Opinie o Palisander w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Palisander. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Palisander o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palisander w Białystok

Jak długo trwa proces awansu w Palisander?

Ziomal
@Maria

Witam jestem pracownikiem firmy palisander i nie wiem co za ściema z tymi obiadami sandałkami itp. zarobki mogły by być troszkę lepsze ale nie jest źle 3500 wyjmiesz przez miecha jeżeli w soboty przyjdziesz dostaniesz więcej . Posiłki regeneracyjne są oczywiście za opłatą chyba 7 zł . Ubrania robocze dostaja wszyscy oczywiście jeżeli chodzi o pracowników fizycznych a nie biurowych

Gosc

Witam,mam pytanie ,palisander ogłasza się że poszukuje pracowników na stanowisko magazynier-konserwator szalunków.Na czym polega praca,jakie jest wynagrodzenie w obecnym momencie.

Łucja Nowy wpis
@Gosc

O, to widzę, że nie tylko ja szukam info o tej pracy. Tata jest zainteresowany i on chciałby pracę, gdzie można dorabiać nadgodzinami. Tu jest taka szansa na magazynie? Jak mowa o wynagrodzeniu, to jeszcze napiszcie, jakie są premie regularne lub okazjonalne?

Stara Gwardia Nowy wpis

Witam zgromadzonych na forum. Zacznijmy od tego co i jak w tej firmie wygląda. Po pierwsze jest to robota fizyczna (jednemu zdrowie pozwala a drugiemu może się odbić na zdrowiu. Przykładowy dzień pracy to jest przeważnie odbiór towaru bądź przygotowanie towaru do wysyłki. W przypadku pierwszego są zespoły dwuosobowe i jeden dowodzi drugi jest pomagierem. Odbiór towaru to kontrola uszkodzeń, zniszczeń, braków kompletu towaru. A kwestia przygotowania towaru to zbieranie towaru po całym magazynie to co klient sobie życzy. Czasem idzie łatwo, czasem trzeba się naciągać. Robota z tego co mi wiadomo to jest tylko na poranną zmianę bo zakład jest przeniesiony do Choroszczy. Problemem jest dojazd bo autobusem miejskim daleko od przystanku jest firma, albo no kto nie ma auta no to stanowi duży problem dojazdu do roboty. W firmie są również takie ala małe dźwigi co pomagają odciążyć pracę fizyczną ręczną ale to przeważnie używa się do dużych płyt szalunkowych albo do podpór stropowych jak się nie mylę 550. Podpory o liczbie 400,350,300 przewala się ręcznie, tak samo dźwigary stropowe. Drobnicę bodajże teraz maszyna zlicza a nie jak kiedyś każdy element pojedynczo. Chociaż 8h bawienia się drobnymi elementami to można na stojąco zasnąć. W kwestii umowy jak zaczynałem dawali od razu umowę o pracę na 1 miesiąc a potem przedłużali. Za mojej kadencji no w kwestii zarobków nie narzekałem bo wypłata na rok 2019-2020 była sporo wyższa od tej najniższej krajowej. Z roboty no zrezygnowałem jak zaczęli się przenosić do Choroszczy bo znalazłem jeszcze lepszą płatną pracę i odszedłem. W kwestii pracowników z jednymi można o wszystkim pogadać a z drugimi lepiej nic się nie odzywać bo konfidentów nie brakuje tak jak było w Białymstoku tak jak teraz. Firma szuka pracowników przez długi okres ponieważ robota jest ciężka fizycznie i nie ma co się (usunięte przez administratora) Stawki na dzień dzisiejszy nie znam no ale najniższa krajowa wynosi 27.70 brutto na godzinówce a stała pensja 4200 brutto. Pozdrawiam starą gwardię z którymi dobrze się pracowało i miło wspominam ten okres a konfidentom no wiadomo co (usunięte przez administratora).

@Stara Gwardia

Potem na jaki czas można było dostać umowę? Generalnie umowa na stałe była osiągalna? A co ludzie, którzy donosili na innych z tego mieli? Jakieś korzyści? Czy firma ciężką pracę wynagradzała jakimiś bonusami lub benefitami? Wyjazdy do spa czy integracje?

Stara Gwardia Nowy wpis

Siemanko drugą umowę o pracę dostałem na rok czasu no i stawka też troszkę poszła do góry. Zarobki były no 75% większe niż w innych Białostockich firmach. W kwestii benefitu za dodatkowe godziny pracy była premia oraz za pracę w soboty. Nie było żadnych SPA czy czegokolwiek w tym kierunku. A KONFIDENTY to wiadomo nikt nie trawi donoszenia na kogoś drugiego z roboty chyba żeby podpalał samochody bądź z nożem biegał no to wtedy i ja bym pobiegł i zgłosił aferę. I pracowałem również jak mój pseudonim. Starzy kierownicy byli, stary dyrektor a prezes to wiem że dalej ten sam.

Jak wygląda sprawa grafiku w Palisander. Czy pracodawca idzie na rękę?

Trochę powiedziano tu o robocie na magazynie. Ale ostatni wpis był od pracownika, który robił w firmie parę lat temu. Z kasy był zadowolony, tyle, że dodał, iż trzeba się było nadźwigać. Organizacja pracy jak na dziś się przedstawia, ile jest ręcznego przerzucania, a na ile pomagają wózki? Z kasą też byłbym rad wiedzieć, jaka to może być kwota? I czy jest prócz tego jakieś ubezpieczenie dla pracowników, jakaś prywatne opieka medyczna w ramach dodatków?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Palisander. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Sprzątanie biura?
Zx

Pracowałem na magazynie w 2016 wyplata jak na tamten okres byla niezła, ale nie ukrywam że praca bardzo ciężka trzeba było się nadzwigac

Kacha

A są jakieś benefity takie szerzej dostępne, dla wszystkich? Multisport albo jakieś bony? I w ogóle czy sama pensja podstawowa jest tu ok?

Jak długo trwa proces awansu w Palisander?

Dobrodzieci

Awansu? (usunięte przez administratora) Ludzie w tej firmie umierają z głodu i przemęczenia. Nie mówię już o braku kultury i wychowania. Tam kierownik jest Bogiem a nie kierownikiem (usunięte przez administratora)się nie można bo stoi ci nad głową. To mój nie praca to je... (usunięte przez administratora) nawet nie pracy. Tu trzeba nic nie robić tylko pracować niby pracować tylko nie na siebie ale dla nich.

@Dobrodzieci

Potwierdzam - dyrekcja zabiera ludziom obiady i zjada po dwa. a na hali jest tez ołtarz gdzie każdy (usunięte przez administratora) składa pokłony bogom, jak maja dobry dzień to można dostać jedzenie to wszystko prawda, musicie mi uwierzyć. Aha - ale za to od niedawna dostaliśmy sandały i nie trzeba już na boso robić wiec ogolnie polecam

Maria

Ale jak zabiera, wytłumaczysz? To nie jest tak, że wszystkim przysługują posiłki? Z tymi sandałami to prawda? Macie jakąś odzież roboczą?

Maria
@Dobrodzieci

Kasa jest chociaż adekwatna do ogromnej ilości pracy, bo to może wszystko wynagrodzić ? Jak są takie warunki to często się tutaj zmieniają pracownicy? Mówisz tu o sporym zmęczeniu, jak długo trwają zmiany i co z przerwami?

Ziomal
@Maria

Agata

Hej jaki pakiet medyczny jest w tej firmie? Luxmed czy Medicover?

Huston
@Agata

PZU

Dawid
@Huston

To raczej ubezpieczenie, a nie prywatna opieka lekarska. A inne benefity macie? Coś w stylu bonów na święta, czy dofinansowania wczasów pod gruszą? Dodasz info?

krzysiek
@Dawid

To prywatna opieka, PZU ZDROWIE. Wiem bo korzystamy cala rodzina. Mozna umawiać sie do lekarzy rodzinnych prywatnych. specjalistow, na badania, PZU ZDROWIE za wszystko placi

nie ma benefitów

Agata
@Piotr

Żadnych? Dawno się w sumie nie spotkałam z firmą, która nie oferowałaby żadnych dodatków. To może w takim razie chociaż wynagrodzenie sensowne? Dobra podstawa to zawsze jakaś rekompensata.

Macie ogłoszenie o pracę od 28,50zl za godzinę. Czytałem, że do stawki są jeszcze duże premie :) To ile realnie z premiami od tej stawki wychodzi za godzinę? Jest szansa na 45zl? Dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

Gdzie mają takie ogłoszenie? Ja na ich stronie widziałam tylko na magazyniera-konserwatora szalunków i tam nie było podanej żadnej stawki. Podpowiesz, gdzie jeszcze mają ogłoszenia?

@Karolina

Znalazłem na (usunięte przez administratora)w dziale praca. Nie da się wkleić linku. Kopiuje kawałek tekstu. Lokalizacja: Choroszcz, ul. Zaczerlańska 17 - tylko 7 minut od Białegostoku z dobrym dojazdem! Poszukujemy na stanowisko: Magazynier/Konserwator Szalunków Oferujemy: · Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę od pierwszego dnia · Stawka od 28,50 zł/h

28,50 zł/h brutto? To prawie tyle co pracownik techniczny z kilkuletnim stażem

@HAHA

Sugerujesz, że zamiast dwójki powinna być jedynka z przodu? ;p

@Irena

28,5 zł/h brutto to w za miesiąc jak dla mnie 3 z przodu. Techniczni z kilkuletnim doświadczeniem tyle własne zarabiają w firmie Palisander. Szok i niedowierzanie? Także nie, nie zamiast dwójki jedynka z przodu. Niech sobie będzie i trójka. Ale wtedy techniczny niech ma z przodu 4. Choć wg mnie to i tak za mało jak na obowiązki i odpowiedzialność technicznych.

@HAHA

Nie no jasne, dlatego fajnie jakby dało radę negocjować podając przy tym jakieś konkretne warunki. A wiadomo tak właściwie czego tutaj tak konkretnie od technicznych oczekują? pytam o szczegóły odnośnie tej odpowiedzialności i obowiązków, które wspominasz

Johnny

Jak wygląda praca ? Jakie zarobki ? Konkretnie ile ? Trudna / ciężka praca ? dużo konfidentów ?

Konrad

Czy dowiem się coś o pracy w firmie? Warto starać się o pracę?

info z pierwszej ręki
@Konrad

zależy co chcesz robić - biuro czy fizyczny? jak człowiek pracy potrzebuje to tu znajdzie - zawsze jest co robić - "opierania o łopatę" nie będzie . Fizyczny - licz się z pracą na podwórku . Zimą obiady, latem woda do oporu. Możliwość awansu - jest choć niektórzy różnie się na to zapatrują . Wynagrodzenie ? zgodnie z info na stronie - obecnie można liczyć na extra bonus 10% za uczciwie przepracowany miesiąc. Możliwość nadgodzin płatnych. Po pewnym czasie trzeba się liczyć z koniecznością wyjazdów tygodniowych w delegację - raczej nie przez pierwsze kilka miesięcy. Dochodzi wtedy dieta i nadgodziny - choć podobno ma się to skończyć . Firma zamierza przenieść się za kilkanaście miesięcy pod Choroszcz.

ciesla
@info z pierwszej ręki

gorszych bredni nie czytalem od dawna.

info z pierwszej ręki
@ciesla

serio? a co jest tutaj brednią? - choć jeden przykład podaj (usunięte przez administratora) .

byly
@info z pierwszej ręki

na poludniu woda dostepna po przekroczeniu okreslonej temperatury - to raz - wynagrodzenie jest tak skonstruowane ze bedac na chorobowym tracisz z trzech premi - jak to okreslil jeden z prezesow to sytem aby uwalic pracownika

@byly

Pragnę zauważyć, że premia jest nagrodą za pracę! Jak idziesz na L4 to nie pracujesz więc nie ma premii. Co w tym dziwnego? Pracownicy biurowi jeżeli nie wyrobią się z odpowiednią ilością podpisanych umów też nie dostają nagrody. Proste. Do tego pracownik magazynowy jest w stanie zarobić więcej niż biurowy!

ktoś
@Tris

Każdą normę można tak ustawić, że wyrobienie jej jest niemożliwe. Prosty HR'owy myk na nie udzielanie premii albo na mocne utrudnienie jej zdobycia.

@ktoś

Wszyscy są lub powinni być tego świadomi. Co to zmienia? Gdzie nie pójdziesz do pracy jest tak samo.

byly pracownik

praca bardzo ciezka - magazynier traktowany jak robot zbyt skomplikowany system wynagrodzenia kilka premi ktore tworza 1/2 wynagrodzenia zmuszanie do pracy w soboty / nie pracujesz zabiora ci 10 % premi gdy zachorujesz potracenia z kazdej premi - po 8 dniach chorobowego traci sie pol wyplaty gdy ma sie mozliwosc innej pracy to omijac ta firme z daleka robotnik w tej firmie to (usunięte przez administratora) bez prawa glosu

@byly pracownik

Szczera prawda. Też tam pracowałem i nie mam dobrych wspomnień. Po za tym atmosfera slaba , dużo lizusów i konfidentów. Praca ciężka zwłaszcza na magazynie. Praca w (usunięte przez administratora) i brudzie , kierowniki traktują cię jak szmatę masz pracowac i koniec. Szczerze nie polecam.

Dawid
@Były

To słabo że taka atmosfera i nie można dogadać się z kierownictwem. Powiesz na jakiej umowie byłeś? Od razu dają na czas określony czy zlecenie?

obiektywny
@Dawid

Trudno brać na poważnie argument, że nie można dogadać się z kierownictwem jeśli spora część załogi to wieloletni pracownicy. Trudno tu szukać rzetelnej opinii, bo Ci zadowoleni z pracy tu nie zaglądają.

@obiektywny

Pracowałem tam kilka lat więc wiem napisałem.Druga rzecz jest taka , że firma ciągle poszukuje pracowników a nikt nie chce tam iść.Albo przychodzą i odchodz. Gdyby była dobra robota to by nie szukali ludzi. Proste logiczne panie "obiektywny"

@obiektywny

"Wieloletni Pracownicy" a to dobre :) kable , (usunięte przez administratora) i pilnują tylko swoich stanowisk bo wiedzą doskonale , że nigdzie indziej nie będą się tak panoszyć.

@Dawid

Najpierw umowa na 3 miesiące , pozniej na 3 lata a nastepna umowa to na czas nieokreslony.

@Były

A ile osób w firmie dobiło już do tej na czas nieokreślony?

marcin
@Dawid

zazwyczaj niezadowoleni to sa ci ktorzy pracuja miesiac albo sa wyrzucani za zlapanie na alko. wiekszosc zalogi pracuje po kilkanascie lat. wszystko jest na papierze, prywatny pakiet PZU zdrowie, wyplata na czas. a ze pracowac trzeba, trzeba byc trzezwym, nie kombinowac ze zwolnieniami....no trzeba.

@marcin

Nie wiem o jakim piciu mowa albo o pracowaniu co miesiąc, ktoś kto napiszę opinie tutaj to nie znaczy że zostal wyrzucony za picie i ze pracowal tylko miesiac :)

Luzak
@Były

Jak ci było tak ciężko na magazynie to trzeba było iść na warsztat tam miał byś lżej

Katarzyna
@byly pracownik

A chociaż urlop jest płatny w 100%?

@byly pracownik

Premia którą ci zabierają jak jesteś chory...to chyba normalna sprawa. Premię dostajesz za pracę, a nie za chorowanie. To inni mają tyrać i dostać tyle samo co ty chociaż ty nie pracowałeś?

Proszę o przeniesienie pytania do innego działu moja pomyłka. Proszę o odpowiedź o pytanie o stawkę. Pozdrawiam

@Kandydat

Tu widzę, że nikt jeszcze nie odpowiedział ale nie zorientowałeś się może gdzieś z innego źródła?

tteekk

Pracowałem nie długo, ale nie polecam. Zatrudniłem się na stanowisku handlowym a wykonywałem czarną robotę. Atmosfera w biurze słaba, ciągle obgadywanie innych pracowników, przez krótki okres dowiedziałem się wszystkiego złego o firmie - pracownicy z pokoju nawet tego nie ukrywali.

Honorata
@tteekk

A co masz na myśli, że wykonywałeś czarną robotę? Co konkretnie robiłeś?

Heniek

Jak jest na magazynie? Pracuja na dwie zmiany? Podobno jak jest duzo roboty to trzeba zostawać do polnocy albo dłużej. To prawda? I ze można duzo wyciągnąć nadgodzin przez to.

ZADYMIARZ ZADYMIARZ

W KWESTII PALISANDERA. ROBOTA JAK ROBOTA, PRACOWAŁEM TAM JESZCZE NA STARYM ZAKŁADZIE W BIAŁYMSTOKU, UMOWY JAK NA PODLASIE SĄ OKEJ, PENSJA TEŻ NIE TAK TRAGICZNA JAK OPISUJĄ, OWSZEM TEŻ MINUSA TA FIRMA. PRACOWNICY FIZYCZNI WIADOMO TYRANIE, KRZYKI, CZEMU WOLNO, DUŻO BARDZO KONFIDENTÓW DLATEGO TRZEBA UWAŻAĆ CO SIĘ MÓWI, Z TEGO CO MI WIADOMO BARDZO DUŻO OSÓB ODESZŁO ZE STAREJ GWARDII, BIURO JAK BIURO,(usunięte przez administratora) KWESTIE DOSZKALANIA KADRY FIZYCZNEJ NIESTETY OBIECANKI CACANKI. NAJLEPIEJ MAJĄ (usunięte przez administratora) ALE NO JEDEN LUBI KAŚKE INNY MARYŚKE, MOŻE KIEDYŚ BĘDZIE LEPIEJ. ALE POWIEM ŻE ODKĄD SIĘ ZWOLNIŁEM I DOSTAŁEM LEPSZĄ PRACE JESTEM DO DNIA DZISIEJSZEGO ZADOWOLONY. 4500 TYS NA RĘKE NA MAGAZYNIE, ROZŁADUNKI, ZAŁADUNKI, CZASEM NADGODZINY ALE SUPER PŁANTE, A PALISANDER JAK PALISANDER TYRANIE I TYRANIE. POZDRAWIAM STARĄ EKIPĘ

Magdalena
@ZADYMIARZ ZADYMIARZ

Po co ten capslock... aż źle się to czyta. 4500 tyś na rękę w nowej pracy, to ile było tutaj? Dużo mniej? Może w zamian były jakieś premie?

zadymiarz zadymiarz
@Magdalena

jakoś tak pisałem nie przyglądałem się na wielkość liter. Tam zarabiałem na rękę prawie 3 tyś. A w aktualnej firmie tyle co wcześniej pisałem. Mimo że przy załadunkach i rozładunkach sporo nadgodzin wpada ale nikt na nikogo nie drze się, robi się swoją robotę i tyle

zadymiarz zadymiarz
@Magdalena

premie w aktualnej pracy są za pracę w soboty, ewentualnie w niedziele jak dużo towaru na magazynie.

Choroszcz

Po przeprowadzcce warunki duzo lepsze. Zeby dobrze zarobic trzeba pracowac ale gdzie nie trzeba? Jest wspomniany pakiet medyczny, zona zadowolona bo z dzieciakiem nie czeka na wizyty na NFZ. Wczesniej byly raz w roku pikniki rodzinne ale wiadomo teraz covid to nie ma. Nie wiem czego tu narzekaja ci zwolnieni/wyrzuceni?

byly 2
@Choroszcz

nie zwolnieni czy wyrzuceni ale majacy swoja godnosc jestes albo slepy albo sluzacym ludzie traktowani sa jak bydlo zarobki sprzed pietnastu lat - system premiowani sluzacy do trzymania ludzi za morde / opinia jednego z prezesow - magazynierzy maja odpowiedzialnosc finansowa ale nie maja nic do powiedzenia w jednym z oddzialow kaze sie wydawac towar na slowo - karteczki i telefon nieprawidlowosci braki magazynowe co chwila i nikogo to nie obchodzi / jesli prezes chce utrzymac ta firme to niech sie obudzi

Hanna
@Choroszcz

Cześć, a jak wygląda ten pakiet medyczny w Palisanderze? Co obejmuje i w jakiej jest firmie? :D Czy jest płatny czy bezpłatny? Za dołączenie członków rodziny trzeba dopłacić? Jaki to koszt?

@Hanna

Pakiet medyczny z PZU. Za pakiet KOMFORT PLUS - czyli tak naprawdę dostęp do większości specjalistów - Składka miesięczna wynosi 39,80 zł z czego pracodawca pokrywa 38,80 zł, natomiast pracownik 1 zł. Od kwoty 38,80 zł u pracownika jest naliczany podatek tj. 7 zł. W sumie łączne potrącenie z wynagrodzenia pracownika to 8 zł. Dla nowych pracowników - powyższe zasady obowiązują po upływie 6 miesięcy od daty zatrudnienia. Jeżeli pracownik chce przystąpić wcześniej, to do upływu tego okresu opłaca składkę w całości 39,80 zł

@Tris

Dobrze, że Hanna o to zapytała, ja też korzystam z Twojej odpowiedzi :) Piszesz, że to obowiązuje po pół roku i zastanawiam się, czy w takim razie właśnie tyle u Was trwa okres próbny. Albo okres próbny to standardowe 3 miesiące, a tylko pakiet medyczny po dłuższym czasie pracy w firmie...

Były

Osobiście odradzam pracy w tym obozie. Po przeprowadzce są ciągłe krzyki, nagonki, straszenie i nerwy. Tylko patrzeć jak wjedzie PiP i zrobi porządek z tym (usunięte przez administratora). Tyranie w ciężkich warunkach za psie pieniądze, wysłuchiwanie krzyków i pod ciągłą obserwacją monitoringu - rzygać się chce...

Palisander Sp z o.o.
@Były

Kilka faktów o pracy w Palisander: - wszyscy pracownicy w naszej firmie są zatrudnieni na umowę o pracę, - pomimo pandemii i paraliżu gospodarki nie został zlikwidowany ani jeden etat, - wszystkim, niezależnie od stanowiska przysługuje pełny zakres świadczeń pracowniczych – darmowe obiady w sezonie jesienno-zimowym dla pracowników magazynu; poza sezonem oferujemy dofinansowanie do posiłków (pełnowartościowe gorące danie w cenie 5 zł), pracownicy biurowi mogą korzystać z dofinansowania przez cały rok, - każdy pracownik ma dostęp do prywatnej opieki medycznej za 1 zł/miesięcznie, - Palisander opłaca swoim pracownikom wszystkie kursy, podnoszące ich kwalifikacje, - firma cały czas inwestuje sprzęt, żeby zautomatyzować i odciążyć pracowników magazynu przy najcięższych pracach, - systematycznie pracujemy nad poprawą warunków lokalowych we wszystkich naszych Oddziałach, ale niestety wymaga to czasu i cierpliwości. Palisander to średniej wielkości przedsiębiorstwo i żeby mogło dobrze działać – musi to robić w oparciu o jasno określone zasady. Zdajemy sobie sprawę, że dostosowanie się do naszych wymogów nie dla wszystkich pracowników jest łatwe. Jednak chcąc zapewnić firmie stabilne działanie, bezpieczeństwo pracy i dalszy rozwój - nie możemy pozwolić na ich łamanie. Pracownikom, którzy z różnych względów opuścili nasze szeregi życzymy jak najlepiej i trzymamy kciuki za ich dalszą ścieżkę zawodową i możliwości rozwoju.

byly 2
@Były

niestety prawda to samo dzieje sie w innych oddzialach prezes albo nie wie co sie dzieje albo akceptuje taki stan magazynierow traktuje sie jak bydlo - niewolnikow i gdzie tu rodzinna firma

byly
@Były

byly ma racje pogarda dla magazynierow i prostackie podejscie kadry do fizycznych - to wyglada tak ze to sama firma nie chce pracownikow fizycznych

@Były

Prawda jest taka, że pracując po 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu magazynier jest w stanie zarobić więcej niż pracownik biurowy. I mówię tu o magazynierach do obowiązków których należy odbieranie sprzętu, zrobienie kilku zdjęć i załadowanie transportu. Przy czym do załadunku i rozładunku są wózki widłowe. Naprawdę...super trudna, skomplikowana i ciężka robota. Może po prostu malkontenci powinni popracować przez jakiś czas na odlewni? Wtedy doceniliby to co mają.

Jak szefostwo w Palisander traktuje ludzi?

zalezy o jakich ludzi chodzi z biura czy z placu magazynierzy traktowani sa jak bialy murzyn nie ma prawa glosu pracowac pracowac nie myslec - wszyscy udaja ze jest dobrze

Kamil

@Maniek jakie stanowisko zajmujesz jeśli można wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Palisander - Białystok

• Jak się pracuje w Palisander?

Zobacz opinie na temat firmy Palisander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Palisander?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Palisander
2.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Elewatorska 11B
    15-620 Białystok