Opinie o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

Praca w Szwajcarii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

To chyba pojechał na wakacje skoro przyjeżdza za trzy tygodnie!

zadowolona

mąż dobrze mówi po niemiecku i jest majstrem dekarskim, uzgodnił wszystko telefonicznie po czym przyszła mailaem umowa dokładnie taka jak uzgadniał, na miejscu czekał na niego koordynator, który pomógł załatwić formalności, teraz liczymy już franki i czekam kiedy przyjedzie za 3 tygodnie z dobrą szwajcarską czekoladką:) zadowolona

dekarz z karpacza

moj mąż wyjechał, pracuje jako dekarz i jest bardzo zadowolony, euspecjalista i addcon-swiss to firmy godne zaufanie, wszystko się zgadza jak w zegarku:) zadowolona:)

szwajcar

wszedzie i zawsze jest okres próbny, każdy może zrezygnować bez żadnych konsekwencji, piszecie bzdury bo wam się nie udało ot co...:)

Czy po rozmowie w Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Addcon swiss nikt nie pojechal jak i z euspecjalis

nikt z branzy budowlanej nie wyjechal!! to sciema nie placic im tych 127 zl!! nie warto!!! oszustwo szyte grubymi nicmi!!

:p

Po pierwsze nie ma żadnego okresu próbnego, od razu umowa na czas nieokreślony....Kiedy tu zwiedzać jak pracujesz od 9 do 21 i masz czas tylko na spanie, jedzenie, mycie się i tak w kółko....pewnie im się nawet między sobą gadać nie chce :p Poczekamy zobaczymy po jakim czasie zaczną stamtąd uciekać pierwsze osoby...a uwierzcie mi zaczną.

wyjechali

5 murarzy, 6 dekarzy, 4 elektryków, 5 malarzy, 12 tynkarzy, monterzy fasad 10, 7 stolarzy, 8 hydraulików i 15 pomocników, wszystcy mają stawki 15-20 euro na godzine na rękę, dodatek pielegnacyjny po 50 euro dziennie, jakieś rozłąkowe 30 euro dziennie a eurospecjalista ponoć ma dostać nagrode nobla za najlepszego pracodawce roku:)

podobno

Ci co wyjechali na te fermy to juz teraz razem z tymi kurczakami w konserwach leżą, albo podobno zwiedzają piękne tereny wokół jeziora bodeńskiego, mają dobre pensję i popijają po robocie niemieckie piwo:)

zorientowany

ja pytałem w tej firmie o szczegóły i wszystko jest ok, umowa jasna i czytelna, wypisujecie tutaj jakieś wyssane z palca, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością bzdety. Wszystko mi wyjaśnili na miejscu, zresztą najlepiej pytać u źródła, to są fachowcy i znają się na rzeczy.

buuuuuuuuuuuuuuu

podobno krasnoludki nie chca obudzić królewny, kto to pisze takie bzdury...:)

gosc

ja sie dowiadywalem i bzdury piszesz, kazdy moze zerwac umowe w okresie probnym bez zadnych konsekwnecji, udzielono mi na ten temat fachowej i rzetelnej odpowiedzi, w ogole jakies jaj sobie robicie, moj brat wyjechal i bardzo sobie chwali a wszystko mial podane jak na tacy przed wyjazdem...:):):)

Podobno ta farma ma jakiś związek z tą firmą Nutrex, że właściciel chce otworzyć nowy oddział i te osoby co wyjechały to tylko na przeszkolenie...Szczerze coś mi tu śmierdzi....gdyby było wszystko ok to takie ogłoszenie znalazłoby się na stronie EUSPECJALISTA a go zwyczajnie tam nie ma.... Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?????

nuterek

euspecjalista. wynajmuje w nutrexie biura, wiem od kolegi co już pojechał, sam bym pojechał bo kolega jest super zadowolony ale nie znam jezyka, a on zarabia teraz 60zl/h yyyyyyyyyyyy

Kto mi powie co ma wspólnego firma Nutrex z EuSpecjalista?

Nie dajcie się tylko zwariować...i dopytajcie o każdy szczegół, chociażby jakąś przedwstępną umowę z Szwajcarami albo coś... Z doświadczenia wiem, że takiej umowy możecie nie dostać przed wyjazdem a i cudem może okazać się jakakolwiek informacja na temat szczegółów samej pracy. Mój kolega tak wyjechał...i nagina po tyle godzin że i tak wiem że za długo tam nie pociągnie...Tylko czy będzie stać go na powrót do Polski w końcu zobowiązał się przed EUSPECJALISTĄ do 5 % przez rok i zerwanie kontraktu ze Szwajcarami pewnie też poniesie ze sobą, nie małe konsekwencje finansowe....

sylwia & grzegorz

zaczynamy powątpiewać w wiarygodnośc tej firmy

hehe [usunięte przez moderatora] to macie wy co polsce tyracie za 12zl/h, po top sie jedzie zeby robic nadgodziny i nakosic franciszkow ile sie da... a wma ze zgryzoty juz piana na usta wychodzi hihihihihihi

Praca w "kurczakach" po 12 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu / podobno soboty też/, za 17,33 na rękę "niby"...Co miesiąc 5% z wypracowanych pieniędzy na konto EUSPECJALISTA i kara za ewentualne zerwanie kontraktu z pracodawcą.... Ciekawe ile osób śpi w jednym pokoju? He he...Coś mi się wydaje że osoby które się zdecydowały mają "przesrane"...no ale każdy jest dorosły i czytać umowę chyba umie...Szkoda tylko, że pośrednik nie informuje o tym przed wyjazdem.

PL009

i piszesz z komputera posiadajacego IP w Polsce? to juz masz urlop?;))

Jak już pracujesz to dziwne że w takich godzinach wypowiadasz się na forum.... Ha Ha Ha.... może sam właściciel albo jego pracownicy wypisują sobie pozytywne komentarze by naciągnąć naiwnych i zedrzeć z nich kasę... :p

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły - Ostrów Wielkopolski

Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły
1.3/5 Na podstawie 348 ocen.

Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły