Opinie o DPD Polska

lola

Popieram Jolo. Pracownicy oczywiście nie wszyscy a Wałbrzychu w DPD to niezbyt przyjemniaczki WIDMO kurierzy.Zamiast dostarczyc przesyłkę to wciskają kit ze byli i nikogo nie zastali,.Otrzymałam wiadomość iż będzie kurier między 13.45-15.45 po pracy gnam żeby być a tu nikogo nie było.W następny dzień że kurier ponowi próbę dostarczenia w godz.19.00-21.00 i co czekałam do 21.30 a tu nic.Mają telefony ale chyba dla własnych potrzeb prywatnych nie dla kontaktu z klientami.o 21.30 wyszukałam telefon kuriera aby się dowiedzieć co z przesyłką to usłyszałam iż kurier już śpi.Obrażonym tonem co ja niby chcę .Zapytałam gdzie ponownie moja przesyłka usłyszałam iż kurier był o 17.00-tylko gdzie /więc po co informacja o której będzie/to chyba jakaś pomyłka coś komuś się po paprało.nie wiem co za ludzie zatrudniają nie znają się na zegarkach-zdala od takiej firmy.

kurier

Ludziska to jak? Warto tam pracować czy nie warto? zainwestować w auto i cieszyć się z ciekawej pracy, czy wytrzegać się i trzymać z daleka?

Marcin
@kurier 06.02.2017 18:09

Nie !

Jolo

Walim i okolice? Lepiej żeby DPD nie wiozło wam nerki czy wątroby bo 7 razy zdążycie wykitować. Czekając na paczkę można uschnąć w oknie bądź przy drzwiach. Awizo jest dla wiadomości kuriera niestety odbiorca dowiaduje się o nim telepatycznie. Podobnie z kontaktem telefonicznym. Zazwyczaj pracują tam ludzie którzy nie lubią rozmawiać z ludźmi lub nie potrafią pisać sms. Podobnie z numerem na Uczniowską - widmo. Niby jest ale tak naprawdę nie ma - zupełnie jak kurier.

Zostaw opinię o DPD Polska - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska