Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

obserwator z firmy

...2) Prosze Państwa... z tylu opini pozostało tylko tyle... czy to nie jest interesujące... czy administrator decyduje (pod presją właściciela firmy), jakie opinie wychodzą na światło dzienne... A może to wszystko prawda i firma boi się skandalu!? Odowiedzie sobie sami, to daje do myślenia i stawia niezbyt w dobrym świetle firme. Kiedyś pisałam że lubią "zamiatać brudy pod dywan" i to się sprawdza po woli wszystko... widać że co niektórzy jednak pracownicy mają racje... warto się będzie przyjrzeć co niektórym osobą w firmie...

PK

Firma [usunięte przez moderatora]i fakt obiecuje złote góry. Praca ponad siły i niepłacenie za przepracowane dni i godziny! Stosowanie [usunięte przez moderatora]przez kierowników obiektów za zgodą dyrekcji! Tak panie [usunięte przez moderatora]nic dziwnego że kierownicy są bezkarni i traktują swoje obiekty jak folwarki jak pan na to pozwala i toleruje to bo pan o wszystim wie co się dzieje! Ja dotrzymałem słowa a pan nie bo pan ma ludzi za nic! Ale niech pan wie że ten się śmieje co się śmieje ostatni. Są sprawy które nie są przeterminowane i sąd pracy chętnie się nimi zajmie. Firma nie godna polecenia i [usunięte przez moderatora]pracowników na godzinach i dniach pracy nie płacąc za nie!!! [usunięte przez moderatora] na stanowiskach w dc system!!!

ACD
@PK

Pomyśl o tym co Ci napisałam?!

pokusa

Opinie kogoś w firmie uraziły bo były prawdziwe?! Wyczyścili nie odpowiadające im wypowiedzi twierdząc że naruszają regulamin: ha...ha...ha... . Bzdury! Kłamią i nie płacą za nadgodziny, stosują [usunięte przez moderatora], obiecują złote góry a potem mówią że są w porządku. Ta firma to totalna pomyłka, wykorzystująca naiwność i łatwowierność ludzi a nadodatek wykorzystując pieniądze unijne nie wywiązuje się z umów. Umowy są [usunięte przez moderatora]i również listy płac, nic nie mają wspólnego z rzeczywistością! Firma godna porzałowania i nie polecałabym pracy u nich. [usunięte przez moderatora]

Anna Maria

Dziwna firma, jeśli zwalnia się dyrektorkie o tak bez zdania racji! Ale narpierw proponuje się jej stanowisko kierownicze, które przez dziesięć lat miała i awansowano ją potem na dyrektorkie które słusznie jej się nalerzało a teraz spowrotem znowu na kierownika! Ciekawe czy pan [usunięte przez moderatora]. lub pan [usunięte przez moderatora] zgodziłby się na taki układ może, bo oni na tym co robią w firmie napewno się nie znają kompletnie i niekompetętne osoby na stanowiskach obsadzają, a może mają jakiś cel w tym! Są ludzie ponad dyrekcie którzy kiedyś rozliczą obecną dyrekcje za to co w dc system się dzieje i kogo i gdzie obsadzają na stanowiskach.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
betiii2@

Myślicie że my kierownicy mamy letko w firmie!?! Tak wam się tylko wydaje,musimy robić to co nam dyrekcja karze, inaczej zwolnienie i dowidzenia z firmy. Faktycznie że nasi pracownicy na obiektach mają marne pensje ale to zależ od dyrekcji. Zawsze znajdą naiwnych którzy będą pracować za takie niskie wynagrodzenie, taka jest polityka firmy i to od nas wymagają i nic tego nie zmieni napewno, chyba że chyba że faktycznie zmieni się cała dyrekcja ale to nie nastąpi napewno nigdy!!!

Tedi

Wasze żale nic tu nie dadzą! Dyrektor[usunięte przez moderatora] i dyrektor[usunięte przez moderatora]mają gdzieś to co piszecie o firmie dc system! W firmie kumoterstwo i znajomy znajomego kryje w tej firmie, dorze mają właśni ci ludzie, zwykły szarak jest nikimi jesteśmy w tej firmie nic nie zrobią a brudy zamiatane są pod dywan u nich bo z nie potrafią sobie radzić z nimi!!! Pewnie znowu wyczyszczą tą strone bo tylko to potrafią wyłącznie, a zapomniała bym że na integracyjnych spodkaniach tylko chwalić się potrafią swoimi wynikami pracy ale zapominają o tych dzięki komu je uzyskali, na wyjazdy mają a na podwyszki nie a w dalszym ciągu jest to najgorzej płacąca firma jaka jest w stolicy. Nie mówiąc o tym jak jesteśmy traktowani przez przełożonych!!!

dc premium

Wszyscy myśleliśmy że reforma w dc coś pomoże i niektórzy mylili się. Reforma na premium psuje w dalszym ciągu opinie,bo co z tego że nazwy są zmieniane jak ci co oszukują i tak będą nas oszukiwać w dalszym ciągu: kierownicy swych pracowników, dyrektorzy swych menadzerów i kierowników itd. Firma nie słowna jak była i jest w dalszym ciągu, był [usunięte przez moderatora] i zostanie aż firma dc przejdzie prawdziwą reforme kadrową na samej górze albo Firma "umrze śmiercią naturalną". Nie polecała bym pracy w dc system na żadnym stanowisku u nich!

anonim z W-wy

Faktyczkie są w tej firmie porąbane kierowniczki,jedna straszy mnie że wywali mniez z roboty a pretekst i i powód zawsze się znajdzie tak mówi. Jakaś rąbnięta ona jest i coś z główką nie tak ma ale podobno nie jednego tak już tu na obiekcie załatwiła pracownika! Niech spróbuje, gdzie znajdzie ona takich naiwnych za takie grosze jak płaci, a wszystko na supermarkiecie na meblowym w stolicy na jagiellońskiej,niech zima przyjdzie to jej się odechce naprawde!!!!

@@@@@

Firma dc-system specjalizuje się w [usunięte przez moderatora] i obiecuje złote góry. Jeśli chcesz stracić zdrowie to możesz u nich pracować a za swoją prace siedmiodniową dostaniesz jałmużnę z którą nie będziesz wiedział człowieku co zrobić. [usunięte przez moderatora], to jest domena firmy dc system. Przeciesz muszą mieć pieniądze na swoje wyjazdy integracyjne, przeciesz za swoje pieniądze nie będą się bawić, od tego jesteśmy my abyśmy ich sponsorowali i pokrywali wszelkie koszty, ale czegokolwiek od nich się doprosić to lepiej nie mówić! A z tymi związkami zawodowymi to dobry pomysł, tylko musimy się zorganizować i zarejestrować je a firma nie będzie miała wyjścia i będzie musiała je zakceptować!!!

pestka

Nic w firmie nie pomoże a napewno związki zawodowe! W firmie niektórzy kierownicy i dyrektorzy mają udziały w firmie i dlatego tak jest, a że zaropki to marne to prawda i nic się w tym kierunku nie zmieni bo podstawowa czysta pensja kierownika obiektu to około trzy tysiące to fakt, do tego różne dodatki są. Dajcie spokój nic nie zmienicie, podobne firmy płacą więcej i nie takie wymagania mają. Zmieńcie firme szczerze radze!

Stefan W-WA ul.Jag.82.

Jak by pozwolili nam za związki zawodowe w firmie napewno sytuacja w firmie by się nam poprawiła. Nasi przełożeni z szacynkiem by traktowali nas a dyrekcja by nie pozwalała swoim kierownikom aby ludzi jak [usunięte przez moderatora] traktowali na obiektach!!! Musimy zacząć walczyć o swoje i założyć wolne związki zawodowe!!!

Andrzej z łodzi

Nie lepiej jest w dc-system u nas w łodzi!!!

Tylko ktoś nieodpowiedzialny z biura mógł tak napisać.

Nieroby analfabeci,pracować wam się nie chce!!!

Tedi

Szkoda słów na tą firmę,kumoterstwo i tylko todzinne układy w tej firmie a dyrekcja to naprawde toleruje.

Aron - 2011-07-28 20:38:51 Firma nie godna polecenia. Pisałem tu ale widze że firma wyczyściła cały profil, nie odpowiadały pewnie komuś opinie z firmy bo były zbyt prawdziwe. Polecam blig na temat firmy dc system, to były albo obecny pracodawca go założył bo zbyt wiele rzeczy tam się zgadza i potwierdza. OCENA FIRMY NEGATYWNA O takie Polskie walczyłem. LechuW.

Aron

anonim z dc system

Faktycznie porąbana firma,[usunięte przez moderatora],nie płacą za nadgodziny i dodatkowe dni. Dodatkowo co niektóre kierowniczki mineły się z powołaniem,zaczym być kietownikiem obiektu to powinna być el-komendante w obozach pracy. Ale co tam pisać jak dyrekcja na to zezwala i toleruje.

Sławek

Prawda,firma rodzinna. Swoich znajomych wynagradza się ładnie: np.zwykły kierownik ma przeciętną miesięczną pensje 3500zł,doo tego prowizja,premia i innedodatki,weekendy wolne,auto służbowe,wyjazdy integracyjne itp. Na pensje jednego kierownika obiektu można w obecnej chwili w dc utrzymać pięciu pracowników sprzątających. Taka jest prawda i nie jest to wysane z palca,tylko o tym się nie mówi,wręcz zabrania się mówić o tym z polecenia dyrektora.

Jola-metr.

Pracowałam w firmie dc-system i nie polecam pracy u nich szczerze! Dałam tu opinie o nich ale ktoś usunoł ją,więc pisze jeszcze raz omijajcie ją z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo