatnych (podkreślam raz jeszcze – prywatnych) opinii znalezionych w Internecie.

obserwatorium
@Agnieszka

Agnieszko, Agnieszko. Ale żeś bałaganu narobiła w tych komentarzach. Raz sie coś pojawia, innym razem znika, później znów pojawia. Dobre to było, ubaw po pachy ????

Alicja

Ktoś z Was aplikował ostatnio do firmy Electrum? @bl bl bl, jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? Czy możesz wypowiedzieć się na temat benefitów pozapłacowych w Electrum? Czy są one dostępne dla pracowników? @Pedro, jesteś może pracownikiem Electrum? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie?

Pedro

Jeśli jest tak źle to dlaczego tu pracuj osoby tak niezadowolone?

Alicja

Właśnie od jakiegoś czasu na forum jest cisza @zainteresowana, może coś się zmieniło od ostatniego czasu w Electrum i pracownicy oceniają zmiany na razie tylko między sobą. Wie ktoś w ogóle czy są jakieś przyjęcia? Może to da jakieś nowe informacje?

bl bl bl
@Alicja

Przyjęcia są ciągle, bo ciągle jest rotacja (zwłaszcza na budowach). Ludzie nie wytrzymują nadgodzin (oczywiście darmowych). W sumie się nie dziwię jak dla kolegi inżyniera w pewnym miesiącu wyszło, że zarabia 4,50 na godzinę. Chcecie iść do biura proszę bardzo, 16.00 i Was nie ma. Chcecie iść na budowę, to się poważnie zastanówcie, bo nikt Wam nadgodzin nie wypłaci, a w sezonie na 90% budów trzeba tyrać po 12h ku chwale Electrum, bo w sumie po co płacić ludziom, którzy wypracowują zysk firmy, lepiej wydać w uj kasy na jakieś sztafety...

Zainteresowana

Coś dzieje się w firmie? Jaka jest atmosfera?

JADEK

Dyspozytora? ile oni tam za to placą? był ktoś na rozmowie?jak to wygląda?

Asf
@JADEK

Minimalną krajową nie lub może trochę więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Electrum - Białystok

• Jak się pracuje w Electrum?

Zobacz opinie na temat firmy Electrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrum?

Kandydaci do pracy w Electrum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrum