Opinie o Palisander w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Palisander. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Palisander o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palisander w Białystok

tak też tu pracuję

a kto to jest kolega sz. " co by sprzedał nawet psa" - bo jakoś nie mogę skojarzyć ....

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Juli
@Tymon

Jest ogłoszenie na Bialystokonline.pl. Poszukują na warsztat i magazyn. Próbować zawsze warto.

Obiektywny

Klimat warunki i płaca porażka. Nie polecam.

ciekawa

Aktualnie poszukują Kierownika Działu Utrzymania Ruchu - ktoś wie co stało się z obecnym i z czym wiąże się tak naprawdę to stanowisko ?

zator
@ciekawa

Obecny nadala jest ale może chce odejść ,

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Palisander. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Sprzątanie biura?
Leszno
Iza

@Pracownik myślę, że z tym pytaniem ciężko na forum, bo niekoniecznie pracownicy na tych stanowiskach, które Cie interesują mogą posiadać taką wiedzę, o którą pytasz. Może skontaktuj się bezpośrednio z firmą i zapytaj czy będzie prowadzona rekrutacja do nowego miejsca firmy Palisander?

A ja tak zapytam z innej beczki... Czy w nowym miejscu w, ktorym powstanie zaklad powstana nowe stanowiska pracy zwiazane z nowa technologia i rozwojem firmy? Czy pracownicy obecnie pracujacy mogliby sie starac o nowe stanowiska w rekrutacji wewnetrznej na rownych szansach? Chodzi o to zeby nie byly z gory wybierane dane osoby na dane stanowiska ale zeby kazdemu dac szanse. Macie tez naprawde dobrych pracownikow ale nie docenianych. Dajcie kazdemu rowne szanse. Dziekuje za odpowiedz. Ps. Chodzi o pracownikow warsztatu i magazynu

Iza

@Frendzel nie pracuję w firmie Palisander, ale nie potrafię zrozumieć jak pracownicy mogą pić w pracy nie myśląc o swoim bezpieczeństwie i tym bardziej innych. Ale skoro piszesz, że po pracy to wszystko wyjaśnia. Dlatego najważniejsze, żeby od razu pisać zrozumiale dla wszystkich swoją wypowiedź, by nie wprowadzić nikogo w błąd. Przecież pracodawca też mógłby zrozumieć Twój komentarz jak ja i pomyśleć, że pijecie w miejscu pracy.

Iza

@Frendzel chcesz napisać, że pijecie alkohol podczas pracy na terenie firmy Palisander? I nikt z Waszych przełożonych nie zauważył nic? Wiecie, że łamiecie przepisy BHP takim zachowaniem i nie tylko sobie możecie sprawić krzywdę?

Frendzel
@Iza

Po pracy. Barak w Poroslach. Juz przesadzacie z tymi podejzeniami wobec pracownikow.

do zespól Palisander

dawajcie śmiało za coś czego nie zrobiłem bo to już mnie rozwala od środka. Dyscyplina za co ?????????? Napiszcie na forum i to śmiało - odpowiem. A bronię tylko i wyłącznie ludzi i zawsze broniłem. Jak macie ochotę na face to face to nie ma problemu..... Ale na forum całej firm .... I napiszcie gdzie coś fałszywie napisałem ????? Gdzie skłamałem ??? Ja bronię ludzi a wy kogo ???? Jedna wielka rodzina ale poza magazynem i warsztatem...... Żałosne.... Nigdy nie unikałem konfliktów i nie unikam .. a jak przedstawiacie ludzi w/g siebie to niech odpowiedzą pracownicy a nie pisarz/ka na polecenie prezesa....

Frendzel
@do zespól Palisander

Dalej przezywasz? Przeszlo po wzieciu nowej wyplaty 2 tys. w nowym zakladzie? A jak kolega Sz..? do biura sie nie wybiera? To kiedy znowu pijemy w baraku?

Iza

@do zespól Palisander zawsze możesz napisać opinie o firmie Palisander, ale taką, w której nie będziesz opisywał pracowników i nie będziesz naruszał żadnego z punktów obowiązującego tutaj regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

heheh

A to dobre. Myślałem, że mi zajady ze śmiechu popękają. Możliwość awansu z magazynu, lub warsztatu do biura ? Napisz kto tak miał oprócz Włodka, Cielaczka i tej pipy Fafika. I piszę to o osobach na przełomie 15 lat. Z czego Cielaczek wrócił na podwórek, Fafik też odszedł. No to jak wygląda droga awansu ? To jest firma, w której liczą się tylko pieniądze i układy. Teraz jest zakaz robienia nadgodzin, później będzie nakaz przychodzenia na nadgodziny, bo człowiek się nie liczy. Oni myślą, że mają papiery własnościowe na ludzi. Z niewolnika nie ma pracownika...... To trzeba zapamiętać.....

Zespół Palisander
@heheh

Szanowny Panie „ojoj’ i „heheh”, Informujemy, że nie ma przyzwolenia na obrażanie naszych kolegów/pracowników. Obraźliwe komentarze, zawierające „pseudonimy”, umożliwiające identyfikację osób fizycznych, naruszają ich dobra osobiste i zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, są karalne. Wskazujemy, że w internecie nikt nie jest anonimowy, a adres IP jest zapisany w danych administratora forum GoWork. Rozumiemy pana rozżalenie spowodowane utratą dobrej pracy, choć przyzna pan, że firma wykazała dużo dobrej woli nie zwalniając pana dyscyplinarnie, tylko na własną prośbę.

Piesek

Jszcze Twoj kolega Sz... zostal co by sprzedal nawet psa. U innych wady widziales a u tej najgorszej k... nie. Kto tu dwulicowy jest.

Szczery

Dobre sobie. Dodam, że jak awansowali " fafika " to słyszałem jak prezes się śmiał, że jak go awansują to ludzie pomyślą, że jest tam możliwość awansu. Pękał ze śmiechu a wy teraz piszecie, że jest możliwość awansu. Kpina. Pisać prawdę lub nic nie pisać . Łgarze.

Iza

Wchodząc na stronę pracodawcy i w zakładkę Kariera mamy napisane, że w firmie Palisander jest jasna ścieżka awansu. Co to oznacza? Czy w firmie głównie rekrutuje się wewnętrznie i po jakimś czasie pracy zawsze możemy liczyć na awans? Dobrze byłoby wiedzieć, skoro tak dużo jest teraz ofert pracy: http://www.palisander.com.pl/kariera/

Zespół Palisander
@Iza

Witam, Zazwyczaj rekrutujemy na podstawowe stanowiska zewnętrznie. W przypadku, gdy dana osoba się sprawdzi i spełni oczekiwania, jak najbardziej istnieje możliwość awansu. Większość pracowników biurowych zaczynała od szeregowego stanowiska, zaraz po studiach, a dziś ci najlepsi są kierownikami lub dyrektorami. W przypadku pracy na magazynie/warsztacie, jest też szansa na awans, z możliwością przejścia również do biura. Wszytko zależy od umiejętności danego pracownika, jego zaangażowania, a także możliwości technicznych utworzenia danego stanowiska pracy.

ojoj

Jeżeli chodzi o kasę to nie ma co narzekać . Ale coś za coś. Jeżeli pracuje się "pod chmurką" to nie wiem czy to już tak kolorowo wygląda. Nie można za długo stać przy beczce ( mimo iż temp. -15 st.C ), krzywo też patrzą jak chcesz coś ciepłego się napić. Polary to mają kierowcy i biurowi, a ty masz być zahartowany. Czemu na zwolnienia ludzie chodzą, tacy to nie potrzebni są dla prezesa, ale warunków pracy to nikt nie widzi. Upał w lato, jesień zimno i mokro, a zima wiadomo. I jak to jest, że ludzie chorują ? Młody może zarobić więcej niż stary pracownik. Wystarczy, że nie ma rodziny, będzie robił nadgodziny, soboty i niedziele !!!!!! Kiedyś magazynier z 10 letnim stażem usłyszał, że jest gorszy od tych młodych bo nie robi nadgodzin. Nie ważne że to co młodzi robią w 8 godzin parami to doświadczony magazynier zrobi sam w 5 godzin. I jeszcze te szczucie dawaj więcej , szybciej (bo jak ktoś potrafi to do cna trzeba go wycisnąć ). Ludzie mają dość psychicznie i fizycznie i odchodzą. Są też tacy co to po cichutku cały czas bez wychylania się, aby do przodu. Mogą im nasrać do butów i nic cisza, nie przeszkadza. I najlepsi podpierdzielacze, mistrzowie kłamstw ( czyt. KOKO kierownik warsztatu notoryczny kłamca ), lizusy i szwagry prezesowe. Ulubione zajęcie węszenie afer i chodzenie z alkomatem, który musi się zwrócić. Pozdro dla ciężko pracujących i walić lewusów i konfidentów.......

Iza

@marcin masz rację to są dobre cechy pracodawcy. A czy inni pracownicy również są zadowoleni ze współpracy z Palisander? Możecie powiedzieć również o swoich doświadczeniach? Każda dodatkowa opinia może komuś pomóc w podjęciu decyzji o aplikacji.

Iza

@ciekawa chyba już został nowy znaleziony. Ale teraz są poszukiwani pomocnicy magazyniera i KONSERWATOR SZALUNKÓW http://www.palisander.com.pl/kariera/. Firma Palisander oferuje satysfakcję z pracy, rozwój osobisty i jasną ścieżkę awansu. Czy są tu pracownicy tej firmy, którzy mogliby zweryfikować słowa pracodawcy? Pomogłoby to w podjęciu decyzji o aplikacji wielu osobom.

marcin
@Iza

proacowalem w kilku firmach, ta wypada najlepiej. wyplata zawsze na czas, na konto, zadnych "platnosci pod stolem". na swieta kilka zl tez wpadnie jako bonus.dodatkowo pracodawca wprowadzil teraz pakiety medyczne dla wszystkich. ja osobiscie polecam.

3e4ry

@magazynier no to cale szczescie lepiej sie upewnic bo wiadomo jak to jest w ogloszeniu czasem jest co innego i w rzeczywistosci tez niestety co innego ale tutaj widac ze faktycznie solidna firma jest

magazynier

jest.

wiecznie zły chłop

Jeśli chodzi o pracę jako magazynier, cóż kolorowo to nie jest czasem można się poczuć jak na budowie. Pada deszcz / śnieg słońce pali - pracujesz jak leje mocny deszcz to dają się czasem schować w jakieś zadaszenie by dalej jakoś w miarę pracować jeśli pada znośnie nazwijmy to " mżawką " to zakładasz płaszczyk i robisz w deszczu po 8 h minimum - można robić więcej jak kto chce. Umowa zlecenie na początek, umowa o pracę - musisz zdać egzamin z materiałoznawstwa co mnie rozśmieszyło bo poczułem się jak w szkole brakuje by jeszcze oceny wstawiali do dziennika za każdy dzień pracy. Do pracy przychodzisz 15 min przed 6 rano tylko po to by mieć przerwę praca za 9 zł z groszami , zakaz palenia w czasie pracy, zakaz trzymania przy sobie np kupka z kawą postawionego gdzieś pod ręką co dla mnie jest śmieszne to samo zjeść kanapkę między jednym asortymentem a drugim z tego co mi się o uszy odbiło nawet zdjęcie koszulki w upał jest karane, cóż tu więcej powiedzieć da się zasnąć nawet na stojąco oglądając każdy asortyment np podporę czy nakrętki. Atmosfera sztywna ale stabilna

Zostaw merytoryczną opinię o Palisander - Białystok

• Jak się pracuje w Palisander?

Zobacz opinie na temat firmy Palisander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Palisander?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Palisander
2.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Elewatorska 11B
    15-620 Białystok