Opinie o Urząd Miejski w Wałbrzychu w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Urząd Miejski w Wałbrzychu, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Urząd Miejski w Wałbrzychu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miejski w Wałbrzychu w Wałbrzych

Karol Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Strażników miejskich to macie widziałem na youtubie lojalni jak cholera tylko łamią przepisy .Aaaa jak tam że szczepieniem eksperymentalnymi szczepionkami ????

Karol

To nie jest miejsce na uwagi dla Urzędu gdyż to forum pracownicze!!

Rush Nowy wpis
Klient
@Karol

Nie szkodzi.

Marcin Nowy wpis

Czy urząd miejski pracuje w niedziele ?

Jeden z lokatorów. Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Bardzo przepraszam gdzie się podziała reszta opinii a zwłaszcza te z linkami do wycen gruntów oraz planu zagospodarowania Sobięcina. Kilka lat temu była przedstawiona bardzo fajnie wycena Wschodniej 3 na ponad 6 milionów zł. Chcieli byśmy poznać obecną wartość działek pod nowe centrum handlowe w Wałbrzychu. Fajnie że w Wałbrzychu mają powstać małe Bielany Wrocławskie ale może już czas przestać tą inwestycję ukrywać co panie Prezydencie. Może lokatorzy ,którzy do tej pory nie chcieli przeszkadzać w tej inwestycji i zgadzali się na zamianę mieszkań z gminą a zostali przez pana (usunięte przez administratora) bo zaproponowano im rudery w zamian za tereny warte miliony może już zaczynają patrzeć troszkę inaczej i więcej nie dadzą się panu nabrać? Niektóre wspólnoty nawet namową zarządcy z ADM Sobięcin polikwidowały fundusze remontowe, czy te działania miały na celu obniżenie wartości gruntów i domów?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Karolina

Czy urząd ma może nowe przyjęcia do pracy?

Pracownik

Faktycznie kilka lat temu miał powstać za Galerią Victoria duży biurowiec a cena gruntu miała wynieść 12 000 zł za metr. ale teraz jest już nowa inwestycja a cena terenu za metr nawet wzrosła i będzie dużo większa niż jedna działka bo w pierwszym etapie dojdzie do Biedronki naturalnie gmina jeszcze musi się dogadać z kilkoma wspólnotami mieszkaniowymi ale nikt problemów nie przewiduje,więcej informacji na temat inwestycji przedstawi architekt miejski,na razie część nowej inwestycji blokuje Konserwator Zabytków ale nie ma kasy więc nie będziemy musieli długo czekać na nowe centrum handlowe znacznie większe niż na Podzamczu.

Gość

Plan zagospodarowania miasta zaczyna się za Galerią i kończy się koło mostu czy w związku z tak dużą inwestycja jak już pozbędzie się gmina lokatorów ze Wschodniej,Średniej i Św.Barbary i dostanie pieniądze za te tereny pracownicy wreszcie mogą liczyć na podwyżki? Czy jak zwykle trafią w wiadome ręce?

Wicek

Co Karol zabolało że ktoś wreszcie pokazał jak się sprzedaje grunty w Wałbrzychu zamiast na nich domy stawiać. Masz rację że to forum pracownicze więc może byli pracownicy coś więcej powiedzą na temat sprzedaży tych gruntów i celowego niszczenia domów na przyległych ulicach. Czy ludzie tak jak z Wrocławskiej trafią do Szełemejowskich nor a sprawy o odszkodowania też będą toczyć się latami? Ludzie pobrali kredyty porobili remonty a dostali w zamian rudery. Może pracownicy napiszą dlaczego to ponoć ich forum i wina wobec tych ludzi niech się wytłumaczą szansa dla nich.

Gość

Kiedy mieszkańcy Sobięcina prosili o wykoszenie trawy za galerią przed budynkami to prezydent Szełemej ich olał.Teraz kiedy działka idzie na sprzedaż zamiast na niej postawić kilka domów 500+ to środki na wykoszenie się znalazły. Kilka lat temu wartość metra kwadratowego tej działki jak można było przeczytać na stronach urzędu to 12000 zł. Ciekawe za ile teraz zostanie sprzedana bo wartość terenu wzrosła średnio o 30%. Czy zostanie sprzedana po cenie wartości czy już ktoś przytulił kasę i dla tego idzie na sprzedaż a domy na Wschodniej celowo są niszczone przez zarządcę-też uczestniczy w tej sprzedaży? Bo centrum handlowe obejmuje nie tylko tą działkę ale i ul.Wschodnią i Średnią,ktoś się chyba pospieszył z tym planem co będzie tam stało.

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Urzad Miejski? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nigdy pracy w urzędzie

Nie ma możliwości awansu chyba ze jest się po plecach,stawka minimalna i jeszcze mobbing.Prace wykonuje się za kilka osób bo więcej jest kierowników do wydawania poleceń niż szeregowych pracowników. Są dzialy jak na przykład BOK i PWP gdzie pracownicy uciekają bo nie dość że praca jest ciężka to jeszcze Kierownicy mobbinguja ale nikt z tym nic nie robi bo ma to gdzieś. Każdy myśli że praca w urzędzie to jest coś cudownego jak chcą kogoś zwolnić lub ktoś odchodzi na emeryturę to podkładaja swinie i dają ultimatum albo sam się zwolnisz albo dyscyplinarka wszystko by niewypłacac odprawy. W Urzędzie pracuję się dla dobra miasta nie że by mieć godne życie.

masa

Mobbing za najniższą stawkę

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasia

Bardzo proszę aby władze miasta zainteresowały się pracą Wydziału Komunikacji i systemem elektronicznym w tym wydziale. Ostatnie dni to horror, awaria , awaria a dokumenty ?. Aby je odebrać tak naprawdę należałoby wziąć urlop. W Starostwie praca wre, system działa a może by tak wziąć z nich przykład.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

trochę głupio mi pytać o takie sprawy na forum ale może ktoś mi pomoże, chce aplikować do wydziału nieruchomości, spełniam kryteria ale chce wiedzieć czy warto tam pracować, jak atmosfera itp. pomóżcie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Urzad Miejski.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miejski w Wałbrzychu - Wałbrzych

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Urząd Miejski w Wałbrzychu
4/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Pl. Magistracki 1
  58-300 Wałbrzych
 • NIP: 8861005204 REGON: 000579595
Urząd Miejski w Wałbrzychu