Baker Tilly Poland Sp. z o.o.

Opinie o Baker Tilly Poland Sp. z o.o.

zs

Czy zarobki dla świeżaków są porównywalne do tych w wielkiej czwórce?

Kasia
@zs 12.03.2017 19:08
Czy zarobki dla świeżaków są porównywalne do tych w wielkiej czwórce?

dread
@Kasia 21.03.2017 18:37
możesz liczyć nawet na więcej, Baker Tilly Poland Sp z o. o to firma, która wynosi usługi księgowe na wyższy poziom...

Co Ty chrzanisz? Dostajesz premie za naiwniakow? No i argumentow starczylo na jedno zdanie.. czyli HR z dennej firmy- obozu?

Zainteresowana

Była taka firma BAKER TILLY SMOCZYŃSKI I PARTNERZYSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , przedstawicielstwo Baker Tilly International. Co sądzą byli pracownicy na temat powinowactwa tych firm?

Zainteresowana

Czy ta firma specjalnie sugerowała, że była poprzez nazwę związana z Baker Tilly? Wykreślili ją z KRS i pod tym samym adresem Janusz z Haliną biznesu założyli Crowe Horwath Sp. z o.o. Co myślą byli pracownicy?

Martyna

@Edyta ja nawet nie wiem jak sie ustosunkowac do tego komentarza..... przykro mi ale nie zgadzam sie z Toba. Kasa jest taka ze jak sie nie mieszka na mamy garnuszku to sie nie wyzyje, a atmosferą się nie najesz ani nie ubierzesz sie za nią. Z całym szacunkiem. Pozdrawiam.

Marta
@Martyna 27.07.2017 12:33

o tragicznej atmosferze w tej firmie jest 2/3 wpisów na tej stronie, tylko panie z hr próbują zaklinać rzeczywistość bo nie mogą znaleźć nikogo, a jak ktoś się złapie to przynajmniej kilka miesięcy popracuje

Martyna

Baker Tilly Poland to fajna okazja dla zielonków, żeby nałapać doświadczenia do CV. Rozwój niewielki, bo klepanina opiera się na instrukcjach i obsłudze programu. Wypracowane schematy działań i wydzielanie bardzo szczątkowej pracy z każdej firmy po trochę na jedną osobę (praca krzyżowa- jedną firmę obsługuje kilka dziewczyn) nie pozwala na holistyczny, rzetelny obraz tego co się w ogóle robi. Praca przypomina trochę pracę na recepcji. Coś dostajesz do wklepania z instrukcją. Zespół mądrych, rzetelnych księgowych pozwala dowiedzieć się tyle na ile będą chciały Ci coś powiedzieć :) Ale z zerową wiedzą stanowisko astystentki ( bo na takim się zaczyna) może piastować każdy. Stabilne, ale beznadziejne zasady awansu (jakieś grosze raz na rok). Trudno powiedzieć, czy polecam. (ale pracują tam fajni ludzie, to na pewno) Pozdrawiam.

Pam

Doceniam tylko wiedzę, którą udało mi się zdobyć w dość krótkim czasie- zagryzając codziennie zęby:) Atmosfera w zespole była fatalna dzięki rozhisteryzowanym, przekonanym o swojej wybitności i traktujących innych z góry koordynatorkom. Ich gderania, głupich komentarzy i amatorskiego słowotoku musieliśmy wysłuchiwać od rana do końca dnia. Pensja jak na stażu w UM na prowincji. Zero socjala. Na szczęście to niebywałe doświadczenie już za mną.

Miećka

januszbiz sp z.o.o

Aaaa

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie praca w tej firmie, masakra, wypłata ledwo wystarcza na opłaty, atmosfera straszna i ludzie też

North

Witajcie, czytam opinie o tej firmie i niestety potwierdzam, że wszystko się zgadza jeśli chodzi o negatywy. Plusem jest rzeczywiście fakt, że osoby szukające pierwszej pracy mogą się tu sporo nauczyć- oczywiście w bardzo długim czasie bo przez wiele miesięcy zajmują się przekładaniem papierów i archiwizacją . Na rozmowach rekrutacyjnych obiecują wiele szkoleń, niestety jest to również kłamstwo. Organizują jedno profesjonalne szkolenie na pół roku. Jeśli chodzi o atmosferę pracy to jest ona typowo korporacyjna, nawet na tą słynną przerwę lunchową niewiele osób wychodzi. Dlaczego? Podobno po to, aby do minimum ograniczyć zostawanie po godzinach. Team Leaderzy to wieloletni pracownicy. Z dużym doświadczeniem i niewątpliwie eksperci ale sprawiają wrażenie , że pracują tam za karę. Niektórzy potrafią narzekać od rana do wieczora. Wynagrodzenie zasadnicze tragiczne, żadnego funduszu socjalnego, żadnej premii. Lokalizacja organizacji jest dogodna ale czy to wystarczy aby się męczyć w tej korporacji?

NN

uciekać, uciekać i jeszcze raz!!! szefowe z Wrocławia - leniwe , fałszywe i złośliwe, no chyba że dobrze się im podlizujesz... a jak nie to szybko odczujesz jak to jest być wykorzystywanym i poniżanym, wymagania bardzo wysokie a pensja żałosna, ciągła presja, brak wsparcia, brak komunikacji, co skutkuje wysoką rotacją wśród pracowników - jednym słowem ŻENADA!!!!

Szefowa z Wrocławia
@NN 01.12.2016 18:58

Szkoda tylko, że takich komunikatów nie przekazuje się będąc jeszcze pracownikiem, a każde zaproszenie do rozmowy kwituje się stwierdzeniem "nie mam nic do powiedzenia" / "nie będę rozmawiać, bo jestem zdenerwowana" ... życzymy powodzenia w innym miejscu.

mtaula

Bałagan, chaos, brak organizacji, bardzo duże wymagania, bardzo duża rotacja , pracuję jakieś pół roku w księgowości i to co widziałam to się w oczach nie mieści. Taka jest moja prywatna opinia. Bardzo małe wsparcie dla nowych osób, stres, nadgodziny, pensja nie wystarczająca jak na taką pracę- ale to subiektywne odczucie. Na plus- dobra lokalizacja, blisko metra, opieka medyczna, dla chętnych dodatkowe ubezpieczenia, te informacje są akurat prawdziwe w ogłoszeniach. Na rozmowach kwalf. luz, standardowe pytania.

judge dread

hmmm rozbroiles mnie swym zapytaniem, no chyba ze to pisza HRy probujace ratowac lajbe idaca na dno. zycze powodzenia bo 1 ludzie nie sa tak naiwni, 2 firma dziala w wawie glownie i chyba o tym nie pamieta dziwnie pierw pytasz jak jest a potem stwierdzasz ze nie jest zle... to jestes tam czy nie? czytasz czasem to co piszesz? nie zakladam schizofrenii ale jakas zagrywke...

janeczko

zauwazylem ze masz juz kilka wpisow tu, kazdy pozytywny ze ojoj. HRy ukryte czy kto? bo we wpisy pracownicze to nie wierze..

Test pozycji

powiem krotko... dno dno i jeszcze raz dno..chyba ze ktos lubi marnowac swoj czas

heheszki

Czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat pracy na stanowisku konsultanta doradztwa biznesowego? Z tego co wiem to zatrudnienie tylko na zasadzie własnej działąlności gospodarczej.

szok

minka - czyzbys byla jednym ze stazystow w audycie, ktorzy w praktyce dostaja za zadanie poprawianie wizerunku firmy ?? :) Spoko, na pewno docenia. Przynajmniej wpis do CV bedzie. Gorzej na rozmowie czasem ktoś pyta co robiles faktycznie w danej firmie!

wet

nie ma sensu.z tej firmy ludzie odchodza na potege.maja problem z zatrudnianiem nowych wiec starzy praciwnicy musza przejmowac ich obowiazki i tez im sie nie chce.tym batdziej uczyc nowych.rozwiazanie placic wiecej i dawac szkolenia.oni wola udawac ze jednak nic sie nie dziejw.

french

Chciałem aplikować do oddziału w Łodzi, orientuje się ktoś jak utaj wygląda sytuacja? Ale skoro w Warszawie zarabia się (usunięte przez administratora) netto, to boję się o tutejsze warunki...

aer

tak staz za kilkaset zl brutto i nic nie ucza, a pozniej umowa za grosze.

taera

slaba firma.nie placa dobrze a mase roboty (wszystkie dzialy). kiedys bazowali na sytuacji rynku pracy wiec mieli pracownikow. teraz sie sytuacja zmienila i mase ludzi od nich odchodzi z powodu finansow i atmosfery. zatrudniaja za grosze stazystow (nawet wstyd ludziom dawac takie pieniadze-kilkaset brutto przez 3 miesiace)a potem niby umowe za 2 razy mniej niz rynkowe stawki.polityka firmy kilku wycisnac soki z mlodych ludzi a sami za ich robote na wyzszych stanowiskach brac krocie. chociaz by placili srednia rynkowa to rozumiem.

jkj

jaka ściema

A czy mówią, że za pakiet socjalny trzeba płacić? Oprócz podstawowej opieki medycznej za wszystko musisz płacić.

Kandydat

Witam, czy ktoś z obecnych/byłych pracowników mógłby się pokusić o ocenę plusów i minusów organizacji, próbując chociaż oddzielić emocje od w miarę możliwości obiektywnej oceny? Rozważam wysłanie aplikacji, ale to co czytam absolutnie mnie nie zachęca. A może dostrzegacie jakieś pozytywy w konkretnych działach/spółkach - z tego co widzę są 3. Będę wdzięczny za pomoc. Kandydat

elo

I odnosnie angielskigo na tym stanowisku, jest to weryfikowane na rozmowie (rozmowa po angielsku) czy luźno, jakiś test?

elo

A co sądzicie na temat pracy w dziale IT? kasa jest również słaba? duże wymagania?

ava

Byłam z ciekawości na rozmowie rekrutacyjnej i podsumuję to tak: śmiech na sali. Ludzie, niczym korposzczury, którzy zgrywają mega profesjonalnych i ich oferta: płaca jak na stażu a wymagania na stanowisko jak dla specjalisty. Miałam ochotę roześmiać się do rozpuku i wyjść w trakcie, ale postanowiłam wysłuchać do końca. Oczywiście zadzwonili, że chcą mnie przyjąć do pracy, ale nawet podczas studiów nie zarabiałam takich śmiesznych pieniędzy.

xoxoxo

to źle slyszales. Moze i średnia krajowa jest ale po 10 latach pracy tam jeśli masz tyle cierpliwości lub po prostu brak ci odwagi czy umiejetności znalezc cos innego. Niestety jeśli chodzi o zarobki to prawda-dlatego firma wybiera taką a nie inną politykę obecnie nowo zatrudniani są tam przede wszystkim tylko studenci na umowę zlecenie. Osoby po studiach szybko stamtąd uciekają!!!

były praconik**

To to jak cię śmieszą te komentarze, to sie śmiej, proszę bardzo. Ciekawe czy byłoby Ci do śmiechu jakbyś po studiach, z doświadczeniem, zarabiał tam (usunięte przez administatora). No pachy zrywać.

byly pracownik

powyższe dwa komenty znowu ściema jak nic.

oliwkilubie

na rynku znajdzie się wiele lepszej pracy. firma dobre lata albo ma za sobą, albo ich w ogóle nie miała... odradzam szukającym - szkoda czasu

pozdrawiam

hehe, apropos tego, ze ksiegowe nie maja czasu nic tlumaczyc - nigdy nie zapomne jak podeszlam do jednej, pytajac czy ma chwile i uslyszalam odpowiedz "NIE" :))) (a mialam pytanie, gdzie doslownie potrzebowalam odpowiedzi typu TAK/NIE, zeby wiedziec jak wykonac zadanie :) ). Potulnie wiec musialam wrocic do biureczka i domyslac sie o co babie chodzilo! ale co sie dziwic... (usunięte przez administratora)

pampampam

chyba szybko zwijającego się działu - przecież ostatnio wszyscy się zwalniają :D

maday

zgadzam się. choć powiem Ci że jest garsc stałego teamu którzy wierza ze robią to dla narodu i na poczet przyszlych pokoleń też też - i nawet mielą mózgi nowo pracującym i pewnie znajdując takie komentarze siedza i się dziwią jacy my jesteśmy ŹLI =D zdolni i młodzi a nie naiwni jakże tak droga pani drogi panie można =D

dobrze rzeczesz . Póki nie otworzą oczu nie uwierzą.

joł

haha jaka ściema -padłam

Magowska

Programy stażowe ? Chyba mylisz firmy. Pracowałam tam jakiś czas i jakoś nie spotkałam się z czymś takim chyba że przewalaniem papierów za dosłownie kilka groszy. I tak międzynarodowa z 4 krzesłami w kuchni na tylu pracowników. A o jakichkolwiek szkoleniach nawet nie myśl ponieważ w BTP one nie istnieją. Obcy język dla księgowych, a i tak co niektórym trzeba tłumaczyć słowo ''missing'' bo x latach edukacji. Ciągle wymagają od Ciebie cięższej pracy, aby przy nowej umowie usłyszeć że to ciągle za mało i że ogólnie to są średnio zadowoleni bo możesz więcej i nie mają Ci nic do zaoferowania oprócz możliwości pracy. Co za łaska pańska. A jak już przebijesz się kilkunastu latach przez asystentkę i starszą asystentkę i zostaniesz młodszą księgową to może przed emeryturą awansują Cię wyżej o ile dożyjesz.

BYŁY PRACOWNIK

szkoda czasu na tę firmę, (usunięte przez administratora)

widzę, ze ktos tu dał się chyba przekupić, usuwając tyle negatywow (niestety prawdziwych) ;). (usunięte przez administratora) widzę, że cel na rok 2015 to ocieplenie wizerunku :D

Muniek

Moim zdaniem to praca dobra dla osób, które nie lubią/nie dają sobie rady w korporacji. Tutaj też się dużo pracuje, ale nie ma takiego pośpiechu. Każdy zna swoje obowiązki i zazwyczaj nie było jakiegoś nagłego dodatkowego nawału pracy (oczywiście nie licząc ostatnich dni miesiąca, ale to oczywiste dla tej branży). To by były jednak jedyne plusy. Mi nie podobało się wyraźne zaznaczenie różnicy między asystentami, a pracownikami "wyższej rangi". Nie można było pytać o nic księgowych bo przeciez sa takie zapracowane i dawały to do zrozumienia. Asystenci tak na prawdę wykonują ta samą pracę co księgowe (za mniejsze pieniądze) ale je jak najbardziej męcz do woli. Drugi minus to kuchnia. Skandaliczne warunki do jedzenia czy odpoczynku (na kilkadziesiąt osób 6 krzeseł i 3 stoliki - a pomieszczenie ma ze 3 m2. Tak więc jak chcesz w spokoju zjeść to tylko ok 11 albo 15 bo inaczej siedzisz (albo stoisz) i jesz w pospiechu bo czujesz nad sobą oddechy innych osób, które chcą zająć Twoje miejsce. Według mnie to bardzo ważne bo przy umysłowej pracy należy się pracownikowi trochę relaksu (a i kolejny plus mi się przypomniał - nie ma jakiejś super kontroli nad przerwą; oczywiscie bez przesady ale nikt nie stoi nad nikim z zegarkiem w ręku) Trzeci minus to oczywiście płaca - bardzo niska jak na biuro rachunkowe. Osoby, które wynajmują mieszkanie wychodzą na zero, ale trzeba sie pilnować. Żadnych szaleństw :( Tak więc podsumowując jeśli ktoś chce w pracować w raczej spokojnym otoczeniu, a nie zależy mu tak bardzo na zarobkach to praca jest spoko. Natomiast osoby dynamiczne i nastawione na sukces powinny szukać dalej ciekawych miejsc pracy :) Ja nie żałuję bo nie było źle, ale należę do tej drugiej kategorii osób :).

jelina30

firma stawia na pracowitość i profesjonalizm. Ludzie bez ambicji i leniwi czytaj "wiecznie niezadowoleni i reprezentujacy postawe roszczeniowa" jak wyzej, nie znajda u nas satysfakcji. To jest firma, w ktorej stawia sie na talent i pracowitość. Polecam dla ambitnych.

BYŁY PRACOWNIK

Żenująca firma, asystenci w księgowości zarabiają mniej niż na produkcji, do tego straszny wyzysk i manipulacja, księgowe zarabiają dwa razy mniej niż średnia rynkowa, naprawde żal, jedynie warte uwage dla osób które nie mają żadnych szans na znalezienie doświadczenia na rynku pracy -ale również na maks 6-8 m-cy, po tym czasie mało co wiecej mozna sie nauczyc. potwierdzam wszystkie wczesniejsze negatywne opinie.

meduza
@impressed 05.02.2015 11:34
słoik by się nie utrzymał z tej pensji w Warszawie (chyba że kogoś jara wynajmowanie psiej budy) :D postawa roszczeniowa? c...

może mało zarabiasz bo masz słabe kwalifikacje? ja jestem zadowolona :)

impressed
@meduza 05.02.2015 18:49
może mało zarabiasz bo masz słabe kwalifikacje? ja jestem zadowolona :)

i nie, teraz nie zarabiam mało - właśnie dzięki temu, ze juz mnie tam nie ma! :)

hej

jak ktoś lubi wolontariat to lepiej w schronisku popracować.

robe

widzę, że miałeś z nimi niezła przeprawę, a sama praca? dużo nadgodzin?jak rozliczane?jak managerzy?jakie spółki, ciekawe? bo zastanawiam się by do nich złożyć Cv

melon

jak mieszkasz z rodzicami albo sponsorem to zarobki całkiem spoko. nawet starczy na zabranie dziewczyny raz w miesiącu do McDonaldsa.

melon

robe

Jak zarobki w audycie?jak praca?

Gościówa

Pracuję w BTP prawie 10 lat. Wiadomo, były dni lepsze i gorsze. Ale ogólnie jestem zadowolona. W ostatnim czasie jest duża rotacja, ale jest też spore grono osób takich jak ja, ale również z dużo większym stażem. Niektórzy mówią, że gdzie indziej jest lepiej. Wiadomo, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;) Mnie tylko ciekawi, co z siebie dali Ci co są nie zadowoleni, bo mam wrażenie, że negatywne opinie piszą osoby, dla których to jest pierwsza praca, nie mają żadnego doświadczenia, ale za to potrafią wymagać wyższej pensji i dłuższej przerwy ;/ Wybija 16.30 rzucam dokumenty i wychodzę, bo do tej godziny pracuję, a gdzie jakiekolwiek poczucie obowiązku? W BTP można się dużo nauczyć, bo obsługuje firmy z każdej gałęzi gospodarki i jest przekrój przez wszystkie możliwe rodzaje dokumentów. Mnie też nie wszystko się podoba, ale z pracy jestem zadowolona!

trampek

a obiecany miesiąc szkoleń to w praktyce pół dnia roboczego :)) (bo po co szkolenia - do googlania? :))) )

trampek

lepiej w Zarze ciuchy przewalać niż w BTP pracować, przynajmniej więcej płacą ! pewnie socjal też lepszy :)

hehehe

serdecznie polecam staż w Baker Tilly. Nie będzie cię stać nawet na lunch, ale za to perfekcyjnie opanujesz funkcję kopiuj-wklej do excela :)

hehe

nie ma żadnych widełek,dostajesz minimum na przeżycie i abyś dalej pracował.

Zostaw opinię o Baker Tilly Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baker Tilly Poland Sp. z o.o.