Opinie o Auto Park Sp.j. Czarnik i Spółka Autoryzowana Stacja deazerska Toyota w Białystok

counter
1 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Auto Park Sp.j. Czarnik i Spółka Autoryzowana Stacja deazerska Toyota?

kazimierz Nowy wpis

odradzam wszystkim. Szczegolnie wspolpraca z Kazimierzem - malutkim czlowieczkiem - sie wam nie spodoba. Omijać szerokim łukiem!

Mona

Serwis najgorszy z możliwych , taki mi zrobili przegląd , ze zafundowali mi wymianę silnika w aucie po niespełna 200 000 km , takich maja „ fachowców” miałam ich podać do sądu, ale nie chce z gownem się bić, niszczą części, a potem wmawiają , ze ktoś to inny zrobił , koszmar po prostu , za długa historia, aby opowiedzieć , omijajcie szerokim łukiem , ja już nawet żarówki u nich nie wymienię bo strach , tam pracują uczniowie praktykanci , a nie fachowcy , fachowcy pouciekali i pracują dla siebie

Iza Nowy wpis
@Mona

@Mona, rozumiem, przykre. Niemniej zauważyłam, że wymieniasz praktykantów, a nie ukrywam, że chciałam tu sprawdzić, czy serwis przyjmuje nowych pracowników. Z góry dziękuję osobom, które mnie poinformują.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 450 dni.

Czy często w firmie Auto Park Sp.j. Czarnik i Spółka Autoryzowana Stacja deazerska Toyota zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mikołaj

Całkowity brak kompetencji i profesjonalizmu. Z serwisem trudno się połączyć, jeżeli już to poco Pan dzwoni, jedź Pan gdzie indziej. Jeszcze biorą się za Lexusa.

Lean

czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w tej firmie ?? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Park Sp.j. Czarnik i Spółka Autoryzowana Stacja deazerska Toyota - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.