Opinie o Związek Żołnierzy Wojska Polskiego w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Związek Żołnierzy Wojska Polskiego, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Związek Żołnierzy Wojska Polskiego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Żołnierzy Wojska Polskiego w Warszawa

Żona żołnierza

Praca w wojsku wymaga bardzo wiele wyrzeczeń, jeśli ktoś chce być wolnym i niezależnym człowiekiem,który ma prawo sam stanowić o swoim ciele !zdrowiu to nie powinien decydować się na taką pracę.Ostatnie wydarzenia związane z epidemią ,"szczepionkami" ujawniły także jak wygląda kwestia "zachęcania" do szczepień.Niestety wygląda to tak,że żołnierz nie ma prawa sam decydować o swoim zdrowiu!robi to za niego państwo,to ono decyduje!czy ma się szczepić czy nie, jeżeli ktoś się sprzeciwia,jest zastraszany,szykanowany,groźbami utraty pracy.Przecież szczepienia są dobrowolne,a te dotyczące "choroby" Covid-19…(pewnie wkrótce 20…21 itd) nie wzbudzają naszego zaufania.Wynika z tego,że wojsko robi z człowieka nie żołnierza tylko niewolnika systemu i królika doświadczalnego .W rezultacie mąż otrzymał preparat wbrew swojej woli i pod przymusem,bo bał się utraty pracy,ale czy jest ona warta tego aby ryzykować własnym zdrowiem i życiem? Szczepienia na covid to w dalszym ciągu eksperyment medyczny a my zwykli ludzie nigdy się nie dowiemy o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi i to jest dla mnie straszne.Powoli zaczyna do mnie docierać ,na jakim świecie żyję.

iszczunio

Praca specyficzna bez perspektyw, z byle coś tną z wypłaty, czepiają się wszystkiego nawet jak nie ma do czego to i tak się czepiają, kasa 2000 netto, biegiem wykonujesz wszystkie obowiąKi

Matka i żona Nowy wpis
Klient

Matka i żona Nowy wpis
Klient

Tak wszędzie mówia i piszą jak to żołnierz służący na granicy ma dobrze co dwa tygodnie się zmieniają wracaja do domów rodzin jak to będą nagrodzeni , a prawda jest taka że siedzą tan już po miesiącu jak nie dłużej bez możliwości powrotu do domu nikt nie liczy się z tym że też mają żony dzieci które za nimi tęsknią straszą że jak pójdą na L4 nie dostaną żadnych dodatkowych pieniędzy ci ludzie na to zasłużyli będąc tam i robiąc to co robia lecz też by chcieli odpocząć . Wojsko traktuje ludzi jak swoich (usunięte przez administratora)

Żona żołnierza

Eryk
@Żona żołnierza

Niech Pani pamietaj, ze by ie zolnierzem to duzy zaszczyt. Nie kazdy moze pelnic ta funkcje na przyklad ze wzgledu na problemy zdrowotne. Bycie zolnierzem jest darem od samego Pana Boga - nie kazdy moze dostapic tego zaszczytu. Tak naprawde, gdy czlowiek cos traci to zaczyna to doceniac. Taka prawda. Bycie zolnierzem to sluzba, a nie normalna praca, co za tym idzie wiele wyrzeczen. To nie praca od 9.00 do 17.00 to sluzba i nie zawsze mozna w 100% decydowac o sobie np. trzeba pojechac na misje, albo na Poligon. Z tym szczepionkami i tym wirusem to dziwna sprawa. Jest jak jest i nie ma na to rady.

Irek
@Eryk

jest jak jest tak może pisać jakiś nic nie znaczący człowieczek, któremu trzeba powiedzieć jak ma jeść i jak ma pić aby się nie poplamił. Ogarnij się człowieku, to chora instytucja. Szczepionka to prawo wyboru i nie można nikomu jej narzucić. Żadnym rozkazem i innym debilnym wytłumaczeniem. Nie róbcie z ludzi pajacy na sznurkach za którymi stoicie i pociągacie. Jak nie chce być szczepiony to się naraża na chorobę i ewentualne związane z tym problemy zdrowotne. Jak ktoś jest rozsądny to się zaszczepi. Zaszczepiłem się ale sam uważam tą szczepionkę za eksperyment na ludziach. Jednak narzucanie czegoś dorosłemu człowiekowi bo może wylecieć z pracy lub nie wykona rozkazu bo za to nie ma w kodeksie karnym taryfikatora to w dalszym ciągu jest przesada. To nie powinno mieć znaczenia w relacjach służbowych! żołnierz nie powinien zaprzątać sobie głowy czy będzie lepiej lub gorzej traktowany przez przełożonych! To wybór na ten moment, nie przymus!

Lukado
@Irek

Sam sie nie szczepie. Czekam na koniec, bo nie chce byc krolikiem doswiadczalnym. Dopiero pod sam koniec, gdy bedzie przymus. Wojsko Polskie wykorzystac czlowieka, jak najmniej dac od siebie, a jak po misji albo w czasie sluzby problemy ze zdrowiem to wyrzucic i potraktowac jak smiecia. Z reguly Ci Co maja duzo na pagonach to koneksje rodzinne, (usunięte przez administratora) i plecaki, albo siedza w (usunięte przez administratora) bo niczego innego w zyciu sie nie nauczyli.

@Eryk

Jaka służba? Praca od poniedziałku do piątku po 8h i do domu. Polska od 30 lat nie ma wojsk. Teraz jest przedszkole i kabaret.

@Żona żołnierza

To prawda,co pani piszę,szkoda zdrowia na wojsko,sam mam zamuar odejść,mam dosyć psychicznie.zostalem zmuszony do szczepienia

Eryk Nowy wpis
@Irek

Nic nie znaczacy czlowiek??? Jestem wolnym czlowiekiem, fakt pracuje za granice, ale jestem wolny. Nikt mi czegos nie narzuca i to ja podejmuje decyzje o sobie, a nie ktos inny, w przeciwienstwie do Ciebie. Z tym wirusem to szalenstwo, zobacz ile jest innych chorob np. Rak, tumor itd. I nic sie z tym nie robi.

Miki

Ogólnie nie polecam przełożeni traktują cię jak śmieci nie liczą się z twoim zdaniem no i musisz udawać głupka bo jesteś zwykłym szeregowym chyba że jest kolesiostwo to jeszcze gdzie tam cię wcisną pozdrawiam

Bizon Nowy wpis
@Miki

???? szkoda zdrowia,jest taka glupizna w tym wojsku ze jest ciężko komuś to opisać kto nie było wojsku.łapcie doświadczenie w cywilu i szanujcie pracę.zmeczenie fizyczne jest lepsze niż psychiczne,kasa nie jest najważniejsza

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Związek Żołnierzy Wojska Polskiego? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Adam

A jak wyglądają kontrakty? Dużo żołnierzy dociąga do minimum 15 lat? Czy 14 lat i nara.

@Adam

Kontrakty pierwsze przeważnie są dwu letnie.teraz są zasady nowe 25 lat emerytura i nie da się z niej wyżyć.kto teraz wytrzyma minimum 25 lat w wojsku

Łukasz

A może ktoś uchylić rąbka tajemnicy o stawkach jakie oferują?

Henry
@Łukasz

Łukasz, wystarczy, że pójdziesz do WKU i się spytasz, ale myśles, że teraz bardzo ciężko się dostać do Wojska Polskiego, raz - długa droga, dwa bedąc żołnierzem musisz się liczyć, że na misje musisz jechać. Możesz poszukać w Internecie, teraz wojskowi mieli sporo podwyżek. Łatwiej się dostać do Legii Cudzoziemskiej - jedziesz do Francji na przykład Paryża zaczepiasz policyjny radiowóz i mówisz Legion Entragene i oni Cię tam zawiozą, cała procedura od momentu przyjścia do Białego Capi to około 18 tygodni i masz spokój - tylko musisz wziąć jedno pod uwagę skoro ta formacja wojskowa ma 8000 ludzi i cały czas przyjmują nowych to znaczy, że cały czas ludzie tam giną, po drugie Legia jest wysyłana tam gdzie nie liczą się ze stratami ludzkimi i tam gdzie nikt nie chce iść, więc dobrze się zastanów, ale z innej strony patrząc jak już masz białe kepi to już jesteś Legionistą na całe życie i Legia zawsze Ci pomoże na stare lata, zaś WP ma Cię gdzieś jeśli coś Ci się stanie. Pozatym Legia ma liczne hotele, puby gdzie przychodzą tylko Legioniści i brazylijskie prostytutki itd.

@Łukasz

Szeregowy z mieszkaniówka 4100zm,kapral 4500zl

Adam

PRACA nie służba. W wojsku polskim pracuje się po 8h. Żeby się dostać do woja trzeba mieć skończoną szkołę podstawową. Wiec już na tym etapie widać jacy ludzie tam pracują.

Martin
@Adam

Kolego, do Legii Cudzoziemskiej tez nie potrzebujesz wyksztalcenia. Liczy sie Twoj potencjal i osobowosc to jakim jestes czlowiekiem. Niestety do pewnych zawodow trzeba miec predyspozycje, tego nie da sie nauczyc, albo to masz, albo tego nie masz. Nie jest idealnie, tak jak a kazdej profesji sa rozni ludzie. Rozne charaktery, czasami gdy bylem w woju mialem wrazenie, ze tu w woju nie ma kultury sa tylko instynkty. Wiele w woju bym tak powiedzial jest dzikich ludzi. Taka instytucja i tyle. To prawda wszystko fajnie wyglada na zewnatrz, ale jak wejdziesz do srodka to WIELKIE ROZCZAROWANIE. Kto byl, widzial i doswiadczyl to wie jak jest.

iszczunio

Marzena
@iszczunio

Zgodnie z Twoim komentarzem wynagrodzenie w Związku Żołnierzy wynosi obecnie 2000 złotych miesięcznie, a do tego pracodawca ucina część wypłaty za popełnione błędy. Możesz podać przykłady i powiedzieć, za co konkretnie ucinana jest pensja ?

,...........
@Marzena

Za ciężką pracę, spojrzenie nie tak, za wszystko co się niespodoba

Kandydat
@iszczunio

2000? Na starcie? Kolega robi w wojsku juz 13 lat jest saperem, tylko z niskim stopniem bo starszy szeregowy (i tak do emerytury), mowi ze zarabia 5000 zl.

Adolf
@iszczunio

Moze bez perspektyw to nie. Pytanie, czy bierzesz udzial w zawodach sportowych, strzeleckich, albo czy nie uprawiasz sport, czy sie rozwijasz, robisz studia, albo nabywasz jakies kwalifikacje, czy sie rozwijasz??? Jak Ci sie nie podoba to mozesz isc do Legii Cudzoziemskiej, jesli jestes zdrowy i nie masz jakiegos powazniejszego uszczerbku na zdrowiu, wystarczy, ze pojedziesz do Francji i sie zameldujesz w ktoryms punkcie rekrutacyjnym, tylko pamietaj tam zaczyna sie PRAWDZIWE wojsko w 100% - warto, przygoda zycia. Pensja na poczatek lepsza niz jak w WP mozliwosci rozwoju lepsze. Tylko pamietaj skoro ta Formacja ma 8000 ludzi i caly czas kogos potrzebuje, to znaczy, ze ludzie tam ciagle gina, Legia idzie tam gdzie nikt nie chce isc.

Janek

Zgoda, że praca w wojsku jest zasadniczo inna niż w firmach ale dla osoby której to odpowiada to polecam!!

Jacek

Idealnie nie jest nigdzie ale niestety ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Humanoid
@Jacek

Dokladnie. Wojsko to specyficzni ludzie tu nie ma miejsca dla slabych. Jednak w Wojsku Polski jest duzo stanowisk tak to nazwe od wartownika, kierowcy roznych kategorii I wiele innych odczywiscie dla odpowiednich ludzi. Sa plus i minus braku zasadniczej sluzby wojskowej. Moim zdaniem niech ida Ci Co chca i sie nadaja - z niewolnika nie ma pracownika. Jednak widze ze Wojsko Polskie sie wiele zmienilo na lepsze.

Dawid

Jestem ciekawy zarobków. Czy są premie dla pracowników lub jakieś benefity ?

tedek

Nie polecam nikomu pracy w wojsku. Odbyłem Służbę przygotowawczą oraz ćwiczenia rotacyjne. - jeżeli chcesz tyrać jak człowiek na budowie to idź na budowę chociaż będziesz miał doświadczenie po tych 10 latach pracy. - jeżeli masz wykształcenie wyższe to odpuść sobie wojsko idź pracować w firmie i zdobywaj doświadczenie. - Wojsko = brak perspektyw, brak emerytury, 2000 netto zarobisz pracując w zwykłej firmie. = nerwica, bolące stawy.

KRAVER
@tedek

posluchaj kolego, wojsko nie jest dla kazdego. Czlowieka ocenia sie na podstawie nastepnych wytycznych: 1. Umysl - na przyklad ktos bardzo chce wykonac lub cos zrobic, ale umysl mu na to nie pozwala, 2. stan fizyczny, zdrowie 3. rozum - czyli dokonywanie wyborow jak i wiedza, 4. okolicznosci w jakich dana osoba sie znalazla, czyli praca, zycie i wiek. Od 23 letniej osoby trudno wymagac wszystkiego. Z jednym sie z Toba zgodze, bo bylem w Zegrzu CSLiL. Dowodcy bardzo marni, najgorszy czlowiek jakiego spotkalem dotychczas na swojej drodze zycia to chor. Albert Drewin, a zyje juz troche na tym swiecie. Ogolnie w Wojsku Polskim to sporo plecakow, rodzinna struktura. Nie kazdy ma tez zamilowanie do wojska. Zanim poszedles tam, trzeba bylo dokladnie porozmawiac z ludzmi ktorzy tam byli. Jak dla mnie sluzba w CSLiL to gorzej niz zaklad karny. Normalnego szeregowego traktuja jak smiecia, albo gorzej. Jesli liczysz na 15 lat sluzby i emeryture to kolego to nie Wojsko Polskie. Lepiej idz do Legii Cudzoziemskiej i uwierz mi wbrew pogladom to o wiele lepsza perspektywa. Nawet jak Ci sie noga powinie to Legia Ci pozniej pomoze. Wiem takze ze Bundeswehra przyjmuje ochotnikow. Duzo dobrych zolnierzy bylo na misjach i po 12 latach zostali zwolnieni. Sluzby w CSLiL szczegolnie odradzam. Pomysl, Przedyskutuj i podejmij decyzje. Jak juz wejdziesz w to (usunięte przez administratora) to juz bedzie za pozno.

germanin
@tedek

nie kazdy sie nadaje do wojska. Pozatym kwestia zarobkow, jesli jestes najnizej to zarabiasz malo, czyli szeregowcem. Nie kazdy moze byc generalem. Teraz akurat ostatnio wprowadzili podwyzki i szereg dodatkow, tak wiec zle nie jest. Wiesz co, w wojsku spotkasz duzo specyficznych ludzi. Jesli mialbys predyspozycje, zeby isc dalej do gory to by Ci to umozliwili. Nie porownuj pracy w wojsku na budowie, bo to nie to samo. Ja na twoim miejscu bym zostal mimo przeciwnosci losu, ja nie moge juz bo chory jestem. Uwazam tak, ze w zyciu wygrywaja Ci, ktorzy przezwyciezaja kryzysy. Pomysl sobie ilu ludzi, by chcialo zostac zolnierzem zawodowym, a nie moze, bo zdrowie im na to nie pozwala. Jesli odpusciles to Twoja wina, jak jest ciezko to trzeba cisnac dalej.

SAMBO

.Mozna jeszcze wziac udzial w Selekcji. Jak sie zajdzie daleko to otrzyma sie propozycje pracy w wojsku. Najpierw najlepiej obejrzec wszystkie sezony Selekcji, zeby wiedziec na co sie przyszykowac w ten sposob mozna ominac ten caly cyrk i moze dostac sie do normalnego wojska.

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Żołnierzy Wojska Polskiego - Warszawa

Związek Żołnierzy Wojska Polskiego
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Miklaszewskiego 5
    02-776 Warszawa
  • NIP: 5211491279 REGON: 888008 KRS: 0000141267

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Związek Żołnierzy Wojska Polskiego