Opinie o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Podwyżki - ŻAL

System podwyżek nadaje się do ZASKARŻENIA!! Jak mogą Nas karać za chorobowe często tak jak w moim przypadku poszpitalne? Czy mając dłuższą umowę odbiera mi się prawo do leczenia? Przecież już zabierają dosyć za nieobecność przez chorobowe. Nasze kierownictwo myśli że zawsze będzie zdrowe ale życzę Wam ja i zapewne nie tylko ja abyście mieli okazję leżąc na "stole" zdani na łaskę lekarzy mieli dużo czasu by przemyśleć swoje kary dla pracowników. Godzinówka w tym zakładzie dużo niższa niż minimalną krajową + jakieś śmieszne bonusy... Z Poważaniem stary pracownik.

@Haha

Nie rozumiem, jak to możliwe, minimalna krajowa ma być i już, nie wolno części nazywać dodatkiem i traktować go jako ruchomą część wynagrodzenia. Czy Wy coś konkretnego z tym robicie, bo pisanie na forum raczej nie pomoże? Rozmowa z szefostwem, odpowiednimi organami?

Kaczor Donald

Na szwalni podwyżki od maja po 2 zł na godz a jak na innych działach?

Pracownik produkcji
@Sebastian

Myślę że duże zatrudnienie obcokrajowców,których nie obchodzi jakość wykonanej pracy tylko "aby było",nacisk akordu ni jak ma się do jakości...żeby zarobić musi być produkowane tysiące sztuk,a niestety nie da się i nie można przy tym dojrzeć każdego błędu i najważniejsze inflacja...rządy naszego rządu nie każdego stać na kupno co roku zbędnej poduszki czy materaca....

@ pracownik Nowy wpis

Obcokrajowcy uprawiaja sex w toaletach pracujac razem na stelarzach z babami romansują, mimo ze maja rodziny. Baby po 50 lataja napalone i obmacuja mlodych obcokrajowców po genitaliach. Zero kultury jeden wielki (usunięte przez administratora) gruzini ruchaja ukrainki w toaletach. A stare I młode polki I ukrainki napastuja i molestuja nic nieswiadomych obcokrajowców. Ciagle wychodzą pic małpki w toaletowy duzo flaszek po alkoholu. Kierownictwo nic sobie nie robi mimo zglaszania problemu. Baby lataja za mlodymi ciemnoskóry facetami narzucaja sie im a potem płaczą ze taki z nozem biega po zakładzie. Prawdopodobnie trzeba to w końcu zglosic do telewizji i naglosnić co za (usunięte przez administratora) tam jest. Majac mezow żony romansują. I ciagle alkohol popijaja. Gruzini na nockach nagrywaja jak pracuja filmiki na tik toku. Robia tam co chca. Jesli kierownictwo sie tym nie zainteresuje to w koncu trafi to w właściwe miejsce do zgloszenia

@admipracownik Nowy wpis

Jeden wielki burde naprzyjmowali obcokrajowców w toaletaxh (usunięte przez administratora) sie gruzini z ukrainkami stare baby lataja za mlodymi obcokrajowcami. Czasem baby stare zamężne obmacują obcokrajowców po genitaloach jak pracuja razem. Nic nie pilnuja tego chamstwa i (usunięte przez administratora) Czesto popijaja male setki malpki w toaletach i nikt na to nie zwraca uwagi pewnie powinna sie zajac tym interwecja lub sprawa dla reporterow. Bo łażą I sie (usunięte przez administratora) po kątach. A jak im zwrocisz uwage to brygadzista strasza i szantazuja. Co nie jeden przyjety przez łòzko lub tak awansowal dni totalne nadajace sie zglosic do telewizji jesli tym sie nie zajmna.

SUnG

Piękna wypłata za marzec, aż chce się robić

Jaki
@SUnG

Co przez to rozumiesz?

Minimal Nowy wpis
@Jaki

3300 na rękę ???? jest za co rządzić ????

Haha Nowy wpis
@Minimal

A czego sie spodziewać, jak kolega na produkcji ma 12,85 na godzinę ???? w czasach gdy minimalna stawka ustawowa to 27,70 ja to nie wiem jak kraj dopuszcza do takich umów.

Krzysztof

Dlaczego w tej firmie tyle osób chodzi na zwolnienia lekarskie po mieście spacerują na wczasy wyjeżdżają i wracają do pracy jakby nic się nie stało.dlaxzego zakład trzyma takie osoby?

pracownik2
@Krzysztof

Ponieważ w okresie wakacyjnym wszystkie piątki są wolne , urlop wypoczynkowy. Nie kazdy tyle ma urlopu.

Blanka
@pracownik2

Jak to wszystkie piątki wolne? Dziwne trochę. Długo taki okres trwa i często takie akcje są? Bo urlop urlopem, ale L4 nie daje pełnego wynagrodzenia, więc nie każdemu byłoby to na rękę...

@Blanka

Podobno kto chodzi na L4 zakład tego nie toleruje i zwalnia takiego pracownika.po za tym nie tylko w okresie letnim chodzą na chorobowe bywa też że w sezonie w szczególności na dziale Monza.

Ale to ludzie jakoś nadużywają tego L4? Czy czemu firma tak tego nie lubi? przecież każdemu czasem zdarzy się zachorować i każdy wg kodeksu ma prawo wtedy wziąć wolne. A może to nie jedyny powód zwolnień?

Bla bla

(usunięte przez administratora) prawda XD jak robią co tydzen wolne piątki wolne czwartki albo całe tygodnie wolne to skąd barć urlop? Lepiej l4 niż bezpłatny

Krad

Zakład wszystko toleruje nawet zwolnienia każdy ma prawo ale gdy chorujemy nie mamy szans na solidna podwyżkę, człowiek robi 120 procent do najniższej krajowej dorzucą 300 złotych śmiechu warte ale obcokrajowiec ma prawo do wszystkiego tak jesteśmy niestety traktowani

QWERTY

W internecie pojawiła się informacja, że poszukiwani są pracownicy na działy produkcyjne. Niestety, nic konkretnego przy ogłoszeniu nie napisano. Orientujecie się w takim razie, czy jest to praca zmianowa? Na jakie wynagrodzenie, tak mniej więcej, można liczyć? Napiszcie.

@QWERTY

No proszę to już firma sun Garden szuka pracowników po intrnecie .? To przykre ale jak mieli konkretnych ludzi to nie docenili.pojdzie tam harować osoba która jest ślepa.

Wujek
@QWERTY

Zapewne praca zmianowa (w zależności od działu) oraz minimalna krajowa z dodatkiem za akord.

@Wujek

Dodatek z akordu potrzebny jest wlasnie po to żeby miec chociaz ta minimalna ????, z czystej godzinowki na produkcji 14 zl brutto nie wyjdzie minimalna ????

Skk
@Haha

Oczywiście że nie wyjdzie, to jest normą na całym zakładzie. I przychodzisz na nadgodziny i sam sobie oblicz ile ci wyjdzie tej "setki"

Na stronie czytam, że proponują transparentne warunki wynagrodzenia, ale nie widzę żadnych stawek, żeby podali tam. Napisze ktoś, jak się zarabia tutaj? Ewentualnie na jakim etapie informują o zarobkach. Ktoś kiedyś coś wspominał o minimalnej, faktycznie nic więcej by nie było, co z premiami jeśli już?

Haha transpalentne

Na pierwszą umowie w produkcji dostaniesz 13-14 zł na godzinę plus dodatki wiec czym sie maja chwalić jak 100 procent norma to plus 6 zł (do godziny), motywacyjne to plus 2 zł (do godziny) co daje ok 21-22 zł łącznie, wiec albo musisz robić duzo szybciej niz podstawowe normy albo dołożą do minimalnej która w 2023 roku wynosi 23,5 a w 2024 27,70. Starsi pracownicy maja do 3-4 zl wiecej na godzinie ale to musisz juz któryś rok przepracować. Tak ze jak nie ma sie czym pochwalić to sie nie chwala ???? Pozdro

@Haha transpalentne

Od kiedy u ciebie 2zl motywacyjnego do godziny wynosi razem 21/22zl jeżeli w miesiącu średnio jest 160godzin to chyba coś nie tak

Hmm

Hmm czytanie ze zrozumieniem to Twoja nie najlepsza strona, juz tłumacze 13-14 zł podstawy plus 2 zł motywacyjne plus 6 zl bonus ( przy wyrobieniu 100 procent - oczywiscie na niektórych pracach da sie wiecej) wiec 13-14 zł + 2 zł + 6 zł = 21 - 22 zł na godzinę pracy. Zwykle wyrabia sie większy procent za czym idzie większa kwota godzinowa bonusu ale raczej nie o to chodzi by w ogłoszeniu o prace napisac jak nabierzesz wprawy i zrobisz na 110 procent to zarobisz 100 zl - 200 wiecej niz minimalna ???? Tak ze nowa osoba przez jakiś czas kreci sie przy minimalnej.

@Hmm

Co to 22zl na godzinę ja mam więcej 43zl na godzinę.????

Franus
@Były

Ale w Sangarden? Czy w innym zakladzie?

@Franus

W sun Garden można dorobić się garba i nerwicy żołądka

Kierownik
@Hmm

Jest dokładnie tak jak piszesz. W ty zakładzie jak chcesz mieć minimalną musisz wykonać pracę na 115%. Na nasze szczęście pracują tu osoby, którzy są mało ambitni i jeśli powiemy że mają robić 130% na najniższą to będą robić

Skąd wiesz ile tam zarabiają byłeś?

Niunia
@Były

Przepukliny też.. Co 3 miesiące operacja tak można sobie (usunięte przez administratora) zdrowie że w drugim zakładzie jest ciężko się wyrobić bo zostaje pamiątka po Sun garden

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Haha

Zgłosić się przez obcokrajowego pośrednika, Oni mają pierwszeństwo i więcej zarobisz haha i gwarancję wielu godzin w pracy przy lekkiej pracy

to prawda
@Haha

Obcokrajowiec ma lekka prace niby 12 godzin ale faktycznie moze 9 bo ma przerw ile chce i fajka co godzinkę bo przecież dłużej nie wytrzyma. No i soboty zapewnione, moze i faktycznie maja mniejsza podstawę, ale ze względu na godziny dużo lepiej wchodzą kasowo.... A jak polak chcial by zostać na 12 to nie może... PORAŻKA

@to prawda

A bedac obcokrajowcem i pracujac w soboty dostane jakis dodatek za prace w weekend? Czy zarabia sie tyle samo co od poniedzialku do piatku? Jestem z Ukrainy i wlasnie pilnie szukam pracy...

NIE

Nie placą obcokrajowcom za nadgodziny, tak samo jak nie zgłaszają ze robia po 12 godzin nawet 6-7 dni w tygodniu. Listy obecności obcokrajowców maja w Excel gdzie ewentualna kontrola nie ma dostępu a najlepiej wychodzi na tym posadnik.

Amelia
@NIE

Ouuu, to nie za fajnie. A czy chociaż za te nadgodziny mogą oni odebrać dni wolne? Jak to jest?

@Amelia

Obcokrajowcy sie tu nie przerobią, ale godzin w robocie spędza dużo. Mam nadzieje ze w końcu jakaś kontrola sie tym zainteresuje i zarząd doczeka sie kar finansowych za traktowanie w ten sposób ludzi

Hmm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy informacje co krążą po halach o możliwej sprzedaży zakładu to prawda?

anonimowy

Nie polecam tej firmy najgorsza firma niektórzy chorują po 2 miesiące i przedłużają im umowę ,a człowiek rzeczywiście jest chory i nie przedłużą, Ludzie bardzo są zawistni nie polecam tej firmy

Były Pracownik

Nie polecam firmy obiecuja 1 przychodzi co do czego człowiek wprowadzany w błąd zatrudniaja przez agencje (usunięte przez administratora)w trackie szkolenia szybko podpisać umowe bez przeczytania podpisuje stawka 12.85 Brutto + premia śmiechu warte poniżanie człowieka za stawke (usunięte przez administratora).Nie polecam .

Dziś wrzucili ogłoszenie do pracy na stolarni w Psarach. Nie trzeba mieć doświadczenia, to jakie tam się zadania wykonuje, nie takie, jak stolarz? Ile płacą, wiecie może coś na ten temat?

Bad

Nie spodziewaj się czegoś więcej jak minimalna krajowa. Tu osoby z doświadczeniem czy bez są traktowane prawie na równi, tu jesteś tylko numerem.

@Bad

To nie prawda,że jesteśmy traktowani na równo.przychodzą nowe osoby i mają większą stawkę godz niż te osoby które pracują parę lat, tak jest np na dziale meble.nie ma sprawiedliwości.i chodzi też o "obcokrajowców"są lepiej traktowani niż my Polacy.moga wszystko co chwilę kawka, wyjście na papierosy.

A osoby, które pracują kilka lat nie mają żadnych podwyżek przez cały ten czas pracy? Obcokrajowców dużo tutaj pracuje? Z czego wynika fakt, że mają lepiej?

Aga

To jaka jest różnica zarobków między osobami, które są nowe a tymi, którzy mają już dłuższy staż w firmie? Duża? Może podasz konkretną kwotę? Bo tak to można się tylko domyślać...

Czy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. są szkolenia zewnętrzne?

Podwyżki - ŻAL

A co ich Wasze zdrowie obchodz
@Podwyżki - ŻAL

Wyeksploatować i wypad, nie ma nawet żadnego programu sportowo-rozrywkowego dla pracownika typu Multisport. Pracownika ma nie być stać na nic więcej jak na kanapki do pracy

Jan
@Podwyżki - ŻAL

Zgadzam się bida z nędzą.

Stary
@Podwyżki - ŻAL

Prawda jest taka że pracownik chory (jest wsypywany do jednego wora z symulantami co mają znajomości i siedzą po parę miesiecy na CH. Inny już dawno by poleciał na zbity pysk) . Solidny pracownik gdy zachoruje jest karany potrójnie. 1.) nie dostaje premii czy bonusu jak ci którzy czyli obecni. 2.) ma odbierane dwa zł do godziny. 3.) podczas podwyżek również jest dyskryminowany bo naprawdę chorował.

@Stary

Przyznam ci rację z tymi znajomościami.jest taka mała na pakowaniu co stale siedzi na chorobowym wraca i po kilku dniach idzie spowrotem na L4 ale cóż jak podlizuje się brygadziście to nie ma co się dziwić że pracuje.Byl jeden solidny brygadzista na ręcznych liniach potrafił zaprowadzić porządek to go ludzie obgadywali widzieli jego (usunięte przez administratora) nie swój.chamstwo jest na monzie !

Kolega

Monza tam są chyba jakieś poduszki to kolega mi odpowiadal że tam się dzieją cuda za dobry (usunięte przez administratora)masz dobrą robotę możesz wtedy pół roku chorować i jesteś nie tykalna.Madre panie szybko opuszcza firmę a te co poniżają się do najniższego poziomu będą włazić w (usunięte przez administratora)

Yyy
@Podwyżki - ŻAL

Jak w tym roku podwyżki? Podniosą godzinowki do minimalnej krajowej czy nadal będą dodatkami podbijać do minimum?

@Yyy

Nadal dodatkami....kompletnie nie wiem po co rządowa stawka minimalna skoro można dać 16 zł na godzinę i resztę dodatkami jak ktoś będzie grzeczny, potulny....i jeśli pracodawca będzie chcial

Jola

Firma sun Garden była Najbardziej rozwijająca się firma w Powiecie Tureckim aż miło szło się do pracy , niestety wszystko się zmieniło pod względem atmosfery jaką ludzie sobie zgotowali. Kutnie o normy i nowe osoby które przychodzą do pracy a panie z większym stażem czują się obrośnięte w piórka że są z kilkuletnim stażem to mogą rządzić każdym.Szkoda że nie ma miejsca dla Polaków tylko obcokrajowców którzy boki podpierają. Więcej bym opisała niedociągnięć ale szkoda sobie psuć pięknego słonecznego dnia na takie pierdółki które już dla mnie nic nie znaczą.liczy się teraźniejszość .

Gucio
@Jola

Z kim te kłótnie o normy? Z przełożonymi czy ludzie między sobą nie mogli dojść do porozumienia? Pisząc o obcokrajowcach masz na myśli Ukraińców? Dużo ich pracuje w firmie?

@Gucio

Oczywiście że z każdym.moim zdaniem to niczyja wina nie jest tylko osób którzy pokazali na co ich stać.Tak mam na myśli Ukrainę i nie tylko. Nasi rodacy ponoszą kary będąc na chorobowym a Ukraina czy Rumunia boki podpiera i ma płacone.Szkoda się tu wypowiadać bo i tak nikt nie bierze tego pod uwagę.

@Były

Dziwne trochę, że jedni ponoszą kary a drudzy nie. Wiesz może z czego to wynika, że jest taka rozbieżność w stosowaniu tu zasad? Generalnie to jak wysokie są to kary i czy mocno można je odczuć przy odbieraniu wynagrodzenia?

Były

Chyba to idzie znajomościami na dziale.osoba np A jest na chorobowym 3 miesiące i osoba B jest również tyle samo.obie wracają do pracy i jedna z tych jest zwolniona a ta druga pracuje i cały czas chodzi sobie w kratkę do pracy wyładowuje swoje emocje na innych.Wiec nikt mi nie powie że to nie znajomości. Jeszcze dodam że w pracy na terenie firmy nie można spożywać alkocholu . niestety panie z działu monzy z 13 linii zm.A nie przestrzegają regulaminu i sobie popijają podczas nie obecność kierowników.To już faceci potrafią się zachować jak chcą się napić to po pracy po za zakładem. Palenie w toalecie nadal się odbywa .

@Były

Przecież za alkohol w pracy zwykle jest dyscyplinarka. Nikt się tego nie boi? Kierownik nie zawsze jest na zmianie że można sobie tak pozwalać? A ochrona tego nie kontroluje?

Arleta
@Paweł

Jak mają zwolnić jak nie złapią.na nocnych zmianach nie ma kierownika ochrona śpi

Lili

Prześladowania? Co masz na myśli? Brzmi groźnie bardzo, aż nie chce się wierzyć:/ I czy chodzi ci może o produkcję? Bo miałam zamiar właśnie podesłać tam moje cv:(

Jak dużo osób pracuje w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Kaczor Donald

Na szwalni podwyżki od maja po 2 zł na godz a jak na innych działach?

@Kaczor Donald

2 zł hmmm rzeczywiście dobra podwyżka akurat starczy na jeden kawałek chleba.Firma się stara.

Czekaj, to chyba wychodzi więcej niż na jeden kawałek chleba? :P 2h na godzinę, nie do całości wypłaty. Jakby to policzył, to niezła kwota wychodzi na cały miesiąc. No chyba, że osoba wyżej się pomyliła, i faktycznie nie dostaliście takich podwyżek?

@Marta

Pani Marto W tych trudnych dla nas czasach to po 10 zł powinno być dołożone a nie 2 Zeta. Za tak ciężka pracę należy się godny pieniądz.Na meblach jest ciężko na Monzie też szczególnie na dużych liniach.Na pakowaniu zależy gdzie kto pracuje są osoby co tylko stoją i urządzają pogaduszki w telefonie siedza.

Maja

A czy przynajmniej jest szansa sobie dorobić do pensji nadgodzinami? A premię jakąś otrzymujecie, czy tylko goła pensja?

EloPeja
@Maja

2.600 za kwiecień, pozdrawiam Ewald.

Łukasz
@EloPeja

Nie za wiele. A na twoim dziale ile dadzą podwyżki od maja? Też dwa zeta? Ile ci wyjdzie już po podniesieniu wypłaty?

EloPeja
@Łukasz

Jakie podwyżki, jakie 2 Zeta?? Pierwsze słyszę. We wrześniu coś sypną żeby wyszła minimalna od nowego roku i tyle. Na nic więcej nie można liczyć.

@Maja

Nadgodzin nie ma. Goła pensja z premią. Ogólnie jeśli chodzi to ten sezon jest mega słaby. Wyganiają ludzi na zaległe urlopy, Ukraina po 8 h zamiast 12h. Już nawet ludzi z UA wysyłają na urlopy....

Sebastian
@pracownik

Co w Twojej ocenie jest przyczyną tak słabego sezonu? Nie dobrze, że tak wysyłają na urlopy, bo w sumie jak taki wymuszony jest to i pracownik ma trudniej go spędzić tak, jakby chciał. Hmm a tak między nami to nie myślą o zwolnieniach pracowników? Oby nie ale sam jestem bezrobotny i szukam pracy ale widzę, że tu się chyba nie zanosi, aby coś wolnego było ? ;/

Pracownik produkcji
@Sebastian

Mobbing-monza

Czegoś tu nie rozumiem......osoby z ogromnymi umiejętnościami zostają albo oddelegowani na inne działy bądź miejscowość ostatecznie zwalniani,a inni zwani jak mój nick mają umowę przedłużoną z gwarancją nic nie-robienia na swoim dziale......ktoś wytłumaczy o co tu chodzi????wiem że jest ogrom ludzi których poprze moje pytanie....

K

Czytając tą opinię wnioskuje że to już należy pod (usunięte przez administratora)w pracy.brygadzista i kierownik powinien mieć dla ludzi podejście psychologiczne , oczywiście nie do wybranych lecz wszystkich pracowników.Na dziale Monza też jest taki mądry brygadzista który ledwo co dostał się do koryta stał się przemądrzały i używał słów „jak ci nie pasuje możesz się zwolnić " to jest brygadzista ? Nie sądzę oby za długo nie posiedział na tym stołku

@K

Nowy w sensie nowy, czy ten co zmieniła dział?

Pracownik zakładu

Powiem wam tyle....Polska podje rękę ludziom że wschodu a oni nie mają za grosz podziękowania zrozumienia....zarabiają więcej niż my stać ich na wynajem mieszkań na najdroższych osiedlach,a za grosz u nich zachowania.....przytoczę podróż z piątkowej nocki z pracy cały autobus linii 21 w obco....(czego nie rozumiem bo nas rozliczacie z dojazdu....)nie wiem czy legalnie????.....ale dziwię się ze kierowca nie wyprosił z autobusu karygodnego zachowania...pewnie się bał albo nie rozumiał???bynajmniej po zapachu było to po %%%%niech brygadziści działów sprawdzą jakość wykonanych produktów????????????????????????powodzenia i dalszych sukcesów na działach ????????????????????????????

@Pracownik zakładu

Przyznam rację jak na obcych nie przystoi tak się zachowywać tym bardziej to nie ich kraj i się panoszą jak u siebie.jak przyjechali niech się zachowają po ludzku.po drugie dla polskich pracowników nie ma pracy a dla obcych jest i jak tu patrzeć na to wszystko? Po trzecie jeśli patrząc na jakość to wszyscy nie zwracają na to uwagi tam rządzą telefony i fecbukowanie nie praca..

Ja też widzę kto na fejsie siedzi szczególnie u pana brygadzisty P. Nie wiem co to za zmiana.ale te starsze panie na ręcznych liniach na 13lini zamiast pracować napełniać poduszki to te stare pudernice fejsa oglądają. A później płaczą że mały procent mało to (usunięte przez administratora) z poduszkami i są braki na pakowaniu. Te telefony pozabierać

Bodzio

To pewnie chodzi o zmianę A tam takie cuda się dzieją .babki z 13 linii brać się za robotę nie wisieć na telefonie

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. - Malanów

• Jak się pracuje w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 342.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 317, z czego 73 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 192 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.
1.7/5 Na podstawie 187 ocen.

Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.