Opinie o Zasiadczyk Mariusz Rollmet w Żuki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zasiadczyk Mariusz Rollmet. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zasiadczyk Mariusz Rollmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zasiadczyk Mariusz Rollmet w Żuki

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Zasiadczyk Mariusz Rollmet? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Aneta Nowy wpis

Mam pytanie. Czy są przyjęcia do pracy na obecną chwilę ?

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Zasiadczyk Mariusz Rollmet pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Kasia Nowy wpis

Witam. Mam pytanie. Czy są przyjęcia do pracy na obecną chwilę ?

Czy po rozmowie w Zasiadczyk Mariusz Rollmet rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Aneta

w firmie nadal obowiązuje minimalna pensja, jak jest teraz z tymi premiami, częściej są czy częściej ich nie ma ?

Www.www

Firma (usunięte przez administratora) Nie polecam. Wyzysk na maxa. Umowa za najniższą krajową zasadniczą. Czyli stała pensja nie godzinowa stawka. Dluzszy miesiąc pracujesz za darmo (dosłownie) nie ma rozniczy w wynagrodzeniu pomiędzy 160 przepracowanych godzin a 184. Takie same pieniądze. Na firmie zawiść pomiędzy pracownikami... Szefostwo taką atmosferę wprowadza napuszczaja jednego na drugiego bo mysla ze jak ludzie nie będą się do siebie odzywac to więcej zrobia hahaha. Premie zabierają bez podstaw. Łamane są prawa człowieka oraz kodeks pracy nie obowiązuje. Praca tam to ostatni kawałek chleba nie polecam.

Zuzanna
@Www.www

Hmm.. czyli mam przez to rozumieć, że nadgodziny w Rollmecie nie są w żaden sposób rozliczane? Nie można ich np. odebrać i któregoś dnia zrobić sobie wolne?? I co do tych premii.. To za co mogą one zostać zabrane? Jaki jest podawany powód?

Ktos
@Zuzanna

Przez ponad rok mojej pracy nie zdazylo sie zeby ktos nmnie tu oszukal, pieniadze zawsze na czas. Podejscie spoko, robisz swoja robote i nikt sie nie wcina. Szef stara sie isc na reke jak potrzeba sie zamienić na zmiany. Z tego co sie orientuję, większość ludzi przyszla tu z polecenia kogos kto juz tu pracuje, wiec chyba ok.

Ktoś
@Zuzanna

Nie możesz ich odebrac ani ni z nimi zrobić ponieważ rozpisywane są na liście nie oficjalnej aby ominąć podatki i wycyckać pracownika w jak największym stopniu. Premia jest na zasadzie kija i marchewki... ile nie zrobisz ciagle mało. Ogólnie to non stop siedzą i patrzą w kamery jak chwile się do kogoś odezwiesz to już możesz stracić premie a jak nie to sie nasłuchasz ile w tym czasie można by zrobić itd. Wymagają cudów A płacą najniższa przez to jest duża rotacja pracowników ponieważ ktoś kto ma ciut wyższe standardy życia ucieknie po pierwszej wypłacie ktoś kto ma pomysł na siebie tez dlugo tam nie pracuje. Atmosfera porażka zawiść ludzka nie zna granic. A co do ściągania i polecania pracowników to w większości pracują z rodziny szefa i jest małżeństwo donosiciele którzy synusia ściągli i zięcia ot to całe polecanie firmy...

prownik
@Zuzanna

Premi nie masz zabranej. Premie może dostać przyznaną lub nie. Jak szef uzna że się np. starasz bądź mało wychodzisz na papierosa a więcej pracujesz to wtedy możesz dostać premie za aktywnosc w pracy.

ktoś
@Www.www

Tak zagadza się najmniejsza krajową zasadnicza stała pensja nie zależnie od godzin pracy w danym miesiącu. Z tą zawiścią to w 100% prawda. Porobione grupki ludzi przeciwko innym. Obrabianie komuś... to priorytet tej firmy. I każdy tam donosi na każdego. A podejście szefów do tematu brak słów.

Haha
@ktoś

Ah ta mentalność Polaków, po gimnazjum chcieliby zarabiać 10tys na rękę.

Witam. Czy są przyjęcia? Bo szukam pracy? Gdzie można uzyskać jakiś kontakt do kierownictwa? W necie nic znaleźć nie można

Rollmet

Witam, na chwile obecną przyjęć nie ma, natomiast kandydatury osób poszukujących pracy prosimy składać na dres mailowy biuro@rollmet.pl. Pozdrawiamy

Ktosiek

Szukaj w innym miejscu A tą firmę polecam omijać szerokim łukiem... tak to prawda wyzysk brak premii zawiść ploty i szefowie którzy sieją zament...

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zasiadczyk Mariusz Rollmet odbywa się w siedzibie firmy?

Ktoś

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Zasiadczyk Mariusz Rollmet - Żuki

• Jak się pracuje w Zasiadczyk Mariusz Rollmet?

Zobacz opinie na temat firmy Zasiadczyk Mariusz Rollmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zasiadczyk Mariusz Rollmet?

Zasiadczyk Mariusz Rollmet