Opinie o OBI W-ch w Wałbrzych Długa 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie OBI W-ch, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI W-ch o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI W-ch w Wałbrzych Długa 1

małgorzata Nowy wpis
Klient

dot. reklamacji szafki+ umywalka Selvia złożonej w dniu 02,09,2021 r.-moja opinie dot. pracownika Pana Macieja jest bardzo pozytywna. Pan ten w sposób rzetelny , profesjonalny a jednocześnie miły załatwił moją sprawę, z czego jestem bardzo zadowolona, oby więcej takich pracowników.

Hugon Nowy wpis

Zawsze można się do czegoś przyczepić. Warto jednak powiedzieć, że jest dobrym pracodawcą i jeśli są chęci do pracy to warto się tu dostać.

Jdn Nowy wpis
Klient

Sklep oceniam w skali od 1 do 10 to na 8

Kamil Nowy wpis

Ale w jakim sensie europejskie podejście ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ja70

Tragedia ten sklep. Projektantka niekompetentna. Zamówilismy towar na który czekalismy 1.5 tygodnia. Otrzymalismy smsa ze towar jest do odbioru i czekaliśmy 3 h albo dluzej bo nie mogli znalezc towaru i dostalismy towar z ekspozycji. Nie polecam.

ja83

Dokładnie potwierdzam to co jest wyżej napisane!!!

Zarobki tragiczne ale 100-200zł lepsze niż w marketach typu Auchan (przy czym w marketach tego typu to już zupełna żenada i tragedia) . Widoki na przyszłość - żadne. W tej firmie nie dba się o pracownika ani nie docenia się w żaden sposób jego ponad przeciętnego wkładu w pracę. Absurdalne i nie europejskie podejście do własnych ludzi jak i klientów. Totalny bałagan w zarządzaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI W-ch - Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

OBI W-ch