Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Wolny

Praca w takiej firmie jak TMF jest nie dla każdego. Tu są potrzebni ludzie ambitni i chętni do pracy. Słyszałem sporo dobrego o firmie i pracując tu mogę to potwierdzić. Jest dużo pracy ale za darmo nie pracujemy!!

ON
@Wolny

Bzdura.Ludzie ambitni i chętni do pracy nie pracują w takiej firmie,a jak już to tylko przez chwile.

tina
@Wolny

wolny napisz o lekcjach angielskiego ile się płaci i czy jest podział na zaawansowanych mniej zaawansowanych

jaki dział jesteś?

tina
@.

kadry i płace

@tina

zaraz zaraz,to kadry czy płace bo to są dwa różne działy i podlegają pod kogo innego

@tina

To w czym jest problem zapytać się swojego Managera?Ile kobieto masz lat?Przecież on nie gryzie chyba nie?

Tina
@Wolny

Spokojnie wiem ze wszystkiego się dowiem ale pracec zaczynam za miesiąc i wtedy będę wszystko wiedzieć a myślałam że powiesz mi wcześniej pozdrawiam

Tina

ha ha ha

ON

Magda?

Nowa
@Tina

Czy możesz napisać jak Ci się pracuje w TMF? Zastanawiam się nad stanowiskiem ds. płac.

Peggi

Biuro w Warszawie po przeprowadzce pracownikow z Extor i UCMS to jeden wielki kołchoz. Ludzie siedzą stłoczeni, nieraz po 20 cm od huczącej drukarki, hałas, ciasne przejscia... Ciekawe czy to biuro nie łamie zasad BHP? Kierownictwo udaje że tego nie widzi, siedzi w wygodnych osobnych gabinetach. W tym tygodniu chcieli dowalić biurko prawie w przejsciu, tylko się pracownicy zbuntowali.

ola
@Peggi

W Katowicach też jest tak że obok siedzimy i jest dużo ludzi.Ja jak to pierwszy raz zobaczyłam byłam w szoku.Nie ma gdzie się ogarnąć z papierami.A jedna to mówi do mnie co,fajnie jest tutaj,mnie się podoba a ja zonk he he he he:D Sobie myślę co ona gada?Z choinki się urwała czy co?Jakaś przestrzeń,miejsce powinno być.

Peggi
@ola

Dokładnie, brakuje przestrzeni na rozłożenie dokumentów, za duży hałas, jak w ulu. Ciężko się skupić w takich warunkach i niestety łatwo o pomyłke i niestety często sie one zdarzają, przynajmniej u mnie w zespole. Presja czasu, wszystko na już i brak jakiejkolwiek przestrzeni czy chwili luzu też robia swoje

Paniunia

Praca bardzo słaba. Kierownictwo pozostawia wiele do życzenia.

Wolny

Jaki jest powód , że firma tak zmienia osoby w księgowości i do kadr ? Jakiś nawał prac czy co napiszcie?

Zuza
@Wolny

Pracy jest tyle, że nie da się przerobić a dużo ludzi się zwalnia po okresie próbnym bo nie chcą pracować w takiej firmie. Ciągle podpisywane są umowy z nowymi klientami i nikogo nie interesuje, że ludzie siedzą po nocach. Słyszałam opinie, że to chyba jedyna firma na śląsku, która nawet jeśli jesteś marnym pracownikiem i nie dajesz rady i wszystko mylisz to i tak Cię trzymają i dają umowę na czas nieokreślony bo z braku laku trzymają nawet takie osoby. Ta duża rotacja bynajmniej nie wynika z tego że TMF wymaga od pracowników i tak ich dobiera aby byli dobrą kadrą tylko biorą każdego.

ona
@Zuza

Podpisuję się pod tym wszystkim. To co ja widziałam daje wiele do myślenia. Jednym słowem,nie polecam tej firmy.

@ona

Ja również się pod tym podpisuję i nie polecam

@Zuza

Pewno chodzi o Ju...

@Wolny

Gdyby w TMF była duża rotacja, to ludzie by odchodzili, a to jest zjawisko sporadyczne. TMF ma dużo nowych klientów i szuka pracowników bo jest dużo pracy. Aplikujcie i niczego się nie bójcie.

n
@Gość

No nie wiem. Jakoś mnie to nie przekonuje.

@Gość

Z dobrej firmy się nie odchodzi a jednak ludzie odchodzą i to nawet po kilku latach więc o czymś to świadczy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mariola

Byłam, zobaczyłam i ....... się zwolniłam ;/ praca jak praca ale nie do przerobienia, ludzie przemęczeni - ze wszystkimi, którymi miałam okazję porozmawiać (a byli to zarówno starzy jak i nowi pracownicy) mówili mi po cichu, że już dłużej pracować nie zamierzają tylko szukają okazji, żeby uciec. Mało kto ma czas tłumaczyć więc jak jesteś nowym pracownikiem to przygotuj się na maile z wytycznymi a jak pójdziesz dopytać o co chodzi to na szybko pokazują co i jak a nie daj Bóg jak zapytasz drugi raz to słyszysz tekst "a nie robiłaś notatek?!?". Tylko notatek nie ma za bardzo jak robić skoro wszyscy wszystko pokazują na "szybcika". Starsi pracownicy w większości zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali - nie raz słyszałam teksty, że wszyscy nowi, którzy przychodzą gówno umieją i są beznadziejni. Mało przyjemna atmosfera, siedzi się w małych pomieszczeniach w kilka, kilkanaście osób. Panuje ogólny chaos. Nie polecam - kto może niech szuka innej pracy. Aha skoro jest tak świetnie jak niektórzy piszą to dlaczego wszyscy stamtąd uciekają albo chcą uciec a firma przyjmuje każdego - w sumie nie trzeba rzeczywiście nic umieć aby cię przyjęli bo już są w takiej desperacji że każdy kto złoży cv jest przyjęty ;/

Ktoś
@Mariola

Mariola, piszesz o Warszawie czy Katowicach?

Mariola
@Ktoś

o Katowicach - przecież tego oddziału dotyczy to forum :)

@Mariola

Pewno dział księgowy,wiem widziałam porażka totalna... Sama słyszałam jak stare pracownice odnoszą się do nowych i nie tylko ich sposób bycia eh nie dziwię się że podziękowałaś. Tak przyjmują naprawdę każdego,nawet jak nic nie wypełni się w testach bo nie umie i tak Cię wezmą eh Są tak zdesperowani że szkoda gadać...

Aaa

Czy wiecie czego można się spodziewać na II etapie rozmowy kwalifikacyjnej w TMF w ksIęgowości? ;)

@Aaa

Samej rozmowy i na pewno zostaniesz przyjęta-biorą każdego.

Wolny

Słyszałem sporo dobrego o firmie i zastanawiam się nad niektórymi opiniami czy nie są inspirowane .

@Wolny

co?naprawdę yyyyyyy spadłam z krzesła jak to przeczytałam!

Zuzanna

@Mrówka dzięki za wymienienie plusów i minusów pracy w firmie. Nie znalazłam jednak niczego o możliwości rozwoju. Mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej? Rozumiem, że można się douczyć jeśli chodzi o wykonywanie swoich obowiązków. Ale czy po za tym można liczyć na jakieś dodatkowe kursy?

Mrówka

Co do znajomosci języka to przydaje sie ale nie jest koniecznością - w moim teamie nie wszyscy sie nim posługują a dają sobie radę. Znajomość excela ? Przydaje sie ale na pewno nie jakaś zaawansowana bo na większość obliczeń są przygotowane odpowiednie tabelki ... :) atmosfera ? W moim odczuciu świetna - jak jest w innych zespołach tego nie wiem. Zawsze jest kogo zapytać o poradę. Uważam ze dla kogoś kto chce sie duzo nauczyć i zdobyć doświadczenie jest to dobre na to miejsce :)

kloe
@Mrówka

witam. ide dzis na pierwszy etap rekrutacji...cieszylam sie ze zostalam zaproszona mimo ze moj angielski kuleje.. ale po tym forum to ja juz nie wiem czy brnac w temat.... niezle zniechęca..

@kloe

A do jakiego działu ? Payroll czy księgowość ? Jesli to 1 ( bo jak jest w drugim to nie wiem ) to idz , z mojego punktu widzenia jest w porządku o 16 wychodzę a jak są nadgodziny czasem to nigdy nie miałam problemu żeby je wybrać ;-) dużo sie nauczysz - ja nie żałuje :)

Nut
@Mrówka

a co ze zmianą siedziby? jak jest w teamie payrollowym? sporo osób tu pluje jadem, ale tak do końca nie podają faktów, idę na rozmowę na II etap i generalnie nie wiem czego się spodziewać... czy ktoś może podać jakieś argumenty na plus i na minus, ale FAKTY proszę :)

@Nut

Fakty: - siedziba w Katowicach ścisłe centrum ( jeżeli nawet sie zmieni to nie poza centrum) - fajna atmosfera - pracy jest sporo w okresach tzw gorących ( przy jakis większych listach ) - angielski sie przydaje ale da sie bez znajomosci pracować ( bo są tez spółki polskie ) - excel znajomość elementarna bez jakis zaawansowanych formuł - benefity - otwarta komunikacja ( w tym z managerami ) - równe traktowanie - szybkie tempo nauki ale zawsze jest kogo zapytać :) Minusy : - w gorących okresach pracy jest duzo ( ale taka specyfika ) - duzo nauki ( dla osób które miały mała styczność. Payrollem ) Tak bym to ujęła :)

Nut
@Mrówka

dzięki @Mrówka - może będziemy razem pracować :) a co z benefitami? jakieś premie, grusze, bony?

@Mrówka

ciekawe ile w tym prawdy? mnie ciekawi jedno, skoro tak fajnie to czemu ludzie rezygnują?

Zuzanna

@janek jak według Ciebie wygląda rzeczywistość? @Marisol a jak Ty oceniasz TMF Poland jako pracodawcę?

@Zuzanna

@Zuzanna, jak na tak dużą firmę i korpo to słabo oceniam. Ok, są benefity (ubezp medyczne i karnet sportowy czyli standard) i zajęcia ang dofinansowane. Jednak warunki w warszawskim biurze po przeprowadzce ludzi z UCMS i Extor są tragiczne - zageszczenie, tłumy w toalecie damskiej i kuchni, drukarki tuz obok stanowisk pracy (nie wiem jak się to ma do norm BHP?), brak mozliwosci skupienia sie... Dodam także, że (przynajmniej w moim dziale) atmosfera nie jest najlepsza. Slaba jest takze koniecznosc rejestrowania pracy z dokladnoscia co do 6 minut, musisz wykonywac swoje obowiazki i jednoczesnie martwic sie, czy Twoi klienci sa rentowni - jesli nie i za duzo czasu spedzasz na nich, to dostaniesz po tylku. Polecam na zdobycie doswiadczenia w ksiegowosci czy placach, na dluzsza mete na pewno nie.

Rte

A jak wynagrodzenie?

@Rte

Biorąc pod uwagę ilość i intensywność pracy, wszystko na już, wynagrodzenie to nic szczególnego... Oczywiście mówię o szeregowych stanowiskach mlodszego specjalisty i specjalisty, może kierownicy mają lepiej.

@Marisol

może jakieś widełki?chodzi oczywiście o szeregowego pracownika

@on

Powiem tak: (młodszy) specjalista nie wyciąga średniej warszawskiej. Przynajmniej w moim przypadku.

@Marisol

Średnia pensja w Warszawie to 8 tyś zł,ale to chyba chodzi o kwotę 4635 zł.chociaż zaczynam wątpić w takie stawki.

@on

Bliżej tej niższej kwoty.

Anonim 2
@Marisol

Marisol, potwierdzam! Rzetelny komentarz!

Wiktor

jako Specjalista

Wiktor

czy 3000 netto można otrzymać w dziale księgowym lub kadrowym? TAK czy NIE?

Wolny

TMF cały czas poszukuje utalentowanych ludzi, ponieważ tacy pracownicy przyczynia się do sukcesu firmy. Firma pełna jest pro-aktywnych ludzi, którzy łączą entuzjazm z odpowiedzialnością i rzetelnością. Mówiąc prosto ludzi zaangażowanych w pracy.

@Wolny

tiaaaaa szkoda że rzeczywistość wygląda trochę inaczej:/

@Wolny

oj niebardzo.... Naprawdę pracujesz w TMF i takie rzeczy piszesz? ;)

janek

ciekawe do jakiego działu pójdziesz?może będziesz miała fajną ekipę-tego życzę:)

agata

jak wygląda ostatni etap rozmowy tzn (byłam już na testach w tmf) zostałam zaproszona już na rozmowę nie wiem czy z właścicielem czy z menadzerem

@agata

pewno zostaniesz przyjęta,są tak zdesperowani że przyjmą każdego:)

agata
@janek

ale jak wygląda ostatnia rozmowa

ona

Wy naprawdę uważacie TMF za korpo?To chyba macie małe doświadczenie... Dla mnie to taka sobie nie duża firemka:D Chyba że w Warszawie czy w Kielcach inaczej to wygląda.Nie wiem,nie widziałam więc napiszcie?Czy też tak macie?

Zuzanna

@Wgabundochętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest TMF Poland Sp. z o.o. jednak bardzo proszę o nie skupianie się na innych uczestnikach wątku. Takie komentarze nie wnoszą żadnych treści, które miałyby wartość dla osób szukających informacji na temat TMF Poland. @zniesmaczona Co sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Jeśli możesz to powiedz, co na nią wpłynęło. W zależności od wielu czynników między innymi od działu, w którym się pracuje lub zakresu obowiązków opinie o firmie mogą być bardzo różne. Dlatego też mam nadzieję, że uzupełnisz swoją wypowiedź, co pozwoli innym na zdobycie szerszego zakresu informacji na temat TMF Poland Sp. z o.o.

Wgabundo

@zniesmaczona Może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem? Może to Ty nie jesteś takim wspaniałym pracownikiem i dlatego masz kłopoty i ciągle szukasz nowej pracy? Może warto spojrzeć w lustro?

zniesmaczona

narzekałam na poprzednią firmę i myślałam że gorzej być nie może, jednak może!Pracuje w TMF ale szukam czegoś innego:)

mi

e tam nie przesadzaj LOLKI może celowo chcesz zniechęcić nowych potencjalnych pracowników??? Pamiętaj że mogą Cię sprawdzić po IP.

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.