"JOLBUD" - Jolanta Ryszkiewicz - Budownictwo

Wałbrzych

Opinie o "JOLBUD" - Jolanta Ryszkiewicz - Budownictwo

ktoś

Kompletne beztalencie! Ta kobieta nie ma pojęcia o budowaniu. Brak organizacji, chaos i traktowanie pracowników jak niewolników to jest wizytówka pani Joli. Nieudolność powala na kolana. Sprzeczne decyzje i nieprzestrzeganie przepisów BHP. Nakłanianie wręcz do ich łamania. Koszmar! Będąc świadkiem wypadku odwróciła się w drugą stronę nie udzielając pomocy. Jak to mówią po trupach do celu. Czego się nie robi dla kasy!

Zostaw opinię o "JOLBUD" - Jolanta Ryszkiewicz - Budownictwo - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JOLBUD" - Jolanta Ryszkiewicz - Budownictwo