Opinie o Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. w Wałbrzych

Gabriela Nowy wpis

Firma przyjmuje przez urząd pracy? Chciałam się dowiedzieć dla ojca, chodzi o ogłoszenie maszynista stacji pomp. Teraz jest komunikat, że niedostępne to konkretne. Ale właśnie na stronie UP jest, to jak to na przyszłość wygląda? Zarobki są normalne?

Shrek Nowy wpis

Zarobki żenada , przełożeni żenada . Zakład typowo polityczny , jak znasz radnego to i stawkę masz większą , nie polecam z całego serca !

Jest oferta pracy dla samodzielnej księgowej i zastanawiam się nad wysłaniem CV. Tylko wynagrodzenie podane w ogłoszeniu mnie zastanawia bo od 3900 zł brutto to bardzo mało. Są dodatkowe premie i częste podwyżki? Czy tak jak ostatnio pisali wypłaty kiepskie i nie ma co liczyć na więcej?

Norek

Zarobki żenada, związki zawodowe żenada. Odradzam, w pierwszej lepszej innej pracy człowiek zarobi z 1000 zł więcej na rękę

Artur
@Norek

To ile się tu zarabia? Chciałbym poznać konkretne kwoty, z góry dziękuję za odpowiedź.

Norek

2500-2600 netto z premią i stażowym, po 30 latach pracy koło 3000

Artur
@Norek

Żartujesz sobie? 3000 zł po 30 latach pracy? Nie chce mi się w to wierzyć...

Tono

No widzisz, widzisz...

W Nowy wpis

2500 na rękę zarobki to jakaś tragedia

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KOPACZ- WYDZIAŁ KANALIZACJI.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Bawarczyk

Jest ,powiedzmy ,dobrze, tylko pensje niskie. Co niektórych niedoceniają. Wynagrodzenia na czas, dodatki też wypłacone na czas

Irena

Słuchajcie, bardzo bym chciała się dowiedzieć czegoś o specyfice i o warunkach pracy, jakie oferują w Wałbrzyskim Przedsiębiorstwie Wodociągów I Kanalizacji. Wiem, że szukają tam między innymi inspektora nadzoru inwestorskiego. Może wiecie, po jakim czasie oferują osobie na tym stanowisku umowę na czas nieokreślony?

@Irena

Ogólnie, to po 3 miesiącach dają od razu na stałe, no chyba że ktoś bardzo się stara to nie przedłużają umowy :)

Dawid

Czy u was przerwy trwają 20 minut ?

Obserwator

Praca jak praca , tylko by więcej płacili i doceniali. Za pracę przy szkodliwych warunkach był dodatek.

eryk

@S. czyli zupełnie co innego trzeba robić niż ustalono na rozmowie ?

S.

Jednym słowem żenada, robi się tam wszystko tylko nie to do czego człowiek został przyjęty, wykorzystują ludzi do wszystkiego, odradzam tam pracę, przestarzały sprzęt oraz pojazdy które już dawno powinny trafić na szrot i złom, brak szacunku dla ludzi itp. itd. Nie Polecam !!!

admin

Twoja wiedza o firmie Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest potrzebna osobom szukającym tam pracy. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.?

Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.
  • Aleja Wyzwolenia 39
    Wałbrzych

Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.