Opinie o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HDOmedical Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HDOmedical Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

Iwona

@Karol Jeśli dobrze Cię zrozumiałam, to twierdzisz, że w firmie HDOmedical nie ma problemu z tym, żeby za zgodą szefostwa pracować w różnych godzinach, tak? Popraw mnie jeśli się mylę, proszę.

Karol

Godziny pracy zawsze można uzgodnić ale niestety niektórzy chcą sobie pewnie poprawić nastrój!!

@Karol

Ale o co chodzi:-)

Iwona

@Ania, miałaś możliwość negocjacji warunków zatrudnienia z HDOmedical na rozmowie kwalifikacyjnej? Możesz przedstawić na forum pozostałe? Za jakie obowiązki jesteś w tej firmie odpowiedzialna? Takie informacje zainteresują innych użytkowników, którzy odwiedzają to forum.

Iwona

@Zenia, czy wynagrodzenia, odnosząc się do treści Twojego wpisu, nie są w HDOmedical regularne? Czy to może zdarza się dopiero pierwszy raz? Co mógłbyś powiedzieć o tym, co aktualnie dzieje się w firmie? Jak atmosfera i warunki zatrudnienia? Informacje, których udzielisz będą cenne dla osób, które chciałyby dostać pracę w HDOmedical.

@Iwona

Jest umowa o pracę od razu, więc ok Ale wynagrodzenie płatne do 10tego zakładając że w sobotę był 10 wypłata powinna być w piątek A jej nie było więc też czekam.

@Ania

Jaka umowa o pracę? maja tylko umowy zlecenia a to duża różnica,i od grudnia wieczne problemy z wypłatą tzn nie zgadza się ilość przepracowanych dni a co za tym idzie pensja niższa,potem trzeba czekać na resztę do następnego miesiąca

@ja

Ja mam umowę o pracę od razu. Na zlecenie bym nie pracowała. Ale słyszałam że na zlecenie też pracują. Co do wypłat:-/ najlepiej dzwonić do Warszawy i tam pytać o co chodzi

Firma HDOmedical Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Iwona

@LUDEK, jak uważasz, co wpływa na opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń przez HDOmedical? Czy ma to związek z jej aktualną sytuacją wewnętrzną? A co do podopiecznych to może firma dostaje takie informacje od rodziny i dlatego właśnie takie przekazuje dane pracownikom? Proszę Cię o podzielenie się swoją wiedzą na ten temat.

Lucia

informacje o podopiecznych mają niewiarygodne. co innego mówią, a na miejscu jest zupełnie co innego.

LUDEK
@Lucia

Prawdę piszesz. Tak wszystkie firmy robią. Opisują podopiecznego dosyć ogólnie że wygląda spoko a na miejscu HORROR . A ile nerwów i stresu. Przygotuję pismo aby podpisali, że w przypadku niedokładnego opisu chorób podopiecznego możesz porzucić robotę. Ciekawe czy któraś firma podpisze?

@LUDEK

U mnie to samo. Na miejscu okazało się co innego. Oni jadą na ilość zleceń im więcej tym lepiej a pojęcia nie mają o podopiecznych.

LUDEK

Firma wypłaca w terminie ale termin musisz zastrzec w umowie i jakby co to się odpowiednio wcześniej upomnieć.

@LUDEK

LUDEK. A masz umowę o pracę czy zlecenie? Bo wypłaty porażka

Iwona

@Ania, może na sytuację z wynagrodzeniem, o której wspomniałaś, pracodawca nie miał wpływu? Co powiesz o innych warunkach pracy w HDOmedical? Na jakim stanowisku pracujesz?

@Iwona

Pracodawca musi dokonać przelewu w takim terminie, aby pracownik mógł podjąć wynagrodzenie z banku w terminie określonym u pracodawcy jako termin wypłaty wynagrodzenia.Art.86 Kodeksu pracy. O innych warunkach już nie wspomne, bo skoro firma płaci w ratach wynagrodzenie na które człowiek pracuje cały miesiąc to jest niepoważną firmą.

Zenia

W INNYCH FIRMACH TO WYPŁATA JEST NAWET OSTATNIEGO NO DO 5 NA POCZATKU MIESIACA A TU CZEKASZ I CZEKASZ...........

vika

to chyba jakies stare opinie bo ja pracowalam z nimi i nie mam zarzutow. Kase dostalam 15, przyjechali po mnie za dojazd tez dostalam zwrot. I tez mowie o HDO medical.

Misi

Firma jest ok.Wspołpraca przebiega roznie kwadratowo i podluznie ;-)

Iwona

Pracujesz w HDOmedical? Chętnie dowiemy się się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

EUREKA

Nie znaja Panie przepisów i łykaja wszystko jak pelikany !!!

Rekin MLOT

Przepraszam bardzo ma Pani problem aby zapytac osobiscie bo nie rozumiem ? Jezeli podpisze Pani umowe o PRACE nie jakies tam zlecenie to zapewne TAK :-).

Anka

Czy moze mi ktos powiedziec czy firma hdo medical ma wymog jakis badan lekarskich? Jezeli tak co to za badania? Prosze o info na email: lullaby1@onet.eu Pozdrawiam

Maryla

Zero wsparacia z firmy WRĘCZ ODWROTNIE !!!

Hermenegilda

HDOmedical to nic INNEGO jak House Domowa Opieka może mi ktos wytłumaczyc ten wybieg ???????????? Jaki cel miala firma w zmianie swojej nazwy ???? POWIERZCHOWNE KOREKTY TYPU ZMIANA FIRMY NIC NIE DA.Problem jest gdzie indziej i jest ten sam jaki był .............Chyba,ze wraz ze zmiana nazwy firmy zmieniło sie myslenie.

vica
@Hermenegilda

no tak, ja jechalam juz z hdo medical, bo teraz zrobili sie grupą hdo medical i maja mniejsze firmy w sobie . mi się podobało

Lena

Firma ,która daje ogłosznie,że wraz z podopiecznym jest 100 letnia żona ,która sie nim opiekuje ;-) wzbudza litość z powodu swoich kompetencji.

Hanka

Byłam z nimi 2 razy na wyjeździe i szystko ok.

basia

Firma jak najbardziej ok. Nie wiem co z tymi płatnościami, ja dostaję na czas!

Zostaw merytoryczną opinię o HDOmedical Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HDOmedical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HDOmedical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HDOmedical Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HDOmedical Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.

HDOmedical Sp. z o.o.