GORT Producent Urządzeń Gastronomicznych

Opinie o GORT Producent Urządzeń Gastronomicznych

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.

Firma GORT od prawie 20 lat z powodzeniem zdobywa światowy rynek, produkując najwyższej jakości sprzęt i innowacyjne rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii. Aby sprostać wymaganiom rynku nieustannie się zmieniamy, rozbudowujemy fabrykę, projektujemy kolejne innowacyjne urządzenia. W tym roku przyszła kolej na zmianę naszego wizerunku! Odświeżenie logotypu i całej idendtyfikacji wizualnej firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem  w naszej działalności. To kolejny krok w procesie zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji, oraz kontynuacja rozwoju firmy.

Wiemy, że podstawą dynamicznego rozwoju jest zgrany, sprawdzony zespół, dlatego dbamy o naszych pracowników. Oprócz licznych benefitów, staramy się utrzymywać niekorporacyjną, przyjazną atmosferę. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Jesteśmy otwarci na dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania związane z rekrutacją prosimy kierować na adres: kadry@gort.pl

Serdecznie pozdrawiamy!

hihi

Dobrze, że są odpowiednie benefity socjalne do tego.

Karol

Bardzo dobra firma jako pracodawca i wystarczy spojrzeć na puste forum żeby utwierdzić się w tym!!

Emilia
@Zmarnowany czas

Fajnie, że w firmie za spełnienie jakichś wymagań można liczyć na podwyżkę czy dodatki. Z tego co piszesz też łatwo stracić do nich prawo ale według mnie fajnie, że w ogóle jest jakaś szansa na dodatkowe pieniądze. Zawsze jest to dobra motywacja by się starać. Dlaczego określasz w taki sposób dyrektora firmy?

Martita

Czy ktoś pracował lub pracuje w tej firmie w dziale sprzedaży? Chodzi np. O stanowisko specjalista ds. Sprzedaży. Jakie warunki zatrudnienia i zarobki?

hihi

Dobrze, że są odpowiednie benefity socjalne do tego.

A taki jeden Nowy wpis
@hihi

Benefity... Nie rozśmieszajcie. Za długo tu pracuję aby wciskać taki kit.

Zbyniu Nowy wpis
@A taki jeden

(usunięte przez administratora) Ale to białostocki rynek pracy. Szkoda ze nie dają zarobków w ogłoszeniu. Prawda jest taka.ze co być nie robił nie zarobisz więcej niż stary pracownik. Wiec uważam ze powinien być przepis nakazujący w ogłoszeniu udostępnianie ile będzie się zarabiało. A nie czarowanie nowych. Ogłoszenia codzinnie są chyba ludzie zrozumieli co to za firma.

No wiesz Nowy wpis
@A taki jeden

A darmowy parking to co. Dodatkowo można poznać wielu fajnych ludzi pracował.tu chyba cały Białystok. Powinno się zwiększać podatki dla rotacyjnych firm.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w GORT Producent Urządzeń Gastronomicznych?

Zmarnowany czas

Praca na magazynie. Jak wszędzie plusy i minusy. Do pozytywnych rzeczy można zaliczyć nie za ciężka pracę, tylko raczej nie chodzi o to aby robić za marne grosze. Na podwyżkę trzeba czekać rok czasu(usunięte przez administratora)Dzień, dwa l4 i już zabierają jakieś dodatki. (usunięte przez administratora).

Emilia
@Zmarnowany czas

Daniel
@Emilia

Emilka Hehe szef się nie wygłupia.

Karol

Juzio
@Karol

Hehe dobre

dante
Kandydat

Witam, jak obecnie pracuje się na stanowisku montera w firmie GORT?

Operator
@dante

Krótko. Ogłoszenia wystawiane są drugi Dzień. Nabierają się tylko Ci co nie przeglądając ogłoszen codziennie

Teraz świetną opcją w firmie jest Dział Wentylacji. Fachowe zarządzanie, dobre wynagrodzenie, tylko mnóstwo roboty...

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Stolarz w GORT Producent Urządzeń Gastronomicznych? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Dziewczyny jaki styl panuje w Gort S.A.?

Martel
@Pytanie

Jest luźno, każdy może się ubierać tak jak lubi - może być garsonka i szpilki, a mogą być jeansy i trampki.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy!

Porażka firma

Firma nie daje bony świąteczne dla pracowników w tym roku.

Paweł

Jak często u was są jakieś fajne integracje?

Czy w firmie Gort S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Jakie szkolenia? 2h oglądanie filmu BHP z lat 80 w pierwszym tygodniu pracy i to tyle. Śmiech na sali

COVID 19

(usunięte przez administratora)Nikt Cię tam nie doceni, jechać z tak firmą. Wykonałem in robotę, po zakonczeniu spawania konstrukcji hali mieli mnie dac na inny dział, co do czego przyszło dostałem wypowiedzenie i tyle.(usunięte przez administratora)taka firmę, nie ma tam czego szukać. Kasa marna, płaci najniższą krajową a reszta pod przysłowiowym stołem i też cały (usunięte przez administratora). Śmiech na sali żeby spawacza TIG zarabiał takie grosze. Jechać z tą firmą.

tig
@COVID 19

jak spawasz jakieś marne konstrukcje to nie dziw sie ze (usunięte przez administratora) dostajesz, idz na rury, ktore swieca pod rtg to wtedy pogadamy czy potrafisz spawac.

Heisenberg
@COVID 19

Ciesz się Krzysiu ze Cię zwolnili bo byś sobie tylko zdrowie zmarnował na tej farmie troli. Twój główny oprawca kapitan wąs został zdegradowany i pracuje na produkcji, a Janek został zwolniony.

Gietacz

Jak z robotą na krawędziarkach w tej firmie? Widzę, że szukają. Da się dostać 3000 zł? Bo jak nie to nie opłaca mi się zmieniać nawet, przy 10 latach doświadczenia.

Operator
@Gietacz

Nie da rady płaca lipnie

Gietacz
@Operator

Aha, czyli nie ma co się ruszać. Dzięki za informację.

Przemysław
@Gietacz

A z ewentualnymi nadgodzinami jest szansa, aby osiągnąć pułap zarobków na poziomie 3000 zł netto? W ogóle to chciałbym ustalić, czy nadgodziny w firmie tej często się zdarzają? Liczę, że z Twoją pomocą dowiem się tego.

Niestety moje doświadczenia z firmą nie należą do najbardziej pozytywnych w moim życiu. Całe szczęście udało mi się stamtąd szybko uciec. Ludzie w firmie jak wszędzie - są ciekawsi, z którymi można o wszystkim pogadać, tacy, którzy tylko nadsłuchują, żeby wkopać u prezesa. (usunięte przez administratora)W samej firmie raczej nie ma co liczyć na rozwój, raczej jest to praca w ciągłej stagnacji. Ekspres do kawy i jedzenie pokoju pokazowego tylko dla wybrańców. Kuchnia socjalna to mała, stara klitka - aż śmiech, że firma sama robi sprzęt gastronomiczny. Je się przy biurku i nie ma określonej godziny przerwy, wiec trzeba się przygotować, ze gdy głodny wyczekujesz obiadu w domu, ktoś o 14 zacznie podgrzewać kiełbasę, a potem zje ją naprzeciwko Twojego biurka. (usunięte przez administratora)

Jacek
@Pracownik

Doprecyzujesz jaka jest to kwota, tzn. jakie jest wynagrodzenie i ile dostaje się "pod stołem" i co to właściwie znaczy? Dzięki.

@Pracownik

oczywiście zgadzam się ze twoja opis. (usunięte przez administratora) zarząd firmy :D

@Jacek

zalezy premia min 100 zl. Nie ma Bony świątecznie itp. tylko zarobki to lipa Firma chciwy :D

Daniel

Oczywiście racja

@Jacek

(usunięte przez administratora) Po roku pracy dostaje się bon na paliwo, bodajże 50 litrów miesięcznie. Z tym, że jakikolwiek dzień urlopu albo L4 dyskwalifikuje od tego dodatku. Czyli weź jeden dzień L4, opieki na dziecko albo bezpłatnego urlopu i zostajesz z wypłatą (usunięte przez administratora)

Martita

Jacek
@Martita

Pisałaś kilka miesięcy temu. Czy zdecydowałaś się na złożenia CV i podjęłaś zatrudnienie? Jeśli tak, podziel się na forum informacjami dotyczącymi rozmowy kwalifikacyjnej i warunków zatrudnienia.

Elektro

Cześć jakie stawki mają spawacz w gorcie, ile wyciąganie za miesiąc. Pozdrawiam :)

Alicja

To forum służy wyłącznie do zamieszczania opinii o Gort jako pracodawcy. Proszę przestrzegać przeznaczenia tego forum i dodawać wpisy tylko tego typu. To miejsce ma być wartościowym źródłem informacji o Gort jako pracodawcy. Czy w związku z tym, pośród Was znajdzie się ktoś, kto mógłby przedstawić swoje doświadczenie wynikające z zatrudnienia w tym miejscu?

JESZCZE pracownik

Pracuję na produkcji jedenaście lat. Przetrwałem trzech dyrektorów, więcej kierowników a jeszcze więcej pracowników. Ogólnie nie jest tragicznie. Płaca na czas, choć chciało by się więcej. W tej chwili mam niecałe dwa tysia (usunięte przez administratora)Trochę mnie drażni jak młody pracownik dostaje tylko stówkę mniej ale co tam... cudzej kasy nie liczę. Co do podwyżek to taką otrzymałem jakieś dwa lata temu od Wiktora. Bo żeby jakiś kierownik się stawił za pracownikiem co do wynagrodzenia to można zapomnieć. Był (z tego co wiem) tylko jeden taki przypadek. Pozdrawiam szlifiernię z tego miejsca. Za każdym problemem trzeba samemu latać, bo kierownicy boją się dyrektora. W końcu nie dziwię im się. Nie wiem dokładnie ile zarabiają więc nie będę pisał żadnych cyfr ale za taką kasę żaden z nich nie wychyli się do dyrektora i nie wstawi się za pracownikiem (usunięte przez administratora). Zbyt dobrze mają. A jak się ma do nich sprawę to odsyłają jeden do drugiego lub samemu trzeba latać i załatwiać. Drogi służbowej brak. Nie dziwię się też Wiktorowi. Zostać dyrektorem takiego zakładu w tak młodym wieku. (usunięte przez administratora) Ktoś powie, że Pawlak też był młodym dyrektorem. Owszem zgodzę się, ale za Pawlaka można było dorobić nadgodzinami czy sobotami, ale pytam po co, skoro można przerobić te "blaszki" w osiem godzin(usunięte przez administratora). Jeśli przyjść pracować do GORTA to tylko na przyuczenie. Tak jak to zauważyłem na giętarkach. Przyjdzie, popracuje dwa-trzy lat i ucieka z zakładu bo ma już doświadczenie. Ja też szukam pracy. Po jedenastu latach mam dość monotonii. Szukam już dłuższy czas, ale nic ciekawego nie trafiłem. Kasa może byłaby lepsza w innej firmie, ale wiem, że w innym zakładzie trzeba ciężko pracować. A tu jest robota to robisz, nie ma to ściemniasz. Praca ogólnie podoba mi się. Szkoda tylko, że morale spadają. Moja opinia to: Wynagrodzenie- Nie jest źle ale i dobrze nie jest. (usunięte przez administratora) kierownicy- lękają się dyrektora. Żadnej sprawy nie załatwią. Nadają się tylko do poganiania ludzi do roboty. Można też postać z nimi i pogadać o dupie Maryny bo o niczym innym. Współpracownicy- Jak w każdym zakładzie są ludzie ok., mniej ok, ludzie kierowników, ludzie dyrektora. Trzeba jakiś czas popracować aby się na nich poznać. Pozdrawiam "cytrynę" mego najlepsiejszego kolegę z zakładu. Z resztą co tu pisać. "Cytryna" przyjaciel wszystkich. dyrektor- trzeba się przyzwyczaić do jego wypowiedzi choć czasami potrafi zaskoczyć jakąś złotą myślą. Kadra- jestem z produkcji więc nie wiem jak tam jest. Bywam na górze rzadko, ale da się załatwić to i owo. Jedno mnie drażni. Kiedy schodzą miłe panie z góry i nic się nie odezwie do szarego pracownika. Ani cześć ani pocałuj w dupę. Są wyjątki oczywiście i to jest bardzo miłe gdy idzie jakaś niewiasta, przywita się, uśmiechnie. Ale to są pojedyncze przypadki. Dziewczyny!!! Uśmiechajcie się. Czy poleciłbym zakład komuś innemu? O ile na jakiś czas lub do przyuczenia się na maszynie to TAK. Pozdrawiam. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.

Xxx
@JESZCZE pracownik

"Wynagrodzenie -nie jest źle ale i nie dobrze "... Firm płaci na umowie najniższa krajową, (usunięte przez administratora)

tehace
@JESZCZE pracownik

nic sie nie zmieniło :)

Alicja

Znajdziecie na oficjalnej stronie gort s.a kilka ofert pracy. Poszukiwany jest m.in. project manager. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalne zarządzanie projektami, planowanie i budowanie długotrwałych kontaktów handlowych. Kandydat powinien charakteryzować się posiadanym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Powinien znać również jeden język obcy i mieć prawo jazdy kat. B. Ze swojej strony pracodawca oferuje m.in. atrakcyjne wynagrodzenie. Jaka forma zatrudnienia może zostać zaproponowana przez gort s.a?

Zostaw merytoryczną opinię o GORT Producent Urządzeń Gastronomicznych - Białystok

GORT Producent Urządzeń Gastronomicznych