Opinie o Modena Wiktor Perliński w Turek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Modena Wiktor Perliński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Modena Wiktor Perliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modena Wiktor Perliński w Turek

Hejka, po Turku patrzę za pracą na obsłudze klienta. mieszkam nawet niedaleko Spokojnej i tak w zasadzie tu trafiłam. Widząc te komentarze odnośnie problemów z polaczeniem zastanawiam się czy nie potrzeba może kogoś do pomocy? ktoś coś wie? niestety ogłoszenia mi nie wyszukało

Maja Nowy wpis

W niedzielę Zamówiłam dywaniki do auta po dwóch dniach czyli we wtorek zadzwoniłam gdzie moja paczka pan stwierdził że dzisiaj wychodzi i jutro będzie u pani w czwartek dzwonię ponownie nadal paczka dzisiaj wychodzi w piątek będzie u pani pan sobie jaja robi pieniędzy nie chce zwrócić i paczki nie ma dla kogoś może 100 zł jest mało A dla mnie jest dużo nie polecam

Klient Nowy wpis
@Maja

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Zamówiłem komplet dywaników i matę do bagażnika w dniu 28 listopada. Najpierw mnie zwodzono, że z matą to trzeba dłużej poczekać. Następnie - w ubiegły piątek dostałem informację, że przesyłka już jest nadana i mam poczekać na aktualizację trackingu. Dzisiaj sytuacja bez zmian. Paczka w nadaniu, ze sprzedającym kontaktu brak. Dzwoniłem 11 razy od zeszłego wtorku i telefon albo wyłączony, albo zajęty, albo odrzuca. Wezwałem do pomocy w zakupie centralę allegro, bo inaczej to już tego nie widzę. (usunięte przez administratora). Jeśli są firmy, które rzeczonego (usunięte przez administratora) dotykają, to sprzedający te (usunięte przez administratora) dywaniki dokonał sporego już odwiertu

Nadia Nowy wpis

Hej, parę miesięcy temu jeden Pan miał zamiar podesłać CV na magazyn. wiecie czy przyjmują? Ja ofert nie widziałam a teraz firma mi wyskoczyła gdy jedna Pani cos napisała jako Klientka. A Pracownicy jakie maja zdanie na temat pracy? Z chłopakiem mieszkamy z tego co widzę niedaleko Spokojnej, tu gdzieś jest ten magazyn?

Korepetycje

Zamówiłem kołpaki do auta, dostałem nie dość, że dużo brzydsze, to o połowę tańsze, odradzam serdecznie

nini
@Korepetycje

Eee tam, przejmujesz się pierdołami. W aucie jak jedziesz to ich przecież nie widzisz. Ludzie też nie zwracają uwagi na tanie kołpaki. Pozostaje się cieszyć z ceny!

@nini

Z tą ceną nie chodziło przypadkiem o to, że zapłacił tak jak na rachunku a te kołpaki fizycznie były tańsze? Sam chciałem sprawdzić czy jakaś robota się tu nie znajdzie, bo mam doświadczenie w magazynie, nie zdarzały mi się pomyłki. Wiecie jak tu płacą? Warto bym słał cv?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Modena Wiktor Perliński? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
ooo

Od tych 15-stu już lat to ile osób pracuje na obsłudze? Pytam wprost, ponieważ znam kogoś kto siedzi w temacie motoryzacji i może by się przyjął do pomocy, nie wiem tylko czy będzie to możliwe? od roku już nawet opinie od klientów się nie pojawiają, dlaczego? sprzedaż mimo wszystko idzie do przodu? Będą potrzebne kolejne ręce do pracy?

wycieraczki do samoczodu

witam zamowolem wycieraczki gumowe do samochodu po rozpakowaniu towaru zauwazylem ze jedna od strony kierowcy jest znacznie zniszcona jak by byla juz uzywana wyslalem zdjecie napisalem sms i dzwonilem kilkakrotnie do tej firmy ale nikt nie odbiera ani nie odpisuje a pieniozki zostaly zaplacone co to ma byc ?

Klient

Bardzo dziwna firma... zamówiłem dywaniki samochodowe „w sezonie” bardzo długi czas oczekiwania , ponieważ fabryki się nie wyrabiają z produkcją... a tak naprawdę właściciel nie posiada dywaników na stanie... tylko wciska kit. Sprzedaje coś czego tak naprawdę nie ma albo ma tego brak. Po paru tygodniach otrzymałem dywaniki, które nie są dedykowane do konkretnego modelu samochodu tylko uniwersalne... tandeta. Przestrzegam wszystkich przed zakupem w tej firmie.

Tomasz
@Klient

Jak w ogłoszeniu nie było zaznaczone ze to uniwersalne tylko szukałeś do konkretnego modelu to przecież mogłeś zwrócić. Wiadomo że się rozczarowałeś ale przecież mogłeś się wycofać z transakcji. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

Artur

Dywaniki dotarły i pasują ale doprosic się o faktuę to jest chyba nie możliwe zero kontaktu z sprzedawcą.

Renata
@Artur

a to nie tak że o fakturę się prosi przed dokonaniem zakupu? W jaki sposób próbowałeś się kontaktować że narzekasz że nie ma kontraktu?

naj

Bardzo dziwna firma. Zamówiłem dwa komplety dywaników do dwóch różnych aut. Otrzymałem jeden komplet. W rozmowie tel. ustaliłem, że magazynier się pomylił (?) i drugi kpl zostanie dosłany. Czekam już tydzień i nic. Niewielka strata, niemniej jednak NIE POLECAM "MODENA WIKTOR PERLIŃSKI"

Marita

Nie polecam! Towar zamówiony ponad tydzień temu i nadal nic, czekam nie wiem na co bo raczej firma nie zamierza zrealizować zamówienia!! Ani kasy, ani towaru, ani odzewu. NIE POLECAM!!

@Marita

Może należałoby zgłosić to na policję, mam podobną sytuację.

@Marita

Marita nasze odpowiedzi są blokowane. A ich czeka już sąd i policja... Zajmę się tym. Pozew zbiorowy..

Urszula
@Marita

Jakiś czas temu napisałaś, że zamówiłaś towar z Modena tydzień przed datą opublikowania wpisu i że do tamtej pory on nie dotarł, a kontakt z firmą jest utrudniony. Czy coś się zmieniło? Udało Ci się skontaktować z firmą i otrzymać zamówienie? Daj proszę znać.

Śmieszni jesteście.... Czekam od 2 tyg na przesyłkę... Tel nie odbieracie... To się tak nie skończy

Co jeśli mówie o tym że pójdę na policję to zgłaszacie post i naruszenie.. Śmieszne...

Hejgen

Forum pracownicze z całą pewnością nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów!

Monter

Koszmar dla każdego klienta, który odważy się coś zamówić w tej "firmie". Kombinatorstwo i unikanie odpowiedzialności za wprowadzanie w błąd. Przy wyłożeniu kawy na ławę i dowodów na oczywiste działanie na szkodę klienta chowanie głowy w piach. Odradzam !

koubek

Kupiłem dywaniki do auta.Mimo zapewnien sprzedawcy przysłane zostały nie pasujące.Odesłałem je z powrotem ale dostałem zwrot ponieważ firma każe mi opłacić ponownie kw!!!!!! Pan właściciel stwierdził,że takie są procedury.Nie dość,że towar inny niż zamawiałem to jeszcze odesłali z powrotem bo nie mogą zapłacić za przesyłkę..... (usunięte przez administratora) Przestrzegam!!!!!!

Jacek

Kupiłem dywaniki samochodowe do Peugeota 407hdi sw od pasarzera są za szerokie a od kierowcy nie pasują otwory do stoperów nie polecam

Gabi

To nie jest właściwy adres na zostawianie uwag, chyba, że konkurencja inspiruje?

ELVVIREK

Nie polecam tej firmy po sprzedaży zero kontaktu przysłano niekompletne dywaniki ( bez stoperów ) przy okazji postaram zawitać do owej firmy i porozmawiam na temat obsługi oraz braków w zamówieniu

Dawid

Niekupujcie tam.dywaniki niepasuja.tez.sie nadziałem.zakladajcie spor na.allegro i negatyw.to kedyna rada

Kupiłam gumowe dywaniki do samochodu (określony model) niestety otrzymałam do innego modelu. Do przodu były nowe natomiast do tyłu stare,brudne z błota, wzór dywaników poscierany. Nikomu nie polecam. Żeby w taki sposób oszukiwać? W głowie się nie mieści ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Modena Wiktor Perliński - Turek

Modena Wiktor Perliński