HDOmedical
counter
3 30 117 5 1
Basia

Póki co od marca czekam na wypłatę za niedługo mamy czerwiec dyrektor HDO medical nie odbiera teflonu ale po co tą firmą musi się zająć państwowa inspekcja pracy na razie pieniędzy nie mam i raczej wątpię bym dostała

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Piaf
@Basia

Właśnie się zastanawiałam, czy nie wyjechać z nimi , ale jak nie płacą,,,dlaczego nie płacą? Czytałam, że tygodniówki płacą, prawda to?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anonimowa
Były pracownik
@Piaf

Dodałem wpis jak obecnie wygląda sytuacja na śląsku z tą firmą myślę że Pani Basia potwierdzi, że niestety ale przynajmniej tutaj nie jest ona godna polecenia a jak już się ktoś zdecyduje to niech najlepiej wszystko sobie dokumentuje co oddaje do firmy itd.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ewa Nowy wpis
Pracownik
@Basia

Bzdura,totalna bzdura. Kogoś tu poniosło i to totalnie.pracuje z tą firmą od paru lat i nigdy,powtarzam nigdy nie miałam żadnych problemów . Są premie świąteczne, premie wakacyjne. Zwrot kosztów podróży i wypłaty do 15 każdego miesiąca. Polecam firmę z czystym sercem. Jeśli ktoś potrzebuje może też dostać zaliczkę. Jeśli nie ma się pieniędzy na bilet,firma wszystko załatwi. Ludzie którzy piszą takie bzdety o firmie pewnie nawet jej nie znają. Złośliwość ludzka nie zna granic.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Anonimowa Nowy wpis
Były pracownik
@Ewa

Być może w Niemczech inaczej to wygląda, podejrzewam że Pani (usunięte przez administratora)mówi o fili na Śląsku. A nie o wyjazdach poza granicę naszego kraju. Bo gdyby była mowa to mówiła bo o koordynatorce a nie o prezesie. Niestety jeśli chodzi właśnie o Katowice to ta firma to istna porażka. Więc proszę dokładnie czytać o czym piszą inni i nie negować tego jak nie zna się realiów pracy w Kato.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Barbara Nowy wpis
Pracownik
@Basia

Jestem bardzo zaskoczona tą opinią. Współpracuję od niedawna z tą firmą. Mogę powiedzieć, że pod względem wypłaty wynagrodzenia oraz terminowości nic nie można zarzucić. Jak do tej pory otrzymałam zawsze w terminie. Podobnie jak z ofertami pracy. Są rzetelne informacje. Wydaje mi się, że jeżeli wiesz czego oczekujesz to pytasz o to. Pozdrawiam. Zadowolona. Pozdrawiam. Zadowolona.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w HDOmedical?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anonimowa
Były pracownik

Firma ma sprawę w sądzie za podrabianie podpisów. Wyzysk totalny w ciągu miesiąca średnio na jednej opiekunce są wstanie zarobić ok. 1200zł przy założeniu że pracuje się 365/366 dni w roku po 8h dziennie a wiadomo że wiele osób pracuje znacznie więcej do tego przemnożyć to przez ilość opiekunek/ów i wychodzi całkiem niezła sumka. Brak jakichkolwiek dodatków czy premii, piątki i świątki płatne tak samo jak dni robocze. O błędach na świadectwach pracy nie wspomnę. Dodatkowo mieli problemy z wypłatą pensji na czas w niektórych przypadkach. Mi się raz takie coś zdarzyło, ale wiem że u niektórych było to dość częste. Oczywiście piszę o współpracy z biurem w Katowicach. Z tego miejsca chciałam podziękować miastu Katowice za wybór tak świetnej firmy, kierujcie się dalej najniższą ceną a pozwy będziecie składać regularnie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ania

Byle takich firm jak najmniej. Pracujesz poltorej roku I dostajesz zerowego pita. Dzwonisz do Warszawy to 20minut czekasz na połączenie. Firma zmieniła nazwę I regon z hdo na nadzieja. Nie polecam I nie życzę nikomu aby z tej firmy ktoś zajmował się waszymi bliskimi. Naprawde

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Ola
@Ania

Pracowała Pani w Polsce czy w Niemczech?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piaf
@Ania

To jak teraz nazywa się firma HDOmedical? Piszesz, że zmieniła nazwę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Joan

dajcie namiary do kogo dzwonic zeby z ta firma wyjechac, bo ja slyszalam dobre opinie. Maja jakies biuro w PL ?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Baśka
@Joan

Siedzibe maja w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 200, zadzwon sobie pod nr 600 599 018

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magda
@Joan

Główna siedziba firmy mieści sie w Warszawie ul. VII Poprzeczna 13 , filia we Wroclawiu ul. Traugutta 142.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ola
@Joan

tak, mają biura w Pl ( Warszawa, Wrocław, Katowice). Tel. 666 900 742

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Magda
@Joan

Bardzo proszę o kontakt, tel. 666 900 742. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy można w HDOmedical liczyć na jakieś dodatki?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Magda
@Pytanie

Tak oczywiście, mamy bonusy świąteczne i premie wakacyjne. Zapraszam do kontaktu tel. 666 900 742

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anka

Pracuję w HDOmedical od trzech lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko zgodne z uzgodnieniami, a co najwazniejsze nie kłamią co do faktycznego stanu pacjent!!. Wynagrodzenie zawsze na czas, panie z biura i koordynatorki zawsze dostępne i pomocne. Jest to moja trzecia firma, z którą wyjeżdżałam , więc pewne porównanie mam.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Daria

Dziwne te opinie na forum. Wystarczy sprawdzić w internecie tam firma ma bardzo dobre opinie więc o co chodzi?

Pomocna?
Tak4Nie5
Zgłoś
opiekunka
@Daria

a o to chodzi pani Dario ,że te złe opinie ,to zazwyczaj są od konkurencji ,albo po prostu od złośliwych pań. Pracuję do dawna z tą firmą i nie mam żadnych zastrzeżeń .Polecam z czystym sumieniem ,a jeśli komuś się wydaje,że to zła firma ,to polecam iśc do Promediki albo do Centrum Językowego Konik , tam dopiero zobaczą co to znaczy zła firma .HDOMEDICAL to dobra firma !

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
ewa #

Pracuje od dwóch miesięcy w filii na śląsku i przyznam że księgowa nie potrafi liczyć za styczeń i luty otrzymałam mniejsze wynagrodzenie . Ja i moje koleżanki składać będziemy reklamację . Tak nie może być żeby za wykonana pracę otrzymywać inne pieniądze niż te które są w zawartej umowie .

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Justyna

http://www.hdomedical.pl/praca-w-niemczech Firma stale poszukuje opiekunów osób starszych w Niemczech, ale również w Polsce. Przy pracy wyjazdowej wymagana jest znajomość języka obcego. Czy ktoś z Was może napisać, czy firma organizuje transport oraz pomaga w załatwieniu wszelkich formalności?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Magda
@Justyna

Oczywiście, że organizuje transport jeśli opiekunka sobie tego życzy. Wsparcie koordynatorów (polskich i niemieckich) mają wszystkie opiekunki zatrudnione w Hdo , 7 dni w tygodniu.

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Ala
@Justyna

Oczywiście, że istnieje możliwość organizacji transportu. Firma godna polecenia.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Opiekunka
@Justyna

Mój wyjazd do De firma zorganizowała od początku do końca. Przyjechał po mnie bus, który zawiózł mnie na zlecenie w powrotną stronę dokładnie tak samo. Koordynatorka często do mnie dzwoniła pytając czy jest wszystko w porządku i czy nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuję w Hdo już 2 lata i naprawdę z czystym sumieniem polecam.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Ola
@Justyna

Tak, jeśli oczywiście opiekunka sobie tego życzy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w HDOmedical?

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Ania
@Pytanie

Żadne

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ola
@Pytanie

Pracuję w Hdomedical jako opiekunka w Niemczech od wielu lat, nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam stały kontakt z koordynatorami i w Pl i w De, pieniądze otrzymuję na czas, dostają dodatki za pracę w święta i wakacje, składki odprowadzane od średniej krajowej... Czego więcej chcieć?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Zenobia

Jak chcesz trafić na mine a później usłyszeć,ze jestes najgorsza opiekunka wybierz HDO........

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Anita

Ja słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!!

Pomocna?
Tak6Nie9
Zgłoś
Pc
@Anita

Kłamstwo... okradaja z zkasy

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Ewa45
@Pc

200zł na 1/8 etatu/miesięcznie, ta firma jeszcze funkcjonuje? 9,80 zł /godzina? pewnie się mieszczą, bo przybywa im środowisk, żenada

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
iga
@Anita

ile osób tyle też opini jednym pasuje innym nie.Jak pilnujesz pieniędzy na koncie to ok ...ja musiałam się upominać bo wciąż sie coś nie zgadzało w umowie która składała sie z kilkunastu kartek dużo błędów...ale moja znajoma jest zadowolona także każdy ma inne doświadczenie.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Magda
@Pc

Co to znaczy okradają z kasy? To poważny zarzut, proszę o dowody.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ala
@Anita

Nie polecam...

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Ewa
@Ala

Rozumiem. Jednak chyba sama przyznasz mi rację co do tego, że nie jest to w żadnym razie precyzyjna wypowiedź, a tym bardziej - opinia. Ja słyszałam wiele dobrego o HDOmedical i dlatego chce wiedzieć, dlaczego nie polecasz tej firmy. Jest to związane z poziomem zarobków, czy może z ogólnym kontaktem z biurem?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kasia

Wyjechałam pierwszy i ostatni raz z tą firmą. Firma nie interesuje się ani opiekunką ani sytuacją w pracy. Czekam na wynagrodzenie już po terminie a pieniędzy brak. Po interwencji w księgowości Pani kazała uzbroić się w cierpliwość.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
125

Witam Firma to sami (usunięte przez administratora) , od dwóch miesięcy nie mogę odebrać wypłaty .Pan Piotr Dulowski odsyła do swoich kierowników po wypłatę , jednak żaden już tam nie pracuje (usunięte przez administratora) składam sprawę do sądu pracy .Julia Hucuk

Pomocna?
Tak31Nie3
Zgłoś
Ala
@125

Czy jest Pani pewna, że była Pani zatrudniona w Hdomedical??? Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Wynagrodzenie zawsze otrzymuję przed czasem!!!

Pomocna?
Tak1Nie18
Zgłoś
Czarnao
@125

Niestety to prawda. Potwierdzam tę sprawę. Pan dyrektor wypiął się i umył ręce od problemu, a Pani została bez kasy za 3 miesiące.

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Aleksander
@Ala

Jesteś wieloletnią pracowniczką HDOmedical, więc z pewnością bardzo dobrze znasz tę firmę. Jak oceniłabyś kwestię pensji? Pracujesz w Polsce czy w Niemczech? Opowiedz proszę o swoich spostrzeżeniach na temat tego pracodawcy i napisz proszę czy wg. Ciebie na ten moment warto byłoby aplikować.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Katarzyna75

Chciałabym poznać opinię na temat pracy w Warszawie, na terenie Pragi Południe. Widzę, że jest aktualne ogłoszenie rekrutacyjne na koordynatora usług. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda tam praca, czy ktoś zna tam koordynatorów? Mam doświadczenie w tej pracy, ale co firma to różne opinie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
betreuerin

Firma jest stronnicza trzyma zawsze strone rodziny -płatnika zamiast opiekunek.Niestety jest to bardzo przykre wiedzac jak ciezko i stresujaca prace wykonujemy my opiekunki wlasnie DLA TAKICH FIRM ZEBY MOGŁY FUNKCJONOWAC NA RYNKU.Poswieca opiekunke tylko dla tego,ze NIEMIECKA rodzina tak powiedziala.......ze to sramto owamto.Mozna poczytac i na wlasnej skorze doswiadczyc co soba reprezentuja te krytaliczno-uczciwe rodzinki Niemieckie to rece opadaja........no,ale wiadomo KASA.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś1
Opiekunka

W 100% firmę Hdomedical. Mili i pomocni ludzie, zlecenia zgodne z opisem, pomoc rekruterów o każdej porze dnia i nocy, wynagrodzenie na czas , możliwość uzyskania zaliczki. Polecam

Pomocna?
Tak4Nie9
Zgłoś1
Aleks

Rzetelny pracodawca. Wynagrodzenie zawsze na czas. Super koordynatorzy zawsze służą pomocą. Polecam!

Pomocna?
Tak4Nie4
Zgłoś
Kamil

Rzetelna i uczciwa firma, brak zastrzeżeń co do wypłat, bardzo miła atmosfera.

Pomocna?
Tak3Nie4
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o HDOmedical - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

HDOmedical