Ewa Dekor Studio Dekoracji

Poznań

Opinie o Ewa Dekor Studio Dekoracji

akato

Co tak mało kiepskich ocen? Jak ostatnio tu wchodziłam, było 25 negatywnych opinii:)

ewaspadłazdrzewa

ewa dekor co jakiś czas placi serwisowi gowork za usuwanie negatywnychn opinii na swoj temat. ostatnio jak tu bylama, miala ponad 200 nieprzychylnych ocen. prawdy sie nie da ukryc;) nie tylko tutaj sa opinie o tej nieuczciwej firmie i kobiecie. na szczęscie pomimo usuniecia opinii ocena zostaje :) ewa dekor lubi nie zapłacić. najpierw tygodniami "zapomina" przynieść umowę, po czym kombinuje, jak by tu wpisac nizsza cene. regułą u niej są pokrzywdzeni pracownicy, ktorym nie zapłaciła za przepracowane dni. Najwazniejsze jednak jest to,ze pezesowa ma zaburzenia osobowości. nie da się wytrzymać w firmie dłużej niż 3 dni. zachęcam do odwiedzenia portalu,gdzie nie mozna usunąc opini ;) (usunięte przez administratora)

Niearchitektka

Proszę wygoglać "Ewa Dekor - opinie", tam znajduje się potwierdzenie mojego negatywnego osądu na wielu portalach. Jestem jedną z bardzo wielu osób [usunięte przez admina]na dniach próbnych, na których używałam swojego sprzętu, bo firma nie zapewniła (!) i za które mi nie zapłacono. Pani [usunięte przez admina]unikała później kontaktu ze mną. Cały czas była nieprzyjemna. Radzę również na innych forach dodawać opinie o P. Ewie!!!

Zostaw opinię o Ewa Dekor Studio Dekoracji - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Dekor Studio Dekoracji