Opinie o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Żywiec Zdrój. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żywiec Zdrój o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

curious

Jak praca KOSa (ASM), jak zarobki, auto? Ktoś, coś?

Seko

Zawsze trzeba robić swoje i uważać. Też życzę sukcesów i pozdrawiam.

Seko

Zwalniają zwalniają bo juz tam pracuję to wiem. U mnie w grupie dwóch rzuciło papierami po 10 latch. Po drugie na rozmowie jest inna gatka o zarobkach a rzeczywistosc jest inna. Po za tym dużo jest owbowiązków i do wypłaty marnie to wygląda niestety. No ale cóż nie mieszkam w Warszawie i nie mogę sobie pozwolić być bez pracy mam rodzinkę na utrzymaniu. co do kilometrów narazie nie jest tak żle mi powiedzieli że mogę jeżdzić prywatnie w granicach rozsądku. Pozdrawiam

@Seko

z tym "powiedzieli że mogę jeździć prywatnie w granicach rozsądku" to ja Ci radzę uważać. Pamiętaj, że zawsze obowiązuje to co jest w umowie, a nie to, co ktoś mówi, bo jak sam zauważyłeś w gatce jest inaczej, a w realu inaczej. Możesz mieć później niemiłą niespodziankę.. Wytrwałości w pracy życzę Tobie i Nam wszystkim..

nie bardzo rozumiem, co do tego ma ogromne doświadczenie? Ludzie zwalniają się lub uciekają na L4 na potęgę. Nie rozumiesz dlaczego? Zapytaj pierwszego lepszego PH, jakie ma cele premiowe, jak wygląda kalendarz pracy, jaka jest sytuacja z autami/kilometrami.. i wtedy kolego zrozumiesz dlaczego.. A ofert nie widzisz, bo większość rekrutacji jest ukryta..

Firma Żywiec Zdrój w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Seko

Już pracuje :). Tylko coś wszyscy nagle rzucają papierami;)

panienka

Seko i jak po rozmowie na jaki region startujesz?! Ja czekam na tel po pierwszej rozmowie ;)

Zdrój

Co dobrego w Zywcu?

Seko

nie chcesz to nie gadaj kolego. Pytam osób co mogą mi pomóc a z TWojej odpowiedzi widać i czuć z jakiego kraju jesteś

nickczemnick

Pójdziesz,porozmawiasz to sie dowiesz.

Seko

No i jak warunki atmosfera i narzędzia. Dziękuje za odpowiedż bo wybieram się na rozmowy. Pozdrawiam

Seko

Witam. Mam pytanie czy ktoś już pracuje na nowych warunkach w żywców na umowę przez Target BPO.

@Seko

tak

bestyja

kolego niezaprzeczalnym jest fakt, że wg badań Nielsena jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku, ale Twoje stwierdzenie "praca na tym stanowisku w tej firmie jest naprawdę całkiem przyjemna i bo ich produkty obecnie sprzedają się najlepiej na rynku" brzmi co najmniej, jakby napisał je ktoś z biura, kto nigdy "nie powąchał" pracy przedstawiciela i żyje tabelkami i marzeniami. Czy oby na pewno szukasz u nas pracy? Czy starasz się ocieplić wizerunek firmy po wielu negatywnych komentarzach m.in. na tym forum?

nadal pracuję

Pracuję w firmie ponad 5 lat. wcześniej w dwóch innych korporacjach i powiem że nigdy nie pracowałem w lepszej. Ale wiem jedno zależy to od szeszefa a nie od firmy. Teraz po zmianach musi się wszystko ustabilizować(tregaty z kosmosu, GPS w autach, trasówki układane przez komputer) ale po kilku miesiącach powinno być ok. Jeśli chodzi o pensje po restrukturyzacji to wiem że porównując do działalności straciliśmy ale i tak pensje są wysokie. Wystarczy porównać się np. do Coca Coli. I od razu się docenia co się ma.Co do starej ekipy to musze potwierdzić że wielu z nich uznawało za swoje miejsce pracy Mc Donalda.

@nadal pracuję

kolego "nadal pracuję" ja również pracuję w tej firmie od kilku lat i mogę się zgodzić z Tobą w kwestii tego, że dużo w naszej pracy zależy od naszego ASMa i Jego/Jej podejścia. Zgodzę się też, że do czasu tej restrukturyzacji było na prawdę wielu ściemniaczy i sporo z nich poleciało. Ale w kwestii finansów, to błagam Cię nie rozśmieszaj mnie! Pomijając fakt, że straciliśmy sporo po przejściu na umowy, to coca-coli itp. nie dorastamy do pięt!

@bestyja

jestes typowym peedałem w tej firmie buraku posluchaj co piszesz jestes zerem od poczatku do konca czy to rozumiesz

@zosia

koledze z zaburzeniami osobowości proponuję wizytę u dwóch specjalistów, którzy mogą Ci pomóc, bo faktycznie po latach pracy w tej firmie chyba bardzo Ci tego potrzeba. Po pierwsze psychiatra, który przypisze Ci coś na ukojenie nerwów, bo widzę żeś nerwowy. Następnie chirurg plastyczny, który zamieni Ci jaja na cipkę, którą jesteś :) do przemyślenia zostaje też powrót do podstawówki, po naukę pisania, gramatyki i składni, bo ciężko zrozumieć Twoje "wypowiedzi".

Zosia
@bestyja

I love zywiec zdrój

Info

Witam, piszę z zapytaniem z goła odmiennym od powyższych tematów. Potrzebowałbym poznać strukturę firmy Żywiec Zdrój na rynku Horeca, po przekształceniach zorganizowanych przy uczestnictwie firmy Bpo (ilość RDS, RKS, PH, podział na terytoria, kontakty), jeśli byliby chętni w pomocy, z pewnością się odwdzięczę:)

kajtek
@Info

zastanów się dlaczego ziewała - może tak nudno mówiłeś? dają szansę też ludziom bez doświadczenia tylko ktoś musi być dobry- widocznie nie jesteś taką alfą i omegą jak myślisz.

LOPI
@Info

dOBRZE ŻE SIE TAK SKONCZYŁO. żYWIEC zDRÓJ TO GÓWNO. zNAJDZIESZ LEPSZ APRACe , NIE ZAŁUJ NIE MA CZEGO.

Ciągali mnie na 3 etapy rekrutacji w tym jeden 120km od miejsca zamieszkania. Pani z Targetu przed ostatnim etapem powiedziała, że jestem mocnym kandydatem. Oczywiście nie zostałem wybrany i gdybym sam się do nich nie dobijał to pewnie by się nawet nie odezwali i czekałbym nadal jak idiota na info. Okazało się, że zadecydowały niuanse...doświadczenie w FMCG. To chyba nie jest niuans. Niuansem byłby źle dobrany ubiór na rozmowę albo niewyraźna wymowa. Brak profesjonalizmu i ze strony Targetu i Żywca. Na rozmowie Pani rekrutująca wciąż ziewała i wpatrywała się w telefon. Na tym etapie powinna okazać minimum szacunku. Szkoda bo czuję, że mogłoby się fajnie pracować.

Jeśli jest tu osoba, która dostała etat Handlowca w Ostrołęce proszę o info ile dni po terminie rozmowy na Postępu (30.03.2015) dostała informację o zatrudnieniu.

Zosia

Szukamy d,,,,,,

Chłopaki, dajcie koniecznie znać czy spotkaliście się na tej integracji! :)

jeszcze bardziej przykre....

Widzę, że mierzysz ludzi swoją miarą...czyżby przywar ludzi z południa? Po raz kolejny widzę brak merytoryki i chłodnej głowy w Twojej "wypowiedzi" (że o błędach ortograficznych i fatalnej interpunkcji nie wspomnę...myślałem, że z tym serwisem sprzątającym wyjdzie żart, ale chyba coś jest na rzeczy...). Niby jak miałbym się kimkolwiek wysługiwać? Kim? Jak? Moje osiągnięcia to efekt mojej pracy i nie widzę tu innej możliwości...skoro Tobie przyszedł do głowy taki pomysł to znaczy, że miałeś z takimi działaniami do czynienia... Kolejna kwestia - dlaczego masz pewność, że zostanę zwolniony? Dlatego, że zwolniono Ciebie i Twoją "starą dobrą ekipę"??? Mi z jakiegoś powodu zaufano, Tobie z jakiegoś powodu - nie. Cała historia. Odniosę się jeszcze do Twoich wyzwisk skierowanych w moją stronę. Zastanów się - byłeś (jesteś?) PH. Nie możesz zatem być aż takim intelektualnym impotentem, żeby się ze mną nie zgodzić, że to najsłabsza i najłatwiejsz rzecz, jaką KAŻDY może zrobić - usiąść przed monitorem i incognito, bezpieczny i spokojny, zapewne z ręką w majtkach komuś nawtykać. Uważasz, że nie mógłbym teraz zrobić tego samego? Mógłbym, tylko po co? Czujesz się po czymś takim ptawdziwym facetem? Jeśli tak, to uwierz, że bardzo mi przykro, możesz podać mi swoje dane i z PRACUJĄCYMI i ZADOWOLONYMI Z PRACY PH , przekażemy Ci 1% podatku... trochę dystansu zalecam. Zamknij rozdział firmy tak jak firma zamknęła Twój. Pozdrawiam.

@jeszcze bardziej przykre....

1% zostaw sobie na żel z firmy Durex przyda ci się przed sezonem.A do twojej wiadomości pracuję w żywcu Myślałem że jesteś bardziej ogarnięty .Myślisz człowieczku że tylko zwolnieni tu piszą oj szkoda mi cię Pozdrawiam cię ciule

przykre...
@zosia

Myślałeś, że jestem bardziej ogarnięty a sam piszesz jako ZOSIA, używając zwrotu "myślałem..."...problemy z określeniem własnej płci? inspiracja na życie Anną Grodzką ? Skoro ciągle pracujesz, chętnie Cię spotkam w czwartek na integracji i wymienimy zdanie w cztery oczy a nie online, co jak wspomniałem jest łatwe dla każdego. Człowieczku.Będę pytał o Zosię, pozdrawiam

Janina
@zosia

Zosiu ( chłopie) zgadzam się z Tobą we wszystkim co piszesz to jest prawda pozdrawiam pracownik żywiec Janina( chłop)

@przykre...

ty baranie a sam sie nie przedstawisz buraku co budujesz dom i boisz sie ze gratisy ci sie skoncza cwoku ja nie musze pisac gramatycznie i tak bys tego nie poja a le haczyk jest rusza na regiony ciekawe co poczniesz ja wam pomoge na ta wtope bedziecie mieli cieplutko na wizytacjach juz wam szykuje mine na sklepach zesracie sie ja pa b.przyjecie z pania z hr

ph

a ph oczkami świecili na sklepach,,,bo nie było rozliczać się za co

Zostaw merytoryczną opinię o Żywiec Zdrój - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w Żywiec Zdrój?

Zobacz opinie na temat firmy Żywiec Zdrój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywiec Zdrój?

Żywiec Zdrój