Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

10. lat

10 lat u nich pracowałam a teraz doprowadzają do tego że sama musze się zwolnić

@10. lat

Nie ty pierwsza i ostatnia tak kończysz! Firma od momentu od kiedy rządzą się zmieniły i w firmie kumoterstwo jest to większość dobrych i wykwalifikowanych pracowników musi samemu odejść bo do tego są zmuszani! A jak mają sposobność to z byle jakiego powodu sami zwalniają dobrych i pracowitych ludzi.

czarna mamba

Ludzie, nie rozsiewajcie plotek, bo to co piszecie tak do końca nie jest prawdą. Fakt, że DC to już nie ta sama firma, która była za czasów Prezesa Dziewulskiego czy Prezesa Szmytta. Pracowałam tam parę ładnych lat jako kierownik obiektu i wcale nie doszłam do tego stanowiska przez "łózko", ani jakieś rodzinne czy koleżeńskie układy. Zaczynałam pracę jako zwykły pracownik utrzymania czystości. Na to żeby zostać kierownikiem naprawdę ciężko pracowałam. Jak widać z powyższych opinii większość z was interesują układy kierownik-dyrekcja a nie praca.

@czarna mamba

Zwykły pracownik jest zastraszony, większość wypowiedzi wydaje mi się że umieszczają pracownicy biurowi z tego co widzę, choć to moje spostrzeżenie jest tylko. Ja też przerzedłam wszystko od podstaw a na końcu mojej pracy zaszłam chyba co na niektórych za wysoko. Również ciężko harowałam aby osiągnąć to co osiągnęłam w firmie, ale też widziałam jak co niektórzy śli na skróty aby awansować i zaistnieć w firmie!

Mnie to dynda !!!

Ludzie napisałem Ludzie z dużej litery kieruję te słowa do tych co wyzej pisza wybaczcie, ale jesteście paranoikami (choroba psychiczna) i udajcie sie do psychiatry. Wskazane Wam są silne leki psychotropowe. Będzie Wam lżej żyć i innym nie będziecie psuli humoru. Dostaniecie grupę inwalidzką, a na psychicznych jest spory dodatek. Zatrudnią Was prawie w kazdej firmie sprzątającej i kasę przyzwoita dostaniecie. Nikt Wam nie będzie mówił że coś robicie nie tak bo wariatom nie zwraca się uwagi. Ale kiedy przegniecie to zamkną Was w wariatkowie na jakiś czas tam jest ciepło i jeść dają i pracować nie trzeba, a renta leci. O ile nie zrobicie tego to jako zdrowi obywatele możecie stanąc przed sądem za pomówienie. Przegracie sprawę bo nie stać Was na dobrego adwokata i zostaniesz sieroto jedna gołodupcem. Sprawę przegrasz karę trzeba zapłacić komornik zabierze Ci resztki jakie posiadasz i skończysz w pod mostem, a zima idzie. Nie życzę Ci takiego końca ale przewiduję ze tak możesz skończyć. Pozdrawiam i życzę milszego zakończenia. :)

anonim z firmy
@Mnie to dynda !!!

Właśnie widać jakich ludzi zatrudniają! Wstyd i hańba że tacy ludzie właśnie pracują w dc system. Mogą skarżyć i ciągać po sądach jak chcą, ostatnim okresem firma przegrywa sprawę za sprawą ze swoimi pracownikami. DC system to firma na nierobów na stanowiskach i ich członków rodziny! Mnie też to dynda co się dzieje w firmie bo rąbie ich na chemii i środkach czystości aby potem sprzedać konkurencji albo na bazarze. Z tego co wiem to nie tylko ja tak robię!

nieznajoma

witam ja osobiscie niemam nic do firmy ale za to do pracownikow tak ja rozumiem ze firma zatrudnia ludzi z grupami i ok ale jezeli zatrudnia osoby chore psychicznie to niech takie osoby pracuja same a nie z innymi pracowalam z taka osoba i przez nia firma niechce dac mi drugiej szansy chociaz to nie ja jestem winna odeszlam bo przez nia trafilam do szpitala i prawie miesiac bralam leki na nerwy ale juz ok tylko ze musialam odejsc takie osoby doluja inne normalny czlowiek moze dostac swira z takimi pozatym jak odeszlam zaczela mnie szantazowac ze zglosi mnie do urzedu pracy i nietylko przeciez w ten spobob zaszkodzila by firmie do tego jej obgadywanie wszystkich ludzi i dlatego niechce z nia nikt pracowac wszystkie osoby ktore z nia pracowaly same sie zwalnialy bo nekala je nieraz przez nia plakaly i zle ja wspominaja ja niemuwie ze wszystkie sa takie ale ta jest wyjatkowa firma jest ok wyplacalna ale pracownicy ?

@nieznajoma

Znałam taką jedną kierowniczkie która miała nie równo pod sufitem! Dzięki bogu odeszłam do konkurencji i jestem spokojna że nikt mi tyłka nie obrobi i nie patrzy na ploty tylko na moją pracę! Tak firma za trudnia osoby z grupą ale nie którzy kierownicy nie są do nich przygotowani albo w ogóle nie powinni być zatrudnieni w dc system bo nie mają pojęcia! Znałam jedną kierowniczkię która miała osoby niepełnosprawne pod sobą bo sama w przyszłości była w szpitalu psychiatrycznym więc ją mianowali i dali parę osób z grupą. Okazało się że dyskryminuje osoby niepełnosprawne i gnębi. Zgłosiłam dyrekcji i okazało się to że jest to za przyzwoleniem dyrekcji dc system! Więc przestań bronić firmy, ja tam pracowałam od początku prawie i przerzedłam wszystkie szczeble firmy. Na koniec jak zaczęłam bronić pracowników najniższego szczebla zarząd zaczął kombinować o wymianie co niektórych swoich członków. Znalazłam lepszą i normalną firmą bo dc system to już pogrążyło się i upodliło i nie ma renomy takiej jak wiele lat temu. Teraz to znajomki i kumoterstwo i chodzenie do łózka aby awansować! Ta firma schodzi na psy.

ASC

Z wieloletnie pracy w dc system, stąd te informacje i znajomość z ludźmi z którymi pracowałam od początku firmy!

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

ACD

Co innego mówią co innego piszą na umowie a inaczej Cię wynagradzają. Jak chcesz u nich pracować musisz być ostrożny bo cię mogą rąbać na godzinach i próbować urywać stawkę.

ADAM KULIS

pisze do pana (usunięte przez administratora)z obiektu bank Milenium zaluje ze tak się stało patrzebuje jakiejś pracy zawiodłem pana, pan był dla mnie dobry ale ja tego nie doceniłem przepraszam panią małgosie za wszystko i pana proszę o kontakt adamkul1985@wp.pl

BYŁY PRACOWNIK I SZCZĘŚLIWY
@ADAM KULIS

Nie poniżaj się! Jest tyle pracy w o podobnym profilu i nawet lepszych stawkach! Tu robią z ludzi śmieci przecież, są firmy które nie traktują ludzi jak śmieci, trzeba tylko poszukać. Uwierz w siebie!

ADAM KULIS

czesc jestem pracownikiem impelu ostrobramska 77 i myslalem ze bendzie dobrze ale jak podpisałem umowę to było 1090zl brutto a milo być 1500 brutto jestem zawiedziony firma obiecala wszystko pracowanie w godzinach pracy za nockę byłem tak najwny zaluje tego

BYŁY PRACOWNIK I SZCZĘŚLIWY

Faszystowska organizacja pracy!

ANONIMKA
@BYŁY PRACOWNIK I SZCZĘŚLIWY

Muszę przyznać że ostre wypowiedzi tu są. Dowiedziałam się o tej stronie od współpracowników, pracuje od roku i jeszcze tak porąbanej firmy nie widziałam, kłamią, oszukują przełożeni i myślą że wszystko wolno im. Zgadzam się z wyżej wymienionymi wypowiedziami, nic ująć nic dodać!

Wyzysk uczciwych ludzi przez kierownictwo, zero jakiegokolwiek doświadczenia w branży utrzymania czystości, tak funkcjonuje dc-system z w-wy z ul.Marsa. Kłamią, oszukują, kręcą na każdym kroku, nawet nie potrafią wynagrodzenia normalnie wypłacić bo urywają stawki!

bubu

pacany nie firma dc-system poziom -1 pracowałem tam to już wiem jak na taka mende się trafia która dyryguje pracownikiem

ADAM KULIS

czesc pracuje w impelu obiekt cyfrowy Polsat jest super mila atmosfera

AREK@w-wa

Czują się bez karni, stosują [usunięte przez administratora] pracowniczy a jak ktoś im próbuje się przeciw stawić to nawet grożą pracownikowi!

AREK@w-wa

Tak kolego. Nie boją się nikogo bo jeden kryje drugiego, nic nie można zrobić i nie ma do kogo iść na skargie! Do kogo pójdziesz, do dyrektora który z kierowniczką do jednej klasy w szkole chodzili!?!? Mobbing, terror pracowniczy i nawet jak trzeba to i w sądzie to powtórzę i magie powiedzieć! Znam przypadki jak kierowniczka nasłała zbirów na pracownika i tak go poturbowali że w szpitalu się znalazł a policja umorzyła dochodzenie z braku świadków itp. ODRADZAM PRACE W DC SYSTEM (usunięte przez administratora)

Anonim z DC SYSTEM

LUMPER PROLETARIAT DC SYSTEM!

obserwator z firmy
@Anonim z DC SYSTEM

Dodać do tego jeszcze 'mafia'

Justysia

Czytaj dokładnie to co ludzie piszą to będziesz wiedzieć.

Akl

W dzień kierowniczka a w nocy kochanka tak można określić co niektórą ........

dyr

dzień dobry pisze do firmy dc-system żeby firma sprawdziła pana kierownika Kamila z banku millenium żarna 2a. Bo bujde z tym do telewizji opis za grożenie mi w miejscu pracy ze kierownik mnie zwolni i stosowanie mobbingu w pracy żeby zatródnial kolejnego znam swoje prawa sptkamy się w sadzie dzięki wam i kamilkowi kierownikowi który był nie jak kier tlko nie powiem czym zrobie wam renome w wawie

dyr

tak firma robi pracownik przydzi do pracy i ja okarada worki na smieci rozne płyny do kibla papier toaletowy byłem świadkiem jak brygadzistka dawala pracownikowi srodki czystości do domu każdemu to jest firma może za kase to robiła nie powiem kto. bank millenium na na Zeryna 2a ciekmawe czy kierownik o tym wie może zadz do niego albo złoze mu wizyte w firmie marsa 56b

adam

ciekawe czy administrator strony usunie wypowiec jak jedna osoba pujdzie z tym do telewizji z tym co się dzieje w tej firmie brud i ubóstwo jak się ludzi traktuje tak nie ma za granica jak w tej firmie (usunięte przez administratora) benda zaciekawieni tym faktem

@adam

Jesteś przegrany na starcie, nic nie zdziałasz. Nie ty pierwszy i ostatni jesteś oszukany i okradziony z wynagrodzenia.

@Justysia

co co mam zrobić miałem zalatwiona robote przez kierowniczke z sejmu ja nie myslalem ze pan Kamilek bendzie takim fiutem ze mnie zwolni z pracy ze brudy poznałem w firmie pjanstwo ze się odgrazał mi się ze jak nie bende robil tego co on by chciał to mnie zwolni z pracy i zwolnil mnie przez kamile brygadzistkę z pleya i cała rszte nie powiem czym sa oni. napisz do mnie oki

@adam

Ja tez pracuje tam od samego początku firmy i powiem tak, możesz zgłosić ale oni się wyprą wszystkiego. Ja też praca po znajomości w tej firmie, sami znajomi ze szkół i znający się od wieków jeden drugiego, więc jeden drugiego kryje-takie życie. Jestem między wronami więc muszę krakać razem z nimi, żeby sytuacja się poprawiła w firmie trzeba było by wymienić od podstaw całe kierownictwo-kadry i część zarządu, inaczej dobrze nie będzie, po mianowali się na różne stanowiska i kręcą lody nie bojąc się nikogo. Kto z was dostaje dotacje za to że jest z innej miejscowości i musi wynajmować mieszkanie? Pewnie żaden ze zwykłych pracowników a kierownicy otrzymują pełne 100% zwrotu za wynajem mieszkania! A kto otrzymuje dodatek za rozłąkę z rodziną że dojarza z daleka z miejsca którego mieszka do miejsca pracy? Pewnie żaden zwykły pracownik a kierownictwo i kadry otrzymuje taką rekompensat nie licząc premii itp. dodatków. Taki proceder w firmie jest od wielu lat że zwykły człowiek jest zerem w firmie dc system.

adam kulis
@Justysia

a jesli mam nagranie jak kierownik spoufala się z brygadzistka w banku milennium na zeryna 2a sposób nie powiem jaki? to jest moje zabespieczenie jak by mi cos stało i tyle ciekawe jak by to zobaczyla telewizja nara? za to ze mnie zwolniles to ci zrobie opinie tak jak mi, bo do sadu z tym nie pujde tylko zobaczą to wszyscy w internecie ciekawa jaka bendzie opinia dla firmy

@adam kulis

Ja też spoufaliłem się ale z kierowniczką i doszło do wiele więcej z nią. Było wszystko dobrze do momentu jak dowiedział dyrektor i postanowił mnie się pozbyć bo on też był w zażyłościach bliskich z tą kierownik co ja. Podziękował mi z dnia na dzień. Mam też nagrania i powiedziałem mu o tym ale on się roześmiał i powiedział mi że nikt mi nie uwierzy. Tobie też nikt nie uwierzą, chociaż możesz próbować. POWODZENIA.

Wiola
@Justysia

Jeszcze w latach 2000/2007 ta firma miała renomę, teraz jest to firma jedna z wielu gdzie nie dba się o pracownika ani nawet o klijęta! Ważne jest tylko przychód firmy i aby firma wygrała przetarg a co będzie dalej to firma nie dba i ma gdzieś. Dobrych kierowników i dyrekcje się pozbywa a zatrudnia i mianuje się ludzi z rodziny, znajomych ze szkoły itp. Poraszka!

bubu

praca w dc-system to nie powiem co już oszustwo kłamstwa nie wypłacania pensji jak pracownik się zwalnia z firmy tylko mu się ucina żeby kierownik miał dodatek do pensji swojej, i się traktuje ludzi jak smieci używa się wobec pracownika mobbingu w pracy przy innych ludziach obcych. zwalnia się pracownika żeby dac drugiemu premie, i musie grozi w pracy zwolnieniem tak ma wygladac firma powinna nie istnieć wogule

omb

Większych bzdur nie słyszałam. Ja też tam pracowałam i szlag mnie trafia jak czytam twoją wypowiedz . (usunięte przez administratora) Dziękuje i dowidzenia

adam

co ty sobie myślisz ze ja waz nie znam dobrze waz znam dorote która pracowala na sejmie w amlux a ja pracowałem centrum security na tym samym obiekcie w amluxie była ona trochę mila.teraz ci powiem to przez ciebie wyleciałem i tego kamilka co on ci takiego naopowiadał na mój temat no słucham nie jestem twoim kolega zadnym mam waz gdzies to tylko kolega był mirek a reszta to smiecie i fajfusy niech się chwali Kamilek jak ciekawe wejdzie na sejm ja przepustki nie ma wejście dam wam jeszcze popalić i kierownikowi tez przed uwaga w tv

adam

taka jesteś dobra ciekawe jak by derektor posluchal cos na temat pana M.ktury sobie popala marichane w pracy w banku millenium

@omb

czesc to pisala kamilia pichola brygadzistka która się pozbyla pracownika dlatego ze uwazalem ich za troche p.......

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo