Opinie o Baker Tilly Poland Sp. z o.o. w Warszawa Hrubieszowska 2

Baker Tilly jest grupą spółek, która oferuje profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, audytu i doradztwa podatkowego oraz biznesowego. Naszym celem jest zapewnienie Klientom w Polsce, Czechch i na Słowacji jak najlepszej obsługi w zakresie Business Processes Outsourcing (BPO), podatków, niezależnego audytu i innych usług finansowych przy wykorzystaniu wiedzy, doświadczenia i globalnych zasobów Baker Tilly International, którego jesteśmy członkiem.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baker Tilly Poland Sp. z o.o. w Warszawa Hrubieszowska 2

NN

uciekać, uciekać i jeszcze raz!!! szefowe z Wrocławia - leniwe , fałszywe i złośliwe, no chyba że dobrze się im podlizujesz... a jak nie to szybko odczujesz jak to jest być wykorzystywanym i poniżanym, wymagania bardzo wysokie a pensja żałosna, ciągła presja, brak wsparcia, brak komunikacji, co skutkuje wysoką rotacją wśród pracowników - jednym słowem ŻENADA!!!!

Szefowa z Wrocławia
@NN

Szkoda tylko, że takich komunikatów nie przekazuje się będąc jeszcze pracownikiem, a każde zaproszenie do rozmowy kwituje się stwierdzeniem "nie mam nic do powiedzenia" / "nie będę rozmawiać, bo jestem zdenerwowana" ... życzymy powodzenia w innym miejscu.

mtaula

Bałagan, chaos, brak organizacji, bardzo duże wymagania, bardzo duża rotacja , pracuję jakieś pół roku w księgowości i to co widziałam to się w oczach nie mieści. Taka jest moja prywatna opinia. Bardzo małe wsparcie dla nowych osób, stres, nadgodziny, pensja nie wystarczająca jak na taką pracę- ale to subiektywne odczucie. Na plus- dobra lokalizacja, blisko metra, opieka medyczna, dla chętnych dodatkowe ubezpieczenia, te informacje są akurat prawdziwe w ogłoszeniach. Na rozmowach kwalf. luz, standardowe pytania.

judge dread

hmmm rozbroiles mnie swym zapytaniem, no chyba ze to pisza HRy probujace ratowac lajbe idaca na dno. zycze powodzenia bo 1 ludzie nie sa tak naiwni, 2 firma dziala w wawie glownie i chyba o tym nie pamieta dziwnie pierw pytasz jak jest a potem stwierdzasz ze nie jest zle... to jestes tam czy nie? czytasz czasem to co piszesz? nie zakladam schizofrenii ale jakas zagrywke...

janeczko

zauwazylem ze masz juz kilka wpisow tu, kazdy pozytywny ze ojoj. HRy ukryte czy kto? bo we wpisy pracownicze to nie wierze..

Test pozycji

powiem krotko... dno dno i jeszcze raz dno..chyba ze ktos lubi marnowac swoj czas

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
heheszki

Czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat pracy na stanowisku konsultanta doradztwa biznesowego? Z tego co wiem to zatrudnienie tylko na zasadzie własnej działąlności gospodarczej.

szok

minka - czyzbys byla jednym ze stazystow w audycie, ktorzy w praktyce dostaja za zadanie poprawianie wizerunku firmy ?? :) Spoko, na pewno docenia. Przynajmniej wpis do CV bedzie. Gorzej na rozmowie czasem ktoś pyta co robiles faktycznie w danej firmie!

wet

nie ma sensu.z tej firmy ludzie odchodza na potege.maja problem z zatrudnianiem nowych wiec starzy praciwnicy musza przejmowac ich obowiazki i tez im sie nie chce.tym batdziej uczyc nowych.rozwiazanie placic wiecej i dawac szkolenia.oni wola udawac ze jednak nic sie nie dziejw.

french

Chciałem aplikować do oddziału w Łodzi, orientuje się ktoś jak utaj wygląda sytuacja? Ale skoro w Warszawie zarabia się (usunięte przez administratora) netto, to boję się o tutejsze warunki...

aer

tak staz za kilkaset zl brutto i nic nie ucza, a pozniej umowa za grosze.

taera

slaba firma.nie placa dobrze a mase roboty (wszystkie dzialy). kiedys bazowali na sytuacji rynku pracy wiec mieli pracownikow. teraz sie sytuacja zmienila i mase ludzi od nich odchodzi z powodu finansow i atmosfery. zatrudniaja za grosze stazystow (nawet wstyd ludziom dawac takie pieniadze-kilkaset brutto przez 3 miesiace)a potem niby umowe za 2 razy mniej niz rynkowe stawki.polityka firmy kilku wycisnac soki z mlodych ludzi a sami za ich robote na wyzszych stanowiskach brac krocie. chociaz by placili srednia rynkowa to rozumiem.

jkj

jaka ściema

A czy mówią, że za pakiet socjalny trzeba płacić? Oprócz podstawowej opieki medycznej za wszystko musisz płacić.

Witam, czy ktoś z obecnych/byłych pracowników mógłby się pokusić o ocenę plusów i minusów organizacji, próbując chociaż oddzielić emocje od w miarę możliwości obiektywnej oceny? Rozważam wysłanie aplikacji, ale to co czytam absolutnie mnie nie zachęca. A może dostrzegacie jakieś pozytywy w konkretnych działach/spółkach - z tego co widzę są 3. Będę wdzięczny za pomoc. Kandydat

elo

I odnosnie angielskigo na tym stanowisku, jest to weryfikowane na rozmowie (rozmowa po angielsku) czy luźno, jakiś test?

elo

A co sądzicie na temat pracy w dziale IT? kasa jest również słaba? duże wymagania?

ava

Byłam z ciekawości na rozmowie rekrutacyjnej i podsumuję to tak: śmiech na sali. Ludzie, niczym korposzczury, którzy zgrywają mega profesjonalnych i ich oferta: płaca jak na stażu a wymagania na stanowisko jak dla specjalisty. Miałam ochotę roześmiać się do rozpuku i wyjść w trakcie, ale postanowiłam wysłuchać do końca. Oczywiście zadzwonili, że chcą mnie przyjąć do pracy, ale nawet podczas studiów nie zarabiałam takich śmiesznych pieniędzy.

xoxoxo

to źle slyszales. Moze i średnia krajowa jest ale po 10 latach pracy tam jeśli masz tyle cierpliwości lub po prostu brak ci odwagi czy umiejetności znalezc cos innego. Niestety jeśli chodzi o zarobki to prawda-dlatego firma wybiera taką a nie inną politykę obecnie nowo zatrudniani są tam przede wszystkim tylko studenci na umowę zlecenie. Osoby po studiach szybko stamtąd uciekają!!!

były praconik**

To to jak cię śmieszą te komentarze, to sie śmiej, proszę bardzo. Ciekawe czy byłoby Ci do śmiechu jakbyś po studiach, z doświadczeniem, zarabiał tam (usunięte przez administatora). No pachy zrywać.

byly pracownik

powyższe dwa komenty znowu ściema jak nic.

oliwkilubie

na rynku znajdzie się wiele lepszej pracy. firma dobre lata albo ma za sobą, albo ich w ogóle nie miała... odradzam szukającym - szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Baker Tilly Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baker Tilly Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baker Tilly Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baker Tilly Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baker Tilly Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baker Tilly Poland Sp. z o.o.