Opinie o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. w Malanów Turecka 36

Eton

Co sądzicie o pracy na Kompletacji produktów Eton. Jakie są tam zarobki. Jaka atmosfera wśród pracowników, jacy brygadziści. Chcieli mnie przenieść ale na razie odstąpili.

@Eton

I dobrze że odstąpili , brygadziści faceci podobno ok za to baba brygadzistka to karierowiczka podobno, atmosfera jak na innych działach

Hmm
@@Eton

Myślę że i kobieta mogła by być brygadzistka może i lepiej jej by poszło niż tym facetom nie obrażając Panów...

???
@@Eton

Nie rozumiem co oznacza słowo ,, baba,,

Pracownik Eton
@Eton

Przy aktualnym składzie myślę że najlepsza atmosfera w firmie. Aktualnie brak naboru ale jak druga części hali ruszy to serdecznie zapraszamy

Zaitresowanu
@Pracownik Eton

A która to cześć ma ruszyć

@Eton

Straszna atmosfera, coraz gorsza można by rzec, oczekują mnóstwo rzeczy, wieczne problemy, wieczne kłótnie o byle co, monitoring na pełnych obrotach, o wiele lepszy niż ten osiedlowy, a płaca .. wiadomo, najniższa krajowa :)

@ja

A czyja to zasługa tylko i wyłącznie ludzi. Brawo dla tych co pokazali na co ich stać.

Szok
@Eton

Oj dzieje się i to mocno, zwłaszcza na jednej zmianie, wszyscy uciekają wiadomo dlaczego.....

Och

Jaki dział

Wiem

Na monzie, zapewne zmiana B

Yhm
@Wiem

Co się dzieje na monzie na zmianie B

Trotko
@Yhm

To nie wiesz ? Karierowictwo lizustwo i trzymanie z " swoimi " cieszę się że tu nie robie bo to była porażka jacy ludzie tam pracują, byle hapać i bać się pożaru i narzekać ze przejścia nie ma XD

Truskaweczka
@Trotko

Można to najgorszy dział na jaki można trafić, kiedyś rzeczywiście było lepiej, była miła atmosfera i w ogóle a pracuje tu 8 lat i qidze jak jest teraz, to jest po prostu porażka No ale co zrobić..

Hapaczka
@Truskaweczka

Jak źle to się zwolnij i daj innym pracować

Podróżnik
@Trotko

Lizustwo to choroba trzeba leczyć ta cechę charakteru i od zaraz.

Szok
@Wiem

Wy to tylko wszędzie monzę widzicie , jacyś nawiedzeni jesteście, piszą tu o etonie a wy może zaraz susę wkręcicie .

XD

Nie płacz, prawdę piszą

Zszokowana
@ja

@Eton Atmosfera jest zła, bo duży nacisk jest z góry. Wydali tyle kasy, miała być oszczędność a tu (usunięte przez administratora) Na siłę próbują udowodnić że ludzie się nudzą i nie są potrzebni. Najlepiej żeby jeden człowiek ogarniał 10 rzeczy na raz, nierealne. Jak tak dalej będzie to wszyscy się zwolnią jak ja i chyba ludzi zza wschodniej granicy wezmą. Nie zazdroszczę tym osobom co tam pracują, wytrzymałe są a jest co ogarniać... Masakra..

STRAJK

Chce ogłosić że po Wielkanocy ( dnia 19.04.2022 ) odbędzie się strajk generalny Chodzi głównie o to aby zarobki w końcu poszły w górę tak jak się należy. Gaz 110 zł paliwo 7,50 i inflacja... Chcemy powyżek 400 zł brutto dla działów akordowych i po 300 zł brutto dla działów z stawką godzinową. Dołączmy razem do strajku, pokażmy ze możemy się postawić, w końcu chodzi o nasz dobrobyt.

pracownik2
@STRAJK

Popieram jak najbardziej . Kto jest za?

Luccy
@pracownik2

Ja słyszałam że poduszki i materace są gotowe do strajku, i chyba jakiś magazyn ale co dalej to nie wiadomo, brakuje tez jedności bo dużo ludzi to takie miękkie majty...

Tymczasem
@STRAJK

W tym zakładzie dobra kasę ma tylko zakład, dorabia na Nas się milionów, wiec i my powinniśmy się upomnieć, na dobrą sprawę to zakład stać by nam w Euro płacić tyle co zarabiamy w naszych marnych złotówkach. Wiec jestem za takim ruchem

On1
@STRAJK

Haha ale ci się człowieku marzy, weź się lepiej za robotę xD

Pracownik 11
@Luccy

Nie wierzę że poduszki tam jest za dużo mięczaków. Boją się wszystkiego tylko nie boją się kablowac

Monza

Co sezon jest gorzej na monzie... pracuje tu 6 sezon i widzę że ten jest najgorszy... Co sie porobiło z ludźmi i z pomocnikami ? Pomocnicy jak dzieciaki z przedszkola się zachowują... " bo ja kogoś nie lubię to mu nie pomogę " ... pomocnik jest od tego aby pomagać a nie segregować ludzi... Co do ludzi to samo... te młodziki najgorsze Co poprzychodziły, telefoniki ploteczki wyśmiewanie.. Ale jeżeli ma się tylko podstawówke skończoną to ja nic nie poradzę Jaka zmiana nie będę mowic bo każdy powinien się domyśleć Dobrze ze sezon się kończy...

@Monza

Nie pasuje można się zwolnić. Tam tylko jeden pomocnik nie wyrusł

Monza
@Kuki

No ja też wiem że jeden nie wyrósł, zupełna dziecinada...

@Monza

Zapewne ze zmiany A błędny wybór tego lizuska co wiecznie skarży. Wiecznie płacze a wstyd jak na chłopa. Facet ma być z jajami

Drynda
@Kuki

A i B to zmiany całkowicie do wymiany jeśli chodzi o pomocników, do niczego oni są, wiem że dyscyplina panuje na zmianie C i tak powinno być a nie tak jak na tamtych zmianach " koledzy " smieszne... I biorą po 4 tys zloty a za co? Bo sobie na nockach i popoludniowkach idą na górę i nie wiadomo co robią a poprosić któregoś to tylko " zaraz " " nie teraz " " nie moja linia "

@Drynda

Moim zdaniem inne zmiany są ok tylko ta A do niczego wspominam o tym lizusie co kabluje aż inno i miesza między paniami z linii 13 i 14 . Typowy dziecioszek. By wstydził się mówić jak ci nie pasuje to się zwolnij jakiś kretyn

Piter

Na zmianie A na pakowaniu to jedna z pań nic nie robi tylko fejsa przegląda i transmisje a wiem to bo ja widzialem. Czyżby brakowało pracy na tej zmianie dział monza. Panie brygadzisto zwracaj uwagę tym osoba bo nie długo ci na głowę wejdą bądź konsekwetny bo stać cię na to nie pozwalasz im na przeglądanie telefonu za robotę niech się biorą. . A nie zabawki przed nosem

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Ojoj

Po co płaczą że roboty nie ma lub jest mało? I tak macie za dniowke płacone... max 10 zł różnicy... nie róbcie wstydu

Beka

Mnie najłatwiej śmieszy to że jakaś naklejka jest z innej strony przyklejona i od razu koniec świata dramat tornado i nie wiadomo co jeszcze hahahahaha... śmieszne.... ale z takich ludzi to ma się po prostu beke...

Ślumak bob
@Beka

To racja jakby od kartonu zależało przyszłość tej firmy... ale jak się ma głupie nawyki a karierowicze potem idą w ślad tych nawyków to tam o najmniejszą bzdurę będą się czepiać

Kkkk
@Beka

A ty to wiesz żeby sumiennie wykonywać swoją pracę nie na odpieprz, spieprzyłeś robotę popraw nikt nie jest idealny. A Brygadzisci dobrze tłumacza więc trzeba tylko zatrybic

Kkkk
@Ślumak bob

No i bardzo dobrze ze się czepiają bo później oni mają po (usunięte przez administratora) Ale oczywiście nie nerwami bo są tacy karierowicze że potrafią powiedzieć jak ci nie pasuje to się zwolni.

Jajaj
@Kkkk

Pani Małgorzato a po co takie teksty hahah

Kkk

A może by tak się zamienić i zostań brygadzista czy kierownikiem. Oni są za wszystko odpowiedzialni co ludzie robią i jak zrobią więc nie ma co się dziwić jak ktoś coś spieprzy. Więc stoję murem za chłopakami z każdej zmiany a co do pomocników niektórych mam dylemat że zostali wybrani na to stanowisko bo nie mają podejścia do ludzi. Najbardziej mogę wychwalic brygadziste z pakowania ze zmiany A i z dużych lini też z tej zmiany a następnie duże linie zmiana c to chłopaki miód malina. Mają podejście do ludzi. Innych zbyt nie znam ale myślę że nie są zliy

Demon
@Kkk

Ja widzę jak oni wszyscy pracują a raczej " pracują " zwłaszcza ci młodziki, brygadzisci to samo, wszystko bokiem bokiem aby nic nie robić i kase brać, coś poprosić Pomocnika to nigdy nie idzie sie doprosić, ani o palety ani o etykiety ani o kartony... latają na górę na nockach i popoludniowkach a żeby się trochę robotą zaintereoswac to nic

Pomysł
@Kkk

Mam pomysł na początek wszystkich brygadzistów powymieniać na nowych a panów byłych na produkcję ,wtedy zobaczymy gdzie sobie będą chwalić czy na stołku kierowniczym czy na pracy fizycznej ,naprawdę jest to dobry pomysł ,acha i zaraz napiszę, żeby tu panowie brygadziści mocno ma mnie nie naskoczyli, że nie ma ludzi niezastąpionych, wy tez na początku nie zjedliście wszystkich rozumów, człowiek jest wszystkiego w stanie się nauczyć jeżeli tylko chce ,a więc szanowne kierownictwo do pracy

@Demon

To mało ich znasz ja nie miałam z tym problemu poprosiłam i wszystko było zero zastrzeżeń do chłopaków tylko mam dylemat do jednego szkoda że radnym nie został

@Pomysł

Jakby byli nowi to dobiero by się prezyli że wyżej tylki mają. A jeśli chodzi o stołek kierowniczy to wogole nie zazdroszczę im tego awansu tylko im współczuję współpracy z tymi kapusiami co im głowy susza gdzie kto bąka puści jakby oni nie mieli innych spraw na głowie. Chwale panów kierowników Monzy i brygdzistow. Na koniec dodam że możecie sobie sprawdzać kto ma takie zdanie.i z góry zaznaczam że nic a nic mnie z nikim nie łączy po prostu staram patrzeć na to wszystko będąc na ich miejscu. Pozdrawiam te panie procentowe zm A pod ścianą

Pracownik zakladu
@Pomysł

Ludki ale macie problem.....nie widzicie ze dzisiaj najwazniejszym pracownikiem jest ukrainiec???dodam ze nic do nich nie mam ale polityka (usunięte przez administratora) rzadzi i nakazuje już pierwszeństwo UK zaraz my krajanie nie bedziemy miec pracy:(wiec nie narzekajmy tylko pilnujmy swoich stołków foteli taboretów jal zwał tak zwał byle bylo na chleb!!!!!

Bilety %
@Kkk

Świetlica czynna pandemia juz dawno się skończyła. Gości nie chlebem i woda na nocce się wita. Brygadziści są najlepsi. Oj dobrze dobrani. Popopopopozdro

Destrukcyjnie

Hapać ma siłę a uciekać już nie? Coś przewrażliwione panienki tam pracują

Prawda

Prawda ale nie tylko A, na zmianie B też niezłe plotuchy, akurat z dużych Lini, byle coś usłyszeć przekręcić i obgadać

Paulina

Panią S i M z pakowania z działu monza,nic tylko dać w pole bo tylko urządzają spacery i zęby suszą nie wspomnę o romansikach. Za kogo one się uważają te gwiazdy. Faje kopca po toaletach gdzie jest brygadzista żeby porządek z tym zrobić. Były fajne, pracowite dziewczyny to je zwolniono a takie roztrzepane zostawiono z których nie ma pożytku. Wiecznie w telefonach i obgaduja inne panie np dziś na nocce. Panie brygadzisto weź ty sie za te dwie niunie i nie rób wyróżnień

@Paulina

A który to brygadzista tak pozwala?

Paulinka

Jak czyta on to dobrze wie który nie muszę pisać który

@Paulina

Na dziale Monza chyba o godzinie 3:35 nie ma przerwy to dlaczego Pani/Pan korzystał z telefonu ?

Ej

A co cie to obchodzi szczeniaku

Paulinka

Niech wiedzą co za dziunie pracowite

Krysia

Pani S. I Pani M może patrzeć cała zmianę urządzać pogaduszki to dlaczego ktoś inny nie może na chwilę użyć telefonu. Jak korzystają inne przez zmianę czyli te dwie gwiazdy kurnika to dlaczego ktoś inny nie moze. Wyróżnień się w pracy nie robi. Albo wszyscy albo nikt

A

Zmiana ?

Krysia
@A

Oczywiście że zmiana A tam są takie dwie co na telefonach siedzą i ściemę walą wiecznie w toaletach fajki palą czyli pani S i M

Heh
@Krysia

Na zmianie B wcale nie lepiej :)

Lolek
@Krysia

Jak już tak podajecie inicjałami to podawajcie wszystkich co palą w toaletach a nie dwie osoby i chyba w telefonach też na hali nie siedzą tylko dwie osoby ;)

@Heh

Tak czytam te wasze opinie to dochodzę do wniosku, że jest tu sama dziecinada, gorzej jak w przedszkolu, jeszcze paluszek podniescie i skarżcie ,, plose Pana plose Panią a pani x to dłubie w nosie a pan y wyciąga język tak bzydko,, Żenada

Paulina
@Lolek

Akurat dwie widać najczęściej. Takie dziecinne jak inni opisywali dwie fajne dziewczyny. Pracowite które tak spacerów nie urzadzaly.

Hahaha
@Gość

Ojeju a ty co? Piesek z zmiany B który broni tamtych ludzi? Prawda jest taka że i na tej zmianie to duże (usunięte przez administratora) zarówno od strony pracowników jak i pomocników, takie tępe podlizywanie się wzajemnie ze aż (usunięte przez administratora) boli..

Halo

Czemu w toaletach nad monzą ( męskie) palą papierosy? Pety w toaletach a nawet raz widziałem chlopaka z dziewczyną ( w męskiej toalecie ) jak sobie palili papierosy przy oknie. Sytuacja oczywiście na nockach. Trudno na dwor wyjść?

Halo

Ja się nie dziwie ze każdy ucieka tutaj... baby które chcą robic tak dużo a różnica w wypłacie może 10 zł... co za te 10 zł macie... płacz że normy podnieśli, i dobrze niech wam podnoszą. Może kiedyś nauczycie się rozumu, co do niektórych pomocników to też... nie bawcie się w karierowiczów... to nic fajnego, brygadzistami zapewne i tak nie zostaniecie

Bez

Szkoda ze w tej firmie wśród pomocników jest tyle "karierowiczów" myślą że niedługo zostaną brygadzistami i będą robić niewiadomo co...

@Bez

A gdzie tacy karierowicze?

@Bez

Nie narzekajcie na brygdzistow i kierowników w firmie sun garden bo faceci są spoko pamiętają o dniu kobiet czekoladki kupią czy też kwiatka. Są takie firmy co chłopy są jak gbury nie doceniają kobiet zero tolerancji

Es
@Ciekawie

No jak to gdzie, na monzie :D

@Es

Zgodze się ale nie biorę wszystkich pod uwagę są wyjątki.

Ormooss
@Ciekawie

Z tamtym kolegą się zgadzam, jest tam taki dzieciakowaty pomocnik który ma ambicje na brygadziste ale mu sie chyba nie uda haha, ale fakt niektórzy są pomocni pomagają itp, najgorsi to te młodziki z chorymi ambicjami

Hahahaha
@Ormooss

Chyba nawet wiem o kim mowa hahahahaha

@Ormooss

Jaka zmiana

Sympatyczna

Osoby z Ukrainy są naprawdę życzliwi i pomocni czasem nie jeden Polak zahowa się nie przyzwoicie potrafi zdeptać drugiego człowieka.

Miły
@Sympatyczna

Ale za to człowiek robi się twardszy :)

Wojna

Prezydent Ukrainy wezwał ukrainców z zagranicy aby wracali do kraju... czemu nasi tu zostają ? Nie powinni kraju bronić?

@Wojna

Ty matole jeden zastanów sie co piszesz jak byś sie zachował na ich miejscu???oni tam maja swoje rodziny!!!sam bys sie w bunkier schował,a im na wojne karzesz jechać gdyby nie ich praca u nas zakładu by nie było bo polak socjal dostanie jak pensje i ma w nosie fizyczna prace!!!!!ale sa tacy co szanuja swoją prace a nasz powiat zyje dzieki SG...

Pracownik 1

Zgodzę się w połowie z tą wypowiedzią ale Polacy też są zwalniani nawet nikt nie zwraca uwagi na sytuację życiowe. Nie wiem co o tym myśleć brak słów co się dzieje. Szkoda że Polak Polaka zgnebi bo są takie osoby w tej firmie

Facet 94

Z tym socjalem to przesadziłeś chyba że chodzi o 500+ ale nie każdy ma potomstwo :) a w sg trzeba pracować jak (usunięte przez administratora) za marne w strasznej atmosferze grosze a jak nie to wypad...

Hehehe
@Facet 94

A gdzie w powiecie nie pracujesz za przysłowiowe marne grosze??????przy dzisiejszej inflacji wszedzie!

@Hehehe

Niestety ale wszystko drożeje a zarobki stoją w miejscu

Hapaś

Hapaczki jak tam? Normy wyrobione?

Nus

Informacja dla przebywajacych na L4 mozecie sie spodziewac kontroli z zus-u pan S nasyla kontrole i zastrasza telefonicznie posiadam nagranie jak przekracza swoje kompetencje, zostalem wezwany do zus z historia choroby ktora ciągnie sie od 2014r i pani z zusu zapoznala sie i oznajmila ze dla niej UZASADNIONE leczenie i poinformowała mnie ze mam kontynuowac leczenie tak dlugo jak bedzie potrzeba i ze pracodawcy odpisze bo to na jego wniosek ze leczenie uzasadnione.z tego powodu pan S powiedzuałmi ze dostane 4% podwyzki bo chorowalem.Takich pracowników jest 3/4 zakładu którzy chorowali znam kilku i dostali podwyżke minimum 8%. To sa kpiny przyb mojej stawce dostac 4% podwyzki.a jesli chodzi o stawke to mam najnizsza z calego dzialu pracownicy zagraniczni np UA czy Gruzin maja 15zl to jest 2.30zl wiecej niz ja i jak przychodzi na zastepstwo to my musimy go uczyc a on nic nie rozumie mowi ,,niepojemaju'' a taki kierownik S przysle albo osobiscie przyprowadzi i idzie dalej bo sie boi .polakowi to potrafi kazdy zwrucic uwage i zrównac z błotem ,,i ten tekst za brama stoi 20 osub na twoje miejsce'' a zagranicznych pracownikow sie boja bo im odgrażaja kto pracuje to wie bo to glosno bylo jak czekal za koziolkiem na parkingu. Za to L4 to pod mobing zaliczyc bede musial lecz wewnatrz zakladu raczka raczke myje.ale zewnetrzne sluzby pożadkowe bardzo zainteresuje. •nie akceptuje regulaminu serwisu i nie moge odznaczyc poniewasz jest zaznaczony z automatu bez mojej zgody •nie udostepniam danych osobowych o mojej osobie •nie wyrazam zgody na udostepnianie mojego wizerunku •brak odpowiedniego statusu do zaznaczenia

Jak dział?

Jaki dział?

Filipek
@Nus

Nie znam pana S ale gratulacje dla niego. Popieram jego podejście hihihi

Poważna sprawa
@Nus

Odnośnie UA i Gruzin. Co oni tu robią? Im podwyżki za co za bujanie w obłokach. Panie kierowniku czy nie lepiej przyjąć swoich rodaków i im stawki podwyższyć. Napewno praca by szła sprawnie i szybciej bo obie strony były by zadowolone. To Polacy odchodzą bo zarobi za niskie albo nie mają powrotu z powodu chorobowego i tym podobne. Myślę że każdego choroba może chwycić w każdym wieku oczywiście może być to niewidoczne. O swoich ludzi powinno się zadbać nie obcych.

Kolejna porcja pracowników ze wschodu z którymi nie idzie się dogadać...atmosfera ze złej robi się tragiczna, czy już żaden Polak nie chce tu pracować? Jak wytłumaczyć im małe zlecenia na pakowaniu? Zarabiają więcej niż Polak to powinni pracować lepiej niż Polak

Tak płacą

W żadnym kraju nie jest tak że "przyjezdni" mają lepsze warunki pracy i płacy, a jeszcze zarabiają pośrednicy.

Haha
@Tak płacą

Zaraz będą sami robić, jak z większością co teraz przychodzi nawet na migi nie idzie się dogadać, myślą że jeden Polak w ekipie i reszta obcych popchnie robotę.

Haha
@Haha

I jeszcze oszczędzając się godzin natrzepie bo po 12 godzin i dużo lepszy chajs przytuli. W końcu gości ten zakład lepiej traktuje

Piotruś
@Haha

Polacy nie mają pracy a dla obcych jest świetnie podejście jak ta lala

Kiedy wypłata?

Biuro rozliczeń

Jak dobrze pracujesz to dziś a jak leżysz na łokciach to jutro.

on1

Dla Ciebie bedze wypłaty w tym mc leserze :)

Boss

Prykłem sobie i troszkę w majteczki popuściłem

Zimno ?

Gdzie zimno na monzie hahahahaaha ile razy widzę jak nasze hapaczki chowają się za kartonami hahahaha, poradzą sibie byle mieć 3 zł więcej w wypłacie hahhaha

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. - Malanów

• Jak się pracuje w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 340.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 73 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 192 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp. k.