Wojsko Polskie

Csłii zegrze

Opinie o Wojsko Polskie

tedek

Nie polecam nikomu pracy w wojsku. Odbyłem Służbę przygotowawczą oraz ćwiczenia rotacyjne. - jeżeli chcesz tyrać jak człowiek na budowie to idź na budowę chociaż będziesz miał doświadczenie po tych 10 latach pracy. - jeżeli masz wykształcenie wyższe to odpuść sobie wojsko idź pracować w firmie i zdobywaj doświadczenie. - Wojsko = brak perspektyw, brak emerytury, 2000 netto zarobisz pracując w zwykłej firmie. = nerwica, bolące stawy.

Zostaw opinię o Wojsko Polskie - Csłii zegrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojsko Polskie