Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.

Maddox

Cześć, generalnie zastanawiam się nad pracą w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. i chciałbym wiedzieć czy jest możliwe, aby zwolniło się miejsce jakieś?

były pracownik

Obecnie jest to tristone hehe pewnie zmienili nazwę aby jakiś podatków nie płacić... w każdym razie praca genialna, super zarobki, fajne traktowanie pracowników. POLECAM, SRECAM, ODLECAM hehe. Nic tylko tam robić.

Basia

Witam, Czy moze ktoś napisać ogólnie o pracy biurowej? Czy warunki są ok? Jakie działy są wyodrębnione? Chcę złożyć podanie i nie wiem na jaki dział aplikować. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

tak tam przyjmuja tylko te osoby ktore im sie spodobaja ja juz 4 podania zostawilam i nadal w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja. osoby ktore maja [usunięte przez moderatora] na prace przyjmuja a jak mlody chce pracowac to go nie przyjma i na bezczelnego w [usunięte przez moderatora] sie smieja i mowia ze przykro ale narazie nie mamy dla pani miejsca pracy wiec po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wolaja na rozmowe jak i tak nie przyjma

Zostaw opinię o Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.