Opinie o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Zima na hali i przeciąg

Dlaczego jest tak zimno na hali monza/suza? Przeciąg chce głowy pourywać a maszyny tak ustawione że nie ma wyjścia trza w nim pracować i nie chorować bo później kara x 2...(za chorobowe w tym miesiącu i przy okazji podwyżek). Chłodne powietrze z nadmuchow w zimę ... A na materacach i meblach leci cieplutkie aż miło jak idziemy na autobus, albo u Ukraińców na górze.

Smutne wieści
@Zima na hali i przeciąg

Dlaczego akurat tak na monzie i Suzie zimno? Czym to idzie Proszę Państwa? O jaką karę chodzi.?

Co tam się dzieje
@Zima na hali i przeciąg

Cyrk na kołkach najlepiej owiń się flisem to jest ciepła sprawa i karton na głowę cieplutko że szybko się spocisz

Myślisz że to śmieszne
@Co tam się dzieje

Jak ludzie się tak owijają...co mają zrobić?

Co tam się dzieje
@Myślisz że to śmieszne

To trzeba zebrać grupę ludzi którym zimno i iść zgłosić kierownikowi w końcu chyba języki macie zapewne kierownik coś zaradzi. Jak do obgadywania pełno ludzi a jak zimno nie ma nikogo żeby porozmawiać z kim trzeba

Było mówione nie raz
@Co tam się dzieje

Ale jak wrota bezpośrednio na magazyn powykuwali to co się dziwicie...całe dnie otwarte, a nagrzewnice zimne

Kulfon
@Było mówione nie raz

Gdzieś towar muszą wywieść niech zamykają wrota

???

Jeżeli to prawda że po Wielkanocy ma być 13 pensja to szacun, podobno jakieś info poszło ale ciekawe jak to będzie

Bajka
@???

Hahahahaha na pewno tak będzie.

On1
@???

Będzie ale nie dla Ciebie :)

Ona 11
@On1

Dla Ciebie też nie :)

On15
@Ona 11

Dla mnie będzie nawet 14 pensja

Ona 11
@On15

Tak zobaczysz ją jak swinka niebo :)

On1

Same witaminy szczególnie D3 pomocna na kości i odporność w tych czasach duzo trzeba zażywać wtaminek

Agata

Nie polecam pracować na stolarni poprostu masakra ludzi traktuja jak (usunięte przez administratora) a ukranicow to by normalnie zostawili na zawsze a zwykłych Polaków mogą zwolnić człowiek się stara to i tak nic z tego dostałam umowę na miesiąc dziś się dowiedziałam że nie zostanie mi przedłużona umowa bo niby nie daje radę radzę sobie świetnie nie wiecie czy nie ma przyjęć na inny dzial

Doradzca
@Agata

Wszędzie tak jest nie tylko u ciebie

Ania i Hania

Na susie mało ludzi

Beata
@Ania i Hania

To niech przyjmują podobno Ukraińcy dobrze robią i te co tak często do toalety chodzą . Bo do normalnego Polaka pracy brak I mówi się że nie wybierają ludzi.pierwsze rodzina, Ukraińcy a później jak ktoś przypasuje. Nitk ślepy nie jest. Dzwoniłam i nie ma przyjęć

Taka prawda
@Agata

Pracownikom ze wschodu nie płacą nadgodzin a wiadome jest że zwykle pracują po blisko 300 godzin miesięcznie - inaczej by im się nie opłacało tu siedzieć. Wiec wykorzystuje to zakład ile się da. Tylko porządna kontrola urzędników jest w stanie to skończyć, ten wyzysk, a później mdleją w zakładzie.

@Ania i Hania

A wie pani czy są przyjęcia tam

@Beata

Dobrze dziękuję za informację

@Taka prawda

No ma pani doskonala rację

Śmiechu warte

Zgadzam się z tym, po pracy biegną mają siłę a w pracy oj jak mi się nie chce. One biegną bo nie chcą usiąść obok kierowcy tylko na kierowcy żeby biegi przełączyć....

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Panie z 13 i 14 linii

Na zmianie C dział monza na euro paletach jest pomocnik który zasługuje na awans ten mężczyźna potrafi dowiez produkcję jest obrotny ,staje w obronie słabszych. Szacun dla niego. Powinien zostać brygadzistą ma własne zdanie jak opoieprzy wie za co.

Wczoraj sobie pobzykałem

ten
@Lulu

O to żonka zadowolona

Szok

Jak już żonka na boku a koleżanka zadowolona to już jest tragedia

ten

A co na to mąż koleżanki, też o niczym nie musi wiedzieć

@Szok

Tragedia to sztywne podejście do życia

Szok
@Lulu

Sztywne podejście do życia to jest pisanie takich rzeczy bardzo prywatnych na tym Forum

@Szok

A co ci do tego? Idz tam hapaj bo normy zabraknie

Gucio

Przecież nigdy nie przestaną hapać ciągle im mało

Baron

Tak mi się bzykać chce ze nie wiem co zrobisz. Najchętniej bym dziurę w poduszkę zrobil i jazda

Król
@Baron

Pukni się matole poszukaj sobie inne forum do takich idiotycznych wypowiedzi,widać że ci brakuje 5 klepki.... Zacznijmy od tego tego kto by cię zechciał z takim rozumem

Przeminęło z wiatrem

Bardzo smutne jest to że ludzie wierzą w ploty innych nietolerancyjnych osób nie potrafią wysłuchać kogoś zupełnie innego. Oczywiście te pomowienia ,żeby były prawdziwe to zrozumiala bym ale ktoś ma bujną wyobraźnię i dobrze mu wychodzą scenariusze zastanawiam się co takie plotkarze robią na dziale Monzy oni powinni zagrać w filmie..... Zawiodłam się na osobach które uważałam za naprawdę bardzo miłe, inteligentne ,tolerancyjne, sympatyczne jak to można szybko stracić zaufanie i się pomylić. Teraz wnioskuje że takie osoby są dwulicowi ale życie nas uczy

Szydlo z worka
@Przeminęło z wiatrem

To racją. Ukraincy i pomocnicy brygadzisty są dla nich ( czyli naszych plotkar ) bogami Donoszą od razu a głupi pomocnik we wszystko wierzy Ukraincy to samo... spuścili ze smyczy i teraz cwaniakują ( oczywiście jest trochę wyjątków) ale dużo to po prostu dramat Jednym słowem Monza była fajna ale kiedyś... a jeszcze jak młodziki kiedyś awansują na brygadziste bądź tym podobnym to w ogóle będzie jeden wielki bałagan. Niestety kierownik Monzy też już przestał dbac o dobrą atmosfere

@Szydlo z worka

Niestety ale to prawda Monza kiedyś była zupełnie rewelacja. Zawsze można zmienić zaczynając od pracowników czyli tych co tak sieją plotki i rozne farmazony. Jeśli chodzi o jakieś romansik to sprawa wyłącznie osób które do tego doprowadzają i nikogo nie powinno interesować czyjeś życie każdy robi jak uważa. Dawniej pomocnicy skupiali się na pracy (usunięte przez administratora)ach a bujają w obłokach oczywiście nie wszyscy. Panowie bierzcie przykład z brugadzistow na zmianie A jeden z pakowania a drugi z dużych lin oni są wzorem do naśladowania mają podejście psychologiczne tylko powinien więcej uwagi zwracać na telefony. Co do kierowników szczerze powiem że oni mają inne sprawy związane z produkcja nie zajmowanie się atmosfera to nie przedszkole tylko zakład pracy że ludzie powinni być mili dla siebie

Pracownik z pakowania zm A
@Przeminęło z wiatrem

Tak brać przykład z brygadzisty z pakowania chyba słabo go znasz że tak się wypowiadasz.jest zupełnie inna wersja o nim przyjrzyj się mu udaje świętego a jest całkiem innaczej haha

Hehehe
@Przeminęło z wiatrem

Czy to naprawde tak trudno zrozumiec że przyjaciół w pracy nie ma????!!!!

@Hehehe

Bzdura są tylko tacy wyrozumiali, rozsądni i którzy mają poczucie humoru a sztywniacy plotuchy nie wchodzą w grę. Można pracować oraz pożartować nie tylko hapać.

@Hehehe

Dodam że nie należy tworzyć kont fikcyjnych w telefonie marki Samsung i to jeszcze pani w wieku około 50lat.powinna zastanowić się co robi stara baba a zachowanie dziecinne

Hehehe
@Przeminęło z wiatrem

Pożartować,a przyjaźnic sie to sie dwie różne sprawy bo żartować mozna ze wszystkiego i wszystko obrócić w smiech a przyjaciel jest od zwierzen i pomocy gdy potrzeba a wy zwierzacie sie "przyjaciołom"z pracy i pozniej macie za to (usunięte przez administratora) obrobiona....przyjaciela-towarzystwo to po pracy taka moja rada:)

Pani z monzy
@Hehehe

Tym bardziej można mieć takiego przyjaciela ja mam pracuje ze mną i wszystko jest między nami zgadzam się z przeminęło z wiatrem

kuy
@Szydlo z worka

Brygadzista zm.C pakowania (usunięte przez administratora) Co on tam jeszcze robi/Czy tego nikt niewidzi

Pakowaczka
@kuy

Jestem teraz na popołudniu i uzwam telefonu bo się umawiam i kto mi co zrobi? Brygadzista na zmC jest okej przecież nic złego nie robi no co wy za głupoty piszecie

Minol

Pozdrowienia od Minola dla pewnej pani ze zmiany A z małych linii. Jak będzie to czytała to załapie kto to Minol.

Olo

Stanął mi. W pracy też mi bardzo często stoi j nie mam pojęcia co z tym zrobić Czy ktos może mi kilka rad udzielić?

Terapeutka
@Olo

Rada jest jedna otworzyć drzwi i włożyć pomiędzy nie a później z całej siły zatrzasnąć, efekt murowany ;)))

Psycholog
@Olo

Jak ci stoi to tylko chyba włos na głowie jak go masz bo co innego to już nie zbyt chce powstać. Czy tam wogole może coś stanąć hmmm trudne pytanie

Ohoho

Przecież można nie chapać i spokojnie pracować ale te starsze panie prawie rządzą jak by były kierownikami i nowymi osobami pomiataja. Po chorobowych chodzą oczywiście nikt ich nie ruszy a na pakowaniu jest też jedna co wiecznie na chorobowym. Może pracować? No tak musi bo ugania się za facetami zonate babsko

bambo
@Ohoho

co do poganiania to róznie, bo jezeli rzeczywiscie trzeba pomóc to sie idzie ale jezeli jest babsko ktore obrania sie tym ze jest kobietą i nie moze dzwigać to sorry :) ja nie pomagam osobiscie cwaniarom i tym starym wyjadaczkom. niech tez sie rusząa nie łeb w sufit i tylko podusie podają

Ohoho
@bambo

A co tam jest do dzwigania jeśli można wiedzieć?

Pani z Monzy
@Ohoho

Na tym dziale to jest tak że jedna pani z druga panią pije kawę na stołówce a jak każda idzie w inna stronę to jedna na druga nagaduje i to się nazywa wielka koleżanka. Kobiety czasem zachowują się gorzej od facetów Obgadywanie kierowników a i tak chodzą sznurem donoscic do nich jednym słowem przedszkole na monzie.

Ess
@Pani z Monzy

Mój pomocnik który I tak nic nie robi zachowuje się jak dziewczynka z podstawówki ale muszę z mim żyć jakoś

Bara bara

Co mogę zrobić jak mi się zachciało bara bara a nie mam z kim? Mam 19 lat i szukam ostrej miłości. Ktoś jest chętny? Gwarantuję niezapomniane wrażenia w łóżku

@Bara bara

Zjedz, paprykę chili i ostrość będzie

Żal

Może dacie już wyplaty

Bank
@Żal

Brak kasy nie trza pokazywać na co stać w święta i sylwestera kupować fajerwerki a teraz płakać że kasy brak

Bączek

Chyba pomyliłeś forum

H

Tylko ciekawe czy się znajdzie taka chętna?

@Żal

Żebyś się nie zdziwił. Pierwsza wypłata w nowym ładzie

Czy wymagane są szczepienia od pracowników czy nic nie potrzeba ,jak to wygląda ?

pracownik2
@Kandydat

Na obecną chwilę nie potrzeba :)

Jak to jest że jedni poważnie chorują i są zwalniani a na zmianie A na pakowaniu jedna taka mała blondyna miesiąc siedzi na chorobowym wróci i znowu pójdzie co to za uprzywilejowania ona ma? Bo jej się lepiej powodzi bo mąż ma warsztat samochodowy i uważana jest. Czy powinno być brane od sytuacji jaka znajduje się w rodzinie. Zauważyłem że tam pracują osoby te co mają więcej a te co mają cięższe sytuację materialne bo czasem zdrowie nie pozwoli są zwalniane. Czy nie warto przemyśleć takich sytuacji życiowych? Wracam do tej blondyny czy ona ma układy z brygadzista bo to chyba brygadzista ocenia pracownika wydajność wystawia ocenę a później zgłasza do kierownika. Jak patrzeć to po równo. Chora cały miesiąc a po mieście spacery robi to na co ma chorobę na spacery zimowe?

Mała

Wie ktoś, kiedy wypłaty będą?

Bank
@Mała

Jak w sun garden to w piątek

@Bank

Woow to można poszaleć długi weekend

Przykona

Ej a w Przykonie co robią? Żadnych opinii nie mogę znaleźć

Dlaczego te młode na monzie nie mogą popracować ciężej tylko na pakowanie i w telefonach siedzą co to za wyróżnienie uprzywilejowania jakieś mają nie ma że znajomości inne osoby mogą ciężko pracować a takie młode boki popierać i fejsbukowac

Babcia

Mam 80 tke i jestem zwinna i szybka i czytając wasze opinie to dochodzę do wniosku, że młode nie są mile widziane tu ,to w takim razie czy mój wiek nie będzie przeszkodą, żeby ubiegać się o prace tutaj w zakładzie.

Hihihi
@Babcia

Pewnie że 80letnie zwinne mogą pracować właśnie te starsze przeskocza dwa razy te młode które stale wiszą na telefonach

@Hihihi

Dziękuję ci bardzo drogie dziecko za pocieszenie

Ale ja nie dziecko babunio już 50 na karku też śmigam dobrze

@Hihi

Oj chłopcze złoty babunia by cię sto razy przeskoczyła, masz 50 na karku to juz tylko ci pewnie dobre leki pomagają w tym śmiganiu

@Babcia

Babuniu kochana żadnych prochów nie używam tylko dobra kondycja

XDDD

Jak tam wypłatka na chlebek wystarczy ????????????????????? Ten zakład to schronienie dla ludzi przegranych nic was dobrego nie czeka . Nie daj Boże pokaż se robisz solidnie to będą was wykorzystywać na każdym kroku Ukraińce będą stać z telefonem w ręku lub mieszając w jajach i brygadzista nic takiemu nie powie a ty głupi Polaczku będziesz robił na dwóch stanowiskach i to biegusiem ????

Moro
@XDDD

Ukrainy i te młode lale... telefonik i obgadywanie to w pierwszej kolejności... kawka i nie tylko a chłopy zamiast coś pogonić to jeszcze im przynoszą batoniki i kawki hahahahaha żałosne... Po drugie wypłata faktycznie porażka... ryjesz cały miesiąc jak kret a zarobki jak (usunięte przez administratora) prawdziwe

Polak mały
@XDDD

Ukraina i te siksy z telefonami oraz spacerki urządzają. A kto pokazal swoje możliwości niech teraz solidnie pracuje i biega. Nikt nie jest winien tylko Wy sami były normy jakie były to pokazaliście jeszcze więcej. Polaczki lubią biegiem latać więc w czym tu problem

Polak mały
@Moro

Czas zmienić pracę i nie narzekać jak jest mało to po co tam tu pracujesz?

Obserwator
@XDDD

Ukraińcy stoją z telefonami w ręku ale są takie gwiazdy na dziale Monzy zmiana A na pakowaniu co wiecznie patrzą w telefon i to Polki jakie one mają uprzywilejowania im wolno a innym nie. Szczególnie są takie dwie damy cóż wygląd nie wszystko rozum ważniejszy wyglądem nikomu nie zaimponujesz tylko mądra głowa i milczeniem nie obgadywaniem innych zmyslaniem nie stworzonych rzeczy. Zanim ktoś coś powie niech się upewni

Zmiana C

Nie ma brygadzisty o o inicjałach M. A na zmianie C. Zresztą o jaki dział teraz chodzi? Bo może się pogubiłem

Yy

Nie rozumiem

fg
@Yy

widze ze problemy ze zrozumieniem

Jaki dział

Jaki dział

Obserwator

Jak zwykle Monza co z tą Monza nie tak? Podobno poduszki tam są w produkcji fajna praca tylko ponoć niektóre panie są nie tolerancyjne szczególnie te z większym stażem nadmienię że na małych liniach oczywiście nie wszystkie na zmianie B są fajne kobitki z nimi to można konie kraść. A na dużych liniach to ze wszystkich zmian babeczki jak ta lala zdarza się 1 na 100 jakaś żmija się trafi. Co do pakowania za dużo stercza z telefonami w ręku dziewczynki w wieku 23lata.chyba że teraz maszyny są wlanczane przez telefon na dotyk i musi tak patrzeć w ten ekran. Są też dziewczyny które solidnie pracują pomogaja innym nie robią z siebie wielkich dam. Brygadzisci są ok i kierownicy też. Śmiało można się przyjmować na ten dział zarobki też bardzo dobre.

Dudu

Chodzi o tą z zmiany A prawda?

Pupil
@Dudu

Ale długie włosy czy krótkie jeśli długie to ta sama i rzeczywiście piękna gwiazda bez kultury i długi język o wszystkich wie tylko nie sobie. Dama kameliowa

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. - Malanów

• Jak się pracuje w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 340.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 73 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 192 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.