Palisander

Białystok

Opinie o Palisander

Iza

Wchodząc na stronę pracodawcy i w zakładkę Kariera mamy napisane, że w firmie Palisander jest jasna ścieżka awansu. Co to oznacza? Czy w firmie głównie rekrutuje się wewnętrznie i po jakimś czasie pracy zawsze możemy liczyć na awans? Dobrze byłoby wiedzieć, skoro tak dużo jest teraz ofert pracy: http://www.palisander.com.pl/kariera/

Zespół Palisander
@Iza 15.11.2017 13:12

Witam, Zazwyczaj rekrutujemy na podstawowe stanowiska zewnętrznie. W przypadku, gdy dana osoba się sprawdzi i spełni oczekiwania, jak najbardziej istnieje możliwość awansu. Większość pracowników biurowych zaczynała od szeregowego stanowiska, zaraz po studiach, a dziś ci najlepsi są kierownikami lub dyrektorami. W przypadku pracy na magazynie/warsztacie, jest też szansa na awans, z możliwością przejścia również do biura. Wszytko zależy od umiejętności danego pracownika, jego zaangażowania, a także możliwości technicznych utworzenia danego stanowiska pracy.

ojoj

Jeżeli chodzi o kasę to nie ma co narzekać . Ale coś za coś. Jeżeli pracuje się "pod chmurką" to nie wiem czy to już tak kolorowo wygląda. Nie można za długo stać przy beczce ( mimo iż temp. -15 st.C ), krzywo też patrzą jak chcesz coś ciepłego się napić. Polary to mają kierowcy i biurowi, a ty masz być zahartowany. Czemu na zwolnienia ludzie chodzą, tacy to nie potrzebni są dla prezesa, ale warunków pracy to nikt nie widzi. Upał w lato, jesień zimno i mokro, a zima wiadomo. I jak to jest, że ludzie chorują ? Młody może zarobić więcej niż stary pracownik. Wystarczy, że nie ma rodziny, będzie robił nadgodziny, soboty i niedziele !!!!!! Kiedyś magazynier z 10 letnim stażem usłyszał, że jest gorszy od tych młodych bo nie robi nadgodzin. Nie ważne że to co młodzi robią w 8 godzin parami to doświadczony magazynier zrobi sam w 5 godzin. I jeszcze te szczucie dawaj więcej , szybciej (bo jak ktoś potrafi to do cna trzeba go wycisnąć ). Ludzie mają dość psychicznie i fizycznie i odchodzą. Są też tacy co to po cichutku cały czas bez wychylania się, aby do przodu. Mogą im nasrać do butów i nic cisza, nie przeszkadza. I najlepsi podpierdzielacze, mistrzowie kłamstw ( czyt. KOKO kierownik warsztatu notoryczny kłamca ), lizusy i szwagry prezesowe. Ulubione zajęcie węszenie afer i chodzenie z alkomatem, który musi się zwrócić. Pozdro dla ciężko pracujących i walić lewusów i konfidentów.......

Iza

@marcin masz rację to są dobre cechy pracodawcy. A czy inni pracownicy również są zadowoleni ze współpracy z Palisander? Możecie powiedzieć również o swoich doświadczeniach? Każda dodatkowa opinia może komuś pomóc w podjęciu decyzji o aplikacji.

Iza

@ciekawa chyba już został nowy znaleziony. Ale teraz są poszukiwani pomocnicy magazyniera i KONSERWATOR SZALUNKÓW http://www.palisander.com.pl/kariera/. Firma Palisander oferuje satysfakcję z pracy, rozwój osobisty i jasną ścieżkę awansu. Czy są tu pracownicy tej firmy, którzy mogliby zweryfikować słowa pracodawcy? Pomogłoby to w podjęciu decyzji o aplikacji wielu osobom.

marcin
@Iza 21.08.2017 12:10

proacowalem w kilku firmach, ta wypada najlepiej. wyplata zawsze na czas, na konto, zadnych "platnosci pod stolem". na swieta kilka zl tez wpadnie jako bonus.dodatkowo pracodawca wprowadzil teraz pakiety medyczne dla wszystkich. ja osobiscie polecam.

ciekawa

Aktualnie poszukują Kierownika Działu Utrzymania Ruchu - ktoś wie co stało się z obecnym i z czym wiąże się tak naprawdę to stanowisko ?

3e4ry

@magazynier no to cale szczescie lepiej sie upewnic bo wiadomo jak to jest w ogloszeniu czasem jest co innego i w rzeczywistosci tez niestety co innego ale tutaj widac ze faktycznie solidna firma jest

magazynier

jest.

wiecznie zły chłop

Jeśli chodzi o pracę jako magazynier, cóż kolorowo to nie jest czasem można się poczuć jak na budowie. Pada deszcz / śnieg słońce pali - pracujesz jak leje mocny deszcz to dają się czasem schować w jakieś zadaszenie by dalej jakoś w miarę pracować jeśli pada znośnie nazwijmy to " mżawką " to zakładasz płaszczyk i robisz w deszczu po 8 h minimum - można robić więcej jak kto chce. Umowa zlecenie na początek, umowa o pracę - musisz zdać egzamin z materiałoznawstwa co mnie rozśmieszyło bo poczułem się jak w szkole brakuje by jeszcze oceny wstawiali do dziennika za każdy dzień pracy. Do pracy przychodzisz 15 min przed 6 rano tylko po to by mieć przerwę praca za 9 zł z groszami , zakaz palenia w czasie pracy, zakaz trzymania przy sobie np kupka z kawą postawionego gdzieś pod ręką co dla mnie jest śmieszne to samo zjeść kanapkę między jednym asortymentem a drugim z tego co mi się o uszy odbiło nawet zdjęcie koszulki w upał jest karane, cóż tu więcej powiedzieć da się zasnąć nawet na stojąco oglądając każdy asortyment np podporę czy nakrętki. Atmosfera sztywna ale stabilna

Goryl

kierunek fizyczny bo umysł coś nie tęgi, choć tam ponoć dyrektory same i też nie pokształcone wysoko

klara

A na jakim stanowisku cię ta kasa interesuje? Kierunek umysłowy czy fizyczny?

gal anonim

Masz na myśli staż z Urzędu pracy? Po takim stażu zawsze jest zatrudnienie. Jak ktoś się sprawdza to raczej zostanie. Kasa na pewno nie powala, ale to tak jak wszędzie.

inessq

wybieram sie na staz finansowy do tej firmy, moze ktos moglby sie podzielic jakimis wskazowkami czy warto tam isc jak wyglada praca i czy oferuja zatrudnienie i jakie warunki ?/

Anatol Puszczyglon

Anonim, tak jest możliwość

Damian

Zależy do którego działu trafisz. Zarobki dla magistra 1200zł na rękę. Atmosfera - czujesz że nic nie możesz, a roboty tyle że można by 24h

kiks

Zarobki może nie powalają, ale nie oszukujmy się w Białymstoku ciężko o wysokie zarobki na poziomie np. Warszawy. Czyli podsumowując podlaski standard. Pozytyw taki, że pensja zawsze na czas, a nawet przed czasem bo zgodnie z umową termin mają do 10, a kasa zawsze jest na koncie pierwszego dnia roboczego miesiąca. Poza tym nie ma ciągłego stresu i niewiadomej czy cię nie zwolnią. No chyba ze się sam postarasz.

aaa

odswiezam temat. jak obecnie przedstawia sie praca w firmie?

on

taa, też się nieźle później w domu uśmiałem, kolejna [usunięte przez moderatora] podlaska firma

osoba po rozmowie kwalifikacyjnej

Tak jak wszystkie firmy na Podlasiu przyszłym pracownikom z wyższym wykształceniem po kilkumiesięcznym stażowym za 700 zł oferuje 1000 zł z groszami. A niestety za 1100 pracuje u mnie sprzątaczka na osiedlu... i nie wiem czy ma nawet średnie. Podlaska niewolnicza rzeczywistość doprowadzająca nawet nie do łez, ale do śmiechu że szukają takich naiwniaków!!!

Zostaw opinię o Palisander - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palisander