Opinie o Palisander w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Palisander. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Palisander o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palisander w Białystok

Jak szefostwo w Palisander traktuje ludzi?

zalezy o jakich ludzi chodzi z biura czy z placu magazynierzy traktowani sa jak bialy murzyn nie ma prawa glosu pracowac pracowac nie myslec - wszyscy udaja ze jest dobrze

Kamil

@Maniek jakie stanowisko zajmujesz jeśli można wiedzieć?

Maniek

Mi pasuje, jest w porzadku. Jak ktos juz pisal jak pracujesz tak masz

Krzychu

Praca ciężka ale dobrze płacą i umowa normalna. Pakiet medyczny tani i nie trzeba czekać na NFZ. Polecam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Palisander. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Sprzątanie biura?
Michal

A ja polecam palisandra. Wyplata na czas, pakiet medyczny za ktory fakt trzeba doplacac ale grosze i nie czekam rok do specjalisty. A pracowac trzeba jak wszedzie. Nikt za darno pieniedzy nie daje

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nowy

tak

byly

jesli firma palisander to taka wspaniala firma to dlaczego znikaja posty negatywne / czytam ostatnie ogloszenie o pracy np. oddzial poludnie brud smrod i prymitywne warunki pracy te nowoczene technologie to brudny namiot stoly i szafki to organizacja bylych pracownikow nawet umywalke musieli sobie zalatwic bo myli sie w wiadrze lub pralce frani tez pracownika obecnie firma - oddzial poludnie zatrudnia nieudacznikow bo nikt nie chce tam pracowac najlepsze ze nieudacznikom wolno wszystko siedziec z telefonem w lapie ma ochote pracuje nie chce nie pracuje za to magazynierzy - starzy sa traktowani jak bydlo - jeszcze jedna uwaga do pakietu medycznego pracownik doplaca do obiadow pracownik doplaca chyba ze jest okres zimowy to nazywaja to posilkiem regeneracyjny a ta kawa z exspresu to belkot jakiegos (usunięte przez administratora)

Kamila

Czy nadal dostaje się służbowy laptop ?

Huston
@Kamila

Zapewne, na czymś pracownik w biurze musi pracować. Nie da się tak jak w szkole, po dwóch lub trzech uczniów do jednego komputera ;) Jaka to różnica, czy dostajesz do pracy laptop, czy komputer stacjonarny? Ale na większości stanowisk są przewidziane laptopy.

Pragnę Was poinformować, że Palisander oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Umożliwia ponadto rozwój zawodowy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz daj możliwość skorzystania z pakietów medycznych. Jeśli brzmi to dla Was zachęcająco, to koniecznie odwiedźcie och stronę internetową - tam znajdziecie więcej informacji o samej rekrutacji, jak i aktualne oferty pracy: http://www.palisander.com.pl/kariera/ Czekam z wielką niecierpliwością na Wasze opinie!

Może przyszły pracownik
@Monika

Jak wygladaja awanse w Państwa firmie? Czy to prawda, że połowa wynagrodzenia pracownika fizycznego to premie a bez premi podstawa to minimalna krajowa? Dziękuję za odpowiedź.

Kamil
@Może przyszły pracownik

Na jakie stanowisko rozważasz swoje zatrudnienie? Zapewne wchodziłeś na oficjalną stronę internetową firmy i widziałeś jakie stanowiska wymagają obecnie obsady, dlatego ciekawi mnie, które z nich najbardziej Cię zainteresowało? Jestem ciekaw.

byly pracownik
@Może przyszły pracownik

obecnie pracownik dostaje trzy premie - wedlug jednego z prezesow jest to bat na niepokornych system plac jest jest skomplikowany i niejasny

Czy Palisander praktykuje "luźne piątki"?

byly

tak praktykuje ale tylko dla biura a szczegolnie gdy nie ma dyrektora

maly

nie ma czegos takiego jak "luzne piatki". ani w biurze ani na magazynie

tolek
@maly

BZDURY GDY DYREKTOR WYCHODZIL LUB BYL NIEOBECNY NA POLUDNIU BYL I JEST BAL PRACE KONCZYLI JAK IM PASOWALO

byly pracownik
@maly

czyzby gdy pracowalem pelny luz w biurze i koniec pracy jak komu pasuje

Wiecie czy Palisander udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Huston

Większość pracowników biurowych ma służbowe laptopy, a telefon to zależy od stanowiska. Obecnie nie ma w firmie pracy zdalnej, tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Kiedy rusza firma w Choroszczy

majkel

teraz szukaja pracownikow do magazynu. przenosza sie do choroszczy w dniach 8-13 czerwca

Benek

Podpowiedzcie czy jakieś obostrzenia w związku z wirusem zostały wprowadzone w firmie?

Agata

Witam Czy w związku z nowopowstającym centrum logistycznym Palisander w Choroszczy przewiduje się jakiś nabór,rekrutacje?

@Agata

caly czas sa rekrutacje. osobiscie firme polecam. wyplata na czas, dodatkowe ubezpieczenie i.t.p ludzid pracuja po kilkanascie lat, o czyms to swiadczy

Jak się pracuje z ludźmi z Palisander?

on

jak pracujesz to masz dobrze. jak jestes ciagle na zwolnieniach, urlopach to mizernie. za dobra prace dobra wyplata. rodzinna firma w pozytywnym znaczeniu.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Palisander? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Wynagrodzenie jest na dobrym poziomie

ciesla
@pracownik

ciekawe dla kogo - bo nie dla pracownikow fizycznych / chyba ze beda pracowac po 12 godzin dziennie

Tunia
@ciesla

Ale przecież nikt nie każe ci pracować fizycznie

Markos

Witam.. jak obecnie przedstawia się sytuacja z pracą na magazynie, jakie stawki, ile godzin pracy, ile dni i jak ogólna atmosfera na dziale? Pozdrawiam

Życzliwy

Witam. Zbliżają się święta a większość załogi ma dzieci. Może zorganizujcie jakies paczki dla naszych pociech? Mamy urlopy wypoczynkowe to może jakiś dodatek do urlopów? Social w firmie to ważna rzecz a tak dużo nie trzeba żeby pracownika zmotywować. To co napisałem to w wielu firmach jest standardem.

R.

Praca ciężka czy to na "magazynie" czy na warsztacie. Magazyn- przekładanie ton złomu w śnieg, deszcz, upał, mróz. Warsztat- codziennie po kolana brudny w kurzu itp. Brak wyciągów i wdychanie do płuc brudu. Premie w wypłatach także nie wolno chorować itp. 12 zł na start w ogołszeniu oczywiście z premią. Jedyny plus to jakis socjal tzn. Umowa, pralnia, woda. I tyle.

Brzydki

Takie pytanko. Jak obecność kamer w szatniach Palisandra ma się do Ustawy Prawo Pracy i określonego w niej należnego pracownikom poszanowania prywatności? Pozdrawiam cieplutko.

Zespół Palisander
@Brzydki

W strefie socjalnej w firmie Palisander nie ma kamer. Strefa socjalna obejmuje szatnie oraz toalety. Kamery są jedynie na placu firmy i w halach, gdzie są prowadzone załadunki i rozładunki, naprawy, itd.

Brzydki
@Zespół Palisander

Kamera nad wejściem do toalet w szatni przy warsztacie to, jak rozumiem, atrapa?

Zespół Palisander
@Brzydki

Kamera, o której pan pisze, znajduje się na korytarzu budynku warsztatowego i nie obejmuje zasięgiem pomieszczeń sanitarnych ani socjalnych. Działania pracodawcy w zakresie monitoringu pozostają w zgodzie z art. 6 ust. 2 lit. f RODO oraz art. 22 Kodeksu Pracy. Każdy z pracowników został poinformowany, co potwierdził własnoręcznym podpisem, o sposobie, celu oraz podstawach przetwarzania danych osobowych w Spółce. Przy wejściu na teren monitorowanych obiektów umieszczone są również stosowne informacje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub osobisty.

Zostaw merytoryczną opinię o Palisander - Białystok

• Jak się pracuje w Palisander?

Zobacz opinie na temat firmy Palisander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Palisander?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Palisander
2.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Elewatorska 11B
    15-620 Białystok