Opinie o Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Już nie pracuję Nowy wpis

Tristone FLo oferuje nie stabilne zatrudnienie zwalnianie w czasie pracy głównie Polaków , nawet umowy na czas nie określony nie pomogą, dyskryminacja .

Tre Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jestem ciekaw kto teraz będzie tu pracował bo Żeleński zacznie ściągać Ukraińców na front? W końcu!!!!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.?

Nowy pracownik

Witam. Proszę o informacje jakie są warunki i zarobki na piecach wężach w Triston? Jak płatny jest socjal?

Wiktoria Nowy wpis
@Nowy pracownik

Najgorsza firma jaka istnieje,zero komunikacji z liderem , ciągle problemy do pracownika ,wymagania z kosmosu a wypłatą można sobie za przeproszeniem (usunięte przez administratora) podetrzeć. OCZEKUJĄ WIELE ,DLA LUDZI NIE ROBIĄ NIC .Polecam unikać jak najdalej

Firma Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy firma Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy zdarzają się nadgodziny w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.?

Ktoś

Zmuszanie do nadgodzin przez cały rok, to jest norma

Jak długo czekaliście na odzew z Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Iwona

Z 2 tyg odezwa się ale teraz przerwy urlopowe więc trzeba byc cierpliwym

Nie polecam tej firmy. Oferują pracę po 12 godzin za 3000 tysiące brutto. Naprawdę myślą że ludzie są aż tak naiwni że będą pracować za takie pieniądze?Żenada i szkoda czasu na jakieś rozmowy kwalifikacyjne....

Jakie są warunki zatrudnienia w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.?

Ada

Unikaj tej firmy z daleka ile byś nie zrobił / zrobiła to ciągle za mało Atmosfera okropna stwarzana przez przełożonych nie doceniają pracowników

Olga

ktoś w googlach pisał niedawno, że przy produkcji węży do samochodów jest głośno i gorąco, więc o warunki chciałam podpytać jakie tu obecnie tak naprawdę mają. ktoś opowie coś więcej? pisali tutaj także o pracownikach ze Wschodu. Jak to do dziś się układa jeśli o proporcje chodzi?

Tom
@Olga

Większość to ukraincy. Praca dla kobiet to montaż, który jest ciężki, latem na hali ukrop bywa że kobieta jakaś zemdleje jednak da się przeżyć. Praca na 3 zmiany, zmuszanie do nadgodzin, chyba za masz dziecko do 4 lat. Podwyżki na początek roku po około 100 150zl brutto na stawce. Wynagrodzenie 1600-2400 brutto plus 3 małe premie. Masz chorob. Ucinają parę stów premii. Praca na montażu tzn. Konfekcja to minimum krajowej,chyba że nieopłacalne nadgodziny obowiązkowe to może z 2500 2600 zarobić można. Liderki mistrzynie wredne, zastraszone i same zastraszają.

Fred

Cześć czy praca na piecach jest dobrze płatna? Jak płacą za nadgodziny z góry dzięki ????

Czy w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

tak

tak... głownie z Ukrainy

maniu

Trelleborga nie ma od 2010r wtedy zmienili nazwę na Tristone

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ja czekałem 3 miesiące .

Idziesz na rozmowę do kadr i już będziesz przyjęta przyjmują wszystkich bo mało kto z nowych zostaje sami ludzie rezygnują już po kilku dniach . Nie polecam tej firmy .

Wielki

A co na to Wasz Dyrektor Zakładu?

od jutra była
@Wielki

(usunięte przez administratora)jaki to zaklad jest cudny... albo udaje albo naprawdę nie wie co sie dzieje na prod. od kilku lat idzie ku gorszemu. Niestety pan (usunięte przez administratora)nie daje rady,(usunięte przez administratora)

Jacek
@od jutra była

To może napiszesz co takiego się dzieje i czemu idzie ku gorszemu. Chodzi o wypłaty? Są za niskie czy jest ogólny bałagan organizacyjny i ciężko pracować? Napiszesz?

Mrok
@Jacek

Nie ma podwyżek, wypłata stoi w miejscu.

stara

pracuje prawie od poczatku tej firmy, od BTR , Mezeler Treleborg i teraz Tristone a własciwie cos po chinsku (zangcong) firma miala wiele wzlotów i upadków. od kilku lat morale jak i szacunek dla pracowników mocno podupadło. Dyr. stawia na młodych (pewnie dlatego ze za tych ponizej 26 firma nie płaci wiele podatku) ? ok. ludzie bez doświadczenia, odpadają po 2-3 miesiacach albo szybciej. starych pracowników się jakos niechetnie zatrzymuje.. a dziwne bo ponoc doswiadczenie sie liczy. ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) (zmuszanie do nadgodzin, wybierania urlopów gdy pasuje firmie. ostatnie lata (ok (usunięte przez administratora)) ale ogolnie branza dostaje w (usunięte przez administratora) ale ta firma nie zachęca do wejscia w szeregi! wielkiego wyboru nie ma na strefie... ale tu.. nie zapraszam

Jacek
@stara

Stawianie na młodych ludzi tylko dla tego, że są tańszy bo nie płaci się za ich podatku to niezbyt mądre rozwiązanie. Oczywiście fajnie jest mieć młody zespół ale doświadczeni pracownicy też by się przydali. To co? Nikt powyżej 26 roku życia nie może liczyć na przyjęcie i normalną umowę?

@stara

@stara też pracowałam trochę lat też zaczynałam od BTR nigdy nie było w tej firmie szacunku dla pracownika ciągle mało i mało nie ma żadnego wsparcia od przełożonych . Super liderki same odeszły a france i kablary zostały . Brygadzistki to chyba są tylko dwie które potrafią się wstawić za pracownikiem szacunek dla B.Dz i V.C . O mistrzach już nie wspomnę szkoda słów . Nie polecam tej firmy omijajcie z daleka .

Byly
@Ada

BRAWO TY!!!!

Jam

Witam, ile mniej więcej można zarobić na rękę, bo na necie znalazłem ofertę że od 3300 do 4700 brutto

Praciwnik
@Jam

2100-2500netto

Darek

Jeśli nadal będziecie ponizac pracowników zwłaszcza nowo przyjętych to zawsze będzie Wam brakowało ludzi do pracy!!!Ogarnijcie się przełożeni...

@Darek

Darek jak się zmieni cała kadra żadząca na dole wraz z kierowniczką produkcji to może w końcu będą mieli pracowników. Dlaczego Tristone cały czas szuka ludzi do pracy? Czy dyrektor zakładu nie widzi co się tam dzieje.

Kaya
@Darek

Nie polecam. W pierwszy dzień rzucają cię jak pracownika który się zna na wszystkim Pani przełożona "J" nie ma pojęcia o szkoleniu pracownika albo już zapomniała jak była pierwszy dzień w pracy. Brak pomocy z jakiejkolwiek strony. Wszystko masz wiedzieć od razu.

Była

(usunięte przez administratora) Nie polecam serdecznie. A najbardziej niepozdrawiam grubej brygadzistki (kto pracowal ten wie) i mistrzyni ( chyba w sra.niu na kilometr) jak was spotkam to napluje w ryj!!! Az dziw ze ten (usunięte przez administratora) jeszcze stoi.

Byly
@Była

Popieram,też kiedyś tam pracowałem..porażka.Odradzam!!!!

Majki

Siemka. Jak oceniacie pracę na logistyce warta świeczki?

WITAM JAKI JEST ROZKŁAD CZASU PRACY W FIRMIE

Stefan
@Marek

Udało Ci się może czegoś na ten temat dowiedzieć? Ustaliłeś może jaki jest rozkład czasu pracy w firmie Trelleborg Automotive Poland? Fajnie gdybyś tego typu informację dodał w tym wątku. Myślę, że wiele osób niezwiązanych z pracą w tym miejscu mogłoby z tego skorzystać. Będziesz tak uprzejmy i coś napiszesz?

grzesiu

Może i mało płacą, ale za to trzeba (usunięte przez administratora)

nick
@grzesiu

...zaiwaniać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.?

Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.